1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Wspólne treningi

Trening biegowy (wtorki): 18:30 - Stadion Miejski.
Trening funkcjonalny (czwartki): 19:30 - ul.Królowej Marysieńki 10.
Wspólne bieganie (niedziele): 8:00 - Rondo Jasnej i Dersława.

Współorganizowane biegi

Numer konta

Bank BGŻ, oddział w Tczewie
ul.Westerplatte 27B
83-110 Tczew
75 2030 0045 1110 0000 0279 2840
PS. Składka członkowska - 10zł/miesiąc
Deklaracja członkowska - pdf

Członkowie

Członkowie Honorowi Stowarzyszenia Biegający Tczew


  1. LIBAN ZYGFRYD (od 30.1.2018)
  2. MARKOWICZ EUGENIUSZ (od 30.1.2018)
  3. ZIMNY KAZIMIERZ (od 25.9.2013)

Członkowie Stowarzyszenia Biegający Tczew (od 25.9.2013)

  1. ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF
  2. ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER (od 17-09-2015)
  3. BABIŃSKI ŁUKASZ (od 21-09-2015)
  4. BALDA KAMIL (od 06-10-2015)
  5. BOLLIN MICHAŁ
  6. BRANT DANIEL (od 14-11-2013)
  7. BRZOZOWSKA MONIKA
  8. BRZOZOWSKI PIOTR
  9. CHYLIŃSKA DAGMARA (od 4-12-2016)
  10. CHYLIŃSKi DARIUSZ (od 4-12-2016)
  11. CICHOWSKI MICHAŁ
  12. CYBULSKI DANIEL
  13. CZECHANOWSKA LUCYNA (od 24-03-2018)
  14. CZECHANOWSKI PIOTR (od 24-03-2018)
  15. DĄBROWSKI WOJCIECH (od 29-10-2015)
  16. DOBRZYCKA JOANNA
  17. DOBRZYCKI TOMASZ
  18. DWORSKI SŁAWOMIR
  19. DYWELSKI MIROSŁAW (od 16-12-2016)
  20. FELTON MARCIN (od 11-11-2015)
  21. GDANIEC SŁAWOMIR (od 18-06-2016)
  22. GIBAS JACEK (od 15-09-2017)
  23. GIERASZEK KRYSTIAN (od 29-10-2015)
  24. GÓRACZYŃSKI WOJCIECH (od 26-03-2015)
  25. GURBOWICZ JAROSŁAW (od 01-02-2014)
  26. GUZIŃSKI JACEK (od 31-08-2016)
  27. JANAS ANNA (od 2-01-2018)
  28. JATKOWSKA JOANNA
  29. JENDRZEJEWSKI PIOTR
  30. KARCZEWSKA ALEKSANDRA (od 10-03-2016)
  31. KISIELEWSKI MATEUSZ (od 18-08-2015)
  32. KLEIN MAGDALENA (1.12.2015)
  33. KOCZWARA JAKUB (od 21-02-2017)
  34. KOPEĆ-BOLLIN ANNA
  35. KOSZYK KATARZYNA (od 06-10-2015)
  36. KOSZYK KRZYSZTOF (od 04-11-2015)
  37. KREJA ŁUKASZ (od 17-05-2016)
  38. KROPIDŁOWSKI MAREK
  39. KRUSZYŃSKA BARBARA (od 24.12.2016)
  40. KRYCZYK KATARZYNA
  41. KUKCZYŃSKI DAMIAN (od 06-06-2014)
  42. KUKUŁA JANUSZ (od 28-01-2017)
  43. KWIATKOWSKA ANNA (od 28-01-2017)
  44. LIBAN ZYGFRYD
  45. MACHOLL ADAM
  46. MACIEJEWSKI MARTIN (od 7-12-2015)
  47. MACIEJEWSKI PAWEŁ (od 26-05-2014)
  48. MARKOWSKI WIESŁAW
  49. MAZIEWSKI PIOTR (od 26-10-2014)
  50. MOSZYŃSKI MAREK
  51. MROZEK MARCIN (od 25-10-2016)
  52. NADOLSKI WALDEMAR (od 18-03-2015)
  53. NEUMANN DANIEL (od 05-03-2015)
  54. NIESPODZIŃSKA AGATA (od 26-03-2015)
  55. NIESPODZIŃSKA MARTYNA
  56. NIESPODZIŃSKI LESŁAW
  57. NIEWIADOMSKI PATRYK(od 22-08-2017)
  58. ORŁOWSKI RAFAŁ
  59. OSTROWSKI PIOTR
  60. PARASIAK ŁUKASZ
  61. PAWELCZYK KRZYSZTOF
  62. PAWŁOWSKI KRZYSZTOF
  63. PERLEJEWSKI ROBERT
  64. PIEKARSKA ANNA (od 09-04-2016)
  65. PIEKARSKI PRZEMYSŁAW (od 26-03-2015)
  66. PIJANOWSKI JAN
  67. PIJANOWSKI WITOLD
  68. PIÓRO MARIA (od 22-04-2017)
  69. PLUTOWSKI MARCIN (od 01-07-2014)
  70. POLENZ TOMASZ (od 01-07-2015)
  71. PUSTKOWSKI RAFAŁ (od 17-06-2017)
  72. RAJEK AGNIESZKA (od 20-10-2015)
  73. RAJEK RADOSŁAW
  74. REKOWSKI KAZIMIERZ
  75. RYBAK WAWRZYNIEC
  76. SERAFIN DOROTA (od 17-10-2016)
  77. SOBECKA ANNA (od 19-02-2015)
  78. SOBOLEWSKI ANTONI
  79. SOSNOWSKA BOŻENA (od 06-02-2015)
  80. SOSNOWSKI JAROSŁAW (od 06-02-2015)
  81. STAŃCZYK WOJCIECH
  82. SZYMAŃSKI SEBASTIAN (od 01-09-2015)
  83. SZCZEŚNIAK ADAM
  84. ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ (od 18-06-2017)
  85. TOBIAŃSKA HANNA
  86. TRZCIŃSKI KRZYSZTOF (od 23-5-2017)
  87. ULANOWSKI MAREK (od 10-11-2016)
  88. ULANOWSKI PIOTR (od 10-03-2018)
  89. URBANOWSKI DARIUSZ
  90. WARUSZEWSKA LUCYNA (od 13-03-2017)
  91. WARUSZEWSKI KAROL
  92. WASIELEWSKI BARTOSZ (od 22-05-2014)
  93. WAWRZYNIAK MICHAŁ
  94. WOLSKI JAROSŁAW (od 09-11-2013)
  95. ZAKRZEWSKI ANDRZEJ (od 30-01-2014)
  96. ZIENKIEWICZ RAFAŁ (od 10-01-2018)

Członkowie Wspierający Stowarzyszenia Biegający Tczew

  1. BARWIKOWSKI SEBASTIAN
  2. MARKOWICZ EUGENIUSZ
  3. POŁOM JOANNA (od 06.02.2014)
  4. POŁOM ROMAN (od 18.12.2013)
  5. RAUS ARTUR (od 28.10.2015)
  6. STOPKA BEATA (od 06.02.2014)

Nasze starty:

Statystyka startów

Ostatnio startowali

 

 

 

 

  • LEŚNE WANDRY, Ocypel, 10km ,02-06-2018
    • PARDO SEBASTIAN
    • TOBIAŃSKI TOMASZ
    • PIEKARSKI PRZEMYSŁAW
    • KREJA ŁUKASZ
    • CZECHANOWSKI PIOTR
    • CZECHANOWSKA LUCYNA
    • WOLSKI JAROSŁAW
    • ZAKRZEWSKI ANDRZEJ
    • NIESPODZIŃSKI LESŁAW
    • ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ
    • KARCZEWSKA ALEKSANDRA
    • GURBOWICZ JAROSŁAW
    • KRUSZYŃSKA BARBARA
    • KWIATKOWSKA ANNA
    • PUSTKOWSKI RAFAŁ
    • MROZEK MARCIN
    • KISIELEWSKA AGATA
    • STAŃCZYK WOJCIECH
    • SERAFIN DOROTA
    • SOBOLEWSKI ANTONI
    • CHYLIŃSKA DAGMARA
    • CHYLIŃSKi DARIUSZ
    • TOBIAŃSKA HANNA
    • REKOWSKI KAZIMIERZ
    • DYWELSKI MIROSŁAW
    • PERLEJEWSKI ROBERT

 

  • IX Kwidzyński Bieg Papiernika, 10km, Kwidzyn, 26-05-2018
    • SOSNOWSKI JAROSŁAW
    • PIEKARSKI PRZEMYSŁAW
    • MARKOWSKI WIESŁAW
    • LIBAN ZYGFRYD
    • ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ
    • GURBOWICZ JAROSŁAW
    • MACIEJEWSKI MARTIN
    • SOSNOWSKA BOŻENA
    • PIEKARSKA ANNA
    • KARCZEWSKA ALEKSANDRA
    • NADOLSKI WALDEMAR
    • WOLSKI JAROSŁAW
    • NIEWIADOMSKI PARTYK
    • KUKUŁA JANUSZ
    • KREJA ŁUKASZ
    • KWIATKOWSKA ANNA
    • SERAFIN DOROTA
    • GÓRACZYŃSKI WOJCIECH
    • SOBOLEWSKI ANTONI
    • RAJEK AGNIESZKA
    • RAJEK RADOSŁAW
    • REKOWSKI KAZIMIERZ
    • CHYLIŃSKA DAGMARA
    • DYWELSKI MIROSŁAW

Więcej ...

Parkrun Tczew



Ranking "Maratonów"

1 Night Runners
6756
2 WKB META LUBLINIEC
5918
3 Biegający Tczew
4164
4 Truchtacz Mysłowice
4163
5 KB Maniac Poznań
3929
6 MaratonyPolskie.PL TEAM
3687
7 Drużyna Szpiku
3417
8 Lechici Zielonka
3159
9 biegamyrazem.pl
2973
10 aleTEMPO
2827

Więcej ...

Ostatnie zdjęcie

Ostatni medal ...

Kalendarz

czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Licznik odwiedzin

213082
DzisiajDzisiaj148
WczorajWczoraj126
W tym tygodniuW tym tygodniu148
W tym miesiącuW tym miesiącu2094
WszystkieWszystkie213082

Kalkulator

Pogoda