2. edycja - OMBT2 2017/2018


Regulamin


Punktacja indywidualna Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2017/2018:

Msc.Zawodnik Liczba startów 18.11.2017 27.01.2018 19.05.2018 XX.07.2018 Punkty Średnia
1.Patryk SOWIŃSKI378.01%75.73%68.98%222.7274.24
2.Marek MOSZYŃSKI373.56%73.74%71.64%218.9472.98
3.Lesław NIESPODZIŃSKI370.58%69.51%71.97%212.0670.686666666667
4.Krzysztof TRZCINSKI370.23%69.15%69.43%208.8169.603333333333
5.Adam DEPKA366.81%69.41%71.45%207.6769.223333333333
6.Tomasz TOBIAŃSKI367.52%69.75%68.03%205.368.433333333333
7.Andrzej ŚCISŁOWSKI365.66%63.64%69.36%198.6666.22
8.Justyna ŁUCZAK366.23%65.75%66.52%198.566.166666666667
9.Antoni SOBOLEWSKI365.97%65.46%63.82%195.2565.083333333333
10.Lucyna CZECHANOWSKA363.46%61.6%66.59%191.6563.883333333333
11.Karol ADAMCZYK363.6%61.89%63.75%189.2463.08
12.Katarzyna KOSZYK362.2%63.22%63.14%188.5662.853333333333
13.Wojciech STAŃCZYK363.21%64.69%50.86%178.7659.586666666667
14.Jan PIEKARSKI359.95%56.38%61.61%177.9459.313333333333
15.Żaneta Anna FRANKIEWICZ358.97%55.69%59.72%174.3858.126666666667
16.Marcin MROZEK359.86%51.66%62.72%174.2458.08
17.Dorota SERAFIN356.95%56.35%59.59%172.8957.63
18.Piotr CZECHANOWSKI356.25%56.61%59.03%171.8957.296666666667
19.Mariusz SZWINDOWSKI355.33%52.63%56%163.9654.653333333333
20.Martyna MĄKOSA355.71%58.38%47.59%161.6853.893333333333
21.Kacper CIEKLIŃSKI356.06%52.03%51.82%159.9153.303333333333
22.Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ352.49%49.68%56.45%158.6252.873333333333
23.Tymon ŁUCZAK349.7%50.41%52.94%153.0551.016666666667
24.Jarosław SOSNOWSKI274.58%73.36%147.9473.97
25.Wiesław MARKOWSKI272.22%72.09%144.3172.155
26.Maria PIÓRO273.07%69.06%142.1371.065
27.Bożena SOSNOWSKA264%71.05%135.0567.525
28.Krzysztof Wojciech KOSZYK265.57%68.52%134.0967.045
29.Andrzej ZAKRZEWSKI263.67%68.35%132.0266.01
30.Przemysław PIEKARSKI267.09%61.74%128.8364.415
31.Anna JANAS264.5%64.03%128.5364.265
32.Jan KULAS264.09%64.05%128.1464.07
33.Patrycja SIŃCZUK263.99%62.62%126.6163.305
34.Anna KWIATKOWSKA261.81%64.24%126.0563.025
35.Kamil WOJCIECHOWSKI260.25%63.64%123.8961.945
36.Mariusz SZCZYGLAK261.07%61.25%122.3261.16
37.Kamil Łukasz DERLAGA258.9%61.28%120.1860.09
38.Dagmara CHYLIŃSKA260.43%57.06%117.4958.745
39.Tomasz ZIEMANN255.74%61.58%117.3258.66
40.Sebastian ZIMNY254.12%62.77%116.8958.445
41.Jakub WYGRABEK258.2%57.85%116.0558.025
42.Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI257.28%58.27%115.5557.775
43.Mikołaj MIELCARSKI257.68%57.12%114.857.4
44.Piotr DUBIEL257.36%55.28%112.6456.32
45.Albert SULIMA254.9%57.15%112.0556.025
46.Marcin NOWAKOWSKI255.84%56.1%111.9455.97
47.Nikodem BONIKOWSKI256.53%55.16%111.6955.845
48.Patryk NIEWIADOMSKI253.71%57.12%110.8355.415
49.Karolina ABRYSZYŃSKA252.11%57.96%110.0755.035
50.Monika MALEC255.43%54.01%109.4454.72
51.Anna ZIMNA253.67%55.69%109.3654.68
52.Mirosław DYWELSKI252.77%55.44%108.2154.105
53.Emilia GARDZIŃSKA250.89%56.87%107.7653.88
54.Damian WALAS251.84%55.51%107.3553.675
55.Maciej OKON257.67%48.76%106.4353.215
56.Szymon Tadeusz DZIEDZIC252.98%53.19%106.1753.085
57.Łukasz KREJA248.27%57.4%105.6752.835
58.Paweł MACIEJEWSKI256.21%49.21%105.4252.71
59.Monika NIERZWICKA250.85%49.16%100.0150.005
60.Sandra GÓRSKA245.17%54.8%99.9749.985
61.Karol WARUSZEWSKI243.7%55.78%99.4849.74
62.Karol PUCZYŃSKI248.03%49.81%97.8448.92
63.Sławomir KALITTA248.43%46.58%95.0147.505
64.Maria TOBIAŃSKA244.87%49.25%94.1247.06
65.Maja Wiktoria BORKOWSKA245.15%47.64%92.7946.395
66.Stanisław Józef OKOŃSKI252.73%39.86%92.5946.295
67.Daria DANG239.76%51.59%91.3545.675
68.Hanna TOBIAŃSKA256.41%34%90.4145.205
69.Zuzanna WECHTEROWICZ235.48%43.52%7939.5
70.Krzysztof TOKARSKI177.44%77.4477.44
71.Marcin MIKUŚ177.03%77.0377.03
72.Krzysztof PAWŁOWSKI174.46%74.4674.46
73.Wojciech PIJANOWSKI172.81%72.8172.81
74.Dariusz STYŚ172.69%72.6972.69
75.Andrzej POTOCZEK172.16%72.1672.16
76.Roman LEGASZEWSKI171.55%71.5571.55
77.Agnes BRIGGS171.45%71.4571.45
78.Piotr BRZOZOWSKI171.34%71.3471.34
79.Tomasz KUNOWSKI170.34%70.3470.34
80.Barbara KRUSZYŃSKA170.3%70.370.3
81.Jarosłąw MAMCARZ169.47%69.4769.47
82.Marcel WALKOWIAK168.94%68.9468.94
83.Sławomir Krzysztof KUJAWSKI168.85%68.8568.85
84.Jarosław KLINKOSZ168.72%68.7268.72
85.Marek ULANOWSKI168.42%68.4268.42
86.Łukasz KUNOWSKI168.16%68.1668.16
87.Adam SZCZEŚNIAK168.14%68.1468.14
88.Michał JAŚNIEWSKI167.82%67.8267.82
89.Jerzy Radosław CHRZAN167.38%67.3867.38
90.Oliwier Wojciech SZLICHT167.3%67.367.3
91.Tomasz MAJKOWSKI167.25%67.2567.25
92.Janusz Lech KUKUŁA167.2%67.267.2
93.Paweł LITWIŃSKI166.83%66.8366.83
94.Michał TRAPP166.72%66.7266.72
95.Bartosz ULIK SP11166.69%66.6966.69
96.Wojciech STRZESZYŃSKI166.64%66.6466.64
97.Oliwier KALICIŃSKI166.32%66.3266.32
98.Wiesław DRESZLER166.08%66.0866.08
99.Mateusz KISIELEWSKI165.93%65.9365.93
100.Przemysław BZOWSKI165.93%65.9365.93
101.Agnieszka PAŁKOWSKA165.68%65.6865.68
102.Antoni STRAMBOWSKI165.68%65.6865.68
103.Jacek Paweł GIBAS165.25%65.2565.25
104.Mariusz ŻURAWSKI165.16%65.1665.16
105.Robert BRZESKI165.07%65.0765.07
106.Andrzej GOZDEK164.86%64.8664.86
107.Andrzej PILSKI164.69%64.6964.69
108.Sławomir DWORSKI164.49%64.4964.49
109.Maciej KRAKOWIAK164.34%64.3464.34
110.Marcin BĄK163.84%63.8463.84
111.Maciej GRZESIK163.48%63.4863.48
112.Michał PAPIERNIK163.43%63.4363.43
113.Marcel KRESIN162.69%62.6962.69
114.Waldemar NADOLSKI162.62%62.6262.62
115.Marek CZARNECKI162.3%62.362.3
116.Marcin WALKOWIAK162.29%62.2962.29
117.Krzysztof PAWELCZYK161.8%61.861.8
118.Jarosław GURBOWICZ161.79%61.7961.79
119.Maciej HEROLD161.79%61.7961.79
120.Mikołaj MISIEWICZ161.4%61.461.4
121.Julian UBOWSKI161.1%61.161.1
122.Przemysław Adam OKROJ161.03%61.0361.03
123.Mateusz SPADIK160.94%60.9460.94
124.Łukasz MILEWSKI160.82%60.8260.82
125.Patryk KASCHEL160.75%60.7560.75
126.Oskar DUBIEL160.63%60.6360.63
127.Damian JANISZEWSKI160.19%60.1960.19
128.Wojciech KAŹMIERSKI160.17%60.1760.17
129.Dawid DUBIELA160.04%60.0460.04
130.Karolina PAPIERNIK159.68%59.6859.68
131.Anna PIEKARSKA159.45%59.4559.45
132.Wojciech OKOŃSKI159.18%59.1859.18
133.Mikolaj ZWIRBULIS159.15%59.1559.15
134.Maria Krystyna NITKOWSKA158.91%58.9158.91
135.Beata SZWEDA158.8%58.858.8
136.Szymon CHAMIER CIEMINSKI158.77%58.7758.77
137.Jarosław WOLSKI158.65%58.6558.65
138.Łukasz WOJTAROWICZ158.37%58.3758.37
139.Borys BORYCKI158.21%58.2158.21
140.Natalia ROSIŃSKA158.05%58.0558.05
141.Krzysztof Marcin OSIAK158.02%58.0258.02
142.Wiktor OGONOWSKI157.79%57.7957.79
143.Rafal OGONOWSKI157.74%57.7457.74
144.Krzysztof Szczepan GBUREK157.46%57.4657.46
145.Krzysztof CHORĄŻEWSKI157.42%57.4257.42
146.Mateusz KRZEMIŃSKI157.23%57.2357.23
147.Piotr ULANOWSKI157.16%57.1657.16
148.Karol WALKIEWICZ157.15%57.1557.15
149.Wiktoria LANGE157.14%57.1457.14
150.Sebastian BALTRUKAS156.99%56.9956.99
151.Joanna Katarzyna SZLICHT156.94%56.9456.94
152.Jarek POGORZELSKI156.77%56.7756.77
153.Romuald KRÓL156.71%56.7156.71
154.Oliwia ZIELKA156.61%56.6156.61
155.Krzysztof Mateusz LIPKE156.58%56.5856.58
156.Dariusz URBANOWSKI156.47%56.4756.47
157.Joanna JATKOWSKA156.47%56.4756.47
158.Monika UBOWSKA156.43%56.4356.43
159.Janusz Piotr LASKOWSKI155.8%55.855.8
160.Weronika SCHARMACH155.67%55.6755.67
161.Igor DZIEWIĄTKOWSKI155.56%55.5655.56
162.Małgorzata ŻUR155.22%55.2255.22
163.Artur DASZKIEWICZ154.97%54.9754.97
164.Karol KRYGER154.91%54.9154.91
165.Szymon DRESZLER154.76%54.7654.76
166.Anna PUCZYŃSKA154.71%54.7154.71
167.Rafał BŁADZIKOWSKI154.71%54.7154.71
168.Joanna Danuta PELPLIŃSKA154.63%54.6354.63
169.Sebastian STEC154.59%54.5954.59
170.Adriana KRÓL154.58%54.5854.58
171.Katarzyna Marzena NOWAK154.42%54.4254.42
172.Michał Wojciech ZIELIŃSKI154.32%54.3254.32
173.Waldemar PIOCH154.17%54.1754.17
174.Ariel SKOBODZIŃSKI153.97%53.9753.97
175.Michael WOODS153.95%53.9553.95
176.Paweł SPŁAWIŃSKI153.95%53.9553.95
177.Paula WYCZYNSKA153.92%53.9253.92
178.Monika SZULC153.87%53.8753.87
179.Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 11153.8%53.853.8
180.Maciej FERGON153.61%53.6153.61
181.Małgorzata GRZENKOWSKA153.46%53.4653.46
182.Magdalena NOWAKOWSKA153.21%53.2153.21
183.Monika BRZOZOWSKA153.08%53.0853.08
184.Paulina LASKOWSKA152.95%52.9552.95
185.Łukasz ZABROCKI152.84%52.8452.84
186.Julia PACIOREK SP11152.8%52.852.8
187.Wojciech GÓRACZYŃSKI152.79%52.7952.79
188.Mariusz KUBACH SP 8 TCZEW152.67%52.6752.67
189.Martyna RAJSKA152.63%52.6352.63
190.Mariusz MURAWSKI152.55%52.5552.55
191.Amelia BURCZYK152.39%52.3952.39
192.Joanna GRĘBOSZ-STOPA152.36%52.3652.36
193.Piotr RZEMIENIEWSKI152.2%52.252.2
194.Tomasz WIECKI152.18%52.1852.18
195.Łukasz OT152.01%52.0152.01
196.Ireneusz DZIEWIĄTKOWSKI151.93%51.9351.93
197.Szymon FORMELLA151.82%51.8251.82
198.Maciej KOWALSKI151.68%51.6851.68
199.Przemysław TUSZKOWSKI151.67%51.6751.67
200.Katarzyna WYCZYNSKA151.54%51.5451.54
201.Jarosław MAJ SP 11 TCZEW151.47%51.4751.47
202.Grzegorz NOWAK151.4%51.451.4
203.Julia DUSZYCA151.36%51.3651.36
204.Krzysztof NACEWICZ151.31%51.3151.31
205.Mirosław ŁOSIAK151.2%51.251.2
206.Agata NIESPODZIŃSKA151.18%51.1851.18
207.Wiktoria CZAPSKA-PRUSZAK151.14%51.1451.14
208.Mikołaj BURCZYK151.09%51.0951.09
209.Anna LASKOWSKA150.92%50.9250.92
210.Kamila Katarzyna KOSZYK150.8%50.850.8
211.Bartosz HENDRYSIAK150.41%50.4150.41
212.Adam JANUSZKIEWICZ150.28%50.2850.28
213.Marta BAWÓŁ150.27%50.2750.27
214.Adam JAGODDA150.03%50.0350.03
215.Kacper CYBULSKI149.78%49.7849.78
216.Maksymilian NATALEWICZ149.7%49.749.7
217.Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 11149.65%49.6549.65
218.Krzysztof STOPA149.62%49.6249.62
219.Julia MORUS149.1%49.149.1
220.Jan Paweł SZYMONIAK149.06%49.0649.06
221.Edyta PLUTOWSKA148.88%48.8848.88
222.Cecylia NOCH148.83%48.8348.83
223.Małgorzata PACIOREK148.75%48.7548.75
224.Damian DREWKO148.71%48.7148.71
225.Lucyna WARUSZEWSKA148.65%48.6548.65
226.Arkadiusz SZULC148.64%48.6448.64
227.Grzegorz BŁASZCZUK148.33%48.3348.33
228.Anna Maria BARCZEWSKA148.3%48.348.3
229.Kamila RĘBACZ148.27%48.2748.27
230.Agnieszka GOZDEK148.16%48.1648.16
231.Mirosław BURCZYK148.02%48.0248.02
232.Alicja STRZESZYŃSKA147.86%47.8647.86
233.Oliwer MARAS147.82%47.8247.82
234.Sławomir SZOSKA147.67%47.6747.67
235.Łukasz MACIEJEWSKI147.64%47.6447.64
236.Anna STEC147.61%47.6147.61
237.Anna JACZYŃSKA147.24%47.2447.24
238.Anna GARDZIŃSKA147%4747
239.Martyna SIWIAK146.76%46.7646.76
240.Kornelia RASZEJA146.68%46.6846.68
241.Mateusz WRZAŁKOWSKI146.65%46.6546.65
242.Magdalena KLUNDER146.6%46.646.6
243.Izabela KRASZEWSKA146.51%46.5146.51
244.Dorota ULANOWSKA146.5%46.546.5
245.Jarosław JARKUSZEWICZ146.48%46.4846.48
246.Oskar KITKOWSKI146.43%46.4346.43
247.Lucyna PADYKUŁA146.21%46.2146.21
248.Teresa JEDYNOWICZ145.89%45.8945.89
249.Paweł KOWALEWSKI145.85%45.8545.85
250.Nikola Ewa KLUNDER144.96%44.9644.96
251.Kornelia KRASKA144.78%44.7844.78
252.Maciej KLIŃSKI144.56%44.5644.56
253.Paweł DIETRICH144.53%44.5344.53
254.Paweł OSZCZAPIŃSKI144.41%44.4144.41
255.Zuzanna Maria NIEDZIAŁKOWSKA144.18%44.1844.18
256.Leon ZWIEFKA144.16%44.1644.16
257.Daniel CYBULSKI144.07%44.0744.07
258.Anna JARZĄBEK144.04%44.0444.04
259.Marcin PLUTOWSKI143.59%43.5943.59
260.Dominika HEROLD143.54%43.5443.54
261.Hanna PESTKA143.38%43.3843.38
262.Agata SOWA143.35%43.3543.35
263.Monika PAŁKOWSKA-ŻUR143.33%43.3343.33
264.Adrianna MALICKA143.23%43.2343.23
265.Joanna MAJ SP 11143.2%43.243.2
266.Kacper PESTKA142.56%42.5642.56
267.Katarzyna LACHOWICZ142.54%42.5442.54
268.Piotr CHORĄŻEWSKI142.53%42.5342.53
269.Jakub KWELLA142.5%42.542.5
270.Łukasz LUBIŃSKI141.82%41.8241.82
271.Anna MUELLER141.67%41.6741.67
272.Joanna GRABOWSKA141.11%41.1141.11
273.Aleksandra CIMAN140.83%40.8340.83
274.Zofia TOBIAŃSKA140.22%40.2240.22
275.Zuzanna DEJA140.1%40.140.1
276.Zofia FRĄTCZAK139.73%39.7339.73
277.Julia BŁASZCZUK139.71%39.7139.71
278.Jakub GRABOWSKI139.58%39.5839.58
279.Arkadiusz ŻUR139.19%39.1939.19
280.Rafał BORKOWSKI138.85%38.8538.85
281.Jakub SZKUAT138.83%38.8338.83
282.Klaudia GRABOWSKA138.82%38.8238.82
283.Stefan E. MROZEK138.8%38.838.8
284.Natalia MUELLER138.63%38.6338.63
285.Florian PORTJANKO138.25%38.2538.25
286.Julia MAZURKIEWICZ138.02%38.0238.02
287.Paulina Sylwia MECHLEWICZ137.93%37.9337.93
288.Klaudia WLAZŁOWICZ137.91%37.9137.91
289.Aniela MĘTLEWICZ137.87%37.8737.87
290.Mateusz MUSZYŃSKI137.87%37.8737.87
291.Tomasz GRABOWSKI137.8%37.837.8
292.Kamil SZCZEPAŃSKI137.75%37.7537.75
293.Anna KAMIŃSKA137.62%37.6237.62
294.Karol KLOSOWSKI137.55%37.5537.55
295.Julia Anna PALUCH137.42%37.4237.42
296.Bartosz ŻUKOWSKI137.37%37.3737.37
297.Anna DEJA136.76%36.7636.76
298.Aleksandra KORDA136.68%36.6836.68
299.Celina CIMAN136.1%36.136.1
300.Anna ZIÓŁKOWSKA135.94%35.9435.94
301.Kornelia OCHMIŃSKA134.77%34.7734.77


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #79 - 18.11.2017

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Patryk SOWIŃSKI16:36SM20-2478.01 %M1PB stays at 00:16:171078.01
2Marcin MIKUŚ16:50SM30-3477.03 %M2PB stays at 00:16:48877.03
3Roman LEGASZEWSKI18:20SM30-3471.55 %M3First Timer!171.55
4Krzysztof TRZCINSKI19:09VM35-3970.23 %M4New PB!1970.23
5Tomasz MAJKOWSKI19:11SM25-2967.25 %M5First Timer!267.25
6Mateusz KISIELEWSKI19:34SM25-2965.93 %M6PB stays at 00:18:11265.93
7Wojciech STRZESZYŃSKI19:41SM30-3466.64 %M7PB stays at 00:19:37766.64
8Łukasz KUNOWSKI19:44VM35-3968.16 %M8PB stays at 00:18:522068.16
9Przemysław PIEKARSKI19:54VM35-3967.09 %M9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:225467.09
10Adam DEPKA19:59VM35-3966.81 %M10New PB!966.81
11Wiesław MARKOWSKI20:06VM45-4972.22 %M11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:384072.22
12Jacek Paweł GIBAS20:26SM18-1965.25 %M12New PB!4065.25
13Krzysztof TOKARSKI20:32VM55-5977.44 %M13New PB!2877.44
14Marek MOSZYŃSKI20:33VM50-5473.56 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:555373.56
15Tomasz TOBIAŃSKI20:50VM40-4467.52 %M15BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:297767.52
16Mateusz SPADIK21:10SM25-2960.94 %M16PB stays at 00:19:50860.94
17Jarosłąw MAMCARZ21:14VM50-5469.47 %M17PB stays at 00:20:311669.47
18Damian JANISZEWSKI21:26SM25-2960.19 %M18First Timer!160.19
19Wojciech KAŹMIERSKI21:28SM25-2960.17 %M19PB stays at 00:18:56760.17
20Lesław NIESPODZIŃSKI21:35VM50-5470.58 %M20BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:555370.58
21Tomasz KUNOWSKI21:45JM11-1470.34 %M21New PB!2270.34
22Jakub WYGRABEK22:10SM25-2958.20 %M22PB stays at 00:21:412958.2
23Karol ADAMCZYK22:18JM11-1463.60 %M23PB stays at 00:21:502463.6
24Mikołaj MIELCARSKI22:22SM25-2957.68 %M24PB stays at 00:21:20857.68
25Maria PIÓRO22:24VW45-4973.07 %F1PB stays at 00:21:266673.07
26Oliwier Wojciech SZLICHT22:44JM11-1467.30 %M25New PB!467.3
27Jarosław GURBOWICZ22:46VM40-4461.79 %M26BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:473961.79
28Justyna ŁUCZAK22:51VW35-3966.23 %F2New PB!466.23
29Paweł MACIEJEWSKI22:57SM25-2956.21 %M27PB stays at 00:20:343556.21
30Krzysztof PAWELCZYK22:57VM45-4961.80 %M28BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:412761.8
31Piotr DUBIEL22:59VM35-3957.36 %M29PB stays at 00:22:056557.36
32Anna JANAS23:03SW30-3464.50 %F3New PB!1764.5
33Janusz Lech KUKUŁA23:04VM55-5967.20 %M30BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:313367.2
34Kamil WOJCIECHOWSKI23:06JM15-1760.25 %M31PB stays at 00:22:27660.25
35Janusz Piotr LASKOWSKI23:07SM25-2955.80 %M32New PB!1355.8
36Sebastian BALTRUKAS23:08SM18-1956.99 %M33PB stays at 00:21:032456.99
37Wojciech STAŃCZYK23:09VM45-4963.21 %M34BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:136663.21
38Kacper CIEKLIŃSKI23:15SM20-2456.06 %M35New PB!256.06
39Marcin MROZEK23:20VM40-4459.86 %M36BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:496559.86
41Lucyna CZECHANOWSKA23:43VW35-3963.46 %F4New PB!2763.46
42Piotr CZECHANOWSKI23:44VM35-3956.25 %M38PB stays at 00:22:013756.25
43Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:55JM15-1757.28 %M39PB stays at 00:23:08657.28
44Andrzej ŚCISŁOWSKI24:13VM55-5965.66 %M40BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!1165.66
45Anna KWIATKOWSKA24:16VW35-3961.81 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:296561.81
46Marcin NOWAKOWSKI24:16VM35-3955.84 %M41PB stays at 00:23:50355.84
47Katarzyna KOSZYK24:36VW40-4462.20 %F6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:324562.2
48Albert SULIMA24:41VM35-3954.90 %M42PB stays at 00:24:03454.9
49Jan PIEKARSKI24:48JM11-1459.95 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:036459.95
50Mariusz SZWINDOWSKI24:51VM40-4455.33 %M44New PB!955.33
51Rafał BŁADZIKOWSKI24:57VM40-4454.71 %M45PB stays at 00:24:54354.71
53Jan KULAS25:01VM60-6464.09 %M47PB stays at 00:23:571964.09
54Dariusz URBANOWSKI25:07VM45-4956.47 %M48BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:131656.47
55Paweł SPŁAWIŃSKI25:07VM35-3953.95 %M49PB stays at 00:23:032953.95
56Szymon Tadeusz DZIEDZIC25:10SM18-1952.98 %M50PB stays at 00:21:422952.98
57Łukasz OT25:21VM35-3952.01 %M51New PB!352.01
58Dagmara CHYLIŃSKA25:39VW40-4460.43 %F7BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!2460.43
59Antoni SOBOLEWSKI25:40VM65-6965.97 %M52BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:485065.97
60Żaneta Anna FRANKIEWICZ26:17VW40-4458.97 %F8New PB!758.97
61Borys BORYCKI26:17JM11-1458.21 %M53New PB!558.21
62Nikodem BONIKOWSKI26:18JM11-1456.53 %M54PB stays at 00:26:16256.53
63Martyna MĄKOSA26:34SW25-2955.71 %F9PB stays at 00:25:583555.71
64Monika MALEC26:42SW25-2955.43 %F10New PB!255.43
65Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ26:48VM40-4452.49 %M55New PB!752.49
66Dorota SERAFIN26:52VW40-4456.95 %F11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:086456.95
67Oskar DUBIEL26:58JM1060.63 %M56PB stays at 00:25:39560.63
68Anna PUCZYŃSKA27:03SW25-2954.71 %F12PB stays at 00:25:581654.71
69Karol PUCZYŃSKI27:04SM30-3448.03 %M57PB stays at 00:24:261248.03
70Stanisław Józef OKOŃSKI27:30JM11-1452.73 %M58PB stays at 00:25:33452.73
71Joanna Katarzyna SZLICHT27:38VW40-4456.94 %F13New PB!356.94
72Hanna TOBIAŃSKA27:41VW40-4456.41 %F14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:097756.41
73Jarosław MAJ SP 11 TCZEW27:45VM45-4951.47 %M59New PB!451.47
74Sławomir KALITTA28:11VM40-4448.43 %M60PB stays at 00:27:02748.43
75Karolina ABRYSZYŃSKA28:24SW25-2952.11 %F15PB stays at 00:27:27352.11
76Sławomir SZOSKA28:38VM40-4447.67 %M61PB stays at 00:21:51947.67
77Oliwer MARAS29:06JM15-1747.82 %M62First Timer!147.82
78Julia DUSZYCA29:57VW40-4451.36 %F16First Timer!151.36
79Maksymilian NATALEWICZ30:47JM11-1449.70 %M63PB stays at 00:24:37449.7
80Tymon ŁUCZAK30:47JM11-1449.70 %M64New PB!449.7
81Jan Paweł SZYMONIAK31:11JM11-1449.06 %M65First Timer!149.06
82Lucyna WARUSZEWSKA31:27VW40-4448.65 %F17BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!748.65
83Karol WARUSZEWSKI31:28VM40-4443.70 %M66BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:444243.7
84Izabela KRASZEWSKA32:02SW30-3446.51 %F18First Timer!146.51
85Anna GARDZIŃSKA32:12VW35-3947.00 %F19PB stays at 00:30:37347
86Anna LASKOWSKA32:40JW11-1450.92 %F20First Timer!150.92
87Emilia GARDZIŃSKA32:41JW11-1450.89 %F21PB stays at 00:30:36350.89
88Oskar KITKOWSKI32:57JM11-1446.43 %M67First Timer!146.43
89Jakub GRABOWSKI35:17VM40-4439.58 %M68First Timer!139.58
90Joanna MAJ SP 1135:53VW40-4443.20 %F22New PB!343.2
91Jakub KWELLA36:00JM11-1442.50 %M69First Timer!142.5
92Sandra GÓRSKA36:03JW11-1445.17 %F23PB stays at 00:31:47545.17
93Maja Wiktoria BORKOWSKA36:04JW11-1445.15 %F24PB stays at 00:32:39345.15
94Klaudia GRABOWSKA36:14VM40-4438.82 %M70First Timer!138.82
95Joanna GRABOWSKA37:13VW40-4441.11 %F25First Timer!141.11
96Tomasz GRABOWSKI37:13VM40-4437.80 %M71First Timer!137.8
97Kamil SZCZEPAŃSKI39:23JM11-1437.75 %M72First Timer!137.75
98Jakub SZKUAT39:24JM11-1438.83 %M73PB stays at 00:26:39938.83
99Mateusz MUSZYŃSKI40:24JM11-1437.87 %M74First Timer!137.87
100Karol KLOSOWSKI42:02JM1037.55 %M75PB stays at 00:33:24637.55
101Cecylia NOCH44:08VW65-6948.83 %F26New PB!348.83
102Teresa JEDYNOWICZ44:10VW60-6445.89 %F27New PB!445.89
103Stefan E. MROZEK46:00VM70-7438.80 %M76PB stays at 00:45:18238.8

parkrun Tczew #89 - 27.01.2018

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Patryk SOWIŃSKI17:06SM20-2475.73 %M1PB stays at 00:15:481475.73
2Krzysztof PAWŁOWSKI17:37SM30-3474.46 %M2BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:16:491674.46
3Wojciech PIJANOWSKI17:43SM20-2472.81 %M3New PB!3572.81
4Dariusz STYŚ17:53SM30-3472.69 %M4New PB!572.69
5Andrzej POTOCZEK18:30VM35-3972.16 %M5PRESS GLASS – Sport and SupportNew PB!772.16
6Jarosław SOSNOWSKI19:01VM45-4974.58 %M6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:384574.58
7Piotr BRZOZOWSKI19:08VM40-4471.34 %M7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:514071.34
8Michał JAŚNIEWSKI19:13SM20-2467.82 %M8PB stays at 00:17:461167.82
9Adam DEPKA19:14VM35-3969.41 %M9PB stays at 00:19:071869.41
10Krzysztof TRZCINSKI19:27VM35-3969.15 %M10PB stays at 00:19:092669.15
11Tomasz TOBIAŃSKI20:10VM40-4469.75 %M11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:298969.75
12Wiesław MARKOWSKI20:18VM45-4972.09 %M12BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:385072.09
13Jerzy Radosław CHRZAN20:20JM15-1767.38 %M13PB stays at 00:18:192767.38
14Marek MOSZYŃSKI20:30VM50-5473.74 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:556073.74
15Marcel WALKOWIAK21:02JM11-1468.94 %M15New PB!2568.94
16Patryk KASCHEL21:14SM25-2960.75 %M16New PB!560.75
17Robert BRZESKI21:17VM40-4465.07 %M17New PB!265.07
18Krzysztof Wojciech KOSZYK21:47VM45-4965.57 %M18BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:434365.57
19Przemysław PIEKARSKI21:47VM35-3961.74 %M19BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:226461.74
20Kamil WOJCIECHOWSKI21:52JM15-1763.64 %M20PB stays at 00:21:511463.64
21Kamil Łukasz DERLAGA21:54SM25-2958.90 %M21PRESS GLASS – Sport and SupportFirst Timer!158.9
22Lesław NIESPODZIŃSKI21:55VM50-5469.51 %M22BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:556369.51
23Marcin WALKOWIAK22:14VM40-4462.29 %M23PB stays at 00:20:511362.29
24Mariusz SZCZYGLAK22:21VM40-4461.07 %M24New PB!1861.07
25Mikołaj MIELCARSKI22:35SM25-2957.12 %M25PB stays at 00:21:201557.12
26Wojciech STAŃCZYK22:48VM50-5464.69 %M26BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:137564.69
27Karol ADAMCZYK22:55JM11-1461.89 %M27PB stays at 00:21:503161.89
28Jarosław WOLSKI22:56VM35-3958.65 %M28BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:33958.65
29Justyna ŁUCZAK23:01VW35-3965.75 %F1PB stays at 00:22:441165.75
30Andrzej ZAKRZEWSKI23:10VM50-5463.67 %M29BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:563763.67
31Anna JANAS23:13SW30-3464.03 %F2PB stays at 00:23:032164.03
32Anna KWIATKOWSKA23:21VW35-3964.24 %F3BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!6964.24
33Piotr CZECHANOWSKI23:35VM35-3956.61 %M30PB stays at 00:22:014256.61
34Patrycja SIŃCZUK23:39VW35-3963.99 %F4PB stays at 00:23:023763.99
35Piotr DUBIEL23:51VM35-3955.28 %M31PB stays at 00:22:057555.28
36Patryk NIEWIADOMSKI24:01SM25-2953.71 %M32BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:101153.71
37Katarzyna KOSZYK24:12VW40-4463.22 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:325463.22
38Maciej OKON24:13VM40-4457.67 %M33Eaton Running TeamNew PB!957.67
39Marcin NOWAKOWSKI24:20VM40-4456.10 %M34PB stays at 00:23:501056.1
40Lucyna CZECHANOWSKA24:26VW35-3961.60 %F6PB stays at 00:23:433261.6
41Sławomir DWORSKI24:27VM55-5964.49 %M35BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:483364.49
42Sebastian ZIMNY24:40VM35-3954.12 %M36PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:22:521554.12
43Bożena SOSNOWSKA24:49VW45-4964.00 %F7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:474464
44Andrzej ŚCISŁOWSKI24:59VM55-5963.64 %M37BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:162163.64
45Kacper CIEKLIŃSKI25:03SM20-2452.03 %M38PB stays at 00:23:15652.03
46Szymon Tadeusz DZIEDZIC25:04SM18-1953.19 %M39PB stays at 00:21:423753.19
47Martyna MĄKOSA25:21SW25-2958.38 %F8New PB!4158.38
48Barbara KRUSZYŃSKA25:25VW55-5970.30 %F9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:107970.3
49Anna PIEKARSKA25:34VW35-3959.45 %F10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:042259.45
50Wojciech GÓRACZYŃSKI25:40VM35-3952.79 %M40BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:581252.79
51Damian WALAS25:45VM35-3951.84 %M41PB stays at 00:22:393351.84
52Tomasz ZIEMANN25:50VM45-4955.74 %M42PB stays at 00:22:152955.74
53Antoni SOBOLEWSKI25:52VM65-6965.46 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:485765.46
54Karol PUCZYŃSKI26:06SM30-3449.81 %M44PB stays at 00:24:261749.81
55Mariusz SZWINDOWSKI26:19VM40-4452.63 %M45PB stays at 00:24:511852.63
56Jan PIEKARSKI26:22JM11-1456.38 %M46BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:297456.38
57Damian DREWKO26:29SM25-2948.71 %M47New PB!348.71
58Nikodem BONIKOWSKI26:57JM11-1455.16 %M48PB stays at 00:26:16655.16
59Marcin MROZEK27:02VM40-4451.66 %M49BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:497251.66
60Łukasz KREJA27:02SM30-3448.27 %M50BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:355748.27
61Jarek POGORZELSKI27:04VM55-5956.77 %M51PB stays at 00:24:465956.77
62Dorota SERAFIN27:09VW40-4456.35 %F11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:087156.35
63Dagmara CHYLIŃSKA27:10VW40-4457.06 %F12BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:393257.06
64Paula WYCZYNSKA27:27SW20-2453.92 %F13PB stays at 00:26:18353.92
65Żaneta Anna FRANKIEWICZ27:50VW40-4455.69 %F14PB stays at 00:26:171555.69
66Anna ZIMNA27:57VW35-3953.67 %F15New PB!953.67
67Paulina LASKOWSKA27:59SW30-3452.95 %F16New PB!452.95
68Magdalena NOWAKOWSKA28:00SW30-3453.21 %F17New PB!253.21
69Martyna RAJSKA28:09SW30-3452.63 %F18First Timer!152.63
70Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ28:19VM40-4449.68 %M52PB stays at 00:26:371449.68
71Joanna GRĘBOSZ-STOPA28:33VW35-3952.36 %F19PB stays at 00:25:183852.36
72Krzysztof STOPA28:35VM45-4949.62 %M53PB stays at 00:19:435349.62
73Bartosz HENDRYSIAK28:46JM11-1450.41 %M54PB stays at 00:22:293350.41
74Oliwia ZIELKA29:23JW11-1456.61 %F20PB stays at 00:28:27356.61
75Natalia ROSIŃSKA29:24JW1058.05 %F21New PB!358.05
76Monika NIERZWICKA29:30VW35-3950.85 %F22New PB!450.85
77Sławomir KALITTA29:31VM40-4446.58 %M55PB stays at 00:27:021246.58
78Maciej KLIŃSKI29:35VM35-3944.56 %M56New PB!244.56
79Sandra GÓRSKA29:43JW11-1454.80 %F23New PB!1554.8
80Jarosław JARKUSZEWICZ29:48VM40-4446.48 %M57New PB!246.48
81Tymon ŁUCZAK30:21JM11-1450.41 %M58PB stays at 00:26:55750.41
82Mirosław DYWELSKI30:40VM60-6452.77 %M59BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:27:37952.77
83Edyta PLUTOWSKA31:18VW40-4448.88 %F24New PB!348.88
84Marcin PLUTOWSKI31:19VM40-4443.59 %M60BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:343443.59
85Katarzyna WYCZYNSKA31:26VW45-4951.54 %F25First Timer!151.54
86Julia MORUS33:10JW11-1449.10 %F26PB stays at 00:29:04549.1
87Paweł DIETRICH33:23JM11-1444.53 %M61First Timer!144.53
88Kornelia KRASKA36:22JW11-1444.78 %F27PB stays at 00:34:13344.78
89Daria DANG38:01JW15-1739.76 %F28PB stays at 00:25:452039.76
90Zofia FRĄTCZAK38:03JW15-1739.73 %F29PB stays at 00:33:14539.73
91Maria TOBIAŃSKA39:07JW1044.87 %F30PB stays at 00:31:40844.87
92Zofia TOBIAŃSKA39:42JW11-1440.22 %F31PB stays at 00:38:42340.22
93Paulina Sylwia MECHLEWICZ42:06JW11-1437.93 %F32First Timer!137.93
94Klaudia WLAZŁOWICZ42:07JW11-1437.91 %F33First Timer!137.91
95Aniela MĘTLEWICZ42:10JW11-1437.87 %F34First Timer!137.87
96Zuzanna WECHTEROWICZ45:54JW11-1435.48 %F35First Timer!135.48
97Kornelia OCHMIŃSKA45:55JW11-1434.77 %F36First Timer!134.77
98Hanna TOBIAŃSKA45:56VW40-4434.00 %F37BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:098434

parkrun Tczew #105 - 19.05.2018

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Adam DEPKA18:41VM35-3971.45 %M1Reebok Run Crew TczewNew PB!2971.45
2Patryk SOWIŃSKI18:42SM20-2468.98 %M2PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:15:482768.98
3Sławomir Krzysztof KUJAWSKI19:03SM30-3468.85 %M3First Timer!168.85
4Jarosław SOSNOWSKI19:20VM45-4973.36 %M4BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:385673.36
5Michał TRAPP19:23SM30-3466.72 %M5PB stays at 00:19:21966.72
6Krzysztof TRZCINSKI19:31VM35-3969.43 %M6PB stays at 00:19:093269.43
7Przemysław BZOWSKI19:40SM30-3465.93 %M7PB stays at 00:19:40765.93
9Tomasz TOBIAŃSKI20:51VM45-4968.03 %M9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:2910468.03
10Marek CZARNECKI20:52SM30-3462.30 %M10New PB!262.3
11Michał PAPIERNIK20:55VM35-3963.43 %M11New PB!563.43
12Mariusz ŻURAWSKI20:57VM40-4465.16 %M12New PB!365.16
13Maciej KRAKOWIAK20:59JM15-1764.34 %M13PB stays at 00:20:40564.34
14Krzysztof Wojciech KOSZYK21:01VM45-4968.52 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:435168.52
15Kamil Łukasz DERLAGA21:03SM25-2961.28 %M15PRESS GLASS – Sport and SupportNew PB!361.28
16Marcin BĄK21:04VM35-3963.84 %M16PB stays at 00:21:03563.84
17Marek MOSZYŃSKI21:06VM50-5471.64 %M17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:557071.64
18Lesław NIESPODZIŃSKI21:10VM50-5471.97 %M18BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:557371.97
19Marek ULANOWSKI21:13VM45-4968.42 %M19BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!3668.42
20Sebastian ZIMNY21:16VM35-3962.77 %M20PRESS GLASS – Sport and SupportNew PB!2862.77
21Andrzej GOZDEK21:32VM40-4464.86 %M21MKSW TrzebiniaFirst Timer!14064.86
22Wiesław DRESZLER21:37VM45-4966.08 %M22PB stays at 00:21:241666.08
23Jarosław KLINKOSZ21:38VM50-5468.72 %M23PB stays at 00:20:481268.72
24Mikołaj MISIEWICZ21:43SM18-1961.40 %M24New PB!361.4
25Andrzej ZAKRZEWSKI21:45VM50-5468.35 %M25BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!4968.35
26Łukasz MILEWSKI21:57VM35-3960.82 %M26PB stays at 00:21:331460.82
27Szymon CHAMIER CIEMINSKI21:57SM25-2958.77 %M27New PB!258.77
28Maciej GRZESIK22:00VM40-4463.48 %M28New PB!263.48
29Mikolaj ZWIRBULIS22:02SM20-2459.15 %M29PB stays at 00:21:49259.15
30Łukasz WOJTAROWICZ22:06SM25-2958.37 %M30New PB!458.37
31Marcel KRESIN22:12JM15-1762.69 %M31New PB!362.69
32Karol ADAMCZYK22:15JM11-1463.75 %M32PB stays at 00:21:503963.75
33Marcin MROZEK22:16VM40-4462.72 %M33BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!8462.72
34Jakub WYGRABEK22:18SM25-2957.85 %M34PB stays at 00:21:343757.85
35Przemysław Adam OKROJ22:22VM40-4461.03 %M35First Timer!161.03
36Oliwier KALICIŃSKI22:25JM11-1466.32 %M36New PB!366.32
37Mariusz SZCZYGLAK22:27VM40-4461.25 %M37Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:21:523261.25
38Bożena SOSNOWSKA22:34VW45-4971.05 %F1BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!5471.05
39Patryk NIEWIADOMSKI22:35SM25-2957.12 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:101857.12
40Lucyna CZECHANOWSKA22:36VW35-3966.59 %F2PB stays at 00:22:064566.59
41Piotr CZECHANOWSKI22:37VM35-3959.03 %M39PB stays at 00:21:305459.03
42Antoni STRAMBOWSKI22:38JM11-1465.68 %M40New PB!365.68
43Agnieszka PAŁKOWSKA22:38SW30-3465.68 %F3New PB!865.68
44Waldemar NADOLSKI22:39VM45-4962.62 %M41New PB!1962.62
45Łukasz KREJA22:44SM30-3457.40 %M42BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:356957.4
46Justyna ŁUCZAK22:45VW35-3966.52 %F4PB stays at 00:22:441566.52
47Maciej HEROLD22:46VM40-4461.79 %M43New PB!1261.79
48Krzysztof Mateusz LIPKE22:48SM25-2956.58 %M44New PB!256.58
49Dawid DUBIELA22:49JM15-1760.04 %M45PB stays at 00:22:191060.04
50Karol WALKIEWICZ22:50SM30-3457.15 %M46PB stays at 00:22:261057.15
51Andrzej ŚCISŁOWSKI23:07VM60-6469.36 %M47BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:533569.36
52Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:10JM15-1758.27 %M48PB stays at 00:20:352458.27
53Krzysztof Szczepan GBUREK23:14VM35-3957.46 %M49First Timer!157.46
54Krzysztof Marcin OSIAK23:16JM15-1758.02 %M50PB stays at 00:21:383558.02
55Adam SZCZEŚNIAK23:20VM55-5968.14 %M51Eaton Running TeamPB stays at 00:21:513968.14
56Tomasz ZIEMANN23:23VM45-4961.58 %M52PB stays at 00:22:153761.58
57Rafal OGONOWSKI23:28VM35-3957.74 %M53PB stays at 00:21:583957.74
58Jan PIEKARSKI23:32JM11-1461.61 %M54BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:388861.61
59Maria PIÓRO23:42VW45-4969.06 %F5PB stays at 00:21:268369.06
60Karol KRYGER23:46SM30-3454.91 %M55PB stays at 00:19:501754.91
61Albert SULIMA23:53VM40-4457.15 %M56New PB!857.15
62Ariel SKOBODZIŃSKI23:56SM25-2953.97 %M57PB stays at 00:22:44453.97
63Piotr ULANOWSKI23:58JM15-1757.16 %M58PB stays at 00:22:371757.16
64Damian WALAS24:03VM35-3955.51 %M59PB stays at 00:22:394355.51
65Patrycja SIŃCZUK24:10VW35-3962.62 %F6PB stays at 00:23:024262.62
66Katarzyna KOSZYK24:14VW40-4463.14 %F7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:326763.14
67Mateusz KRZEMIŃSKI24:19JM15-1757.23 %M60New PB!1157.23
68Wojciech OKOŃSKI24:20VM45-4959.18 %M61New PB!259.18
69Paweł LITWIŃSKI24:28JM1066.83 %M62PB stays at 00:24:27866.83
70Bartosz ULIK SP1124:31JM1066.69 %M63New PB!866.69
71Karol WARUSZEWSKI24:39VM40-4455.78 %M64BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:445555.78
72Mariusz SZWINDOWSKI24:44VM40-4456.00 %M65New PB!2856
74Mariusz MURAWSKI24:50SM30-3452.55 %M67New PB!3352.55
75Maciej FERGON24:54VM35-3953.61 %M68New PB!253.61
76Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ24:55VM40-4456.45 %M69New PB!2556.45
77Łukasz ZABROCKI24:57VM35-3952.84 %M70PRESS GLASS – Sport and SupportNew PB!1952.84
78Piotr RZEMIENIEWSKI25:00SM30-3452.20 %M71PB stays at 00:24:47352.2
79Szymon DRESZLER25:01JM15-1754.76 %M72First Timer!154.76
80Jan KULAS25:02VM60-6464.05 %M73PB stays at 00:23:273564.05
81Michael WOODS25:07VM35-3953.95 %M74New PB!653.95
82Karolina PAPIERNIK25:08VW35-3959.68 %F8New PB!559.68
83Szymon FORMELLA25:09SM20-2451.82 %M75First Timer!151.82
84Kacper CIEKLIŃSKI25:09SM20-2451.82 %M76PB stays at 00:22:211251.82
85Agnes BRIGGS25:20VW55-5971.45 %F9First Timer!871.45
86Karolina ABRYSZYŃSKA25:32SW25-2957.96 %F10New PB!1057.96
87Tomasz WIECKI25:35VM35-3952.18 %M77PB stays at 00:24:55352.18
88Romuald KRÓL25:36VM45-4956.71 %M78PB stays at 00:24:322756.71
89Grzegorz NOWAK25:39VM35-3951.40 %M79New PB!451.4
90Artur DASZKIEWICZ25:48VM45-4954.97 %M80PB stays at 00:25:27754.97
91Dorota SERAFIN25:49VW40-4459.59 %F11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:088659.59
92Beata SZWEDA25:51VW35-3958.80 %F12New PB!958.8
93Sebastian STEC25:59VM45-4954.59 %M81New PB!354.59
94Krzysztof NACEWICZ26:01VM35-3951.31 %M82First Timer!151.31
95Igor DZIEWIĄTKOWSKI26:06JM11-1455.56 %M83New PB!455.56
96Żaneta Anna FRANKIEWICZ26:09VW40-4459.72 %F13PB stays at 00:25:413159.72
97Paweł MACIEJEWSKI26:13SM25-2949.21 %M84PB stays at 00:20:344949.21
98Ireneusz DZIEWIĄTKOWSKI26:17VM40-4451.93 %M85First Timer!151.93
99Waldemar PIOCH26:22VM45-4954.17 %M86New PB!554.17
100Mirosław ŁOSIAK26:28VM35-3951.20 %M87New PB!551.2
101Adam JANUSZKIEWICZ26:31SM18-1950.28 %M88New PB!350.28
102Antoni SOBOLEWSKI26:32VM65-6963.82 %M89BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:486363.82
103Adam JAGODDA26:41VM35-3950.03 %M90PB stays at 00:26:37350.03
104Anna ZIMNA26:56VW35-3955.69 %F14Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:26:161855.69
105Andrzej PILSKI26:57VM65-6964.69 %M91Barefoot Runners Society - UKPB stays at 00:25:0317164.69
106Maciej KOWALSKI27:13VM40-4451.68 %M92First Timer!151.68
107Katarzyna Marzena NOWAK27:19SW30-3454.42 %F15New PB!1654.42
108Joanna Danuta PELPLIŃSKA27:22VW35-3954.63 %F16New PB!354.63
109Monika MALEC27:24SW25-2954.01 %F17PB stays at 00:26:42454.01
110Monika UBOWSKA27:28VW40-4456.43 %F18New PB!256.43
111Mateusz WRZAŁKOWSKI27:39SM25-2946.65 %M93PB stays at 00:25:321246.65
112Julian UBOWSKI27:51JM1061.10 %M94First Timer!161.1
113Łukasz MACIEJEWSKI27:51VM35-3947.64 %M95PB stays at 00:25:123647.64
114Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 1127:53VW35-3953.80 %F19New PB!1453.8
115Tymon ŁUCZAK28:05JM11-1452.94 %M96PB stays at 00:26:551052.94
117Małgorzata GRZENKOWSKA28:09VW35-3953.46 %F20New PB!353.46
118Maria Krystyna NITKOWSKA28:14JW11-1458.91 %F21New PB!558.91
119Arkadiusz SZULC28:16VM40-4448.64 %M98First Timer!148.64
120Monika SZULC28:24VW40-4453.87 %F22First Timer!153.87
121Adriana KRÓL28:24JW15-1754.58 %F23First Timer!154.58
123Emilia GARDZIŃSKA28:38JW11-1456.87 %F24New PB!856.87
124Maciej OKON28:51VM40-4448.76 %M100Eaton Running TeamPB stays at 00:23:462048.76
125Agata NIESPODZIŃSKA28:55SW25-2951.18 %F25PB stays at 00:24:03751.18
126Joanna JATKOWSKA28:59VW45-4956.47 %F26BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!1356.47
127Monika BRZOZOWSKA28:59VW40-4453.08 %F27PB stays at 00:27:112053.08
128Wojciech STAŃCZYK29:00VM50-5450.86 %M101BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:138850.86
129Przemysław TUSZKOWSKI29:00VM50-5451.67 %M102New PB!351.67
130Paweł OSZCZAPIŃSKI29:03SM25-2944.41 %M103First Timer!144.41
131Mikołaj BURCZYK29:06JM11-1451.09 %M104New PB!251.09
132Weronika SCHARMACH29:15JW11-1455.67 %F28New PB!355.67
133Wiktoria CZAPSKA-PRUSZAK29:16SW18-1951.14 %F29New PB!351.14
134Daria DANG29:18JW15-1751.59 %F30PB stays at 00:25:452551.59
135Mirosław DYWELSKI29:26VM60-6455.44 %M105BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:27:372155.44
136Mirosław BURCZYK29:32VM45-4948.02 %M106PB stays at 00:28:57348.02
137Mariusz KUBACH SP 8 TCZEW29:58JM1052.67 %M107First Timer!152.67
138Michał Wojciech ZIELIŃSKI30:06JM1054.32 %M108PB stays at 00:29:04354.32
139Kamila Katarzyna KOSZYK30:07JW15-1750.80 %F31PB stays at 00:23:382350.8
140Paweł KOWALEWSKI30:21JM15-1745.85 %M109PB stays at 00:25:37545.85
141Grzegorz BŁASZCZUK30:31VM50-5448.33 %M110PB stays at 00:29:48648.33
142Monika NIERZWICKA30:37VW35-3949.16 %F32Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:28:091749.16
143Wiktoria LANGE30:43JW1057.14 %F33New PB!357.14
144Kacper CYBULSKI30:44JM11-1449.78 %M111New PB!249.78
145Daniel CYBULSKI30:45VM35-3944.07 %M112PB stays at 00:26:38344.07
146Wiktor OGONOWSKI30:48JM1057.79 %M113New PB!357.79
147Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1130:49JM11-1449.65 %M114PB stays at 00:28:31849.65
148Anna Maria BARCZEWSKA30:51SW30-3448.30 %F34PB stays at 00:29:34448.3
149Krzysztof CHORĄŻEWSKI31:00JM1057.42 %M115New PB!257.42
150Piotr CHORĄŻEWSKI31:00VM35-3942.53 %M116PB stays at 00:23:56442.53
151Martyna MĄKOSA31:06SW25-2947.59 %F35PB stays at 00:25:085447.59
152Alicja STRZESZYŃSKA31:08SW30-3447.86 %F36New PB!447.86
153Kamila RĘBACZ31:21VW35-3948.27 %F37#CFMTNew PB!448.27
154Łukasz LUBIŃSKI31:22SM30-3441.82 %M117#CFMTPB stays at 00:26:27241.82
155Julia PACIOREK SP1131:30JW11-1452.80 %F38PB stays at 00:30:011052.8
156Martyna SIWIAK31:39SW25-2946.76 %F39PB stays at 00:31:00546.76
157Amelia BURCZYK31:45JW11-1452.39 %F40New PB!252.39
158Anna STEC31:47VW35-3947.61 %F41New PB!447.61
159Małgorzata PACIOREK32:02VW40-4448.75 %F42New PB!748.75
160Agnieszka GOZDEK32:11VW40-4448.16 %F43First Timer!5348.16
161Anna JACZYŃSKA32:34VW40-4447.24 %F44New PB!347.24
162Lucyna PADYKUŁA32:34VW35-3946.21 %F45New PB!346.21
163Magdalena KLUNDER32:50VW40-4446.60 %F46#CFMTPB stays at 00:31:33346.6
164Maja Wiktoria BORKOWSKA33:31JW11-1447.64 %F47PB stays at 00:32:39447.64
165Leon ZWIEFKA33:40JM11-1444.16 %M118PB stays at 00:33:26444.16
166Arkadiusz ŻUR33:51VM35-3939.19 %M119PB stays at 00:27:57439.19
167Marta BAWÓŁ33:57JW1050.27 %F48PB stays at 00:33:29650.27
168Małgorzata ŻUR33:59JW1055.22 %F49New PB!455.22
170Agata SOWA34:13SW30-3443.35 %F50New PB!443.35
171Monika PAŁKOWSKA-ŻUR34:23SW30-3443.33 %F51New PB!443.33
172Hanna PESTKA34:28VW35-3943.38 %F52PB stays at 00:32:21543.38
173Rafał BORKOWSKI34:37VM35-3938.85 %M121First Timer!138.85
174Zuzanna Maria NIEDZIAŁKOWSKA34:38JW15-1744.18 %F53First Timer!144.18
175Maria TOBIAŃSKA34:39JW1049.25 %F54PB stays at 00:30:521949.25
177Kacper PESTKA34:56JM11-1442.56 %M123PB stays at 00:28:09842.56
178Dorota ULANOWSKA35:12VW45-4946.50 %F55PB stays at 00:33:57746.5
179Nikola Ewa KLUNDER35:31JW11-1444.96 %F56PB stays at 00:34:43344.96
180Stanisław Józef OKOŃSKI35:35JM11-1439.86 %M124PB stays at 00:25:331339.86
181Kornelia RASZEJA35:38JW11-1446.68 %F57PB stays at 00:35:07546.68
182Anna MUELLER36:19VW35-3941.67 %F58First Timer!141.67
183Dominika HEROLD37:24JW11-1443.54 %F59PB stays at 00:26:381443.54
184Zuzanna WECHTEROWICZ37:25JW11-1443.52 %F60New PB!343.52
185Adrianna MALICKA37:40JW11-1443.23 %F61New PB!243.23
186Anna JARZĄBEK37:46JW11-1444.04 %F62PB stays at 00:34:55344.04
187Katarzyna LACHOWICZ39:06JW11-1442.54 %F63PB stays at 00:33:15942.54
188Florian PORTJANKO41:16JM1038.25 %M125First Timer!138.25
189Zuzanna DEJA41:29JW11-1440.10 %F64New PB!240.1
190Anna DEJA41:51VW40-4436.76 %F65First Timer!136.76
191Julia BŁASZCZUK42:59JW1039.71 %F66PB stays at 00:32:53639.71
192Aleksandra CIMAN42:59JW1040.83 %F67New PB!240.83
193Julia Anna PALUCH43:31JW11-1437.42 %F68First Timer!137.42
194Aleksandra KORDA43:32JW11-1436.68 %F69First Timer!136.68
195Julia MAZURKIEWICZ43:45JW11-1438.02 %F70PB stays at 00:38:57738.02
196Bartosz ŻUKOWSKI43:45JM1037.37 %M126PB stays at 00:36:45337.37
197Celina CIMAN44:00VW45-4936.10 %F71New PB!336.1
198Anna KAMIŃSKA44:02VW45-4937.62 %F72PB stays at 00:32:53437.62
199Natalia MUELLER44:11JW1038.63 %F73PB stays at 00:41:03438.63
200Anna ZIÓŁKOWSKA44:12VW45-4935.94 %F74PB stays at 00:35:39535.94

parkrun Tczew #112 - 07.07.2018



Archiwum

1. edycji OMBT 2016/2017 - wyniki



0005451