Regulamin


Punktacja indywidualna Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2016/2017:

Msc.Zawodnik Liczba startów 26.11.2016 18.02.2017 13.05.2017 ??.07.2017 Punkty
1.Zygfryd LIBAN283.53%79.9%163.43
2.Jerzy Radosław CHRZAN275.98%74.82%150.8
3.Michał LEWANDOWSKI275.07%74.66%149.73
4.Jarosław SOSNOWSKI273.84%75.02%148.86
5.Maria PIÓRO274.37%72.92%147.29
6.Lesław NIESPODZIŃSKI274.65%72.39%147.04
7.Marceli FRELKE272.67%73.7%146.37
8.Piotr ZIÓŁEK274.17%71.37%145.54
9.Michał JAŚNIEWSKI270.81%73.79%144.6
10.Tomasz TOBIAŃSKI270.07%73.12%143.19
11.Wiesław MARKOWSKI270.3%72.4%142.7
12.Piotr BRZOZOWSKI270.63%71.5%142.13
13.Jacek GUZIŃSKI269.79%69.24%139.03
14.Waldemar Piotr SZCZUKA268.77%69.21%137.98
15.Antoni SOBOLEWSKI268.06%66.62%134.68
16.Zbigniew RZEPKA267.82%66.81%134.63
17.Barbara KRUSZYŃSKA267.86%66.42%134.28
18.Janusz Lech KUKUŁA265.62%67.4%133.02
19.Tomasz Paweł OSIAK266.29%65.34%131.63
20.Daniela KAMIŃSKA262.23%67.32%129.55
21.Andrzej PILSKI263.66%65.55%129.21
22.Wojciech STAŃCZYK265.15%61.79%126.94
23.Piotr OSTROWSKI264.47%62.39%126.86
24.Mateusz JAKUBIAK262.25%64.55%126.8
25.Karol KRYGER264.89%60.99%125.88
26.Stanisław DUBIEŃ260.13%64.55%124.68
27.Krzysztof PAWELCZYK269.52%53.79%123.31
28.Mateusz Tomasz GÓRSKI262.36%60.67%123.03
29.Jan DROZD262.41%59.73%122.14
30.Kamil FRUKACZ259.91%62.02%121.93
31.Antoni OT260.05%61.65%121.7
32.Anna KWIATKOWSKA259.84%60.65%120.49
33.Jacek Paweł GIBAS265.85%54.36%120.21
34.Marcin MROZEK258.03%59.91%117.94
35.Dorota SERAFIN257.87%58.16%116.03
36.Szymon Tadeusz DZIEDZIC254.62%60%114.62
37.Piotr DUBIEL257.53%56.42%113.95
38.Przemysław PIEKARSKI250.7%62.29%112.99
39.Paweł MACIEJEWSKI255.84%56.66%112.5
40.Martyna MĄKOSA257%52.64%109.64
41.Marcin PLUTOWSKI254.86%54.53%109.39
42.Hanna TOBIAŃSKA254.45%53.94%108.39
43.Agnieszka Maria SAIDOWSKA255.78%51.97%107.75
44.Jan PIEKARSKI258.14%47.98%106.12
45.Łukasz SZWOCHA252.08%50.64%102.72
46.Benedykt DUBIEŃ250.67%47.95%98.62
47.Krzysztof LITWIŃSKI251.09%42.23%93.32
48.Blazej FRYSZKA247.34%45.85%93.19
49.Bartosz OT244.72%47.13%91.85
50.Sławomir GDANIEC175.38%75.38
51.Miłosz WALKOWIAK173.91%73.91
52.Marek MOSZYŃSKI173.09%73.09
53.Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ172.93%72.93
54.Dariusz STYŚ172.17%72.17
55.Jan PIJANOWSKI171.74%71.74
56.Daniel Paweł ŁAWRYNOWICZ171.13%71.13
57.Kacper MICHAŁOWSKI167.59%67.59
58.Jarosłąw MAMCARZ167.15%67.15
59.Katarzyna Maria KOSZYK167.11%67.11
60.Filip SZKUAT166.52%66.52
61.Wiesław DRESZLER166.28%66.28
62.Bartosz HENDRYSIAK166.12%66.12
63.Aleksander RUDKO165.88%65.88
64.Marcel WALKOWIAK165.68%65.68
65.Marek ULANOWSKI165.6%65.6
66.Tomasz PEPLINSKI165.57%65.57
67.Krzysztof TRZCINSKI165.55%65.55
68.Jacek JERZYNA165.46%65.46
69.Patrycja SIŃCZUK165.34%65.34
70.Tomasz MARCHAJ165.33%65.33
71.Szymon CZECHANOWSKI165%65
72.Wojciech PIJANOWSKI164.77%64.77
73.Jakub KOCZWARA164.26%64.26
74.Grzegorz Ireneusz GRUCZA164.17%64.17
75.Dorota CZECHOWSKA164.1%64.1
76.Jerzy JAROŃSKI164.09%64.09
77.Oskar JAROŃSKI164.07%64.07
78.Kazimierz,andrzej REKOWSKI162.9%62.9
79.Andrzej ZAKRZEWSKI162.71%62.71
80.Kacper KOITKA162.44%62.44
81.Dawid CZECHOWSKI162.31%62.31
82.Marcin BĄK162.14%62.14
83.Michał BARTOSZEK162.09%62.09
84.Marian Łukasz SREDZIŃSKI161.87%61.87
85.Martin Józef MACIEJEWSKI161.87%61.87
86.Eugeniusz GAJEWSKI161.83%61.83
87.Kuba Maksymilian ROMAN161.82%61.82
88.Łucja ŁOPACIŃSKA160.8%60.8
89.Kamila Katarzyna KOSZYK160.72%60.72
90.Daniel SZKUAT160.67%60.67
91.Szymon ROMAN160.64%60.64
92.Łukasz KREJA160.42%60.42
93.Maksymilian NATALEWICZ160.32%60.32
94.Bartosz Jan MILER160.17%60.17
95.Oliwier Wojciech SZLICHT160.09%60.09
96.Mariusz CELIŃSKI-DROZD159.14%59.14
97.Adam MINUTH158.86%58.86
98.Rafal OGONOWSKI158.48%58.48
99.Dawid SZCZUKOWSKI158.31%58.31
100.Karol WALKIEWICZ157.8%57.8
101.Łukasz PARASIAK157.64%57.64
102.Kacper GÓRSKI157.33%57.33
103.Sebastian BALTRUKAS157.31%57.31
104.Karol RADZEWICZ157.12%57.12
105.Kamil KIRYK156.82%56.82
106.Jarek POGORZELSKI156.38%56.38
107.Agnieszka LEWANDOWSKA156.34%56.34
108.Dagmara CHYLIŃSKA156.25%56.25
109.Joanna Katarzyna SZLICHT155.91%55.91
110.Wojciech GÓRACZYŃSKI155.43%55.43
111.Radosław RAJEK155.37%55.37
112.Łukasz PLOCKE155.1%55.1
113.Wojciech ŁOPACIŃSKI154.87%54.87
114.Aleksandra HENDRYSIAK154.65%54.65
115.Piotr CZECHANOWSKI154.37%54.37
116.Patrycja Helena ZIELIŃSKA154.25%54.25
117.Piotr ULANOWSKI153.8%53.8
118.Radosław KOLASA153.72%53.72
119.Ryszard MARUT153.25%53.25
120.Krzysztof Marcin OSIAK153.2%53.2
121.Mariusz KRZEMIŃSKI153.17%53.17
122.Anna SOBECKA152.92%52.92
123.Wioleta ZDANOWICZ152.67%52.67
124.Wiktor KRYŻA152.44%52.44
125.Franciszek OT151.77%51.77
126.Łukasz MACIEJEWSKI151.56%51.56
127.Mariusz SZCZYGLAK151.52%51.52
128.Lucyna WOLSKA151.44%51.44
129.Artur DASZKIEWICZ150.27%50.27
130.Damian WALAS150%50
131.Dorota OT149.89%49.89
132.Mateusz PAWLAK149.54%49.54
133.Mariusz MURAWSKI149.3%49.3
134.Anna PIEKARSKA148.82%48.82
135.Maciej CHRZANOWSKI147.27%47.27
136.Klaudia HAPKA147.06%47.06
137.Daria DANG147.03%47.03
138.Jacek Marcin KOPITKOWSKI146.65%46.65
139.Łukasz JĘDRASZEWSKI143.5%43.5
140.Kamil BARAN142.27%42.27
141.Przemysław LITWIŃSKI142.11%42.11


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #31 - 26.11.2016

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Michał LEWANDOWSKI18:15JM15-1775.07 %M1PB stays at 00:18:131075.07
2Miłosz WALKOWIAK18:16JM15-1773.91 %M2PB stays at 00:16:45673.91
3Jerzy Radosław CHRZAN18:19JM15-1775.98 %M3New PB!675.98
4Daniel Paweł ŁAWRYNOWICZ18:32SM18-1971.13 %M4New PB!371.13
5Michał JAŚNIEWSKI18:37SM18-1970.81 %M5PB stays at 00:18:32370.81
6Jarosław SOSNOWSKI19:03VM40-4473.84 %M6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:412073.84
7Marceli FRELKE19:09JM15-1772.67 %M7New PB!472.67
8Piotr BRZOZOWSKI19:11VM35-3970.63 %M8BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:511170.63
9Piotr ZIÓŁEK19:33JM11-1474.17 %M9New PB!774.17
10Sławomir GDANIEC19:34VM50-5475.38 %M10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:341375.38
11Zbigniew RZEPKA19:41VM35-3967.82 %M11New PB!567.82
12Tomasz MARCHAJ19:54SM30-3465.33 %M12PB stays at 00:19:38565.33
13Tomasz TOBIAŃSKI19:56VM40-4470.07 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:222870.07
14Karol KRYGER20:02SM30-3464.89 %M14PB stays at 00:19:50564.89
15Krzysztof PAWELCZYK20:14VM40-4469.52 %M15BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:412069.52
16Lesław NIESPODZIŃSKI20:15VM50-5474.65 %M16BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!1674.65
17Krzysztof TRZCINSKI20:22VM35-3965.55 %M17New PB!265.55
18Wiesław MARKOWSKI20:29VM45-4970.30 %M18BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:001470.3
19Jacek Paweł GIBAS20:30JM15-1765.85 %M19New PB!965.85
20Tomasz Paweł OSIAK20:40JM15-1766.29 %M20New PB!866.29
21Jacek JERZYNA20:42VM35-3965.46 %M21New PB!265.46
22Jacek GUZIŃSKI20:48VM45-4969.79 %M22PB stays at 00:19:521069.79
23Martin Józef MACIEJEWSKI20:51SM20-2461.87 %M23BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:101961.87
24Kacper MICHAŁOWSKI20:59JM11-1467.59 %M24First Timer!167.59
25Jan PIJANOWSKI21:14VM50-5471.74 %M25BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!471.74
26Wiesław DRESZLER21:24VM45-4966.28 %M26New PB!966.28
27Kamil FRUKACZ21:32SM20-2459.91 %M27First Timer!159.91
28Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ21:33JW11-1472.93 %F1New PB!372.93
29Waldemar Piotr SZCZUKA21:37VM50-5468.77 %M28PB stays at 00:21:061768.77
30Zygfryd LIBAN21:39VM70-7483.53 %M29BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!783.53
31Maria PIÓRO21:47VW45-4974.37 %F2PB stays at 00:21:452874.37
32Jan DROZD21:57JM15-1762.41 %M30New PB!462.41
33Piotr OSTROWSKI22:00VM45-4964.47 %M31BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!464.47
34Wojciech STAŃCZYK22:17VM45-4965.15 %M32BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:132565.15
35Daniel SZKUAT22:20VM35-3960.67 %M33New PB!360.67
36Filip SZKUAT22:21JM11-1466.52 %M34New PB!366.52
37Karol WALKIEWICZ22:26SM30-3457.80 %M35New PB!257.8
38Bartosz HENDRYSIAK22:29JM11-1466.12 %M36New PB!1166.12
39Aleksander RUDKO22:34JM11-1465.88 %M37New PB!1265.88
40Marcel WALKOWIAK22:38JM11-1465.68 %M38New PB!1065.68
41Katarzyna Maria KOSZYK22:39VW35-3967.11 %F3BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:321967.11
42Piotr DUBIEL22:48SM30-3457.53 %M39New PB!2657.53
43Rafal OGONOWSKI23:00VM35-3958.48 %M40New PB!458.48
44Patrycja SIŃCZUK23:02VW35-3965.34 %F4New PB!1465.34
45Paweł MACIEJEWSKI23:06SM25-2955.84 %M41PB stays at 00:20:341055.84
46Sebastian BALTRUKAS23:16SM18-1957.31 %M42PB stays at 00:21:031057.31
47Janusz Lech KUKUŁA23:25VM55-5965.62 %M43PB stays at 00:22:311565.62
48Radosław RAJEK23:34SM30-3455.37 %M44BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:05555.37
49Mariusz CELIŃSKI-DROZD23:37VM40-4459.14 %M45First Timer!8459.14
50Daniela KAMIŃSKA23:47SW20-2462.23 %F5First Timer!162.23
51Marcin MROZEK23:52VM40-4458.03 %M46BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:492658.03
52Radosław KOLASA24:12SM30-3453.72 %M47First Timer!153.72
53Szymon CZECHANOWSKI24:17JM1065.00 %M48PB stays at 00:24:15565
54Piotr CZECHANOWSKI24:24VM35-3954.37 %M49PB stays at 00:22:011354.37
55Antoni SOBOLEWSKI24:38VM65-6968.06 %M50BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:481768.06
56Marcin PLUTOWSKI24:42VM35-3954.86 %M51BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:341554.86
57Szymon Tadeusz DZIEDZIC24:43JM15-1754.62 %M52PB stays at 00:22:54554.62
58Michał BARTOSZEK24:45VM55-5962.09 %M53New PB!462.09
59Anna KWIATKOWSKA24:59VW35-3959.84 %F6PB stays at 00:23:292659.84
60Łukasz SZWOCHA25:11SM30-3452.08 %M54New PB!252.08
61Krzysztof LITWIŃSKI25:15SM25-2951.09 %M55PB stays at 00:24:56451.09
62Łukasz MACIEJEWSKI25:34VM35-3951.56 %M56PB stays at 00:25:122751.56
63Barbara KRUSZYŃSKA25:40VW50-5467.86 %F7PB stays at 00:25:273067.86
64Krzysztof Marcin OSIAK25:45JM15-1753.20 %M57PB stays at 00:23:58553.2
65Wojciech ŁOPACIŃSKI25:51VM45-4954.87 %M58First Timer!154.87
66Kamila Katarzyna KOSZYK25:53JW11-1460.72 %F8PB stays at 00:23:38660.72
67Martyna MĄKOSA25:58SW25-2957.00 %F9New PB!957
68Kamil KIRYK26:10JM11-1456.82 %M59PB stays at 00:25:43656.82
69Benedykt DUBIEŃ26:11VM35-3950.67 %M60Eaton Running TeamPB stays at 00:20:302150.67
70Mateusz Tomasz GÓRSKI26:13JM1062.36 %M61PB stays at 00:25:53562.36
71Stanisław DUBIEŃ26:15JM1060.13 %M62PB stays at 00:24:23860.13
72Oliwier Wojciech SZLICHT26:16JM1060.09 %M63First Timer!160.09
73Mateusz JAKUBIAK26:16JM1062.25 %M64First Timer!162.25
74Dorota SERAFIN26:16VW35-3957.87 %F10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:26:032457.87
75Antoni OT26:17JM1060.05 %M65First Timer!160.05
76Agnieszka LEWANDOWSKA26:18SW30-3456.34 %F11PB stays at 00:25:28556.34
77Jan PIEKARSKI26:19JM11-1458.14 %M66BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:162458.14
78Przemysław PIEKARSKI26:20VM35-3950.70 %M67BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:332450.7
79Mariusz MURAWSKI26:22SM30-3449.30 %M68PB stays at 00:25:061649.3
80Łucja ŁOPACIŃSKA26:47JW11-1460.80 %F12New PB!360.8
81Agnieszka Maria SAIDOWSKA26:48VW35-3955.78 %F13PB stays at 00:26:27955.78
82Andrzej PILSKI26:50VM65-6963.66 %M69Barefoot Runners Society - UKPB stays at 00:25:4010263.66
83Blazej FRYSZKA27:15SM25-2947.34 %M70New PB!547.34
84Patrycja Helena ZIELIŃSKA27:17SW20-2454.25 %F14New PB!354.25
85Artur DASZKIEWICZ27:47VM40-4450.27 %M71PB stays at 00:26:26350.27
86Ryszard MARUT27:55JM11-1453.25 %M72PB stays at 00:26:44553.25
87Joanna Katarzyna SZLICHT27:56VW40-4455.91 %F15First Timer!155.91
88Aleksandra HENDRYSIAK28:09VW40-4454.65 %F16New PB!254.65
89Wiktor KRYŻA28:21JM11-1452.44 %M73BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:17652.44
90Hanna TOBIAŃSKA28:28VW40-4454.45 %F17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:023054.45
91Franciszek OT28:43JM11-1451.77 %M74First Timer!151.77
92Bartosz OT30:18VM35-3944.72 %M75First Timer!144.72
93Dorota OT30:28VW35-3949.89 %F18First Timer!149.89
94Lucyna WOLSKA31:49VW45-4951.44 %F19First Timer!151.44

parkrun Tczew #43 - 18.02.2017

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Michał JAŚNIEWSKI17:52SM18-1973.79 %M1New PB!573.79
2Dariusz STYŚ17:58SM30-3472.17 %M2New PB!272.17
3Michał LEWANDOWSKI18:21JM15-1774.66 %M3PB stays at 00:18:121574.66
4Jerzy Radosław CHRZAN18:36JM15-1774.82 %M4PB stays at 00:18:191074.82
5Jarosław SOSNOWSKI18:45VM40-4475.02 %M5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:412675.02
6Marceli FRELKE18:53JM15-1773.70 %M6New PB!673.7
7Piotr BRZOZOWSKI18:57VM35-3971.50 %M7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:512171.5
8Tomasz TOBIAŃSKI19:06VM40-4473.12 %M8BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!4073.12
9Wojciech PIJANOWSKI19:55SM20-2464.77 %M9PB stays at 00:18:151664.77
10Zbigniew RZEPKA19:59VM35-3966.81 %M10PB stays at 00:19:39866.81
11Wiesław MARKOWSKI20:03VM45-4972.40 %M11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:002472.4
12Piotr ZIÓŁEK20:19JM11-1471.37 %M12PB stays at 00:19:33871.37
13Marek MOSZYŃSKI20:30VM50-5473.09 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:553173.09
14Jakub KOCZWARA20:31VM35-3964.26 %M14PB stays at 00:19:55364.26
15Jerzy JAROŃSKI20:42VM35-3964.09 %M15First Timer!164.09
16Kamil FRUKACZ20:48SM20-2462.02 %M16New PB!362.02
17Lesław NIESPODZIŃSKI20:53VM50-5472.39 %M17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:152872.39
18Tomasz Paweł OSIAK20:58JM15-1765.34 %M18PB stays at 00:20:061965.34
19Jacek GUZIŃSKI20:58VM45-4969.24 %M19BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:521869.24
20Karol KRYGER21:19SM30-3460.99 %M20PB stays at 00:19:501160.99
21Przemysław PIEKARSKI21:26VM35-3962.29 %M21BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:333462.29
22Marcin BĄK21:29VM35-3962.14 %M22New PB!262.14
23Łukasz KREJA21:31SM30-3460.42 %M23BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:112460.42
24Grzegorz Ireneusz GRUCZA21:35VM40-4464.17 %M24First Timer!164.17
25Waldemar Piotr SZCZUKA21:39VM50-5469.21 %M25PB stays at 00:21:062169.21
26Tomasz PEPLINSKI21:47VM45-4965.57 %M26PB stays at 00:20:001265.57
27Adam MINUTH21:55SM25-2958.86 %M27PB stays at 00:20:433758.86
28Marek ULANOWSKI21:57VM45-4965.60 %M28BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!665.6
29Jarosłąw MAMCARZ21:58VM50-5467.15 %M29New PB!667.15
30Daniela KAMIŃSKA21:59SW20-2467.32 %F1New PB!367.32
31Dawid CZECHOWSKI22:04VM40-4462.31 %M30New PB!862.31
32Maria PIÓRO22:13VW45-4972.92 %F2PB stays at 00:21:263772.92
33Szymon Tadeusz DZIEDZIC22:30JM15-1760.00 %M31New PB!960
34Jan DROZD22:36JM15-1759.73 %M32PB stays at 00:21:331159.73
35Kacper KOITKA22:43JM11-1462.44 %M33PB stays at 00:22:04962.44
36Piotr OSTROWSKI22:44VM45-4962.39 %M34BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:001062.39
37Paweł MACIEJEWSKI22:46SM25-2956.66 %M35PB stays at 00:20:341656.66
38Janusz Lech KUKUŁA22:48VM55-5967.40 %M36PB stays at 00:22:312567.4
39Zygfryd LIBAN22:58VM70-7479.90 %M37BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:391579.9
40Łukasz PARASIAK23:01VM35-3957.64 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:47957.64
41Marcin MROZEK23:07VM40-4459.91 %M39BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!3759.91
42Piotr DUBIEL23:15SM30-3456.42 %M40PB stays at 00:22:483856.42
43Andrzej ZAKRZEWSKI23:20VM45-4962.71 %M41BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!1162.71
44Łukasz PLOCKE23:32SM30-3455.10 %M42First Timer!155.1
45Wojciech STAŃCZYK23:41VM45-4961.79 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:133761.79
46Dorota CZECHOWSKA24:00VW40-4464.10 %F3New PB!864.1
47Wojciech GÓRACZYŃSKI24:16VM35-3955.43 %M44BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:58855.43
48Mateusz JAKUBIAK24:27JM1064.55 %M45PB stays at 00:23:36464.55
49Stanisław DUBIEŃ24:27JM1064.55 %M46PB stays at 00:24:131064.55
50Szymon ROMAN24:31JM11-1460.64 %M47New PB!360.64
51Oskar JAROŃSKI24:38JM1064.07 %M48First Timer!164.07
52Anna KWIATKOWSKA24:39VW35-3960.65 %F4PB stays at 00:23:293860.65
53Kuba Maksymilian ROMAN24:45JM11-1461.82 %M49First Timer!161.82
54Jacek Paweł GIBAS24:50JM15-1754.36 %M50PB stays at 00:20:302054.36
55Marcin PLUTOWSKI24:51VM35-3954.53 %M51BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:342254.53
56Dawid SZCZUKOWSKI24:52JM11-1458.31 %M52First Timer!158.31
57Mariusz KRZEMIŃSKI24:57VM35-3953.17 %M53New PB!253.17
58Kazimierz,andrzej REKOWSKI25:04VM55-5962.90 %M54BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:262462.9
59Antoni SOBOLEWSKI25:10VM65-6966.62 %M55BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:482566.62
60Antoni OT25:36JM1061.65 %M56New PB!261.65
61Eugeniusz GAJEWSKI25:43VM55-5961.83 %M57First Timer!161.83
62Piotr ULANOWSKI25:52JM15-1753.80 %M58PB stays at 00:25:10253.8
63Łukasz SZWOCHA25:54SM30-3450.64 %M59PB stays at 00:25:11350.64
64Kacper GÓRSKI25:56JM11-1457.33 %M60First Timer!157.33
65Dorota SERAFIN26:08VW35-3958.16 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:323658.16
66Krzysztof PAWELCZYK26:09VM40-4453.79 %M61BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:412253.79
67Maksymilian NATALEWICZ26:10JM1060.32 %M62First Timer!160.32
68Bartosz Jan MILER26:14JM1060.17 %M63First Timer!160.17
69Mariusz SZCZYGLAK26:18VM35-3951.52 %M64PB stays at 00:22:46551.52
70Andrzej PILSKI26:19VM65-6965.55 %M65Barefoot Runners Society - UKPB stays at 00:25:4011465.55
71Damian WALAS26:32VM35-3950.00 %M66PB stays at 00:24:41650
72Barbara KRUSZYŃSKA26:33VW50-5466.42 %F6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:114266.42
74Marian Łukasz SREDZIŃSKI26:53JW11-1461.87 %F7First Timer!161.87
75Mateusz PAWLAK26:55SM18-1949.54 %M68First Timer!149.54
76Mateusz Tomasz GÓRSKI26:57JM1060.67 %M69PB stays at 00:25:53660.67
77Jarek POGORZELSKI27:01VM50-5456.38 %M70PB stays at 00:25:074356.38
78Dagmara CHYLIŃSKA27:21VW40-4456.25 %F8BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:26:271056.25
79Maciej CHRZANOWSKI27:26SM30-3447.27 %M71First Timer!147.27
80Karol RADZEWICZ27:38JM1057.12 %M72First Timer!157.12
81Benedykt DUBIEŃ27:40VM35-3947.95 %M73Eaton Running TeamPB stays at 00:20:302847.95
82Wioleta ZDANOWICZ28:06SW25-2952.67 %F9First Timer!152.67
83Martyna MĄKOSA28:07SW25-2952.64 %F10PB stays at 00:25:581252.64
84Blazej FRYSZKA28:08SM25-2945.85 %M74PB stays at 00:27:15745.85
85Anna SOBECKA28:15VW35-3952.92 %F11Biegacz z PółnocyPB stays at 00:24:122352.92
86Hanna TOBIAŃSKA28:44VW40-4453.94 %F12BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:024253.94
88Bartosz OT28:45VM35-3947.13 %M76New PB!247.13
89Agnieszka Maria SAIDOWSKA28:46VW35-3951.97 %F13PB stays at 00:25:591751.97
90Łukasz JĘDRASZEWSKI30:09SM30-3443.50 %M77PB stays at 00:27:13443.5
91Kamil BARAN30:31SM20-2442.27 %M78PB stays at 00:23:28642.27
92Krzysztof LITWIŃSKI30:33SM25-2942.23 %M79PB stays at 00:24:56542.23
93Przemysław LITWIŃSKI30:38SM20-2442.11 %M80First Timer!142.11
94Jan PIEKARSKI30:59JM11-1447.98 %M81BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:163547.98
95Anna PIEKARSKA31:00VW35-3948.82 %F14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:421248.82
96Klaudia HAPKA31:48SW18-1947.06 %F15PB stays at 00:30:56847.06
97Daria DANG32:32JW15-1747.03 %F16PB stays at 00:25:45747.03
98Jacek Marcin KOPITKOWSKI32:48JM11-1446.65 %M82PB stays at 00:28:35946.65

(26.11.2016)

0001396