3. edycja - OMBT 2018/2019


Regulamin


Punktacja indywidualna Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2018/2019:

Msc.Zawodnik Liczba startów jesień
24.11.2018
zima wiosna lato Punkty
1.Zygfryd LIBAN182.94%82.94
2.Jarosław SOSNOWSKI177.28%77.28
3.Maria PIÓRO175.7%75.7
4.Stanisław ĆWIKLIŃSKI175.08%75.08
5.Marek MOSZYŃSKI174.31%74.31
6.Krzysztof TRZCINSKI172.14%72.14
7.Barbara KRUSZYŃSKA171.71%71.71
8.Sebastian PARDO171.26%71.26
9.Tomasz JEZIERSKI170.96%70.96
10.Adam DEPKA170.79%70.79
11.Krzysztof Wojciech KOSZYK170.24%70.24
12.Marcel WALKOWIAK169.93%69.93
13.Patryk SOWIŃSKI169.86%69.86
14.Bożena SOSNOWSKA169.61%69.61
15.Jarosłąw MAMCARZ169.25%69.25
16.Justyna ŁUCZAK169.14%69.14
17.Agnieszka PAŁKOWSKA169.03%69.03
18.Antoni SOBOLEWSKI168.06%68.06
19.Wiesław MARKOWSKI167.28%67.28
20.Andrzej ŚCISŁOWSKI167.18%67.18
21.Zofia Estera CIESIELSKA166.64%66.64
22.Tomasz TOBIAŃSKI166.38%66.38
23.Marcel KRESIN166.27%66.27
24.Amelia CZAPIEWSKA166.24%66.24
25.Andrzej ZAKRZEWSKI165.98%65.98
26.Dominik NAWROCKI165.68%65.68
27.Grzegorz BŁASZCZUK165.11%65.11
28.Mikołaj MISIEWICZ164.21%64.21
29.Wojciech STAŃCZYK163.85%63.85
30.Aleksander RUDKO163.55%63.55
31.Anna JANAS163.14%63.14
32.Piotr CZECHANOWSKI162.7%62.7
33.Krzysztof PEPLIŃSKI162.67%62.67
34.Martyna KRYGIER162.08%62.08
35.Kacper KOITKA161.71%61.71
36.Mariusz ŻURAWSKI161.71%61.71
37.Sandra GÓRSKA161.61%61.61
38.Maja RUTKOWSKA161.49%61.49
39.Maciej ZIELIŃSKI161.39%61.39
40.Marcin NOWAKOWSKI160.85%60.85
41.Agnieszka Urszula KRUSZYŃSKA160.69%60.69
42.Maciej HEROLD160.46%60.46
43.Filip TOCEWICZ160.21%60.21
44.Bartosz HENDRYSIAK160.18%60.18
45.Monika REKOWSKA160.15%60.15
46.Łukasz MILEWSKI160.09%60.09
47.Marcin MROZEK160.07%60.07
48.Zby KRÓL160%60
49.Kazimierz,andrzej REKOWSKI159.68%59.68
50.Wiktoria WOŁYŃSKA159.58%59.58
51.Karol WARUSZEWSKI159.4%59.4
52.Sebastian ZIMNY159.16%59.16
53.Sławomir DWORSKI158.83%58.83
54.Patryk NIEWIADOMSKI158.46%58.46
55.Filip CZAPIEWSKI158.29%58.29
56.Martyna Joanna GWIZDALSKA158.19%58.19
57.Mirosław DYWELSKI157.79%57.79
58.Hubert Tomasz PRABUCKI157.74%57.74
59.Katarzyna Marzena NOWAK157.51%57.51
60.Michał FRYSZKA157.46%57.46
61.Magda Ewa KELSZ157.26%57.26
62.Beata SZWEDA157.02%57.02
63.Nadia JAŻDŻEWSKA157.01%57.01
64.Dorota SERAFIN156.98%56.98
65.Paulina JASKULSKA156.84%56.84
66.Dominik ORMANIN156.67%56.67
67.Damian WALAS156.59%56.59
68.Karol PUCZYŃSKI156.53%56.53
69.Jacek DELEWSKI156.33%56.33
70.Karolina SARACH156.24%56.24
71.Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 11155.8%55.8
72.Remigiusz KOMOROWSKI155.21%55.21
73.Piotr DANG155.2%55.2
74.Żaneta Anna FRANKIEWICZ155.15%55.15
75.Grzegorz NOWAK155.12%55.12
76.Lucyna GIBAS155.08%55.08
77.Jan PIEKARSKI155.03%55.03
78.Karolina ABRYSZYŃSKA154.95%54.95
79.Anna PUCZYŃSKA154.92%54.92
80.Anna ZIMNA154.79%54.79
81.Monika NIERZWICKA154.79%54.79
82.Tymon ŁUCZAK154.56%54.56
83.Blazej FRYSZKA153.82%53.82
84.Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ153.59%53.59
85.Daria DANG153.29%53.29
86.Iwona ZIELIŃSKA153.21%53.21
87.Karol ŚWIGOŃSKI153.03%53.03
88.Dariusz CHYLIŃSKI152.92%52.92
89.Dariusz LIEDTKE152.28%52.28
90.Oktawia PRABUCKA ZSBIO152.22%52.22
91.Mirosław ŁOSIAK152.03%52.03
92.Sławomir SZOSKA151.92%51.92
93.Aleksandra RAJEK151.62%51.62
94.Arkadiusz SZULC151.56%51.56
95.Mariusz SZWINDOWSKI151.52%51.52
96.Paweł SURWIŁO151.52%51.52
97.Michał RACZKOWSKI151.47%51.47
98.Martyna CZAPIEWSKA151.03%51.03
99.Magdalena SZWINDOWSKA150.99%50.99
100.Karol WALKIEWICZ150.91%50.91
101.Daniel CYBULSKI150.88%50.88
102.Oliwia STAWICKA150.61%50.61
103.Jakub CZIRSON150.31%50.31
104.Jakub HASSE150.25%50.25
105.Tomasz CHABOWSKI150.18%50.18
106.Arkadiusz ZIELIŃSKI149.62%49.62
107.Anna ZIÓŁKOWSKA149.51%49.51
108.Łukasz KREJA149.06%49.06
109.Robert BACZEWSKI148.38%48.38
110.Karolina ZIÓŁKOWSKA148.31%48.31
111.Robert PERLEJEWSKI148.27%48.27
112.Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI148.21%48.21
113.Sławomir KELSZ146.96%46.96
114.Paweł MACIEJEWSKI146.91%46.91
115.Bartosz ZIELIŃSKI146.65%46.65
116.Sebastian FREDA ZSBIO TCZEW146.55%46.55
117.Agnieszka PERLEJEWSKA146.39%46.39
118.Łukasz MACIEJEWSKI146.03%46.03
119.Anna TROCHOWSKA145.19%45.19
120.Szymon HAWRYLUK144.67%44.67
121.Paweł PALUCH ZSBIO TCZEW144.63%44.63
122.Jan GOGULSKI144.5%44.5
123.Oliwia GRABOWSKA143.6%43.6
124.Zuzanna GOZDOWSKA143.58%43.58
125.Jakub KWELLA143.32%43.32
126.Martyna ŁUCZAK SP10138.51%38.51
127.Julia Katarzyna KARLIŃSKA137.71%37.71
128.Katarzyna LACHOWICZ137.49%37.49
129.Anna SZULC136.55%36.55
130.Kinga Marinella KRYGER134.17%34.17
131.Agata PAWLIKOWSKA134.05%34.05
132.Agata PAWLIKOWSKA134.05%34.05
133.Rafal KARLIŃSKI128.32%28.32


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #132 - 24.11.2018

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Patryk SOWIŃSKI18:28SM20-2469.86 %M1PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:15:484469.86
2Jarosław SOSNOWSKI18:29VM45-4977.28 %M2BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!6977.28
3Sebastian PARDO18:44VM35-3971.26 %M3BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:281471.26
4Krzysztof TRZCINSKI18:47VM35-3972.14 %M4New PB!4072.14
5Adam DEPKA19:00VM35-3970.79 %M5Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:18:364270.79
6Tomasz JEZIERSKI19:41VM40-4470.96 %M6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:24470.96
7Marcel WALKOWIAK20:17JM11-1469.93 %M7PB stays at 00:19:384369.93
9Stanisław ĆWIKLIŃSKI20:28VM55-5975.08 %M9PB stays at 00:19:441975.08
10Krzysztof Wojciech KOSZYK20:30VM45-4970.24 %M10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:437170.24
11Marek MOSZYŃSKI20:30VM50-5474.31 %M11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:557574.31
12Mikołaj MISIEWICZ20:46SM18-1964.21 %M12PB stays at 00:20:281464.21
13Marcel KRESIN21:00JM15-1766.27 %M13PB stays at 00:20:382066.27
14Tomasz TOBIAŃSKI21:22VM45-4966.38 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:2912966.38
15Piotr CZECHANOWSKI21:27VM35-3962.70 %M15BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:277262.7
16Jarosłąw MAMCARZ21:28VM50-5469.25 %M16PB stays at 00:20:223269.25
17Agnieszka PAŁKOWSKA21:35SW30-3469.03 %F1PB stays at 00:21:282269.03
18Wiesław MARKOWSKI21:45VM45-4967.28 %M17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:386167.28
19Maria PIÓRO21:53VW45-4975.70 %F2PB stays at 00:21:2610475.7
20Justyna ŁUCZAK21:59VW35-3969.14 %F3New PB!2269.14
21Patryk NIEWIADOMSKI22:04SM25-2958.46 %M18BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:102558.46
22Krzysztof PEPLIŃSKI22:06VM40-4462.67 %M19PB stays at 00:21:451562.67
23Kacper KOITKA22:12JM15-1761.71 %M20PB stays at 00:20:573561.71
24Mariusz ŻURAWSKI22:17VM40-4461.71 %M21PB stays at 00:20:571061.71
25Aleksander RUDKO22:19JM11-1463.55 %M22PB stays at 00:20:485663.55
26Łukasz MILEWSKI22:23VM35-3960.09 %M23PB stays at 00:21:331860.09
27Marcin NOWAKOWSKI22:26VM40-4460.85 %M24New PB!3360.85
28Zygfryd LIBAN22:28VM70-7482.94 %M25BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:395282.94
29Andrzej ZAKRZEWSKI22:32VM50-5465.98 %M26BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:456165.98
30Zby KRÓL22:35VM35-3960.00 %M27Smashing PąpkinsNew PB!2660
31Dominik NAWROCKI22:38JM11-1465.68 %M28New PB!365.68
32Sebastian ZIMNY22:44VM35-3959.16 %M29PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:20:404259.16
33Maciej ZIELIŃSKI22:45VM40-4461.39 %M30New PB!1561.39
34Grzegorz BŁASZCZUK22:50VM50-5465.11 %M31New PB!2965.11
36Jacek DELEWSKI22:54SM20-2456.33 %M33LPP TeamPB stays at 00:22:30256.33
37Bożena SOSNOWSKA23:02VW45-4969.61 %F4BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:347069.61
39Karol PUCZYŃSKI23:05SM30-3456.53 %M35PB stays at 00:23:023756.53
40Wojciech STAŃCZYK23:06VM50-5463.85 %M36BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:1310863.85
41Michał FRYSZKA23:14VM35-3957.46 %M37PB stays at 00:23:054357.46
42Maciej HEROLD23:16VM40-4460.46 %M38PB stays at 00:22:461960.46
43Karol WARUSZEWSKI23:19VM40-4459.40 %M39BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:446959.4
44Marcin MROZEK23:25VM40-4460.07 %M40BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:1610560.07
45Bartosz HENDRYSIAK23:34JM11-1460.18 %M41PB stays at 00:21:594860.18
46Zofia Estera CIESIELSKA23:35JW11-1466.64 %F5PB stays at 00:21:283166.64
47Anna JANAS23:36SW30-3463.14 %F6PB stays at 00:23:033663.14
48Damian WALAS23:46VM35-3956.59 %M42PB stays at 00:22:395756.59
49Andrzej ŚCISŁOWSKI23:52VM60-6467.18 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:225067.18
50Grzegorz NOWAK23:55VM35-3955.12 %M44PB stays at 00:23:462055.12
51Blazej FRYSZKA23:58SM25-2953.82 %M45New PB!2953.82
52Filip TOCEWICZ24:05JM11-1460.21 %M46PB stays at 00:22:522460.21
53Martyna KRYGIER24:21JW15-1762.08 %F7PB stays at 00:22:09862.08
54Agnieszka Urszula KRUSZYŃSKA24:33SW30-3460.69 %F8First Timer!160.69
55Monika REKOWSKA24:38SW30-3460.15 %F9PB stays at 00:24:112660.15
56Barbara KRUSZYŃSKA24:55VW55-5971.71 %F10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:019971.71
57Antoni SOBOLEWSKI25:06VM65-6968.06 %M47BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:488068.06
58Martyna Joanna GWIZDALSKA25:26SW20-2458.19 %F11Reebok Run Crew TczewFirst Timer!158.19
59Karol WALKIEWICZ25:38SM30-3450.91 %M48PB stays at 00:22:261750.91
60Katarzyna Marzena NOWAK25:51SW30-3457.51 %F12New PB!3357.51
61Sandra GÓRSKA25:55JW11-1461.61 %F13PB stays at 00:24:434761.61
62Maja RUTKOWSKA25:58JW11-1461.49 %F14PB stays at 00:24:273461.49
63Paulina JASKULSKA26:04SW30-3456.84 %F15PB stays at 00:25:332456.84
64Mirosław ŁOSIAK26:14VM40-4452.03 %M49PB stays at 00:25:512652.03
65Piotr DANG26:16JM11-1455.20 %M50PB stays at 00:25:071255.2
66Dariusz LIEDTKE26:18VM40-4452.28 %M51PB stays at 00:26:15552.28
67Karolina SARACH26:19SW30-3456.24 %F16PB stays at 00:26:091656.24
68Jan PIEKARSKI26:21JM11-1455.03 %M52BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:5310655.03
69Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ26:28VM45-4953.59 %M53PB stays at 00:24:344953.59
70Sławomir SZOSKA26:29VM40-4451.92 %M54PB stays at 00:21:512951.92
71Hubert Tomasz PRABUCKI26:30JM11-1457.74 %M55PB stays at 00:24:36457.74
72Daniel CYBULSKI26:38VM35-3950.88 %M56PB stays at 00:26:38550.88
73Arkadiusz SZULC26:40VM40-4451.56 %M57New PB!251.56
74Łukasz KREJA26:44SM30-3449.06 %M58BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:359049.06
75Dariusz CHYLIŃSKI26:48VM45-4952.92 %M59BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:212352.92
76Sławomir DWORSKI26:48VM55-5958.83 %M60BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:485258.83
77Beata SZWEDA26:50VW40-4457.02 %F17PB stays at 00:24:452057.02
78Kazimierz,andrzej REKOWSKI26:52VM60-6459.68 %M61BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:556659.68
79Mariusz SZWINDOWSKI26:53VM40-4451.52 %M62PB stays at 00:24:444051.52
80Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 1126:53VW35-3955.80 %F18PB stays at 00:26:272655.8
81Lucyna GIBAS26:54SW30-3455.08 %F19New PB!455.08
82Karolina ABRYSZYŃSKA26:56SW25-2954.95 %F20PB stays at 00:25:322054.95
83Anna PUCZYŃSKA26:57SW25-2954.92 %F21PB stays at 00:25:583454.92
84Dorota SERAFIN27:00VW40-4456.98 %F22BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:0810656.98
85Tymon ŁUCZAK27:15JM11-1454.56 %M63PB stays at 00:26:371454.56
86Tomasz CHABOWSKI27:24VM40-4450.18 %M64PB stays at 00:27:041350.18
87Monika NIERZWICKA27:28VW35-3954.79 %F23Reebok Run Crew TczewNew PB!2154.79
88Anna ZIMNA27:28VW35-3954.79 %F24Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:24:583354.79
89Paweł MACIEJEWSKI27:30SM25-2946.91 %M65PB stays at 00:20:345446.91
90Wiktoria WOŁYŃSKA27:55JW11-1459.58 %F25PB stays at 00:26:011359.58
91Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI28:00JM15-1748.21 %M66PB stays at 00:20:353748.21
92Karol ŚWIGOŃSKI28:02JM11-1453.03 %M67New PB!653.03
93Filip CZAPIEWSKI28:03JM1058.29 %M68New PB!258.29
94Daria DANG28:05SW18-1953.29 %F26PB stays at 00:25:453653.29
95Mirosław DYWELSKI28:14VM60-6457.79 %M69BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:27:373457.79
96Żaneta Anna FRANKIEWICZ28:19VW40-4455.15 %F27PB stays at 00:25:375455.15
97Amelia CZAPIEWSKA28:20JW1066.24 %F28First Timer!166.24
98Robert PERLEJEWSKI28:29VM40-4448.27 %M70BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:251448.27
99Arkadiusz ZIELIŃSKI28:35VM45-4949.62 %M71PB stays at 00:28:211349.62
100Dominik ORMANIN28:51JM1056.67 %M72First Timer!156.67
101Michał RACZKOWSKI28:53JM11-1451.47 %M73PB stays at 00:28:50851.47
102Oktawia PRABUCKA ZSBIO28:57JW15-1752.22 %F29New PB!252.22
103Łukasz MACIEJEWSKI29:00VM35-3946.03 %M74PB stays at 00:25:124646.03
104Sebastian FREDA ZSBIO TCZEW29:00JM15-1746.55 %M75New PB!346.55
105Martyna CZAPIEWSKA29:02SW30-3451.03 %F30First Timer!151.03
106Magda Ewa KELSZ29:03JW11-1457.26 %F31New PB!1257.26
107Sławomir KELSZ29:04VM40-4446.96 %M76PB stays at 00:26:101946.96
108Aleksandra RAJEK29:17JW15-1751.62 %F32PB stays at 00:27:51551.62
109Jakub CZIRSON29:33JM11-1450.31 %M77PB stays at 00:27:50850.31
110Jakub HASSE29:35JM11-1450.25 %M78PB stays at 00:28:161150.25
111Remigiusz KOMOROWSKI29:37JM1055.21 %M79PB stays at 00:26:241255.21
112Paweł SURWIŁO29:42JM11-1451.52 %M80PB stays at 00:26:071151.52
113Robert BACZEWSKI29:46VM45-4948.38 %M81First Timer!148.38
114Bartosz ZIELIŃSKI29:50JM15-1746.65 %M82PB stays at 00:28:58846.65
115Iwona ZIELIŃSKA29:51VW45-4953.21 %F33PB stays at 00:29:241053.21
116Magdalena SZWINDOWSKA30:10VW40-4450.99 %F34New PB!550.99
117Nadia JAŻDŻEWSKA30:47JW1057.01 %F35PB stays at 00:29:09257.01
118Paweł PALUCH ZSBIO TCZEW31:11JM15-1744.63 %M83PB stays at 00:29:41444.63
119Anna ZIÓŁKOWSKA32:05VW45-4949.51 %F36PB stays at 00:31:522249.51
120Agnieszka PERLEJEWSKA32:20VW35-3946.39 %F37PB stays at 00:31:09846.39
121Oliwia STAWICKA32:52JW11-1450.61 %F38PB stays at 00:29:051150.61
122Anna TROCHOWSKA33:05VW35-3945.19 %F39PB stays at 00:31:05445.19
123Szymon HAWRYLUK34:15JM11-1444.67 %M84PB stays at 00:31:52344.67
124Jakub KWELLA34:19JM11-1443.32 %M85PB stays at 00:33:12343.32
125Jan GOGULSKI34:23JM11-1444.50 %M86New PB!544.5
126Karolina ZIÓŁKOWSKA37:30JW1048.31 %F40PB stays at 00:33:211148.31
127Oliwia GRABOWSKA40:15JW1043.60 %F41PB stays at 00:30:47243.6
128Zuzanna GOZDOWSKA40:16JW1043.58 %F42PB stays at 00:31:57343.58
129Anna SZULC41:35VW35-3936.55 %F43PB stays at 00:39:21536.55
130Kinga Marinella KRYGER44:14JW15-1734.17 %F44New PB!434.17
131Martyna ŁUCZAK SP1044:19JW1038.51 %F45PB stays at 00:37:17438.51
132Katarzyna LACHOWICZ44:22JW11-1437.49 %F46PB stays at 00:33:151737.49
133Agata PAWLIKOWSKA44:24JW15-1734.05 %F47New PB!434.05
134Julia Katarzyna KARLIŃSKA46:32JW1037.71 %F48New PB!237.71
135Rafal KARLIŃSKI46:33VM35-3928.32 %M87New PB!228.32
136Hanna TOBIAŃSKA46:46VW40-4433.64 %F49BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:0911133.64



Archiwum

2. edycji OMBT 2017/2018 - wyniki


1. edycji OMBT 2016/2017 - wyniki



0007774