3. edycja - OMBT 2018/2019


Regulamin


Punktacja indywidualna Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2018/2019:

Msc.Zawodnik Liczba startów jesień
24.11.2018
zima
23.02.2019
wiosna
11.05.2019
lato
XX.07.2019
Punkty
1.Jarosław SOSNOWSKI377.28%73.5%77.98%228.76
2.Marek MOSZYŃSKI374.31%72.42%70.36%217.09
3.Justyna ŁUCZAK369.14%70.59%69.14%208.87
4.Agnieszka PAŁKOWSKA369.03%68.56%70.06%207.65
5.Mariusz ŻURAWSKI361.71%70.39%72.69%204.79
6.Lesław NIESPODZIŃSKI367.3%67.3%68.2%202.8
7.Tomasz TOBIAŃSKI366.38%67.65%66.75%200.78
8.Krzysztof Wojciech KOSZYK370.24%54.89%73.38%198.51
9.Andrzej ZAKRZEWSKI365.98%65.14%67.04%198.16
10.Antoni SOBOLEWSKI368.06%64.22%63.9%196.18
11.Grzegorz BŁASZCZUK364.45%65.88%65.16%195.49
12.Kacper KOITKA361.71%66.61%59.09%187.41
13.Łukasz MILEWSKI360.09%60.68%62.17%182.94
14.Kazimierz,andrzej REKOWSKI359.68%62.23%60.73%182.64
15.Monika REKOWSKA360.15%61.18%59.93%181.26
16.Wojciech STAŃCZYK363.85%59.15%57.03%180.03
17.Dorota SERAFIN356.98%60.09%60.63%177.7
18.Jan PIEKARSKI355.03%59.18%63.04%177.25
19.Paulina JASKULSKA356.84%58.33%59.07%174.24
20.Katarzyna Marzena NOWAK357.51%57.85%58.66%174.02
21.Filip TOCEWICZ360.21%59.55%54.2%173.96
22.Marcin NOWAKOWSKI360.85%52.38%60.53%173.76
23.Magda Ewa KELSZ357.26%57.92%56.38%171.56
24.Grzegorz NOWAK355.12%57.6%56.86%169.58
25.Żaneta Anna FRANKIEWICZ355.15%55.31%57.17%167.63
26.Martyna CZAPIEWSKA351.03%59.19%56.94%167.16
27.Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ353.59%55.58%56.02%165.19
28.Zygfryd LIBAN282.94%81.92%164.86
29.Patryk NIEWIADOMSKI358.46%51.88%54.32%164.66
30.Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 11355.8%52.85%54.69%163.34
31.Mariusz SZWINDOWSKI351.52%55.9%53.04%160.46
32.Mirosław ŁOSIAK352.03%49.04%56.02%157.09
33.Sebastian ZIMNY359.16%48.56%49.18%156.9
34.Daria DANG353.29%48.54%54.1%155.93
35.Stanisław ĆWIKLIŃSKI275.08%77.81%152.89
36.Maria PIÓRO275.7%75.88%151.58
37.Krzysztof PAWŁOWSKI275.33%74.74%150.07
38.Krzysztof TRZCINSKI272.14%72.07%144.21
39.Barbara KRUSZYŃSKA271.71%71.21%142.92
40.Sebastian FREDA ZSBIO TCZEW346.55%46.29%49.75%142.59
41.Tomasz JEZIERSKI270.96%71.38%142.34
42.Marcel WALKOWIAK269.93%71.81%141.74
43.Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI348.21%43.22%48.19%139.62
44.Jarosłąw MAMCARZ269.25%69.64%138.89
45.Bożena SOSNOWSKA269.61%67.84%137.45
46.Sławomir GDANIEC264.4%73.03%137.43
47.Zofia Estera CIESIELSKA266.64%70.06%136.7
48.Andrzej ŚCISŁOWSKI267.18%68%135.18
49.Katarzyna KOSZYK264.1%66.21%130.31
50.Lucyna CZECHANOWSKA266.13%63.14%129.27
51.Oskar MAKOWSKI266.18%61.4%127.58
52.Anna JANAS263.14%64.22%127.36
53.Mikołaj MISIEWICZ264.21%62.68%126.89
54.Piotr CZECHANOWSKI262.7%63.59%126.29
55.Nikola MODZELEWSKA261.37%64.62%125.99
56.Wojciech KAŹMIERSKI261.02%63.61%124.63
57.Piotr BRZOZOWSKI252.75%71.55%124.3
58.Anna KWIATKOWSKA258.37%64.95%123.32
59.Remigiusz KOMOROWSKI255.21%67.33%122.54
60.Jarosław GURBOWICZ260.06%61.57%121.63
61.Darosław ZIELIŃSKI260%60.61%120.61
62.Tomasz ZIEMANN261.42%58.5%119.92
63.Dawid CHOJNACKI ZSBIO260.31%59.56%119.87
64.Anna SZULC336.55%40.41%42.86%119.82
65.Bartosz HENDRYSIAK260.18%58.73%118.91
66.Martyna MĄKOSA258.31%60.04%118.35
67.Maja RUTKOWSKA261.49%56.7%118.19
68.Aleksander RUDKO263.55%54.24%117.79
69.Karolina SARACH256.24%59.31%115.55
70.Mirosław DYWELSKI257.79%57.59%115.38
71.Michał FRYSZKA257.46%56.93%114.39
72.Katarzyna MURAWSKA255.04%57.68%112.72
73.Lucyna GIBAS255.08%57.58%112.66
74.Anna ZIMNA254.79%56.23%111.02
75.Damian WALAS256.59%54.23%110.82
76.Piotr CHORĄŻEWSKI254.66%55.82%110.48
77.Karolina ABRYSZYŃSKA254.95%54.35%109.3
78.Karolina ZIÓŁKOWSKA248.31%60.36%108.67
79.Anna PUCZYŃSKA254.92%53.43%108.35
80.Sławomir SZOSKA251.92%56%107.92
81.Dariusz LIEDTKE252.28%53.78%106.06
82.Arkadiusz SZULC251.56%54.1%105.66
83.Michał JARUGA251.6%53.34%104.94
84.Blazej FRYSZKA253.82%50.36%104.18
85.Tomasz KORNACKI251.52%51.11%102.63
86.Przemysław PIEKARSKI265.3%37.17%102.47
87.Oliwia STAWICKA250.61%51.68%102.29
88.Anna ZIÓŁKOWSKA249.51%52.77%102.28
89.Łukasz KREJA249.06%51.67%100.73
90.Karol WARUSZEWSKI259.4%40.03%99.43
91.Paweł MACIEJEWSKI246.91%51.77%98.68
92.Karol WALKIEWICZ250.91%47.7%98.61
93.Monika PAŁKOWSKA-ŻUR250.54%47.84%98.38
94.Szymon MARKOWSKI248.37%48.01%96.38
95.Magdalena SZWINDOWSKA250.99%43.68%94.67
96.Sławomir KELSZ246.96%47.58%94.54
97.Karol ŚWIGOŃSKI253.03%40.4%93.43
98.Marcin MROZEK260.07%32.68%92.75
99.Paweł SURWIŁO251.52%39.08%90.6
100.Arkadiusz ŻUR245.41%42.77%88.18
101.Mariusz RAJEWSKI240.4%43.15%83.55
102.Hanna TOBIAŃSKA233.64%49.22%82.86
103.Julia Katarzyna KARLIŃSKA237.71%44.5%82.21
104.Agnieszka CHORĄŻEWSKA242.82%38.63%81.45
105.Wiesław SOSNOWSKI180.7%80.7
106.Katarzyna LACHOWICZ237.49%38.77%76.26
107.Juliusz ANDRZEJEWSKI235.55%38.43%73.98
108.Dariusz STYŚ172.7%72.7
109.Grzegorz GŁÓWCZEWSKI172.62%72.62
110.Dawid GÓRSKI171.44%71.44
111.Sebastian PARDO171.26%71.26
112.Adam DEPKA170.79%70.79
113.Witold PIJANOWSKI170.49%70.49
114.Patryk SOWIŃSKI169.86%69.86
115.Adam SZCZEŚNIAK169.31%69.31
116.Piotr ZIÓŁEK168.27%68.27
117.Marcin WALKOWIAK167.53%67.53
118.Wiesław MARKOWSKI167.28%67.28
119.Agata BORYS SP10167.15%67.15
120.Jakub LEWANDOWSKI167.05%67.05
121.Natalia LASKOWSKA166.88%66.88
122.Jarosław KLINKOSZ166.59%66.59
123.Marcel KRESIN166.27%66.27
124.Amelia CZAPIEWSKA166.24%66.24
125.Jakub CIEKLIŃSKI165.81%65.81
126.Adam TOCHA165.72%65.72
127.Dominik NAWROCKI165.68%65.68
128.Karolina ZEJER165.56%65.56
129.Wiesław DRESZLER165.26%65.26
130.Kamil FRUKACZ164.93%64.93
131.Kinga Marinella KRYGER234.17%30.7%64.87
132.Agata PAWLIKOWSKA234.05%30.69%64.74
133.Aleksandra KARCZEWSKA164.65%64.65
134.Wojciech REDZIMSKI164.61%64.61
135.Dorota CZECHOWSKA164.35%64.35
136.Janusz Lech KUKUŁA164.29%64.29
137.Łukasz DI GIUSTO163.98%63.98
138.Szymon CZECHANOWSKI163.74%63.74
139.Zofia SZYMKIEWICZ163.4%63.4
140.Piotr TOMCZYK163.25%63.25
141.Tomasz PEPLINSKI163.25%63.25
142.Mateusz SERAFIN163.22%63.22
143.Rafal KARLIŃSKI228.32%34.61%62.93
144.Anna PIEKARSKA162.92%62.92
145.Krzysztof PEPLIŃSKI162.67%62.67
146.Joanna Katarzyna SZLICHT162.45%62.45
147.Waldemar Piotr SZCZUKA162.39%62.39
148.Daniela KAMIŃSKA162.18%62.18
149.Dawid CZECHOWSKI162.12%62.12
150.Martyna KRYGIER162.08%62.08
151.Masciej SZWINDOWSKI SP11161.77%61.77
152.Sandra GÓRSKA161.61%61.61
153.Kacper CIEKLIŃSKI161.57%61.57
154.Maciej ZIELIŃSKI161.39%61.39
155.Waldemar MAKOWSKI161.04%61.04
156.Julia PACIOREK SP11161.02%61.02
157.Rafal OGONOWSKI160.85%60.85
158.Agnieszka Urszula KRUSZYŃSKA160.69%60.69
159.Kamil TOCHA160.63%60.63
160.Maja ORMIŃSKA160.48%60.48
161.Maciej HEROLD160.46%60.46
162.Waldemar NADOLSKI160.44%60.44
163.Katarzyna KAŹMIERSKA160.33%60.33
164.Zby KRÓL160%60
165.Oliwier Wojciech SZLICHT159.83%59.83
166.Wiktoria WOŁYŃSKA159.58%59.58
167.Natalia SZLIJA159.56%59.56
168.Patryk Nathaniel SZLICHT159.12%59.12
169.Agnieszka ZIMNA159.1%59.1
170.Sławomir DWORSKI158.83%58.83
171.Mariusz SZCZYGLAK158.8%58.8
172.Izabela Maria MAJ158.77%58.77
173.Jakub WYGRABEK158.73%58.73
174.Amelia PIECZENIAK158.61%58.61
175.Filip CZAPIEWSKI158.29%58.29
176.Martyna Joanna GWIZDALSKA158.19%58.19
177.Tomasz KIELBRATOWSKI158.11%58.11
178.Jerzy Radosław CHRZAN158.06%58.06
179.Hubert Tomasz PRABUCKI157.74%57.74
180.Wojciech OKOŃSKI157.57%57.57
181.Dmytro BONDAR157.44%57.44
182.Rafał PUSTKOWSKI157.35%57.35
183.Samuel BEDNAREK157.14%57.14
184.Beata SZWEDA157.02%57.02
185.Nadia JAŻDŻEWSKA157.01%57.01
186.Aleksandra CZOCHÓR156.88%56.88
187.Bożena ŻYWIECKA156.74%56.74
188.Grzegorz KŁOSOWSKI156.72%56.72
189.Dominik ORMANIN156.67%56.67
190.Mariusz MARUT156.57%56.57
191.Karol PUCZYŃSKI156.53%56.53
192.Eliasz NELKE156.5%56.5
193.Jacek DELEWSKI156.33%56.33
194.Marek LASKOWSKI156.29%56.29
195.Łukasz PARASIAK156.28%56.28
196.Olivier ŻURAWSKI156.19%56.19
197.Dawid DUBIELA156.13%56.13
198.Gabriela MASZKE155.99%55.99
199.Borys BORYCKI155.38%55.38
200.Piotr DANG155.2%55.2
201.Rafał BŁADZIKOWSKI155.07%55.07
202.Monika NIERZWICKA154.79%54.79
203.Tymon ŁUCZAK154.56%54.56
204.Maciej FERGON154.53%54.53
205.Marek ULANOWSKI154.03%54.03
206.Karol ADAMCZYK153.98%53.98
207.Bartosz GOŁUCHOWSKI153.97%53.97
208.Joanna GRĘBOSZ-STOPA153.96%53.96
209.Karol JANCZYNSKI153.9%53.9
210.Sebastian DUBIELA153.89%53.89
211.Tomasz BAKUŁA153.83%53.83
212.Ania ZAKRZEWSKA153.64%53.64
213.Mikołaj ŻYWIECKI153.59%53.59
214.Mateusz TOMASIAK153.41%53.41
215.Paweł Jan TERLIKOWSKI153.37%53.37
216.Sebastian TOCHA153.32%53.32
217.Bartosz SOBCZYŃSKI153.3%53.3
218.Iwona ZIELIŃSKA153.21%53.21
219.Halina WARUSZEWSKA153.12%53.12
220.Kacper TOMASIAK153.11%53.11
221.Karol KRYGER153.1%53.1
222.Jarek POGORZELSKI152.99%52.99
223.Jakub WIERZBICKI152.95%52.95
224.Dariusz CHYLIŃSKI152.92%52.92
225.Mikołaj DEPTULSKI152.76%52.76
226.Mariusz MURAWSKI152.68%52.68
227.Natalia SZPARA152.48%52.48
228.Jakub SCHONHOFER152.33%52.33
229.Gabriela HABAS152.32%52.32
230.Michał Łukasz KOSSECKI152.27%52.27
231.Olimpia WARUSZEWSKA152.27%52.27
232.Oktawia PRABUCKA ZSBIO152.22%52.22
233.Dariusz MAJ152.06%52.06
234.Wojciech STRZESZYŃSKI151.94%51.94
235.Krzysztof Mateusz LIPKE151.84%51.84
236.Maja Barbara SCHÖNHOFER151.82%51.82
237.Aleksandra RAJEK151.62%51.62
238.Artur DASZKIEWICZ151.53%51.53
239.Michał RACZKOWSKI151.47%51.47
240.Szymon DUBIEL151.46%51.46
241.Krzysztof STOPA151.38%51.38
242.Wojciech CZAPIEWSKI151.38%51.38
243.Sławomir SZLIJA151.36%51.36
244.Patryk KASCHEL151.33%51.33
245.Marcin ORMIANIN150.95%50.95
246.Daniel CYBULSKI150.88%50.88
247.Adam JAGODDA150.82%50.82
248.Anna Maria BARCZEWSKA150.76%50.76
249.Oskar JAGUSZEWSKI150.6%50.6
250.Jakub CZIRSON150.31%50.31
251.Jakub HASSE150.25%50.25
252.Tomasz CHABOWSKI150.18%50.18
253.Sławomir WIERZBICKI150%50
254.Weronika , Monika SADOWSKA149.92%49.92
255.Łucja WICHER149.86%49.86
256.Arkadiusz ZIELIŃSKI149.62%49.62
257.Justyna KOSMACZ149.59%49.59
258.Przemek HENDRYSIAK149.31%49.31
259.Patryk SURWIŁO148.79%48.79
260.Maria Krystyna NITKOWSKA148.75%48.75
261.Amelia ABRYSZYŃSKA148.61%48.61
262.Robert BACZEWSKI148.38%48.38
263.Anna LASKOWSKA148.29%48.29
264.Oskar DUBIEL148.29%48.29
265.Robert PERLEJEWSKI148.27%48.27
266.Adriana KRÓL148.26%48.26
267.Zuzanna OSSOWSKA SP10148.21%48.21
268.Patrycja NAWROCKA148.01%48.01
269.Kamila MILEWSKA147.87%47.87
270.Radosław RAJEK147.68%47.68
271.Iwona ROZINSKA147.65%47.65
272.Wojciech PABJAN147.64%47.64
273.Patryk JANISZEK147.4%47.4
274.Sylwester SZPARA147.13%47.13
275.Jarosław MAJ SP 11 TCZEW147%47
276.Kornelia RASZEJA146.9%46.9
277.Bartosz ZIELIŃSKI146.65%46.65
278.Jakub KREFFT146.65%46.65
279.Wiktoria DĄBROWSKA SP 10146.59%46.59
280.Olga PYTKA146.53%46.53
281.Patrycja FIREK146.48%46.48
282.Marta SOBIECKA146.44%46.44
283.Maksymilian NATALEWICZ146.4%46.4
284.Agnieszka PERLEJEWSKA146.39%46.39
285.Sławomir KALITTA146.24%46.24
286.Jakub KOSMACZ SP11146.17%46.17
287.Romuald KRÓL146.16%46.16
288.Marzena TOCHA146.1%46.1
289.Łukasz MACIEJEWSKI146.03%46.03
290.Amelia WĘSIERSKA145.89%45.89
291.Jakub GRUHLKE SP11145.76%45.76
292.Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP11145.74%45.74
293.Mateusz DUBIELA145.72%45.72
294.Justyna PIETRUSZYŃSKA145.49%45.49
295.Anna TROCHOWSKA145.19%45.19
296.Bartosz SZWINDOWSKI SP 11145.08%45.08
297.Jakub PIEKARSKI144.9%44.9
298.Szymon HAWRYLUK144.67%44.67
299.Paweł PALUCH ZSBIO TCZEW144.63%44.63
300.Amelia Dorota ROZUM SP NR 10 TCZEW144.59%44.59
301.Jan GOGULSKI144.5%44.5
302.Julia Aleksandra KOZIOŁ144.28%44.28
303.Dominik BURDZICKI144.21%44.21
304.Wiktoria NOWICKA144.06%44.06
305.Klaudia NABAKOWSKA143.91%43.91
306.Oliwia GRABOWSKA143.6%43.6
307.Zuzanna GOZDOWSKA143.58%43.58
308.Iwona ĆWIKLIŃSKA143.47%43.47
309.Jakub KWELLA143.32%43.32
310.Zygmunt Kazimierz KWAŚNIK143.29%43.29
311.Jan KULAS143.02%43.02
312.Julia PODJACKA142.78%42.78
313.Kacper MARUT142.58%42.58
314.Jakub KOLBERG142.56%42.56
315.Szymon PODJACKI142.49%42.49
316.Małgorzata Aleksandra DĄBROWSKA142.45%42.45
317.Anna OSSOWSKA142.01%42.01
318.Jarosław KOLBERG141.54%41.54
319.Jakub KONOPACKI141.35%41.35
320.Sebastian BARANOWSKI141.07%41.07
321.Maciej PRUSZAK140.67%40.67
322.Malwina S.-O.140.27%40.27
323.Dorota ULANOWSKA140.13%40.13
324.Bartłomiej WARUSZEWSKI140.07%40.07
325.Piotr DUBIEL140.07%40.07
326.Joanna ZDUŃCZYK139.7%39.7
327.Maja ZAJĄC139.6%39.6
328.Stanislaw SZCZODROWSKI139.19%39.19
329.Krzysztof ZEJER138.96%38.96
330.Oliwia SIADAK138.89%38.89
331.Weronika BURDZICKA138.82%38.82
332.Paweł GWIZDAŁA138.7%38.7
333.Martyna ŁUCZAK SP10138.51%38.51
334.Bożena KREJA138.3%38.3
335.Aleksandra Małgorzata SCHÖNHOFER138.01%38.01
336.Martyna ACKERMANN136.82%36.82
337.Elżbieta PRUSZAK136.08%36.08
338.Irena ARMATOWSKA135.75%35.75
339.Łukasz OLECH135.75%35.75
340.Magdalena RAJEWSKA135.67%35.67
341.Joanna MAJ SP 11135.48%35.48
342.Daria SIADAK135.34%35.34
343.Julia GAWROŃSKA134.98%34.98
344.Anna BURDZICKA134.96%34.96
345.Katarzyna PAŁASZ134.88%34.88
346.Jakub ZDUŃCZYK134.81%34.81
347.Jolanta Hanna KASCHEL134.47%34.47
348.Romuald BANIECKI134.4%34.4
349.Zuzanna DREWEK SP10 TCZEW134.23%34.23
350.Adam PAŁASZ SP 11133.92%33.92
351.Beata SROKA133.63%33.63
352.Mikołaj OSOWSKI133.22%33.22
353.Antoni SIŃCZUK132.79%32.79
354.Michał LICA132.16%32.16
355.Anna TOMALA131.6%31.6
356.Magdalena GAWROŃSKA130.5%30.5
357.Magdalena GAWROŃSKA130.5%30.5
358.Tomasz ACKERMANN128.84%28.84


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #132 - 24.11.2018

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Patryk SOWIŃSKI18:28SM20-2469.86 %M1PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:15:484669.86
2Jarosław SOSNOWSKI18:29VM45-4977.28 %M2BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!7077.28
3Sebastian PARDO18:44VM35-3971.26 %M3BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:281571.26
4Krzysztof TRZCINSKI18:47VM35-3972.14 %M4New PB!4172.14
5Adam DEPKA19:00VM35-3970.79 %M5Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:18:364570.79
6Tomasz JEZIERSKI19:41VM40-4470.96 %M6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:24470.96
7Marcel WALKOWIAK20:17JM11-1469.93 %M7PB stays at 00:19:384469.93
8Oskar MAKOWSKI20:24JM15-1766.18 %M8New PB!1266.18
9Stanisław ĆWIKLIŃSKI20:28VM55-5975.08 %M9PB stays at 00:19:442275.08
10Krzysztof Wojciech KOSZYK20:30VM45-4970.24 %M10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:437170.24
11Marek MOSZYŃSKI20:30VM50-5474.31 %M11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:557574.31
12Mikołaj MISIEWICZ20:46SM18-1964.21 %M12PB stays at 00:20:281664.21
13Marcel KRESIN21:00JM15-1766.27 %M13PB stays at 00:20:382166.27
14Tomasz TOBIAŃSKI21:22VM45-4966.38 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:2913266.38
15Piotr CZECHANOWSKI21:27VM35-3962.70 %M15BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:277462.7
16Jarosłąw MAMCARZ21:28VM50-5469.25 %M16PB stays at 00:20:223269.25
17Agnieszka PAŁKOWSKA21:35SW30-3469.03 %F1PB stays at 00:21:282369.03
18Wiesław MARKOWSKI21:45VM45-4967.28 %M17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:386267.28
19Maria PIÓRO21:53VW45-4975.70 %F2PB stays at 00:21:2610675.7
20Justyna ŁUCZAK21:59VW35-3969.14 %F3New PB!2269.14
21Patryk NIEWIADOMSKI22:04SM25-2958.46 %M18BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:102658.46
22Krzysztof PEPLIŃSKI22:06VM40-4462.67 %M19PB stays at 00:21:451762.67
23Kacper KOITKA22:12JM15-1761.71 %M20PB stays at 00:20:573761.71
24Mariusz ŻURAWSKI22:17VM40-4461.71 %M21PB stays at 00:20:571261.71
25Aleksander RUDKO22:19JM11-1463.55 %M22PB stays at 00:20:485763.55
26Łukasz MILEWSKI22:23VM35-3960.09 %M23PB stays at 00:21:332060.09
27Marcin NOWAKOWSKI22:26VM40-4460.85 %M24New PB!3360.85
28Zygfryd LIBAN22:28VM70-7482.94 %M25BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:395482.94
29Andrzej ZAKRZEWSKI22:32VM50-5465.98 %M26BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:456265.98
30Zby KRÓL22:35VM35-3960.00 %M27Smashing PąpkinsNew PB!2660
31Dominik NAWROCKI22:38JM11-1465.68 %M28New PB!565.68
32Sebastian ZIMNY22:44VM35-3959.16 %M29PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:20:404359.16
33Maciej ZIELIŃSKI22:45VM40-4461.39 %M30New PB!1761.39
34Lesław NIESPODZIŃSKI22:50VM55-5967.30 %M31BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:559467.3
35Lucyna CZECHANOWSKA22:53VW35-3966.13 %F4BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:066366.13
36Jacek DELEWSKI22:54SM20-2456.33 %M32LPP TeamPB stays at 00:22:30256.33
37Bożena SOSNOWSKA23:02VW45-4969.61 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:347269.61
38Grzegorz BŁASZCZUK23:04VM50-5464.45 %M33New PB!3064.45
39Karol PUCZYŃSKI23:05SM30-3456.53 %M34PB stays at 00:23:023956.53
40Wojciech STAŃCZYK23:06VM50-5463.85 %M35BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:1311063.85
41Michał FRYSZKA23:14VM35-3957.46 %M36PB stays at 00:23:054657.46
42Maciej HEROLD23:16VM40-4460.46 %M37PB stays at 00:22:462060.46
43Karol WARUSZEWSKI23:19VM40-4459.40 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:447259.4
44Marcin MROZEK23:25VM40-4460.07 %M39BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:1610860.07
45Bartosz HENDRYSIAK23:34JM11-1460.18 %M40PB stays at 00:21:594960.18
46Zofia Estera CIESIELSKA23:35JW11-1466.64 %F6PB stays at 00:21:283266.64
47Anna JANAS23:36SW30-3463.14 %F7PB stays at 00:23:033863.14
48Damian WALAS23:46VM35-3956.59 %M41PB stays at 00:22:395856.59
49Andrzej ŚCISŁOWSKI23:52VM60-6467.18 %M42BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:225367.18
50Grzegorz NOWAK23:55VM35-3955.12 %M43PB stays at 00:23:322355.12
51Blazej FRYSZKA23:58SM25-2953.82 %M44New PB!3153.82
52Filip TOCEWICZ24:05JM11-1460.21 %M45PB stays at 00:22:522660.21
53Martyna KRYGIER24:21JW15-1762.08 %F8PB stays at 00:22:09862.08
54Agnieszka Urszula KRUSZYŃSKA24:33SW30-3460.69 %F9First Timer!160.69
55Monika REKOWSKA24:38SW30-3460.15 %F10PB stays at 00:24:112960.15
56Barbara KRUSZYŃSKA24:55VW55-5971.71 %F11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:0110271.71
57Antoni SOBOLEWSKI25:06VM65-6968.06 %M46BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:488168.06
58Martyna Joanna GWIZDALSKA25:26SW20-2458.19 %F12Reebok Run Crew TczewFirst Timer!258.19
59Karol WALKIEWICZ25:38SM30-3450.91 %M47PB stays at 00:22:261950.91
60Katarzyna Marzena NOWAK25:51SW30-3457.51 %F13New PB!3557.51
61Sandra GÓRSKA25:55JW11-1461.61 %F14PB stays at 00:24:435061.61
62Maja RUTKOWSKA25:58JW11-1461.49 %F15PB stays at 00:24:273561.49
63Paulina JASKULSKA26:04SW30-3456.84 %F16PB stays at 00:25:332656.84
64Mirosław ŁOSIAK26:14VM40-4452.03 %M48PB stays at 00:25:512952.03
65Piotr DANG26:16JM11-1455.20 %M49PB stays at 00:24:141455.2
66Dariusz LIEDTKE26:18VM40-4452.28 %M50PB stays at 00:25:40752.28
67Karolina SARACH26:19SW30-3456.24 %F17PB stays at 00:26:011956.24
68Jan PIEKARSKI26:21JM11-1455.03 %M51BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:5310855.03
69Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ26:28VM45-4953.59 %M52PB stays at 00:24:345253.59
70Sławomir SZOSKA26:29VM40-4451.92 %M53PB stays at 00:21:513151.92
71Hubert Tomasz PRABUCKI26:30JM11-1457.74 %M54PB stays at 00:24:36557.74
72Daniel CYBULSKI26:38VM35-3950.88 %M55PB stays at 00:26:38550.88
73Arkadiusz SZULC26:40VM40-4451.56 %M56New PB!251.56
74Łukasz KREJA26:44SM30-3449.06 %M57BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:359249.06
75Dariusz CHYLIŃSKI26:48VM45-4952.92 %M58BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:212452.92
76Sławomir DWORSKI26:48VM55-5958.83 %M59BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:485558.83
77Beata SZWEDA26:50VW40-4457.02 %F18PB stays at 00:24:452157.02
78Kazimierz,andrzej REKOWSKI26:52VM60-6459.68 %M60BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:556859.68
79Mariusz SZWINDOWSKI26:53VM40-4451.52 %M61PB stays at 00:24:444351.52
80Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 1126:53VW35-3955.80 %F19PB stays at 00:26:272855.8
81Lucyna GIBAS26:54SW30-3455.08 %F20New PB!555.08
82Karolina ABRYSZYŃSKA26:56SW25-2954.95 %F21PB stays at 00:25:322154.95
83Anna PUCZYŃSKA26:57SW25-2954.92 %F22PB stays at 00:25:583554.92
84Dorota SERAFIN27:00VW40-4456.98 %F23BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:0810956.98
85Tymon ŁUCZAK27:15JM11-1454.56 %M62PB stays at 00:26:371454.56
86Tomasz CHABOWSKI27:24VM40-4450.18 %M63PB stays at 00:25:331550.18
87Monika NIERZWICKA27:28VW35-3954.79 %F24Reebok Run Crew TczewNew PB!2154.79
88Anna ZIMNA27:28VW35-3954.79 %F25Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:24:583354.79
89Paweł MACIEJEWSKI27:30SM25-2946.91 %M64PB stays at 00:20:345546.91
90Wiktoria WOŁYŃSKA27:55JW11-1459.58 %F26PB stays at 00:25:441659.58
91Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI28:00JM15-1748.21 %M65PB stays at 00:20:354048.21
92Karol ŚWIGOŃSKI28:02JM11-1453.03 %M66New PB!653.03
93Filip CZAPIEWSKI28:03JM1058.29 %M67New PB!358.29
94Daria DANG28:05SW18-1953.29 %F27PB stays at 00:25:453853.29
95Mirosław DYWELSKI28:14VM60-6457.79 %M68BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:27:373757.79
96Żaneta Anna FRANKIEWICZ28:19VW40-4455.15 %F28PB stays at 00:25:375755.15
97Amelia CZAPIEWSKA28:20JW1066.24 %F29First Timer!166.24
98Robert PERLEJEWSKI28:29VM40-4448.27 %M69BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:251548.27
99Arkadiusz ZIELIŃSKI28:35VM45-4949.62 %M70PB stays at 00:27:221649.62
100Dominik ORMANIN28:51JM1056.67 %M71First Timer!256.67
101Michał RACZKOWSKI28:53JM11-1451.47 %M72PB stays at 00:28:50851.47
102Oktawia PRABUCKA ZSBIO28:57JW15-1752.22 %F30New PB!352.22
103Łukasz MACIEJEWSKI29:00VM35-3946.03 %M73PB stays at 00:25:124746.03
104Sebastian FREDA ZSBIO TCZEW29:00JM15-1746.55 %M74New PB!346.55
105Martyna CZAPIEWSKA29:02SW30-3451.03 %F31First Timer!351.03
106Magda Ewa KELSZ29:03JW11-1457.26 %F32New PB!1357.26
107Sławomir KELSZ29:04VM40-4446.96 %M75PB stays at 00:26:102046.96
108Aleksandra RAJEK29:17JW15-1751.62 %F33PB stays at 00:27:51551.62
109Jakub CZIRSON29:33JM11-1450.31 %M76PB stays at 00:27:50850.31
110Jakub HASSE29:35JM11-1450.25 %M77PB stays at 00:28:161150.25
111Remigiusz KOMOROWSKI29:37JM1055.21 %M78PB stays at 00:25:311355.21
112Paweł SURWIŁO29:42JM11-1451.52 %M79PB stays at 00:26:071151.52
113Robert BACZEWSKI29:46VM45-4948.38 %M80First Timer!348.38
114Bartosz ZIELIŃSKI29:50JM15-1746.65 %M81PB stays at 00:28:581146.65
115Iwona ZIELIŃSKA29:51VW45-4953.21 %F34PB stays at 00:29:241253.21
116Magdalena SZWINDOWSKA30:10VW40-4450.99 %F35New PB!850.99
117Nadia JAŻDŻEWSKA30:47JW1057.01 %F36PB stays at 00:29:09257.01
118Paweł PALUCH ZSBIO TCZEW31:11JM15-1744.63 %M82PB stays at 00:28:37644.63
119Anna ZIÓŁKOWSKA32:05VW45-4949.51 %F37PB stays at 00:31:282449.51
120Agnieszka PERLEJEWSKA32:20VW35-3946.39 %F38PB stays at 00:31:09946.39
121Oliwia STAWICKA32:52JW11-1450.61 %F39PB stays at 00:29:051250.61
122Anna TROCHOWSKA33:05VW35-3945.19 %F40PB stays at 00:31:05545.19
123Szymon HAWRYLUK34:15JM11-1444.67 %M83PB stays at 00:31:52344.67
124Jakub KWELLA34:19JM11-1443.32 %M84PB stays at 00:33:12343.32
125Jan GOGULSKI34:23JM11-1444.50 %M85New PB!544.5
126Karolina ZIÓŁKOWSKA37:30JW1048.31 %F41PB stays at 00:33:211248.31
127Oliwia GRABOWSKA40:15JW1043.60 %F42PB stays at 00:30:47243.6
128Zuzanna GOZDOWSKA40:16JW1043.58 %F43PB stays at 00:31:57343.58
129Anna SZULC41:35VW35-3936.55 %F44PB stays at 00:39:21736.55
130Kinga Marinella KRYGER44:14JW15-1734.17 %F45New PB!534.17
131Martyna ŁUCZAK SP1044:19JW1038.51 %F46PB stays at 00:37:17538.51
132Katarzyna LACHOWICZ44:22JW11-1437.49 %F47PB stays at 00:33:151837.49
133Agata PAWLIKOWSKA44:24JW15-1734.05 %F48New PB!534.05
134Julia Katarzyna KARLIŃSKA46:32JW1037.71 %F49New PB!237.71
135Rafal KARLIŃSKI46:33VM35-3928.32 %M86New PB!228.32
136Hanna TOBIAŃSKA46:46VW40-4433.64 %F50BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:0911333.64

parkrun Tczew #145 - 23.02.2019

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Krzysztof PAWŁOWSKI17:30VM35-3975.33 %M1Saint-Gobain SQUADPB stays at 00:16:492275.33
2Dariusz STYŚ17:57SM30-3472.70 %M2PB stays at 00:17:53972.7
3Dawid GÓRSKI18:09SM30-3471.44 %M3PB stays at 00:17:502771.44
4Witold PIJANOWSKI18:18SM25-2970.49 %M4BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:17:563570.49
5Krzysztof TRZCINSKI18:48VM35-3972.07 %M5PB stays at 00:18:474472.07
6Grzegorz GŁÓWCZEWSKI18:56VM40-4472.62 %M6Akademia Biegowa KielpinoPB stays at 00:18:364372.62
7Jarosław SOSNOWSKI19:26VM45-4973.50 %M7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:297973.5
8Mariusz ŻURAWSKI19:32VM40-4470.39 %M8New PB!2070.39
9Tomasz JEZIERSKI19:34VM40-4471.38 %M9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:24571.38
10Marcel WALKOWIAK19:45JM11-1471.81 %M10PB stays at 00:19:195271.81
11Piotr ZIÓŁEK20:23JM15-1768.27 %M11PB stays at 00:19:042868.27
12Kacper KOITKA20:34JM15-1766.61 %M12New PB!4766.61
13Marcin WALKOWIAK20:41VM40-4467.53 %M13PB stays at 00:19:573367.53
14Przemysław PIEKARSKI20:45VM35-3965.30 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:229465.3
15Tomasz TOBIAŃSKI20:58VM45-4967.65 %M15BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:2914467.65
16Mikołaj MISIEWICZ21:02SM18-1962.68 %M16PB stays at 00:20:012362.68
17Marek MOSZYŃSKI21:02VM50-5472.42 %M17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:557672.42
18Wojciech KAŹMIERSKI21:15SM30-3461.02 %M18PB stays at 00:18:562661.02
19Justyna ŁUCZAK21:32VW35-3970.59 %F1New PB!2570.59
20Oskar MAKOWSKI21:43SM18-1961.40 %M19PB stays at 00:20:241861.4
21Agnieszka PAŁKOWSKA21:44SW30-3468.56 %F2PB stays at 00:21:282868.56
22Maria PIÓRO21:50VW45-4975.88 %F3PB stays at 00:21:2611575.88
23Wiesław DRESZLER22:04VM45-4965.26 %M20PB stays at 00:21:242165.26
24Łukasz MILEWSKI22:10VM35-3960.68 %M21PB stays at 00:21:332560.68
25Dawid CHOJNACKI ZSBIO22:23JM15-1760.31 %M22PB stays at 00:22:091160.31
26Mateusz SERAFIN22:26JM11-1463.22 %M23PB stays at 00:21:36863.22
27Zofia Estera CIESIELSKA22:26JW11-1470.06 %F4PB stays at 00:21:283970.06
28Jarosław KLINKOSZ22:30VM50-5466.59 %M24PB stays at 00:20:192666.59
29Dmytro BONDAR22:31SM30-3457.44 %M25PRESS GLASS – Sport and SupportNew PB!257.44
30Grzegorz BŁASZCZUK22:34VM50-5465.88 %M26New PB!3565.88
31Lesław NIESPODZIŃSKI22:50VM55-5967.30 %M27BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:5510267.3
32Tomasz PEPLINSKI22:57VM45-4963.25 %M28PB stays at 00:19:435163.25
33Andrzej ZAKRZEWSKI23:00VM50-5465.14 %M29BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:456965.14
34Grzegorz NOWAK23:02VM35-3957.60 %M30New PB!3557.6
35Darosław ZIELIŃSKI23:05VM40-4460.00 %M31New PB!1760
36Adam SZCZEŚNIAK23:08VM60-6469.31 %M32Eaton Running TeamPB stays at 00:21:515269.31
37Eliasz NELKE23:13SM30-3456.50 %M33PB stays at 00:22:311756.5
38Jerzy Radosław CHRZAN23:15JM15-1758.06 %M34PB stays at 00:18:194358.06
39Sławomir GDANIEC23:16VM50-5464.40 %M35BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:344664.4
40Mariusz SZCZYGLAK23:23VM40-4458.80 %M36Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:20:155558.8
41Bożena SOSNOWSKA23:38VW45-4967.84 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:348267.84
42Tomasz ZIEMANN23:38VM45-4961.42 %M37PB stays at 00:22:156361.42
43Aleksandra KARCZEWSKA23:40VW40-4464.65 %F6PB stays at 00:22:451364.65
44Jarosław GURBOWICZ23:47VM45-4960.06 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:478260.06
45Andrzej ŚCISŁOWSKI23:48VM60-6468.00 %M39BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:226368
46Rafał PUSTKOWSKI23:48VM40-4457.35 %M40BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:023457.35
47Łukasz PARASIAK23:54VM35-3956.28 %M41BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:433656.28
48Jan PIEKARSKI23:58JM11-1459.18 %M42BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:5311659.18
49Katarzyna KOSZYK24:00VW40-4464.10 %F7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:329864.1
50Dawid DUBIELA24:03JM15-1756.13 %M43PB stays at 00:22:191556.13
51Piotr CHORĄŻEWSKI24:07VM35-3954.66 %M44PB stays at 00:22:562254.66
52Bartosz HENDRYSIAK24:09JM11-1458.73 %M45PB stays at 00:21:595458.73
53Monika REKOWSKA24:13SW30-3461.18 %F8PB stays at 00:24:113961.18
54Paweł Jan TERLIKOWSKI24:14SM30-3453.37 %M46First Timer!153.37
55Anna PIEKARSKA24:19VW40-4462.92 %F9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:173762.92
56Filip TOCEWICZ24:21JM11-1459.55 %M47PB stays at 00:22:483359.55
57Maciej FERGON24:40VM35-3954.53 %M48PB stays at 00:24:25754.53
58Karol KRYGER24:42SM30-3453.10 %M49PB stays at 00:19:501953.1
59Damian WALAS24:48VM35-3954.23 %M50PB stays at 00:22:396854.23
60Natalia SZLIJA24:51SW20-2459.56 %F10New PB!459.56
61Patryk NIEWIADOMSKI24:52SM25-2951.88 %M51BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:103251.88
62Krzysztof Mateusz LIPKE24:53SM25-2951.84 %M52PB stays at 00:21:451051.84
63Mariusz MURAWSKI24:54SM30-3452.68 %M53PB stays at 00:23:383852.68
64Paweł MACIEJEWSKI24:55SM25-2951.77 %M54PB stays at 00:20:346151.77
65Mariusz SZWINDOWSKI24:59VM40-4455.90 %M55PB stays at 00:24:445355.9
66Michał JARUGA25:00SM25-2951.60 %M56PB stays at 00:21:553751.6
67Martyna CZAPIEWSKA25:02SW30-3459.19 %F11New PB!959.19
68Patryk KASCHEL25:08SM25-2951.33 %M57Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:21:142251.33
69Wojciech STAŃCZYK25:08VM50-5459.15 %M58BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:1311959.15
70Rafał BŁADZIKOWSKI25:09VM40-4455.07 %M59PB stays at 00:23:092155.07
71Mariusz MARUT25:15VM45-4956.57 %M60PB stays at 00:24:012356.57
72Marcin ORMIANIN25:21SM25-2950.95 %M61New PB!1250.95
73Martyna MĄKOSA25:23SW25-2958.31 %F12BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:228558.31
74Wojciech STRZESZYŃSKI25:23VM35-3951.94 %M62PB stays at 00:19:273251.94
75Łukasz KREJA25:23SM30-3451.67 %M63BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:3510151.67
76Paulina JASKULSKA25:24SW30-3458.33 %F13New PB!3558.33
77Arkadiusz SZULC25:25VM40-4454.10 %M64New PB!354.1
78Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ25:31VM45-4955.58 %M65BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:346255.58
79Dariusz LIEDTKE25:34VM40-4453.78 %M66New PB!1153.78
80Dorota SERAFIN25:36VW40-4460.09 %F14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:0811960.09
81Katarzyna Marzena NOWAK25:42SW30-3457.85 %F15New PB!4657.85
82Lucyna GIBAS25:44SW30-3457.58 %F16New PB!1057.58
83Kazimierz,andrzej REKOWSKI25:46VM60-6462.23 %M67BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:557662.23
84Anna KWIATKOWSKA25:47VW35-3958.37 %F17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:089158.37
85Piotr BRZOZOWSKI26:04VM40-4452.75 %M68BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:517752.75
86Krzysztof Wojciech KOSZYK26:14VM45-4954.89 %M69BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:438154.89
87Marcin NOWAKOWSKI26:15VM40-4452.38 %M70PB stays at 00:22:263652.38
88Adam JAGODDA26:16VM35-3950.82 %M71PB stays at 00:24:132150.82
89Nikola MODZELEWSKA26:32JW11-1461.37 %F18PB stays at 00:25:381561.37
90Antoni SOBOLEWSKI26:36VM65-6964.22 %M72BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:488864.22
91Anna ZIMNA26:46VW35-3956.23 %F19Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:24:503756.23
92Sławomir SZLIJA26:58VM40-4451.36 %M73PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:25:52251.36
93Anna PUCZYŃSKA27:42SW25-2953.43 %F20PB stays at 00:25:583753.43
94Sebastian ZIMNY27:42VM35-3948.56 %M74PRESS GLASS – Sport and SupportPB stays at 00:20:404948.56
95Artur DASZKIEWICZ27:43VM45-4951.53 %M75PB stays at 00:24:362651.53
96Maja RUTKOWSKA27:43JW11-1456.70 %F21PB stays at 00:24:274156.7
97Mirosław ŁOSIAK27:50VM40-4449.04 %M76PB stays at 00:25:513649.04
98Żaneta Anna FRANKIEWICZ28:14VW40-4455.31 %F22PB stays at 00:25:376655.31
99Mirosław DYWELSKI28:20VM60-6457.59 %M77BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:27:374757.59
100Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 1128:23VW35-3952.85 %F23PB stays at 00:26:272952.85
101Magda Ewa KELSZ28:43JW11-1457.92 %F24PB stays at 00:28:301957.92
102Szymon MARKOWSKI29:05VM40-4448.37 %M78PB stays at 00:25:54948.37
103Tomasz KORNACKI29:05VM50-5451.52 %M79PB stays at 00:27:10451.52
104Sebastian FREDA ZSBIO TCZEW29:10JM15-1746.29 %M80PB stays at 00:27:17946.29
105Arkadiusz ŻUR29:13VM35-3945.41 %M81PB stays at 00:25:193445.41
106Jarek POGORZELSKI29:15VM55-5952.99 %M82PB stays at 00:24:466952.99
107Mateusz TOMASIAK29:33JM1053.41 %M83PB stays at 00:23:57653.41
108Katarzyna MURAWSKA29:35JW11-1455.04 %F25PB stays at 00:25:592255.04
109Monika PAŁKOWSKA-ŻUR29:35VW35-3950.54 %F26New PB!3450.54
110Kacper TOMASIAK29:43JM1053.11 %M84PB stays at 00:27:01753.11
111Łucja WICHER29:53SW30-3449.86 %F27PB stays at 00:28:521249.86
112Przemek HENDRYSIAK30:09JM11-1449.31 %M85PB stays at 00:24:581749.31
113Daria DANG30:50SW18-1948.54 %F28PB stays at 00:25:453948.54
114Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI30:51SM18-1943.22 %M86PB stays at 00:20:354843.22
115Agnieszka CHORĄŻEWSKA35:02VW35-3942.82 %F29New PB!642.82
116Zuzanna OSSOWSKA SP1036:24JW1048.21 %F30PB stays at 00:34:38348.21
117Anna OSSOWSKA36:25VW40-4442.01 %F31First Timer!142.01
118Jan KULAS37:37VM60-6443.02 %M87PB stays at 00:23:276543.02
119Anna SZULC37:37VW35-3940.41 %F32New PB!1240.41
120Mikołaj OSOWSKI39:14SM20-2433.22 %M88PB stays at 00:33:00533.22
121Mariusz RAJEWSKI40:23VM60-6440.40 %M89PB stays at 00:39:09940.4
122Marcin MROZEK43:03VM40-4432.68 %M90BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:1611832.68
123Juliusz ANDRZEJEWSKI45:54VM60-6435.55 %M91PB stays at 00:41:191235.55
124Jolanta Hanna KASCHEL47:00VW45-4934.47 %F33Reebok Run Crew TczewPB stays at 00:36:37834.47
125Magdalena RAJEWSKA47:00VW50-5435.67 %F34PB stays at 00:42:521835.67

parkrun Tczew #156 - 11.05.2019

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Wiesław SOSNOWSKI17:42VM45-4980.70 %M1Debiutant180.7
2Krzysztof PAWŁOWSKI17:45VM35-3974.74 %M2Saint-Gobain SQUADRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:16:492774.74
3Jarosław SOSNOWSKI18:19VM45-4977.98 %M3BIEGAJĄCY TCZEWNowy rekord osobisty (PB)!9077.98
4Mariusz ŻURAWSKI18:55VM40-4472.69 %M4Team TapfloNowy rekord osobisty (PB)!3172.69
5Piotr BRZOZOWSKI19:13VM40-4471.55 %M5BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:18:518771.55
6Stanisław ĆWIKLIŃSKI19:45VM55-5977.81 %M6Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:303977.81
7Krzysztof Wojciech KOSZYK19:47VM45-4973.38 %M7BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:439273.38
8Kamil FRUKACZ19:52SM25-2964.93 %M8Nowy rekord osobisty (PB)!964.93
9Jakub CIEKLIŃSKI20:02SM18-1965.81 %M9Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:05265.81
10Jakub LEWANDOWSKI20:08JM15-1767.05 %M10Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:27967.05
11Wojciech KAŹMIERSKI20:23SM30-3463.61 %M11Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:18:563563.61
12Sławomir GDANIEC20:42VM50-5473.03 %M12BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:345273.03
13Kacper CIEKLIŃSKI21:02SM20-2461.57 %M13Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:442861.57
14Piotr CZECHANOWSKI21:09VM35-3963.59 %M14BIEGAJĄCY TCZEWNowy rekord osobisty (PB)!8963.59
15Tomasz TOBIAŃSKI21:15VM45-4966.75 %M15BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:18:2915266.75
16Agnieszka PAŁKOWSKA21:16SW30-3470.06 %F1Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:083670.06
17Jarosłąw MAMCARZ21:31VM50-5469.64 %M16Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:223969.64
18Wojciech REDZIMSKI21:37VM40-4464.61 %M17Nowy rekord osobisty (PB)!12564.61
19Łukasz MILEWSKI21:38VM35-3962.17 %M18Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:093462.17
20Marek MOSZYŃSKI21:39VM50-5470.36 %M19BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:557770.36
21Łukasz DI GIUSTO21:45JM15-1763.98 %M20Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:37663.98
22Jakub WYGRABEK21:58SM25-2958.73 %M21Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:344558.73
23Justyna ŁUCZAK21:59VW35-3969.14 %F2Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:113169.14
24Patryk Nathaniel SZLICHT22:18SM18-1959.12 %M22Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:28559.12
25Andrzej ZAKRZEWSKI22:21VM50-5467.04 %M23BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:457867.04
26Rafal OGONOWSKI22:26VM40-4460.85 %M24Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:206260.85
27Dawid CZECHOWSKI22:29VM40-4462.12 %M25Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:263562.12
28Jan PIEKARSKI22:30JM11-1463.04 %M26BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:5312563.04
29Lesław NIESPODZIŃSKI22:32VM55-5968.20 %M27BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:5511268.2
30Dawid CHOJNACKI ZSBIO22:40JM15-1759.56 %M28Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:052159.56
31Marcin NOWAKOWSKI22:43VM40-4460.53 %M29Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:254360.53
32Szymon CZECHANOWSKI22:45JM11-1463.74 %M30Nowy rekord osobisty (PB)!2663.74
33Piotr TOMCZYK22:46VM45-4963.25 %M31BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:56963.25
34Grzegorz BŁASZCZUK22:49VM50-5465.16 %M32Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:344165.16
35Darosław ZIELIŃSKI22:51VM40-4460.61 %M33Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:352760.61
36Zygfryd LIBAN23:08VM75-7981.92 %M34BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:396081.92
37Kacper KOITKA23:11JM15-1759.09 %M35Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:345859.09
38Anna JANAS23:12SW30-3464.22 %F3Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:034964.22
39Jarosław GURBOWICZ23:12VM45-4961.57 %M36BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:478861.57
40Katarzyna KOSZYK23:14VW40-4466.21 %F4BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:3210966.21
41Anna KWIATKOWSKA23:18VW35-3964.95 %F5BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:349864.95
42Grzegorz NOWAK23:20VM35-3956.86 %M37Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:024456.86
43Waldemar MAKOWSKI23:24VM45-4961.04 %M38Nowy rekord osobisty (PB)!361.04
44Michał FRYSZKA23:27VM35-3956.93 %M39Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:055656.93
45Waldemar NADOLSKI23:38VM45-4960.44 %M40Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:393460.44
46Patryk NIEWIADOMSKI23:45SM25-2954.32 %M41BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:103954.32
47Piotr CHORĄŻEWSKI23:46VM35-3955.82 %M42Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:562555.82
48Daniela KAMIŃSKA23:48SW25-2962.18 %F6Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:59962.18
49Kamil TOCHA23:55JM11-1460.63 %M43Debiutant1060.63
50Lucyna CZECHANOWSKA23:58VW35-3963.14 %F7BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:067763.14
51Adam TOCHA24:01JM1065.72 %M44Debiutant665.72
52Tomasz KIELBRATOWSKI24:02VM40-4458.11 %M45Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:192258.11
53Masciej SZWINDOWSKI SP1124:04JM11-1461.77 %M46Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:022761.77
54Michał JARUGA24:11SM25-2953.34 %M47Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:554153.34
55Dorota CZECHOWSKA24:16VW40-4464.35 %F8Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:583964.35
56Remigiusz KOMOROWSKI24:17JM1067.33 %M48CrossElite TczewRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:392567.33
57Janusz Lech KUKUŁA24:19VM55-5964.29 %M49BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:316964.29
58Karol JANCZYNSKI24:20SM30-3453.90 %M50Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:041853.9
59Mirosław ŁOSIAK24:22VM40-4456.02 %M51Nowy rekord osobisty (PB)!4456.02
60Waldemar Piotr SZCZUKA24:25VM50-5462.39 %M52Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:235962.39
61Katarzyna KAŹMIERSKA24:32SW25-2960.33 %F9Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:05860.33
63Mikołaj ŻYWIECKI24:36SM18-1953.59 %M54Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:361353.59
64Martyna MĄKOSA24:39SW25-2960.04 %F10BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:229660.04
65Sławomir SZOSKA24:44VM40-4456.00 %M55Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:514856
66Bartosz SOBCZYŃSKI24:44VM35-3953.30 %M56Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:41953.3
67Monika REKOWSKA24:45SW30-3459.93 %F11Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:424759.93
68Grzegorz KŁOSOWSKI24:48VM40-4456.72 %M57Nowy rekord osobisty (PB)!656.72
69Tomasz ZIEMANN24:49VM45-4958.50 %M58Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:156958.5
70Oliwier Wojciech SZLICHT24:51JM11-1459.83 %M59Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:44959.83
71Karolina SARACH24:59SW30-3459.31 %F12Nowy rekord osobisty (PB)!3359.31
72Sebastian DUBIELA25:03JM15-1753.89 %M60Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:512153.89
73Dariusz MAJ25:04SM30-3452.06 %M61BIEGAJĄCY TCZEWNowy rekord osobisty (PB)!252.06
74Paulina JASKULSKA25:05SW30-3459.07 %F13Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:594559.07
75Zofia SZYMKIEWICZ25:11JW11-1463.40 %F14Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:472163.4
76Nikola MODZELEWSKA25:12JW11-1464.62 %F15Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:492064.62
77Wojciech OKOŃSKI25:13VM45-4957.57 %M62Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:20757.57
78Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ25:19VM45-4956.02 %M63BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:347356.02
79Michał Łukasz KOSSECKI25:23VM35-3952.27 %M64Nowy rekord osobisty (PB)!452.27
80Katarzyna Marzena NOWAK25:24SW30-3458.66 %F16Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:115658.66
81Agata BORYS SP1025:25JW1067.15 %F17Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:23567.15
82Barbara KRUSZYŃSKA25:25VW55-5971.21 %F18BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:0112071.21
83Joanna Katarzyna SZLICHT25:26VW45-4962.45 %F19Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:201962.45
84Agnieszka ZIMNA25:28VW35-3959.10 %F20Reebok Run Crew TczewRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:562159.1
85Natalia LASKOWSKA25:31JW1066.88 %F21Nowy rekord osobisty (PB)!666.88
87Dorota SERAFIN25:34VW40-4460.63 %F22BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:0813060.63
88Marek LASKOWSKI25:35VM45-4956.29 %M66Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:571056.29
89Blazej FRYSZKA25:39SM25-2950.36 %M67Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:584250.36
90Izabela Maria MAJ25:45VW35-3958.77 %F23Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:42358.77
91Karol ADAMCZYK25:47JM15-1753.98 %M68Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:506353.98
92Wojciech CZAPIEWSKI25:59VM35-3951.38 %M69Debiutant151.38
93Samuel BEDNAREK26:01JM11-1457.14 %M70Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:47857.14
94Karolina ZEJER26:02JW1065.56 %F24Debiutant165.56
95Martyna CZAPIEWSKA26:03SW30-3456.94 %F25Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:021556.94
96Wojciech STAŃCZYK26:04VM50-5457.03 %M71BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:1312957.03
97Jakub SCHONHOFER26:05VM40-4452.33 %M72Eaton Running TeamNowy rekord osobisty (PB)!452.33
98Tomasz BAKUŁA26:08VM40-4453.83 %M73Nowy rekord osobisty (PB)!453.83
99Aleksander RUDKO26:09JM11-1454.24 %M74Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:486854.24
100Filip TOCEWICZ26:10JM11-1454.20 %M75Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:534154.2
101Borys BORYCKI26:11JM11-1455.38 %M76Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:052655.38
102Mariusz SZWINDOWSKI26:20VM40-4453.04 %M77Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:446353.04
103Sebastian TOCHA26:23VM40-4453.32 %M78Debiutant653.32
104Maja ORMIŃSKA26:24JW11-1460.48 %F26Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:31960.48
105Kazimierz,andrzej REKOWSKI26:39VM60-6460.73 %M79BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:558460.73
106Julia PACIOREK SP1126:41JW11-1461.02 %F27Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:26:263561.02
107Antoni SOBOLEWSKI26:44VM65-6963.90 %M80BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:489663.9
109Marek ULANOWSKI27:05VM45-4954.03 %M82BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:095854.03
110Sebastian FREDA ZSBIO TCZEW27:08JM15-1749.75 %M83Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:571949.75
111Wojciech PABJAN27:13SM30-3447.64 %M84PRESS GLASS – Sport and SupportNowy rekord osobisty (PB)!347.64
112Karolina ABRYSZYŃSKA27:14SW25-2954.35 %F28CrossElite TczewRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:323554.35
113Aleksandra CZOCHÓR27:15VW40-4456.88 %F29Nowy rekord osobisty (PB)!556.88
114Żaneta Anna FRANKIEWICZ27:19VW40-4457.17 %F30Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:377557.17
115Sebastian ZIMNY27:21VM35-3949.18 %M85PRESS GLASS – Sport and SupportRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:405649.18
116Jakub WIERZBICKI27:23JM11-1452.95 %M86Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:12652.95
117Sławomir WIERZBICKI27:30VM40-4450.00 %M87Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:482350
118Karol WALKIEWICZ27:30SM30-3447.70 %M88Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:263847.7
119Anna KLEIN-SZWINDOWSKA SP 1127:31VW35-3954.69 %F31Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:26:273454.69
120Radosław RAJEK27:39VM35-3947.68 %M89BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:051447.68
121Daria DANG27:40SW18-1954.10 %F32Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:454754.1
122Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI27:40SM18-1948.19 %M90Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:20:355748.19
123Katarzyna MURAWSKA27:41JW11-1457.68 %F33Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:593057.68
124Joanna GRĘBOSZ-STOPA27:48VW35-3953.96 %F34Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:185153.96
125Krzysztof STOPA27:48VM45-4951.38 %M91Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:436751.38
126Bartosz GOŁUCHOWSKI28:21JM11-1453.97 %M92Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:131253.97
127Gabriela HABAS28:25SW30-3452.32 %F35Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:50552.32
128Bożena ŻYWIECKA28:33VW45-4956.74 %F36Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:512356.74
129Magda Ewa KELSZ28:53JW11-1456.38 %F37Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:572656.38
130Sławomir KELSZ28:54VM40-4447.58 %M93Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:26:102647.58
131Gabriela MASZKE28:56VW45-4955.99 %F38Debiutant155.99
132Amelia PIECZENIAK29:07JW1058.61 %F39Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:011958.61
133Szymon MARKOWSKI29:18VM40-4448.01 %M94Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:071848.01
134Tomasz KORNACKI29:19VM50-5451.11 %M95Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:141251.11
135Jakub KREFFT29:22JM15-1746.65 %M96Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:13346.65
136Oskar JAGUSZEWSKI29:23JM11-1450.60 %M97Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:001250.6
137Anna Maria BARCZEWSKA29:27VW35-3950.76 %F40Nowy rekord osobisty (PB)!950.76
138Natalia SZPARA29:32JW15-1752.48 %F41Nowy rekord osobisty (PB)!252.48
139Sylwester SZPARA29:38VM40-4447.13 %M98Debiutant147.13
140Mikołaj DEPTULSKI29:55JM1052.76 %M99Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:461652.76
141Sławomir KALITTA29:57VM40-4446.24 %M100Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:023446.24
142Karolina ZIÓŁKOWSKA30:01JW1060.36 %F42Nowy rekord osobisty (PB)!1860.36
143Olivier ŻURAWSKI30:17JM1056.19 %M101Team TapfloRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:201256.19
144Justyna KOSMACZ30:21VW35-3949.59 %F43Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:202149.59
145Anna ZIÓŁKOWSKA30:23VW45-4952.77 %F44Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:254252.77
146Jarosław MAJ SP 11 TCZEW30:53VM45-4947.00 %M102Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:451447
147Patrycja NAWROCKA30:56SW18-1948.01 %F45Nowy rekord osobisty (PB)!348.01
148Iwona ROZINSKA31:12SW30-3447.65 %F46Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:26:28347.65
149Arkadiusz ŻUR31:13VM35-3942.77 %M103Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:194442.77
150Kamila MILEWSKA31:14VW35-3947.87 %F47Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:30:261047.87
151Monika PAŁKOWSKA-ŻUR31:15VW35-3947.84 %F48Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:354547.84
152Maksymilian NATALEWICZ31:15JM11-1446.40 %M104Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:37946.4
153Patryk JANISZEK31:22JM11-1447.40 %M105Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:26547.4
154Weronika , Monika SADOWSKA31:29JW11-1449.92 %F49Nowy rekord osobisty (PB)!349.92
155Oskar DUBIEL31:41JM11-1448.29 %M106Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:392348.29
156Adriana KRÓL31:42JW15-1748.26 %F50Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:24448.26
157Romuald KRÓL31:42VM45-4946.16 %M107Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:324646.16
158Maciej PRUSZAK31:43SM20-2440.67 %M108Debiutant140.67
159Hanna TOBIAŃSKA31:58VW40-4449.22 %F51BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:0913149.22
160Bartosz SZWINDOWSKI SP 1132:10JM11-1445.08 %M109Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:26:412645.08
161Oliwia STAWICKA32:11JW11-1451.68 %F52Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:051851.68
162Jakub KOSMACZ SP1132:12JM11-1446.17 %M110Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:382146.17
163Patryk SURWIŁO32:21JM1048.79 %M111Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:30:23848.79
164Ania ZAKRZEWSKA32:28VW50-5453.64 %F53BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:30:531153.64
165Mateusz DUBIELA32:31JM11-1445.72 %M112Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:132045.72
166Olimpia WARUSZEWSKA32:39JW1052.27 %F54KS Wisła TczewNowy rekord osobisty (PB)!252.27
167Dominik BURDZICKI32:48JM11-1444.21 %M113Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:32:47444.21
168Maja Barbara SCHÖNHOFER32:56JW1051.82 %F55Debiutant151.82
169Szymon DUBIEL33:04JM1051.46 %M114Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:16851.46
170Piotr DUBIEL33:19VM35-3940.07 %M115Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:22:0511440.07
171Paweł GWIZDAŁA33:20SM25-2938.70 %M116PRESS GLASS – Sport and SupportRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:32:50438.7
172Marzena TOCHA33:22VW40-4446.10 %F56Debiutant646.1
173Maria Krystyna NITKOWSKA33:24JW11-1448.75 %F57Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:141448.75
174Jakub GRUHLKE SP1133:26JM11-1445.76 %M117Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:24:361545.76
175Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1133:27JM11-1445.74 %M118Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:003145.74
176Sebastian BARANOWSKI33:29VM40-4441.07 %M119Nowy rekord osobisty (PB)!541.07
177Anna LASKOWSKA33:43JW11-1448.29 %F58Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:361048.29
178Amelia ABRYSZYŃSKA34:13JW11-1448.61 %F59Debiutant148.61
179Amelia WĘSIERSKA34:15JW11-1445.89 %F60Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:25:51945.89
180Olga PYTKA34:19JW11-1446.53 %F61Debiutant146.53
181Marta SOBIECKA34:23JW11-1446.44 %F62Nowy rekord osobisty (PB)!246.44
182Bartłomiej WARUSZEWSKI34:34VM40-4440.07 %M120KS Wisła TczewNowy rekord osobisty (PB)!340.07
183Karol WARUSZEWSKI34:36VM40-4440.03 %M121BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:21:379340.03
184Kornelia RASZEJA34:43JW11-1446.90 %F63Nowy rekord osobisty (PB)!1046.9
185Kacper MARUT34:55JM11-1442.58 %M122Debiutant142.58
186Jakub KOLBERG34:56JM11-1442.56 %M123Debiutant142.56
187Jarosław KOLBERG34:57VM45-4941.54 %M124Debiutant141.54
188Krzysztof ZEJER35:02VM40-4438.96 %M125Debiutant138.96
189Jakub KONOPACKI35:04JM11-1441.35 %M126Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:32:581841.35
190Małgorzata Aleksandra DĄBROWSKA35:27VW35-3942.45 %F64Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:33:36742.45
191Anna SZULC35:28VW35-3942.86 %F65Nowy rekord osobisty (PB)!2042.86
192Magdalena SZWINDOWSKA35:29VW40-4443.68 %F66Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:27:332543.68
193Jakub PIEKARSKI36:25JM1044.90 %M127Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:29:48544.9
194Przemysław PIEKARSKI36:27VM35-3937.17 %M128BIEGAJĄCY TCZEWRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:19:2210137.17
195Justyna PIETRUSZYŃSKA36:34JW11-1445.49 %F67Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:38245.49
196Wiktoria DĄBROWSKA SP 1036:38JW1046.59 %F68Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:32:41646.59
197Patrycja FIREK36:43JW1046.48 %F69Debiutant146.48
198Karol ŚWIGOŃSKI36:48JM11-1440.40 %M129Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:02940.4
199Stanislaw SZCZODROWSKI37:00JM11-1439.19 %M130Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:41639.19
200Amelia Dorota ROZUM SP NR 10 TCZEW37:18JW11-1444.59 %F70Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:34:07644.59
201Jakub ZDUŃCZYK37:21SM30-3434.81 %M131Team TapfloRekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:28:09234.81
202Joanna ZDUŃCZYK37:22SW30-3439.70 %F71Debiutant139.7
203Julia Aleksandra KOZIOŁ37:34JW11-1444.28 %F72Debiutant144.28
204Wiktoria NOWICKA37:45JW11-1444.06 %F73Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:32:381944.06
205Mariusz RAJEWSKI37:49VM60-6443.15 %M132Nowy rekord osobisty (PB)!1843.15
206Klaudia NABAKOWSKA37:53JW11-1443.91 %F74Debiutant143.91
207Julia PODJACKA38:04JW11-1442.78 %F75Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:33:36342.78
208Rafal KARLIŃSKI38:20VM35-3934.61 %M133Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:31:41534.61
209Julia Katarzyna KARLIŃSKA38:21JW1044.50 %F76Nowy rekord osobisty (PB)!444.5
210Szymon PODJACKI38:29JM1042.49 %M134Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:32:23342.49
211Iwona ĆWIKLIŃSKA38:34VW50-5443.47 %F77Debiutant143.47
212Malwina S.-O.38:47VW40-4440.27 %F78Nowy rekord osobisty (PB)!440.27
213Agnieszka CHORĄŻEWSKA38:50VW35-3938.63 %F79Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:35:021138.63
214Zygmunt Kazimierz KWAŚNIK39:07VM65-6943.29 %M135Debiutant143.29
215Aleksandra Małgorzata SCHÖNHOFER39:07SW30-3438.01 %F80Debiutant138.01
216Paweł SURWIŁO39:09JM11-1439.08 %M136Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:26:071439.08
217Dorota ULANOWSKA41:17VW45-4940.13 %F81Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:33:572240.13
218Oliwia SIADAK41:52JW11-1438.89 %F82Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:36:04938.89
219Daria SIADAK41:53SW20-2435.34 %F83Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:26:031735.34
220Weronika BURDZICKA41:57JW11-1438.82 %F84Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:34:37938.82
221Katarzyna LACHOWICZ42:00JW11-1438.77 %F85Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:31:562538.77
222Juliusz ANDRZEJEWSKI42:51VM60-6438.43 %M137Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:39:472238.43
223Michał LICA43:26VM40-4432.16 %M138Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:42:09632.16
224Adam PAŁASZ SP 1143:50JM11-1433.92 %M139Nowy rekord osobisty (PB)!1033.92
225Halina WARUSZEWSKA44:05VW70-7453.12 %F86Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:43:46953.12
228Łukasz OLECH44:09JM1035.75 %M142Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:39:47335.75
229Maja ZAJĄC44:19JW1039.60 %F87Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:38:13439.6
230Anna BURDZICKA44:20VW40-4434.96 %F88Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:43:50234.96
231Joanna MAJ SP 1144:21VW40-4435.48 %F89Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:35:081235.48
232Katarzyna PAŁASZ46:27VW45-4934.88 %F90Nowy rekord osobisty (PB)!734.88
233Elżbieta PRUSZAK46:28VW50-5436.08 %F91Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:44:31636.08
236Zuzanna DREWEK SP10 TCZEW47:34JW11-1434.23 %F92Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:35:29234.23
237Martyna ACKERMANN47:40JW1036.82 %F93Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:39:24736.82
238Tomasz ACKERMANN47:41VM40-4428.84 %M145Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:42:36728.84
239Irena ARMATOWSKA47:44JW1035.75 %F94Nowy rekord osobisty (PB)!635.75
240Bożena KREJA47:55VW55-5938.30 %F95Debiutant138.3
242Anna TOMALA48:25VW40-4431.60 %F96Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:44:40231.6
243Kinga Marinella KRYGER48:45SW18-1930.70 %F97Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:44:14830.7
244Agata PAWLIKOWSKA48:46SW18-1930.69 %F98Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:44:24830.69
245Julia GAWROŃSKA48:47JW1034.98 %F99Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:45:04834.98
246Magdalena GAWROŃSKA48:51SW30-3430.50 %F100Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:45:05730.5
247Romuald BANIECKI49:40VM65-6934.40 %M147Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:48:45734.4
248Beata SROKA49:51VW50-5433.63 %F101Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:40:31633.63
249Antoni SIŃCZUK49:52JM1032.79 %M148Nowy rekord osobisty (PB)!232.79
250Patrycja SIŃCZUK49:53VW35-3930.47 %F102Rekord osobisty (PB) pozostaje na poziomie 00:23:026230.47



Archiwum

2. edycji OMBT 2017/2018 - wyniki


1. edycji OMBT 2016/2017 - wyniki



00010177