1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Lubiszewska dycha 2022
  • 10 Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły
  • 5 Maraton Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły
  • Bieg w hołdzie Kazimierzowi Piehowskiemu 2022
  • Tczew na 5 2022
  • Tczew na 5 2022
  • 5 Grand Prix Otwarte Mistrzostwa Biegającego Tczewa 2022

Wspólne treningi

Trening biegowy (wtorki): 18:00 - Stadion Miejski im. Alfonsa Grudzińskiego ul. Bałdowska w Tczewie.
Trening funkcjonalny (czwartki): 19:30 - ul.Królowej Marysieńki 10.

Wspólne bieganie (soboty):  9:00 - trasa parkrun i 7:00 - Ławeczka z biegokąpaniem.
Wspólne bieganie (niedziele): 8:00 - ŁAWECZKA - Rondo Jasnej i Dersława.

Współorganizowane biegi

Parkrun Tczew (każda sobota 9:00)
Tczew na 5 (czerwiec)
Lubiszewska Dycha (wrzesień)
Maraton i Półmaraton Nadwiślański (październik)

5 Grand Prix Otwarte Mistrzostwa Biegającego Tczewa 2022
ZIMA - 5.02.2022
WIOSNA - 23.04.2022
LATO - 9.07.2022
JESIEŃ - 12.11.2022

Numer konta

Bank BGŻ, oddział w Tczewie
ul.Westerplatte 27B
83-110 Tczew
75 2030 0045 1110 0000 0279 2840
PS. Składka członkowska - 10zł/miesiąc
Deklaracja członkowska - pdf

Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Biegach Ulicznych 2019 klasyfikacja końcowa

Za nami już wszystkie zawody w ramach II Grand Prix Powiatu Tczewskiego w biegach ulicznych 2019.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

KLASYFIKACJA OPEN Mężczyzn

KLASYFIKACJA OPEN Kobiet

KLASYFIKACJA WEDŁUG KATEGORII WIEKOWYCH


Dziękujemy WSZYSTKIM ZAWODNIKOM za liczne uczestnictwo. Szczególne gratulacje niesiemy do LAUREATÓW II Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Biegach Ulicznych.

Podziękowania również do organizatorów poszczególnych zawodów, wolontariuszy, sponsorów i mediów za przygotowanie poszczególnych biegów.

WIELKIE BRAWA DLA KIBICÓW!!!

Już dzisiaj zapraszamy do kolejnej edycji Grand Prix Powiatu Tczewskiego w biegach ulicznych 2020

W skład tegorocznego Grand Prix wchodziło 8 biegów. Zgodnie z regulaminem, aby zostać sklasyfikowanym należało wziąć udział i kończyć  minimum 6 zawodów.

 

 

Wspólny projekt Tczewskie Centrum Sportu i RekreacjiPelplińskiego Centrum SportuVeolia Run - 5 km biegiem po GniewieSebastiana Szymańskiego oraz Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie  a pod patronatem honorowym Starosty Tczewskiego Mirosława Augustyna  zakończył się podsumowaniem i wręczeniem pucharów oraz nagród finansowych zaraz po ostatnich zawodach cyklu czyli po Ulicznym Biegu Sambora.

Wyniki najlepszych "trójek" przedstawiają się następująco:

Open Kobiety:
I miejsce - Natalia Ruchlewicz - SZTUM
II miejsce - Agnieszka Pałkowska - SWAROŻYN
III miejsce - Anna Piekut - TCZEW - CROSSELITE

Open Mężczyzn:
I miejsce - Sebastian Szymański - SZPRUDOWORULIŃSKIRUNNINGTEAM
II miejsce - Kamil Górski - GNIEW - MAR‐MED‐TCZEW
III miejsce - Mateusz Dudziak - TCZEW - DOVISTA ACTIV TEAM / GWIAZDECZKA TCZEW

Kategoria K 0-29
I miejsce - Karolina Malinowska - GNIEW - TRUNSFORMACJA GNIEW

Kategoria K 30-39
I miejsce - Ania Janas - TCZEW - BIEGAJĄCY TCZEW
II miejsce - Adriana Skweres -PELPLIN - ADA BIEGA
III miejsce - Karolina Sarach - TCZEW - BIEGAJĄCY TCZEW

Kategoria K 40-49
I miejsce - Dorota Czechowska - SUBKOWY - BIEGAJĄCY TCZEW

Kategoria K 50+
I miejsce - Halina Dubiela - TCZEW - BIEGAJĄCY TCZEW
II miejsce - Barbara Kruszyńska - TCZEW -  BIEGAJĄCY TCZEW
III miejsce - Urszula Ruchlewicz - SZTUM

Kategoria M 0-29
I miejsce - Wojciech Pijanowski - TCZEW - BASE GROUP / SOWINSKITEAM
II miejsce - Michał Szerszeń - STAROGARD GDAŃSKI - ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM
III miejsce - Sylwester Śrutkowski - TCZEW 

Kategoria M 30-39
I miejsce - Łukasz Posmyk
II miejsce - Tomasz GrobelnyBBL STAROGARD GD.
III miejsce - Eliasz Nelke - APATOR METRIX S.A.

Kategoria M 40-49
I miejsce - Grzegorz Główczewski - TCZEW - BIEGAJĄCY TCZEW
II miejsce - Krzysztof Trzciński - TCZEW - - BIEGAJĄCY TCZEW / SOWINSKITEAM
III miejsce - Mariusz Żurawski - TCZEW - TEAM TAPFLO

Kategoria M 50-59
I miejsce - Mirosław Nowacki - STAROGARD GDAŃSKI
II miejsce - Stanisław Ćwikliński - ROKITKI - BIEGAJĄCY TCZEW
III miejsce - Zdzisław Peter - TCZEW

Kategoria M 60-69
I miejsce - Zbigniew Gapski - STAROGARD GDAŃSKI - KKB
II miejsce - Jarosław Połomski - GNIEW
III miejsce - Edward Waśniewski - PELPLIN - KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA

 

Serdecznie Gratulujemy

 

 
 
 

 

Parkrun Tczew



Ranking "Maratonów"

1 Biegający Tczew
9267
2 Night Runners
7742
3 WKB META LUBLINIEC
6559
4 MaratonyPolskie.PL TEAM
4817
5 Truchtacz Mysłowice
4663
6 KB Maniac Poznań
4212
7 Towarzystwo Gimnastyczne Sokł Zakopane
3873
8 Drużyna Szpiku
3821
9 Lechici Zielonka
3535
10 LENE LUDKI ARKI LETNISKO
3200

Więcej ...

Licznik odwiedzin

033444
DzisiajDzisiaj131
WczorajWczoraj230
W tym tygodniuW tym tygodniu1342
W tym miesiącuW tym miesiącu854
WszystkieWszystkie33444

Kalkulator

Pogoda