1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Zarząd Stowarzyszenia (od 29-06-2017):


  1. MAREK MOSZYŃSKI – prezes
  2. KAROL WARUSZEWSKI – wiceprezes
  3. LESŁAW NIESPODZIŃSKI - wiceprezes
  4. WAWRZYNIEC RYBAK – sekretarz
  5. HANNA TOBIAŃSKA – skarbnik
  6. KRZYSZTOF PAWŁOWSKI
  7. MARCIN MROZEK

Komisja rewizyjna:


  1. SŁAWOMIR DWORSKI
  2. KAZIMIERZ REKOWSKI
  3. KATARZYNA KOSZYK

Zarząd Stowarzyszenia Drugiej Kadencji (od 26-03-2015 - do 29-06-2017):


  1. MAREK MOSZYŃSKI – prezes
  2. KAROL WARUSZEWSKI – wiceprezes
  3. KRZYSZTOF PAWŁOWSKI – wiceprezes
  4. WAWRZYNIEC RYBAK – sekretarz
  5. HANNA TOBIAŃSKA – skarbnik
  6. KRZYSZTOF PAWELCZYK
  7. LESŁAW NIESPODZIŃSKI

Komisja rewizyjna:


  1. SŁAWOMIR DWORSKI
  2. KAZIMIERZ REKOWSKI
  3. PIOTR BRZOZOWSKI

Zarząd Stowarzyszenia Pierwszej Kadencji (26.09-2013 - 26.03.2015):


  1. MAREK MOSZYŃSKI – prezes
  2. KAROL WARUSZEWSKI – wiceprezes
  3. KRZYSZTOF PAWŁOWSKI – wiceprezes
  4. WAWRZYNIEC RYBAK – sekretarz
  5. HANNA TOBIAŃSKA – skarbnik
  6. KRZYSZTOF PAWELCZYK
  7. WOJCIECH STAŃCZYK

Komisja rewizyjna:


  1. SŁAWOMIR DWORSKI
  2. MAREK KROPIDŁOWSKI
  3. KAZIMIERZ REKOWSKI