1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Członkowie Honorowi Stowarzyszenia Biegający Tczew


  1. LIBAN ZYGFRYD (od 30.1.2018)
  2. MARKOWICZ EUGENIUSZ (od 30.1.2018)
  3. ZIMNY KAZIMIERZ (od 25.9.2013)

 

Członkowie Stowarzyszenia Biegający Tczew (od 25.9.2013)

 

  1. ADAMCZYK KAROL (od 17.06.2019)
  2. ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF
  3. BOLLIN MICHAŁ
  4. BRANT DANIEL (od 14-11-2013)
  5. BRZOZOWSKA MONIKA
  6. BRZOZOWSKI PIOTR
  7. CHABOWSKI TOMASZ (od 8-4-2019)
  8. CHYLIŃSKA DAGMARA (od 4-12-2016)
  9. CHYLIŃSKi DARIUSZ (od 4-12-2016)
  10. CZECHANOWSKA LUCYNA (od 24-03-2018)
  11. CZECHANOWSKI PIOTR (od 24-03-2018)
  12. CZECHOWSKI DAWID (od 11-06-2019)
  13. CZECHOWSKA DOROTA (od 11-06-2019)
  14. ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW (od 13-07-2019)
  15. DWORSKI SŁAWOMIR
  16. DYWELSKI MIROSŁAW (od 16-12-2016)
  17. FRANKIEWICZ ANDRZEJ (od 29-12-2018)
  18. FRANKIEWICZ ŻANETA (od 5-10-2019)
  19. GDANIEC SŁAWOMIR (od 18-06-2016)
  20. GIBAS JACEK (od 15-09-2017)
  21. GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ (od 31-07-2019)
  22. GÓRACZYŃSKI WOJCIECH (od 26-03-2015)
  23. GURBOWICZ JAROSŁAW (od 01-02-2014)
  24. GUZIŃSKI JACEK (od 31-08-2016)
  25. HULEWICZ GRAŻYNA (od 2021)
  26. HULEWICZ PRZEMYSŁAW (od 2021)
  27. JANAS ANNA (od 2-01-2018)
  28. JATKOWSKA JOANNA
  29. KARCZEWSKA ALEKSANDRA (od 10-03-2016)
  30. KLEIN MAGDALENA (1.12.2015)
  31. KOCZWARA JAKUB (od 21-02-2017)
  32. KOSZYK KRZYSZTOF (od 04-11-2015)
  33. KREJA ŁUKASZ (od 17-05-2016)
  34. KROPIDŁOWSKI MAREK
  35. KRUSZYŃSKA BARBARA (od 24.12.2016)
  36. KUKCZYŃSKI DAMIAN (od 06-06-2014)
  37. KUKUŁA JANUSZ (od 28-01-2017)
  38. KUNOWSKI ŁUKASZ (od 10-09-2019)
  39. KWIATKOWSKA ANNA (od 28-01-2017)
  40. LIEGMANN BOŻENA (od 12-09-2019)
  41. LIEGMANN MARIUSZ (od 12-09-2019)
  42. LIBAN ZYGFRYD
  43. ŁUCZAK JUSTYNA (od 19.04.2019)
  44. MACHLUS ELIGIUSZ (od 27.02.2020)
  45. MACHOLL ADAM
  46. MACIEJEWSKI MARTIN (od 7-12-2015)
  47. MACIEJEWSKI PAWEŁ (od 26-05-2014)
  48. MAJ DARIUSZ (od 12-04-2019)
  49. MAJ IZABELA (od 13-04-2019)
  50. MAŁKOWSKA MARZENA (od 2-01-2019)
  51. MARKOWSKA ALEKSANDRA (od 2020)
  52. MARKOWSKI SZYMON (od 13-11-2018)
  53. MARKOWSKI WIESŁAW
  54. MĄKOSA MARTYNA (od 28-04-2018)
  55. MICHALAK MAREK
  56. MOSZYŃSKI MAREK
  57. MROZEK MARCIN (od 25-10-2016)
  58. MROZEK STEFAN (od 11-07-2019)
  59. NADOLSKI WALDEMAR (od 18-03-2015)
  60. NIESPODZIŃSKA AGATA (od 26-03-2015)
  61. NIESPODZIŃSKI LESŁAW
  62. NIEWIADOMSKI PATRYK(od 22-08-2017)
  63. NOWAK GRZEGORZ (od 23-11-2019)
  64. NOWAK KATARZYNA (od 23-11-2019)
  65. OSTROWSKI JÓZEF
  66. OSTROWSKA MIROSŁAWA (od 14-02-2020)
  67. OSTROWSKI PIOTR
  68. PARASIAK ŁUKASZ
  69. PAWELCZYK KRZYSZTOF
  70. PAWŁOWSKI KRZYSZTOF
  71. PERLEJEWSKI ROBERT
  72. PIEKARSKA ANNA (od 09-04-2016)
  73. PIEKARSKI PRZEMYSŁAW (od 26-03-2015)
  74. PIJANOWSKI JAN
  75. PIJANOWSKI WITOLD
  76. PIÓRO MARIA (od 22-04-2017)
  77. PLUTOWSKI MARCIN (od 01-07-2014)
  78. POLENZ TOMASZ (od 01-07-2015)
  79. PUSTKOWSKI RAFAŁ (od 17-06-2017)
  80. RAJEK RADOSŁAW
  81. REKOWSKI KAZIMIERZ
  82. RYBAK WAWRZYNIEC
  83. SARACH KAROLINA (od 23-3-2019)
  84. SERAFIN DOROTA (od 17-10-2016)
  85. SOBECKA ANNA (od 19-02-2015)
  86. SOBOLEWSKI ANTONI
  87. SOSNOWSKA BOŻENA (od 06-02-2015)
  88. SOSNOWSKI JAROSŁAW (od 06-02-2015)
  89. SOWIŃSKI PATRYK (od 2021)
  90. STAŃCZYK WOJCIECH
  91. STRZESZYŃSKI WOJCIECH
  92. SZYMAŃSKI SEBASTIAN (od 01-09-2015)
  93. SZCZEŚNIAK ADAM
  94. SZULC ANNA (od 31-01-2019)
  95. ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ (od 18-06-2017)
  96. TOBIAŃSKA HANNA
  97. TOCHA ANDRZEJ (od 2021
  98. TOMCZYK PIOTR (od 19.3.2019)
  99. TRZCIŃSKI KRZYSZTOF (od 23-5-2017)
  100. ULANOWSKA DOROTA (od 10-03-2018)
  101. ULANOWSKI MAREK (od 10-11-2016)
  102. ULANOWSKI PIOTR (od 10-03-2018)
  103. URBANOWSKI DARIUSZ
  104. WARUSZEWSKA LUCYNA (od 13-03-2017)
  105. WARUSZEWSKI KAROL
  106. WOLSKI JAROSŁAW (od 09-11-2013)
  107. ZAKRZEWSKI ANDRZEJ (od 30-01-2014)
  108. ZIELIŃSKI MACIEJ (od 17-11-2018)
  109. ZIENKIEWICZ RAFAŁ (od 10-01-2018)
  110. ZIMNA AGNIESZKA (od 26-09-2019)
  111. ZIMNA ANNA (od 06-07-2019)
  112. ZIMNY SEBASTIAN (od 06-08-2019)
  113. ZIÓŁKOWSKA ANNA MARIA (od 11-05-2019)

 

Członkowie Wspierający Stowarzyszenia Biegający Tczew

 

  1. BARWIKOWSKI SEBASTIAN
  2. CHABOWSKA KAMILA (od 8-4-2019)
  3. DUBIELA HALINA (od 01-01-2019)
  4. KISIELEWSKI MATEUSZ (od 04.01.2018, członek 18-08-2015 - 4.1.2018)
  5. MARKOWICZ EUGENIUSZ
  6. NIESPODZIŃSKA MARTYNA (od 04.01.2018, członek do 4.1.2018)
  7. PARASIAK ŁUKASZ (od 04.01.2018, członek do 4.1.2018)
  8. POŁOM JOANNA (od 06.02.2014)
  9. POŁOM ROMAN (od 18.12.2013)
  10. RAUS ARTUR (od 28.10.2015)
  11. STOPKA BEATA (od 06.02.2014)
  12. SZYMAŃSKI SEBASTIAN (od 4.1.2018, członek 01-09-2015 - 4.1.2018)
  13. WAWRZYNIAK MICHAŁ (od 4.1.2018, członek do 4.1.2018)

 

Nasze starty:

Statystyka startów