1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Członkowie Honorowi Stowarzyszenia Biegający Tczew


  1. ZIMNY KAZIMIERZ

Członkowie Stowarzyszenia Biegający Tczew (od 25.9.2013)

  1. ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF
  2. ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER (od 17-09-2015)
  3. BABIŃSKI ŁUKASZ (od 21-09-2015)
  4. BALDA KAMIL (od 06-10-2015)
  5. BOLLIN MICHAŁ
  6. BRANT DANIEL (od 14-11-2013)
  7. BRZOZOWSKA MONIKA
  8. BRZOZOWSKI PIOTR
  9. CHYLIŃSKA DAGMARA (od 4-12-2016)
  10. CHYLIŃSKi DARIUSZ (od 4-12-2016)
  11. CICHOWSKI MICHAŁ
  12. CYBULSKI DANIEL
  13. DĄBROWSKI WOJCIECH (od 29-10-2015)
  14. DOBRZYCKA JOANNA
  15. DOBRZYCKI TOMASZ
  16. DWORSKI SŁAWOMIR
  17. DYWELSKI MIROSŁAW (od 16-12-2016)
  18. FELTON MARCIN (od 11-11-2015)
  19. GDANIEC SŁAWOMIR (od 18-06-2016)
  20. GIERASZEK KRYSTIAN (od 29-10-2015)
  21. GÓRACZYŃSKI WOJCIECH (od 26-03-2015)
  22. GURBOWICZ JAROSŁAW (od 01-02-2014)
  23. GUZIŃSKI JACEK (od 31-08-2016)
  24. JATKOWSKA JOANNA
  25. JENDRZEJEWSKI PIOTR
  26. KARCZEWSKA ALEKSANDRA (od 10-03-2016)
  27. KISIELEWSKI MATEUSZ (od 18-08-2015)
  28. KLEIN MAGDALENA (1.12.2015)
  29. KOPEĆ-BOLLIN ANNA
  30. KOSZYK KATARZYNA (od 06-10-2015)
  31. KOSZYK KRZYSZTOF (od 04-11-2015)
  32. KREJA ŁUKASZ (od 17-05-2016)
  33. KROPIDŁOWSKI MAREK
  34. KRUSZYŃSKA BARBARA (od 24.12.2016)
  35. KRYCZYK KATARZYNA
  36. KUKCZYŃSKI DAMIAN (od 06-06-2014)
  37. KUKUŁA JANUSZ (od 28-01-2017)
  38. KWIATKOWSKA ANNA (od 28-01-2017)
  39. LIBAN ZYGFRYD
  40. MACHOLL ADAM
  41. MACIEJEWSKI MARTIN (od 7-12-2015)
  42. MACIEJEWSKI PAWEŁ (od 26-05-2014)
  43. MARKOWSKI WIESŁAW
  44. MAZIEWSKI PIOTR (od 26-10-2014)
  45. MOSZYŃSKI MAREK
  46. MROZEK MARCIN (od 25-10-2016)
  47. NADOLSKI WALDEMAR (od 18-03-2015)
  48. NEUMANN DANIEL (od 05-03-2015)
  49. NIESPODZIŃSKA AGATA (od 26-03-2015)
  50. NIESPODZIŃSKA MARTYNA
  51. NIESPODZIŃSKI LESŁAW
  52. ORŁOWSKI RAFAŁ
  53. OSTROWSKI PIOTR
  54. PARASIAK ŁUKASZ
  55. PAWELCZYK KRZYSZTOF
  56. PAWŁOWSKI KRZYSZTOF
  57. PERLEJEWSKI ROBERT
  58. PIEKARSKA ANNA (od 09-04-2016)
  59. PIEKARSKI PRZEMYSŁAW (od 26-03-2015)
  60. PIJANOWSKI JAN
  61. PIJANOWSKI WITOLD
  62. PLUTOWSKI MARCIN (od 01-07-2014)
  63. POLENZ TOMASZ (od 01-07-2015)
  64. RAJEK AGNIESZKA (od 20-10-2015)
  65. RAJEK RADOSŁAW
  66. REKOWSKI KAZIMIERZ
  67. RYBAK WAWRZYNIEC
  68. SERAFIN DOROTA (od 17-10-2016)
  69. SOBECKA ANNA (od 19-02-2015)
  70. SOBOLEWSKI ANTONI
  71. SOSNOWSKA BOŻENA (od 06-02-2015)
  72. SOSNOWSKI JAROSŁAW (od 06-02-2015)
  73. STAŃCZYK WOJCIECH
  74. SZYMAŃSKI SEBASTIAN (od 01-09-2015)
  75. SZCZEŚNIAK ADAM
  76. TOBIAŃSKA HANNA
  77. ULANOWSKI MAREK (od 10-11-2016)
  78. URBANOWSKI DARIUSZ
  79. WARUSZEWSKI KAROL
  80. WASIELEWSKI BARTOSZ (od 22-05-2014)
  81. WAWRZYNIAK MICHAŁ
  82. WOLSKI JAROSŁAW (od 09-11-2013)
  83. ZAKRZEWSKI ANDRZEJ (od 30-01-2014)

Członkowie Wspierający Stowarzyszenia Biegający Tczew

  1. BARWIKOWSKI SEBASTIAN
  2. MARKOWICZ EUGENIUSZ
  3. POŁOM JOANNA (od 06.02.2014)
  4. POŁOM ROMAN (od 18.12.2013)
  5. RAUS ARTUR (od 28.10.2015)
  6. STOPKA BEATA (od 06.02.2014)

Nasze starty:

Statystyka startów