1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • wspolne zdjecie
  • XXIX Uliczny Bieg Sambora

Wspólne treningi

Trening biegowy (wtorki): 17:30 - Stadion Miejski w Tczewie ul Bałdowska.
Trening funkcjonalny (czwartki): 19:00 - ul.Królowej Marysieńki 10.

Wspólne bieganie (soboty):  trasa parkrun i Ławeczka.
Wspólne bieganie (niedziele): 8:00 - ŁAWECZKA - Rondo Jasnej i Dersława.

Numer konta

Bank BGŻ, oddział w Tczewie
ul.Westerplatte 27B
83-110 Tczew
75 2030 0045 1110 0000 0279 2840
PS. Składka członkowska - 10zł/miesiąc
Deklaracja członkowska - pdf

[relacja] Mistrzowski Zygfyd na 29. Mistrzostwach Polski LA Masters

W dniach 29-30 czerwca 2019 roku odbyły się w Białymstoku 29. Mistrzostwa Polski Masters. Dla województwa pomorskiego punkty zdobywał Zygfryd Liban - reprezentant Biegającego Tczewa, członek honorowy naszego Stowarzyszenia.

Jak zwykle nasz Mistrz startował w kilku konkurencjach a dorobek jego startów na 29 Mistrzostwach Polski Masters wygląda następująco:

Bieg na 800m

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła 
wiatru
Wynik 
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 03:15.09 - 02:11.41 519
2 Stuczyński Jan 1941-11-21 Warszawa POL 03:36.98 - 02:26.16 268
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 03:52.81 - 02:36.82 138

Bieg na 1500m

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła 
wiatru
Wynik 
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 06:35.52 - 04:27.49 561
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:31.47 - 05:05.33 258
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0

Bieg na 5000m

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła 
wiatru
Wynik 
seniorowski
Punkty
1 Okurowski Jerzy 1941-09-03 Supraśl POL 23:55.62 - 16:30.72 584
2 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 24:09.04 - 16:39.98 561
3 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 27:11.32 - 18:45.77 296

Bieg na 10000m

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła 
wiatru
Wynik 
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 46:57.85 - 32:34.18 759
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 54:54.80 - 38:04.94 397

Zygfryd Liban zdobył dla województwa pomorskiego 2400 punktów.

Królowi Zygfrydowi serdecznie GRATULUJEMY!! i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego miasta, województwa i klubu.

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni    
1. mazowieckie 99403 35365 64038    
2. wielkopolskie 67917 18147 49770    
3. łódzkie 59912 7676 52236    
4. śląskie 58060 13908 44152    
5. warmińsko-mazurskie 39114 14293 24821    
6. zachodniopomorskie 36406 7588 28818    
7. dolnośląskie 30794 6946 23848    
8. kujawsko-pomorskie 29418 5348 24070    
9. małopolskie 25843 5261 20582    
10. podlaskie 25384 5143 20241    
11. pomorskie 24912 2056 22856    
12. lubelskie 17718 4086 13632    
13. podkarpackie 17503 3032 14471    
14. świętokrzyskie 16708 5475 11233    
15. lubuskie 15196 5343 9853    
16. opolskie 4013 0 4013    

 

Kobiety - Województwo pomorskie - 2056

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria 
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik 
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna K40 5000m 20:05.21 19:07.96 747
2 Ptak Ryszarda K50 pchnięcie kulą 10.39 12.65 704
3 Ptak Ryszarda K50 rzut dyskiem 27.10 36.67 605

 

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 22856

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria 
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik 
seniorowski
Punkty
1 Rzepecki Andrzej M80 rzut młotem 37.62 71.31 1042
2 Rzepecki Andrzej M80 pchnięcie kulą 9.70 18.13 1007
3 Czupkiewicz Lechosław M80 rzut młotem 36.33 68.87 1003
4 Płoski Przemysław M40 pchnięcie kulą 16.65 17.65 979
5 Czupkiewicz Lechosław M80 pchnięcie kulą 9.36 17.49 969
6 Łuniewski Mirosław M60 3000m chód 16:25.45 13:08.36 926
7 Łuniewski Mirosław M60 5000m chód 27:52.86 22:19.96 911
8 Kaszuba Krzysztof M45 pchnięcie kulą 13.53 15.98 878
9 Werling Zbigniew M80 pchnięcie kulą 8.17 15.27 836
10 Rytlewski Piotr M45 rzut oszczepem 47.15 61.29 806
11 Czupkiewicz Lechosław M80 rzut dyskiem 26.86 46.36 793
12 Liban Zygfryd M75 10000m 46:57.85 32:34.18 759
13 Rzepecki Andrzej M80 rzut oszczepem 24.97 57.87 756
14 Rzepecki Andrzej M80 rzut dyskiem 24.92 43.01 730
15 Kostro Włodzimierz M75 skok wzwyż 1.13 1.85 722
16 Kaszuba Krzysztof M45 rzut dyskiem 37.89 41.49 702
17 Wysocki Janusz M65 skok w dal 3.70 5.84 676
18 Werling Zbigniew M80 rzut młotem 25.00 47.39 667
19 Borowski Sławomir M40 pchnięcie kulą 10.72 11.36 602
20 Borowski Sławomir M40 rzut młotem 38.02 42.17 585
21 Liban Zygfryd M75 1500m 06:35.52 04:27.49 561
22 Liban Zygfryd M75 5000m 24:09.04 16:39.98 561
23 Barwicki Paweł M35 400m 58.49 56.69 552
24 Barwicki Paweł M35 100m 12.33 12.16 538
25 Wysocki Janusz M65 trójskok 7.17 11.09 532
26 Kostra Zbigniew M60 300m ppł. 59.69 01:06.60 525
27 Narloch Adam M45 skok w dal 4.22 5.08 522
28 Liban Zygfryd M75 800m 03:15.09 02:11.41 519
29 Kostra Zbigniew M60 400m 01:11.95 58.09 493
30 Borowski Sławomir M40 rzut dyskiem 30.18 30.18 491
31 Narloch Adam M45 trójskok 9.26 10.73 489
32 Werling Zbigniew M80 rzut dyskiem 17.40 30.03 488
33 Mateja Józef M55 5000m 22:35.59 19:21.74 236

Ostatnio startowali



Parkrun Tczew



Ranking "Maratonów"

1 Night Runners
8137
2 Biegający Tczew
7208
3 WKB META LUBLINIEC
6327
4 MaratonyPolskie.PL TEAM
4651
5 Truchtacz Mysłowice
4469
6 KB Maniac Poznań
4106
7 Towarzystwo Gimnastyczne Sokł Zakopane
3729
8 Drużyna Szpiku
3496
9 Lechici Zielonka
3353
10 LENE LUDKI ARKI LETNISKO
3219

Więcej ...

Ostatnie zdjęcie

Ostatni medal ...

Kalendarz

lipiec 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Licznik odwiedzin

343229
DzisiajDzisiaj64
WczorajWczoraj114
W tym tygodniuW tym tygodniu726
W tym miesiącuW tym miesiącu2608
WszystkieWszystkie343229

Kalkulator

Pogoda