4. edycja - OMBT 2019/2020


KOMUNIKAT KOŃCOWY


Regulamin


Punktacja indywidualna Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2019/2020:

Msc.Zawodnik Liczba startów jesień
23.11.2019
zima
8.02.2020
wiosna
9.05.2020
lato
18.07.2020
Punkty
1.Barbara KRUSZYŃSKA274.43%77.26%151.69
2.Mateusz DUDZIAK273.57%77.71%151.28
3.Maria PIÓRO275.98%74.3%150.28
4.Stanisław ĆWIKLIŃSKI274.88%73.46%148.34
5.Piotr BRZOZOWSKI272.32%72.89%145.21
6.Andrzej ŚCISŁOWSKI273.17%70.33%143.5
7.Adam SZCZEŚNIAK268.91%73.45%142.36
8.Marek CZAPIEWSKI270.65%70.77%141.42
9.Wojciech STRZESZYŃSKI271.13%69.58%140.71
10.Jarosław SOSNOWSKI259.46%80.9%140.36
11.Marek MOSZYŃSKI270.6%69.69%140.29
12.Kacper MICHAŁOWSKI266.56%70.62%137.18
13.Nikola MODZELEWSKA267.04%68.28%135.32
14.Marek LASKOWSKI266.72%68.09%134.81
15.Maja DĄBROWSKA264.56%68.68%133.24
16.Dorota CZECHOWSKA266.55%65.85%132.4
17.Lucyna CZECHANOWSKA264.32%67.76%132.08
18.Andrzej ZAKRZEWSKI265.1%66.89%131.99
19.Paulina KĘDZIERSKA263.86%67.81%131.67
20.Dawid CZECHOWSKI266.04%65.53%131.57
21.Marek MICHALAK264.03%66.85%130.88
22.Jan KULAS262.88%67.24%130.12
23.Szymon ROMAN264.23%65.75%129.98
24.Mariusz ŻURAWSKI266.22%63.39%129.61
25.Remigiusz KOMOROWSKI264.77%63.9%128.67
26.Aleksander LIEGMANN264.13%63.98%128.11
27.Jarosław GURBOWICZ259.8%68.03%127.83
28.Wojciech STAŃCZYK267.02%60.42%127.44
29.Agnieszka Urszula KRUSZYŃSKA263.35%63.66%127.01
30.Krzysztof CZARNECKI265.21%60.42%125.63
31.Kacper KOITKA263.18%62.02%125.2
32.Sebastian ZIMNY262.25%62.16%124.41
33.Anna JANAS261.44%62.95%124.39
34.Darosław ZIELIŃSKI259.83%64.07%123.9
35.Karol ADAMCZYK264.62%59.18%123.8
36.Karol WARUSZEWSKI260.9%62.35%123.25
37.Jan PIEKARSKI262.62%60.4%123.02
38.Rafał PUSTKOWSKI261.58%61.25%122.83
39.Sławomir SZOSKA258.73%63.97%122.7
40.Mariusz ZAWADKA260.16%62.44%122.6
41.Bożena LIEGMANN262.97%59.53%122.5
42.Rafal OGONOWSKI258.3%63.76%122.06
43.Marcin MROZEK260.31%61.44%121.75
44.Krzysztof WRÓBLEWSKI259.56%61.47%121.03
45.Krzysztof PAWŁOWSKI247.13%73.36%120.49
46.Eliasz NELKE259.58%60.71%120.29
47.Magdalena ZACHAREK258.21%61.27%119.48
48.Mariusz LIEGMANN261.23%57.79%119.02
49.Bożena SOSNOWSKA267.08%51.67%118.75
50.Żaneta Anna FRANKIEWICZ258.42%60.28%118.7
51.Tomasz KORNACKI256.76%61.78%118.54
52.Bożena ŻYWIECKA258.8%59.23%118.03
53.Piotr CHORĄŻEWSKI259.31%58.62%117.93
54.Michał BOLLIN258.07%59.61%117.68
55.Piotr CZECHANOWSKI256.89%60.36%117.25
56.Joanna JATKOWSKA258.15%57.88%116.03
57.Daniel KĘDZIERSKI254.11%61.62%115.73
58.Mateusz BINISZKIEWICZ257.04%58.47%115.51
59.Maria JANCZYNSKA263.39%50.77%114.16
60.Donata PETER256.58%57.03%113.61
61.Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ256.79%56.05%112.84
62.Dawid CHOJNACKI ZSBIO259%53.23%112.23
63.Iwona JASNOCH254.38%57.71%112.09
64.Mirosław DYWELSKI258.46%53.35%111.81
65.Grażyna HULEWICZ259.15%52.52%111.67
66.Karol JANCZYNSKI253.52%58.03%111.55
67.Sławomir BELECKI256.8%54.73%111.53
68.Ania ZAKRZEWSKA254.96%56.25%111.21
69.Szymon MARKOWSKI252.88%58.01%110.89
70.Dorota SERAFIN252.28%58.34%110.62
71.Monika HULEWICZ253.03%57.39%110.42
72.Grzegorz NOWAK258.92%51.38%110.3
73.Arkadiusz SZULC256.8%53.17%109.97
74.Marcin PAWEŁEK255.65%54.1%109.75
75.Michał LIEGMANN253.5%54.73%108.23
76.Damian WALAS256.19%51.82%108.01
77.Mikołaj MISIEWICZ252.04%55.34%107.38
78.Arkadiusz WOJCIESZEK252.49%54.17%106.66
79.Brunon JASNOCH250.21%55.38%105.59
80.Andrzej POCZTALJANOWICZ251.37%54.1%105.47
81.Anna KOSMACZEWSKA250.83%53.22%104.05
82.Marcin BINISZKIEWICZ251.76%51.89%103.65
83.Sebastian FREDA ZSBIO TCZEW251.81%51.81%103.62
84.Karolina SARACH247.34%55.76%103.1
85.Piotr DUBIEL249.6%53.44%103.04
86.Emil NARLOCH252.83%50.16%102.99
87.Karolina ZIÓŁKOWSKA248.37%54.45%102.82
88.Bożena WIELGUS252.21%50.13%102.34
89.Monika PAŁKOWSKA-ŻUR250.74%51.52%102.26
90.Iwona ĆWIKLIŃSKA257.39%44.63%102.02
91.Olga KRUSZYŃSKA250.77%51.23%102
92.Joanna ROMAN250.58%50.35%100.93
93.Wiktoria DĄBROWSKA SP 10250.62%49.18%99.8
94.Anna ZIÓŁKOWSKA249.66%48.56%98.22
95.Yevhen PYSANETS250.1%47.72%97.82
96.Anna SZULC248.06%49.59%97.65
97.Lucyna WARUSZEWSKA248.67%48.84%97.51
98.Sebastian PESTKA248.92%48.48%97.4
99.Katarzyna Marzena NOWAK240.13%56.69%96.82
100.Przemysław HULEWICZ241%54.17%95.17
101.Oliwier GALIKOWSKI ZSBIO238.96%56.19%95.15
102.Łukasz MACIEJEWSKI247.7%46.33%94.03
103.Marcin ORMIANIN247.78%41.59%89.37
104.Krzysztof BURDZICKI244.21%42.72%86.93
105.Maciej PRUSZAK243.58%43.19%86.77
106.Filip HULEWICZ243.92%42.23%86.15
107.Weronika PUSTKOWSKA240.44%43.73%84.17
108.Zygfryd LIBAN183.6%83.6
109.Magda Ewa KELSZ233.72%48.75%82.47
110.Dagmara GENCA249.08%31.97%81.05
111.Oliwier JANISZEWSKI180.05%80.05
112.Halina DUBIELA179.67%79.67
113.Sławomir KELSZ228.5%50.76%79.26
114.Grzegorz GŁÓWCZEWSKI177.16%77.16
115.Martyna MĄKOSA247.31%29.15%76.46
116.Marek ULANOWSKI176.23%76.23
117.Tomasz TOBIAŃSKI175.51%75.51
118.Krzysztof Wojciech KOSZYK175.15%75.15
119.Dorota DUBIELLA -SZRAMKE236.73%37.99%74.72
120.Jarosław KLINKOSZ174.41%74.41
121.Krzysztof TRZCINSKI173.58%73.58
122.Anna KULPA237.13%35.22%72.35
123.Wiesław MARKOWSKI171.88%71.88
124.Przemysław PIEKARSKI171.4%71.4
125.Łukasz KUNOWSKI170.79%70.79
126.Jakub WOŁOSZYK169.38%69.38
127.Tomasz BORYS168.9%68.9
128.Piotr GOSTOMSKI234.56%33.96%68.52
129.Anna KWIATKOWSKA168.27%68.27
130.Adam DEPKA168.26%68.26
131.Wojciech KAŹMIERSKI167.48%67.48
132.Paweł LITWIŃSKI166.81%66.81
133.Karol MARCIŃSKI166.6%66.6
134.Lesław NIESPODZIŃSKI166.48%66.48
135.Joanna ORMIŃSKA233.72%32.73%66.45
136.Antoni SOBOLEWSKI166.26%66.26
137.Łukasz DI GIUSTO166.01%66.01
138.Wojciech ZAJĄC165.82%65.82
139.Kamil GAWARECKI165.51%65.51
140.Krzysztof PEPLIŃSKI165.38%65.38
141.Zbigniew RZEPKA165.36%65.36
142.Zofia SZYMKIEWICZ165.21%65.21
143.Aniela KOSZAŁKA164.89%64.89
144.Olek ROZINSKI164.82%64.82
145.Michał LICA233.51%31.05%64.56
146.Igor BŁASZCZAK232.67%31.75%64.42
147.Łukasz BAŁDOWSKI164.26%64.26
148.Aureliusz KLEIN164.17%64.17
149.Julia PACIOREK SP11164.02%64.02
150.Radosław MANIA164.02%64.02
151.Marcel Maksymilian LELENIEWSKI163.81%63.81
152.Jarosław KOLBERG163.67%63.67
153.Piotr TOMCZYK163.53%63.53
154.Aleksandra KARCZEWSKA163.44%63.44
155.Szymon ZADROŻNY162.32%62.32
156.Mariusz KURKIEWICZ ZSBIO TCZEW162.09%62.09
157.Zdzisław PETER162.07%62.07
158.Izabela Maria MAJ161.33%61.33
159.Piotr ZACHAREK161.33%61.33
160.Marek CZARNECKI161.32%61.32
161.Bartosz KOSMACZEWSKI161.03%61.03
162.Łukasz KREJA160.99%60.99
163.Wojciech CZAPIEWSKI160.96%60.96
164.Viktoria KORNIENKO160.95%60.95
165.Sławomir DWORSKI160.92%60.92
166.Kamil WOŁOSZYK160.75%60.75
167.Julia OŁUBEK229.69%30.96%60.65
168.Grzegorz KŁOSOWSKI160.57%60.57
169.Sandra GÓRSKA160.53%60.53
170.Krzysztof STOPA160.34%60.34
171.Patrycja SIŃCZUK160.32%60.32
172.Piotr DELEWSKI160.27%60.27
173.Michał STRUCZYŃSKI160.13%60.13
174.Michal WISNIEWSKI160.12%60.12
175.Paulina DOBROWOLSKA229.38%30.64%60.02
176.Daniel ŚWIDER159.83%59.83
177.Patrycja LIPIAK159.19%59.19
178.Danuta SWIDERSKA158.97%58.97
179.Bohdan HORBACH158.77%58.77
180.Tomasz CHABOWSKI158.77%58.77
181.Rafał BŁADZIKOWSKI158.65%58.65
182.Nikodem CYRZON158.51%58.51
183.Kazimierz,andrzej REKOWSKI158.39%58.39
184.Patryk SIŃCZUK158.19%58.19
185.Andrzej PILSKI158.16%58.16
186.Martyna GRODZKA158.12%58.12
187.Dariusz URBANOWSKI157.95%57.95
188.Anna ZIMNA157.69%57.69
189.Lucyna GIBAS157.42%57.42
190.Mikołaj BUŁAWSKI157.42%57.42
191.Tomasz MARCHAJ157.36%57.36
192.Tomasz RYCHLEWSKI157.11%57.11
193.Michał Łukasz KOSSECKI157.09%57.09
194.Piotr OŁUBEK157%57
195.Julia MARKUSZEWSKA156.92%56.92
196.Jędrzej SZCZEPANKOWSKI156.73%56.73
197.Miłosz DYTRYCH156.67%56.67
198.Zby KRÓL156.64%56.64
199.Aleksandra PAŁKOWSKA156.51%56.51
200.Brygida ŻMIJEWSKA156.5%56.5
201.Agata BORYS SP10156.48%56.48
202.Bartłomiej GRUBICH156.45%56.45
203.Jakub SZWEDA155.98%55.98
204.Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI155.86%55.86
205.Katarzyna MURAWSKA155.83%55.83
206.Marek ŻYWIECKI155.83%55.83
207.Dagmara DĄBROWSKA155.67%55.67
208.Magdalena NOWAKOWSKA155.62%55.62
209.Marcel KRESIN155.52%55.52
210.Artur DASZKIEWICZ155.49%55.49
211.Jakub ROMAN155.48%55.48
212.Wiktoria GOŁĘBIEWSKA ZSBIO155.44%55.44
213.Pawel WIELIŃSKI155.37%55.37
214.Mariusz MURAWSKI155.28%55.28
215.Michał JARUGA155.21%55.21
216.Mariusz MARUT155%55
217.Oliwier AFTKA SP11154.99%54.99
218.Karolina ABRYSZYŃSKA154.98%54.98
219.Emilia KOSKA-CZAPIEWSKA154.81%54.81
220.Natalia LASKOWSKA154.77%54.77
221.Natan LESZCZYŃSKI154.77%54.77
222.Robert BACZEWSKI154.71%54.71
223.Iwona ROZINSKA154.69%54.69
224.Krzysztof ROMAN154.69%54.69
225.Dagmara BUBER-BUBROWIECKA154.6%54.6
226.Krzysztof KUSZ154.51%54.51
227.Dariusz LIEDTKE154.38%54.38
228.Dagmara CHYLIŃSKA154.28%54.28
229.Marta POŁACZEK154.21%54.21
230.Filip TOCEWICZ154.2%54.2
231.Małgorzata KOŃCZEWSKA154.14%54.14
232.Magdalena SZWINDOWSKA154.13%54.13
233.Natalia NAJDA154.05%54.05
234.Janusz Lech KUKUŁA153.93%53.93
235.Ryszard MIĄSEK153.92%53.92
236.Adam JAGODDA153.8%53.8
237.Tomasz SMYKOWSKI153.68%53.68
238.Łukasz MILEWSKI153.56%53.56
239.Anna PUCZYŃSKA153.56%53.56
240.Jakub KRÓLIKOWSKI153.54%53.54
241.Dmytro BONDAR153.36%53.36
242.Blazej FRYSZKA153.33%53.33
243.Dawid DUBIELA153.3%53.3
244.Mariusz SZCZYGLAK153.27%53.27
245.Viktor BORYCKI153.1%53.1
246.Mikołaj NOWAKOWSKI153.05%53.05
247.Filip CZAPIEWSKI153.02%53.02
248.Filip SIKORSKI152.91%52.91
249.Marek LEWANDOWSKI152.87%52.87
250.Jakub SABOWSKI152.76%52.76
251.Kamil IMIANOWSKI152.23%52.23
252.Monika UBOWSKA152.2%52.2
253.Paulina JASKULSKA152.2%52.2
254.Paweł Wojciech PALUCHOWSKI152.08%52.08
255.Julian UBOWSKI151.99%51.99
256.Dominik BELECKI ZSBIO151.9%51.9
257.Martyna CHRZANOWSKA151.81%51.81
258.Stanisław Józef OKOŃSKI151.77%51.77
259.Elżbieta PRUSZAK151.41%51.41
260.Aleksandra Małgorzata SCHÖNHOFER151.32%51.32
261.Mariusz SZWINDOWSKI151.32%51.32
262.Aleksandra SIKORSKA151.2%51.2
263.Marcel TASARZ151.11%51.11
264.Natalia Agnieszka RÓŻAŃSKA151%51
265.Tomasz SYKUT150.77%50.77
266.Maria ZIÓŁKOWSKA150.63%50.63
267.Karol PUCZYŃSKI150.61%50.61
268.Agnieszka KORNACKA150.41%50.41
269.Adam Piotr GOLICKI150.26%50.26
270.Magdalena LASKOWSKA150.19%50.19
271.Małgorzata PACIOREK150.18%50.18
272.Paweł ROSENGART150.15%50.15
273.Michał Witold BĄKOWSKI150.03%50.03
274.Karol NATZEL149.94%49.94
275.Hanna TOBIAŃSKA149.84%49.84
276.Wiesław LANIECKI149.84%49.84
277.Agnieszka WANTKE149.73%49.73
278.Dariusz CHYLIŃSKI149.63%49.63
279.Michalina FIRYN149.59%49.59
280.Sławomir KALITTA149.59%49.59
281.Monika BRZOZOWSKA149.42%49.42
282.Katarzyna LACHOWICZ149.29%49.29
283.Sławomir WIERZBICKI149.17%49.17
284.Mikołaj ŻYWIECKI149.09%49.09
285.Zofia Małgorzata CIEKLIŃSKA148.93%48.93
286.Anna PIOTROWSKA SP 10148.78%48.78
287.Zofia TOBIAŃSKA148.64%48.64
288.Halina WARUSZEWSKA148.59%48.59
289.Oskar MAKOWSKI148.44%48.44
290.Karolina Kinga KOMOROWSKA148.26%48.26
291.Monika MARCIŃSKA148.21%48.21
292.Mirosław BURCZYK148.15%48.15
293.Michalina Anna KOSSECKA148.14%48.14
294.Kacper NOWAK147.96%47.96
295.Monika KOCZWARA147.95%47.95
296.Mateusz STEINKA147.9%47.9
297.Antoni FRANCISZKOWSKI147.63%47.63
298.Zygmunt Kazimierz KWAŚNIK147.41%47.41
299.Dawid SZCZUKOWSKI147.3%47.3
300.Fabian ĆWIKLIŃSKI147.21%47.21
301.Agata NIESPODZIŃSKA147.18%47.18
302.Anna TROCHOWSKA146.95%46.95
303.Paweł MACIEJEWSKI146.43%46.43
304.Filip KOSZYK146.2%46.2
305.Adam SERKOWSKI146.09%46.09
306.Małgorzata KUBIK146.06%46.06
307.Marceli JAŻDŻEWSKI146.02%46.02
308.Radosław RAJEK145.96%45.96
309.Małgorzata BZOWSKA145.94%45.94
310.Arkadiusz ŻUR145.9%45.9
311.Jarosław PIÓRO145.84%45.84
312.Wojciech LESZCZYŃSKI145.65%45.65
313.Karol WALKIEWICZ145.41%45.41
314.Katarzyna BELECKA145.37%45.37
315.Agnieszka CHORĄŻEWSKA144.77%44.77
316.Lena BZOWSKA144.77%44.77
317.Grażyna JAŻDŻEWSKA144.72%44.72
318.Eryk BŁASZCZAK144.7%44.7
319.Iga ZIELIŃSKA144.65%44.65
320.Oskar JAWORSKI144.44%44.44
321.Michał PUSTKOWSKI144.26%44.26
322.Jakub PIEKARSKI144.21%44.21
323.Wojciech DOMACHOWSKI143.68%43.68
324.Iwona ZIELIŃSKA143.42%43.42
325.Maja Barbara SCHÖNHOFER143.41%43.41
326.Magdalena SOSNOWSKA143.29%43.29
327.Maciej KOMOROWSKI143.25%43.25
328.Emilia KAPTUR142.77%42.77
329.Jakub KIZLICH142.71%42.71
330.Julia PAŁKOWSKA142.54%42.54
331.Weronika PŁASKA142.4%42.4
332.Jakub KOCZWARA142.38%42.38
333.Aleksander JAKUBOWSKI142.32%42.32
334.Tadeusz NIEDŹWIECKI142.31%42.31
335.Oliwia GRABOWSKA142.28%42.28
336.Adam Michał SAIDOWSKI141.71%41.71
337.Zbigniew GASIŃSKI141.64%41.64
338.Anna PIEKARSKA141.52%41.52
339.Marcin POŁACZEK141.43%41.43
340.Otylia WOJCIECHOWSKA141.22%41.22
341.Nikodem DERLECKI141.21%41.21
342.Szymon LISS141.13%41.13
343.Stanisław Daniel Krzysztof SUCHECKI141.03%41.03
344.Natalia ZUCHMAŃSKA140.78%40.78
345.Jacek PRZYBYSZ140.6%40.6
346.Agnieszka Maria SAIDOWSKA140.59%40.59
347.Patrycja FIREK140.44%40.44
348.Aleksandra JACNIACKA140.38%40.38
349.Klaudia Anna KOWALEWSKA140%40
350.Wiktoria KOLASIŃSKA139.98%39.98
351.Stefan E. MROZEK139.83%39.83
352.Franciszek BACŁAWSKI139.67%39.67
353.Joanna T RÓŻAŃSKA139.39%39.39
354.Oskar KAIZER139.29%39.29
355.Kacper KOŃCZEWSKI139.24%39.24
356.Konrad KACZMAREK139.19%39.19
357.Paweł SOBIERAJ139.14%39.14
358.Jan BLOCK138.98%38.98
359.Karolina LIPIŃSKA138.22%38.22
360.Jolanta STAŃCZYK137.83%37.83
361.Magdalena BZOWSKA137.77%37.77
362.Alina WRZAŁKOWSKA137.42%37.42
363.Szymon SCHREIBER134.82%34.82
364.Michal LISS133.57%33.57
365.Małgorzata OBŁÓDECKA133.26%33.26
366.Kornelia JANKA133.21%33.21
367.Alicja WEBER133.2%33.2
368.Oskar JAGUSZEWSKI133.14%33.14
369.Patrycja SZTYBER132.84%32.84
370.Kasia SZRAMKA132.7%32.7
371.Dominika Anna JABŁOŃSKA ZSBIO132.49%32.49
372.Adam PAŁASZ SP 11132.24%32.24
373.Katarzyna PAŁASZ132.1%32.1
374.Martyna ORMIANIN131.69%31.69
375.Aleksandra Stanisława PALEWICZ131.68%31.68
376.Roksana Łucja GROS ZSBIO131.32%31.32
377.Paulina NIEMAS131.19%31.19
378.Natalia SZCZYGLAK130.81%30.81
379.Małgorzata SOBIERAJ129.51%29.51
380.Kacper Błażej CYGANOWSKI ZSBIO128.93%28.93
381.Kacper Błażej CYGANOWSKI ZSBIO128.93%28.93
382.Jakub MURASZKO125.9%25.9


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #184 - 23.11.2019

MscZawodnikM/KKat.KlubCzas
1
2  parkrun | M
SM25-29 | 73.57%
M
1  
73.57% Wsp. wieku
 
17:32
Nowy PB!
2
47  parkrun | M
VM40-44 | 73.58%
M
2  
73.58% Wsp. wieku
 
18:33
Nowy PB!
3
48  parkrun | M
VM35-39 | 71.13%
M
3  
71.13% Wsp. wieku
18:39
Nowy PB!
4
101  parkrun | M | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 72.32%
M
4  
72.32% Wsp. wieku
19:09
PB 00:18:50
5
44  parkrun | M
SM30-34 | 67.48%
M
5  
67.48% Wsp. wieku
 
19:13
PB 00:18:56
6
8  parkrun | M
SM20-24 | 65.82%
M
6  
65.82% Wsp. wieku
 
19:36
PB 00:19:04
7
2  parkrun | M
JM10 | 80.05%
M
7  
80.05% Wsp. wieku
 
19:43
Nowy PB!
8
15  parkrun | M
SM20-24 | 65.21%
M
8  
65.21% Wsp. wieku
19:47
Nowy PB!
9
3  parkrun | M
JM15-17 | 66.56%
M
9  
66.56% Wsp. wieku
 
20:17
Nowy PB!
10
48  parkrun | M
VM50-54 | 74.41%
M
10  
74.41% Wsp. wieku
 
20:19
PB 00:19:18
11
25  parkrun | M
VM40-44 | 68.90%
M
11  
68.90% Wsp. wieku
 
20:25
PB 00:19:14
12
6  parkrun | M
VM35-39 | 64.26%
M
12  
64.26% Wsp. wieku
 
20:31
PB 00:20:10
13
7  parkrun | M
VM35-39 | 65.51%
M
13  
65.51% Wsp. wieku
20:41
PB 00:20:08
14
59  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM55-59 | 74.88%
M
14  
74.88% Wsp. wieku
 
20:42
PB 00:19:25
15
52  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 66.22%
M
15  
66.22% Wsp. wieku
20:55
PB 00:18:51
16
78  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
JM15-17 | 64.62%
M
16  
64.62% Wsp. wieku
21:12
Nowy PB!
17
8  parkrun | M
SM18-19 | 62.09%
M
17  
62.09% Wsp. wieku
 
21:14
PB 00:20:04
18
11  parkrun | M
SM30-34 | 61.32%
M
18  
61.32% Wsp. wieku
21:17
PB 00:20:52
19
54  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 66.04%
M
19  
66.04% Wsp. wieku
21:18
Nowy PB!
20
75  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
JM15-17 | 63.18%
M
20  
63.18% Wsp. wieku
 
21:22
PB 00:20:34
21
4  parkrun | M
SM30-34 | 60.75%
M
21  
60.75% Wsp. wieku
 
21:24
Nowy PB!
22
28  parkrun | M
VM45-49 | 66.72%
M
22  
66.72% Wsp. wieku
 
21:35
PB 00:21:26
23
2  parkrun | M
JM15-17 | 64.23%
M
23  
64.23% Wsp. wieku
 
21:40
Nowy PB!
24
12  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 64.13%
M
24  
64.13% Wsp. wieku
21:42
PB 00:21:16
25
73  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 62.25%
M
25  
62.25% Wsp. wieku
21:46
PB 00:20:40
26
VM55-59 | 70.60%
M
26  
70.60% Wsp. wieku
21:46
PB 00:19:55
27
18  parkrun | M
VM35-39 | 60.96%
M
27  
60.96% Wsp. wieku
 
21:54
PB 00:21:30
28
31  parkrun | M
SM30-34 | 59.58%
M
28  
59.58% Wsp. wieku
 
22:01
PB 00:21:42
29
145  parkrun | K | Członek klubu parkrun 100
VW50-54 | 75.98%
K
1  
75.98% Wsp. wieku
22:04
PB 00:21:26
30
VM60-64 | 73.17%
M
29  
73.17% Wsp. wieku
22:07
Nowy PB!
31
19  parkrun | M
VM45-49 | 64.03%
M
30  
64.03% Wsp. wieku
 
22:09
PB 00:20:14
32
VM40-44 | 61.58%
M
31  
61.58% Wsp. wieku
22:10
PB 00:22:02
33
VM50-54 | 67.02%
M
32  
67.02% Wsp. wieku
22:11
Nowy PB!
34
13  parkrun | M
VM55-59 | 70.65%
M
33  
70.65% Wsp. wieku
 
22:19
PB 00:22:16
35
45  parkrun | M
VM35-39 | 59.31%
M
34  
59.31% Wsp. wieku
 
22:22
PB 00:22:01
36
13  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 60.13%
M
35  
60.13% Wsp. wieku
 
22:27
PB 00:22:06
37
70  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 58.92%
M
36  
58.92% Wsp. wieku
 
22:31
Nowy PB!
38
38  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
SM18-19 | 59.00%
M
37  
59.00% Wsp. wieku
22:36
PB 00:22:03
40
143  parkrun | M | Członek klubu parkrun 100
JM11-14 | 62.62%
M
39  
62.62% Wsp. wieku
22:39
PB 00:21:52
41
VM75-79 | 83.60%
M
40  
83.60% Wsp. wieku
22:40
PB 00:21:39
42
20  parkrun | M
VM45-49 | 63.67%
M
41  
63.67% Wsp. wieku
 
22:48
PB 00:22:37
43
VM40-44 | 60.90%
M
42  
60.90% Wsp. wieku
22:56
PB 00:21:30
44
21  parkrun | M
VM35-39 | 57.36%
M
43  
57.36% Wsp. wieku
 
22:59
PB 00:19:24
45
91  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM50-54 | 65.10%
M
44  
65.10% Wsp. wieku
23:01
PB 00:21:45
46
42  parkrun | M
VM40-44 | 59.83%
M
45  
59.83% Wsp. wieku
 
23:09
PB 00:22:02
47
3  parkrun | K
SW30-34 | 63.86%
K
2  
63.86% Wsp. wieku
 
23:12
Nowy PB!
48
31  parkrun | M
VM40-44 | 60.16%
M
46  
60.16% Wsp. wieku
 
23:13
PB 00:19:37
49
VM55-59 | 66.48%
M
47  
66.48% Wsp. wieku
23:19
PB 00:19:55
50
27  parkrun | M
VM35-39 | 57.09%
M
48  
57.09% Wsp. wieku
 
23:23
PB 00:23:07
51
16  parkrun | M
VM45-49 | 60.57%
M
49  
60.57% Wsp. wieku
23:25
PB 00:22:48
52
14  parkrun | M
VM40-44 | 59.56%
M
50  
59.56% Wsp. wieku
23:27
Nowy PB!
53
59  parkrun | K | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 66.55%
K
3  
66.55% Wsp. wieku
23:28
PB 00:22:58
54
69  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM60-64 | 68.91%
M
51  
68.91% Wsp. wieku
23:29
PB 00:21:51
55
5  parkrun | M
VM35-39 | 56.45%
M
52  
56.45% Wsp. wieku
23:30
Nowy PB!
56
11  parkrun | M
VM45-49 | 61.23%
M
53  
61.23% Wsp. wieku
 
23:31
PB 00:22:34
57
VM45-49 | 60.31%
M
54  
60.31% Wsp. wieku
23:31
PB 00:22:16
58
5  parkrun | M
JM10 | 69.38%
M
55  
69.38% Wsp. wieku
 
23:34
PB 00:22:56
59
49  parkrun | M
VM40-44 | 58.77%
M
56  
58.77% Wsp. wieku
 
23:34
PB 00:23:13
60
63  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 58.73%
M
57  
58.73% Wsp. wieku
 
23:35
PB 00:21:47
61
73  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 58.30%
M
58  
58.30% Wsp. wieku
 
23:35
PB 00:21:20
62
10  parkrun | K
VW35-39 | 63.35%
K
4  
63.35% Wsp. wieku
 
23:36
Nowy PB!
63
41  parkrun | M
VM40-44 | 58.65%
M
59  
58.65% Wsp. wieku
 
23:37
PB 00:22:35
64
93  parkrun | K | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 64.32%
K
5  
64.32% Wsp. wieku
23:38
PB 00:22:06
65
7  parkrun | M
JM15-17 | 58.51%
M
60  
58.51% Wsp. wieku
 
23:47
PB 00:20:03
66
30  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 67.04%
K
6  
67.04% Wsp. wieku
 
23:49
PB 00:22:51
67
103  parkrun | M | Członek klubu parkrun 100
VM35-39 | 56.89%
M
61  
56.89% Wsp. wieku
23:49
PB 00:21:09
68
38  parkrun | M
VM40-44 | 58.07%
M
62  
58.07% Wsp. wieku
23:51
Nowy PB!
69
95  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 60.34%
M
63  
60.34% Wsp. wieku
 
23:52
PB 00:19:43
70
VM45-49 | 59.80%
M
64  
59.80% Wsp. wieku
23:53
PB 00:20:47
71
4  parkrun | M
JM11-14 | 64.02%
M
65  
64.02% Wsp. wieku
 
23:54
PB 00:22:57
72
33  parkrun | M
VM40-44 | 56.64%
M
66  
56.64% Wsp. wieku
24:06
PB 00:22:35
73
91  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 56.19%
M
67  
56.19% Wsp. wieku
 
24:07
PB 00:22:39
74
111  parkrun | K | Członek klubu parkrun 100
VW45-49 | 67.08%
K
7  
67.08% Wsp. wieku
24:09
PB 00:22:34
75
109  parkrun | M | Członek klubu parkrun 100
VM45-49 | 59.46%
M
68  
59.46% Wsp. wieku
24:13
PB 00:18:19
76
7  parkrun | M
JM11-14 | 59.83%
M
69  
59.83% Wsp. wieku
 
24:14
PB 00:23:31
77
23  parkrun | K
VW40-44 | 63.44%
K
8  
63.44% Wsp. wieku
 
24:15
PB 00:22:45
78
VW55-59 | 74.43%
K
9  
74.43% Wsp. wieku
24:19
PB 00:23:55
79
58  parkrun | K | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 61.44%
K
10  
61.44% Wsp. wieku
 
24:20
PB 00:22:46
80
38  parkrun | M
VM35-39 | 55.65%
M
70  
55.65% Wsp. wieku
24:21
PB 00:22:09
81
11  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 64.82%
M
71  
64.82% Wsp. wieku
 
24:21
PB 00:22:45
82
36  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 64.77%
M
72  
64.77% Wsp. wieku
24:22
PB 00:23:29
83
14  parkrun | M
VM40-44 | 56.80%
M
73  
56.80% Wsp. wieku
 
24:23
Nowy PB!
84
8  parkrun | M
JM15-17 | 57.04%
M
74  
57.04% Wsp. wieku
24:24
Nowy PB!
85
11  parkrun | M
SM25-29 | 52.83%
M
75  
52.83% Wsp. wieku
24:25
Nowy PB!
86
30  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 65.21%
K
11  
65.21% Wsp. wieku
 
24:29
Nowy PB!
87
11  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 66.60%
M
76  
66.60% Wsp. wieku
24:33
PB 00:24:17
88
42  parkrun | M
VM35-39 | 53.52%
M
77  
53.52% Wsp. wieku
 
24:38
PB 00:22:49
89
7  parkrun | M
JM11-14 | 57.42%
M
78  
57.42% Wsp. wieku
24:42
PB 00:21:49
90
17  parkrun | M
VM40-44 | 56.80%
M
79  
56.80% Wsp. wieku
 
24:46
Nowy PB!
91
10  parkrun | K
VW40-44 | 62.97%
K
12  
62.97% Wsp. wieku
 
24:48
PB 00:24:47
92
36  parkrun | M
VM45-49 | 57.95%
M
80  
57.95% Wsp. wieku
24:51
PB 00:21:13
93
VM45-49 | 56.79%
M
81  
56.79% Wsp. wieku
25:09
PB 00:24:34
94
15  parkrun | M
SM30-34 | 52.08%
M
82  
52.08% Wsp. wieku
 
25:11
Debiutant
95
1  parkrun | M
JM15-17 | 53.54%
M
83  
53.54% Wsp. wieku
25:13
Debiutant
96
13  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 53.50%
M
84  
53.50% Wsp. wieku
25:14
PB 00:24:35
97
3  parkrun | K
SW30-34 | 58.97%
K
13  
58.97% Wsp. wieku
 
25:16
Nowy PB!
98
44  parkrun | M
SM18-19 | 52.04%
M
85  
52.04% Wsp. wieku
 
25:20
PB 00:19:25
99
2  parkrun | M
VM55-59 | 62.07%
M
86  
62.07% Wsp. wieku
 
25:24
PB 00:25:12
100
46  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 64.02%
K
14  
64.02% Wsp. wieku
 
25:26
Nowy PB!
101
18  parkrun | M
VM40-44 | 54.38%
M
87  
54.38% Wsp. wieku
 
25:28
PB 00:25:01
102
7  parkrun | M
VM40-44 | 53.92%
M
88  
53.92% Wsp. wieku
 
25:30
PB 00:23:43
103
15  parkrun | M
VM45-49 | 55.83%
M
89  
55.83% Wsp. wieku
 
25:35
PB 00:23:47
104
38  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
SM18-19 | 51.81%
M
90  
51.81% Wsp. wieku
25:44
Nowy PB!
105
2  parkrun | K
VW35-39 | 58.21%
K
15  
58.21% Wsp. wieku
25:46
Nowy PB!
106
17  parkrun | M
SM30-34 | 50.10%
M
91  
50.10% Wsp. wieku
25:49
PB 00:23:18
107
32  parkrun | K
SW30-34 | 57.42%
K
16  
57.42% Wsp. wieku
 
25:50
PB 00:25:18
108
11  parkrun | K
VW40-44 | 59.15%
K
17  
59.15% Wsp. wieku
 
25:52
Nowy PB!
109
55  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
SM30-34 | 50.61%
M
92  
50.61% Wsp. wieku
 
25:55
PB 00:23:02
110
96  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM60-64 | 62.88%
M
93  
62.88% Wsp. wieku
 
25:57
PB 00:23:27
111
64  parkrun | K | Członek klubu parkrun 50
JW11-14 | 60.53%
K
18  
60.53% Wsp. wieku
 
25:58
PB 00:24:43
112
5  parkrun | M
VM35-39 | 50.77%
M
94  
50.77% Wsp. wieku
 
25:58
Nowy PB!
113
1  parkrun | K
SW20-24 | 56.92%
K
19  
56.92% Wsp. wieku
 
26:00
Debiutant
114
114  parkrun | M | Członek klubu parkrun 100
VM65-69 | 66.26%
M
95  
66.26% Wsp. wieku
26:02
PB 00:23:48
115
VM55-59 | 60.92%
M
96  
60.92% Wsp. wieku
26:06
PB 00:22:48
116
8  parkrun | M
VM45-49 | 54.69%
M
97  
54.69% Wsp. wieku
 
26:07
PB 00:25:55
117
2  parkrun | M
JM11-14 | 55.48%
M
98  
55.48% Wsp. wieku
 
26:08
Nowy PB!
118
52  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
JM11-14 | 54.20%
M
99  
54.20% Wsp. wieku
 
26:10
PB 00:21:53
119
4  parkrun | K
JW10 | 64.56%
K
20  
64.56% Wsp. wieku
 
26:26
PB 00:25:50
120
26  parkrun | M
SM20-24 | 49.09%
M
100  
49.09% Wsp. wieku
 
26:33
PB 00:23:36
121
8  parkrun | M
VM40-44 | 51.76%
M
101  
51.76% Wsp. wieku
 
26:34
Nowy PB!
122
7  parkrun | K
SW30-34 | 55.67%
K
21  
55.67% Wsp. wieku
 
26:35
PB 00:25:59
123
39  parkrun | M
VM40-44 | 52.88%
M
102  
52.88% Wsp. wieku
 
26:36
PB 00:25:07
124
30  parkrun | M
VM50-54 | 56.76%
M
103  
56.76% Wsp. wieku
 
26:38
PB 00:24:40
125
2  parkrun | M
VM40-44 | 52.49%
M
104  
52.49% Wsp. wieku
 
26:48
Nowy PB!
126
18  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 51.77%
M
105  
51.77% Wsp. wieku
 
26:53
PB 00:24:24
127
128  parkrun | M | Członek klubu parkrun 100
VM35-39 | 49.60%
M
106  
49.60% Wsp. wieku
 
26:55
PB 00:22:05
128
VW40-44 | 58.42%
K
22  
58.42% Wsp. wieku
 
26:56
PB 00:25:37
129
23  parkrun | K
VW35-39 | 55.62%
K
23  
55.62% Wsp. wieku
 
26:58
PB 00:26:55
130
13  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 54.99%
M
107  
54.99% Wsp. wieku
 
27:02
PB 00:21:04
131
32  parkrun | M
SM30-34 | 47.78%
M
108  
47.78% Wsp. wieku
 
27:04
PB 00:24:52
132
11  parkrun | K
SW30-34 | 54.69%
K
24  
54.69% Wsp. wieku
 
27:11
PB 00:23:26
133
88  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 51.32%
M
109  
51.32% Wsp. wieku
 
27:13
PB 00:24:44
134
1  parkrun | M
JM11-14 | 55.98%
M
110  
55.98% Wsp. wieku
 
27:20
Debiutant
135
2  parkrun | M
VM40-44 | 51.37%
M
111  
51.37% Wsp. wieku
 
27:23
Nowy PB!
136
26  parkrun | K
VW40-44 | 56.50%
K
25  
56.50% Wsp. wieku
 
27:26
PB 00:27:07
137
43  parkrun | K
VW45-49 | 58.80%
K
26  
58.80% Wsp. wieku
 
27:33
PB 00:26:11
138
25  parkrun | M
VM35-39 | 48.92%
M
112  
48.92% Wsp. wieku
 
27:42
PB 00:26:26
139
99  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM60-64 | 58.39%
M
113  
58.39% Wsp. wieku
27:43
PB 00:23:55
140
1  parkrun | M
JM15-17 | 50.15%
M
114  
50.15% Wsp. wieku
27:45
Debiutant
141
3  parkrun | K
VW40-44 | 54.81%
K
27  
54.81% Wsp. wieku
 
27:55
PB 00:24:55
142
1  parkrun | K
JW11-14 | 58.12%
K
28  
58.12% Wsp. wieku
 
28:01
Debiutant
143
4  parkrun | M
SM20-24 | 46.02%
M
115  
46.02% Wsp. wieku
 
28:02
PB 00:27:04
144
10  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 59.19%
K
29  
59.19% Wsp. wieku
 
28:06
Nowy PB!
145
1  parkrun | M
VM40-44 | 50.03%
M
116  
50.03% Wsp. wieku
 
28:07
Debiutant
146
29  parkrun | M
VM35-39 | 47.13%
M
117  
47.13% Wsp. wieku
28:09
PB 00:16:49
147
VM60-64 | 58.46%
M
118  
58.46% Wsp. wieku
28:10
PB 00:27:27
148
71  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 47.70%
M
119  
47.70% Wsp. wieku
 
28:12
PB 00:25:12
149
43  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 55.83%
K
30  
55.83% Wsp. wieku
 
28:36
PB 00:25:59
150
42  parkrun | K
VW40-44 | 54.13%
K
31  
54.13% Wsp. wieku
 
28:38
PB 00:27:33
151
4  parkrun | K
JW11-14 | 56.51%
K
32  
56.51% Wsp. wieku
 
28:49
PB 00:27:44
152
45  parkrun | K
VW50-54 | 58.15%
K
33  
58.15% Wsp. wieku
28:50
PB 00:28:34
153
17  parkrun | M
VM35-39 | 45.96%
M
120  
45.96% Wsp. wieku
28:52
PB 00:23:05
154
55  parkrun | M | Członek klubu parkrun 50
SM30-34 | 45.41%
M
121  
45.41% Wsp. wieku
 
28:53
PB 00:22:26
155
3  parkrun | M
VM35-39 | 46.09%
M
122  
46.09% Wsp. wieku
 
29:11
PB 00:29:00
156
25  parkrun | K
VW50-54 | 57.39%
K
34  
57.39% Wsp. wieku
 
29:13
Nowy PB!
157
17  parkrun | K
SW30-34 | 50.83%
K
35  
50.83% Wsp. wieku
 
29:15
PB 00:28:41
158
7  parkrun | K
JW11-14 | 56.48%
K
36  
56.48% Wsp. wieku
 
29:27
PB 00:25:23
159
68  parkrun | K | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 50.74%
K
37  
50.74% Wsp. wieku
 
29:28
PB 00:27:01
160
26  parkrun | M
SM20-24 | 43.58%
M
123  
43.58% Wsp. wieku
 
29:36
Nowy PB!
161
152  parkrun | K | Członek klubu parkrun 100
VW40-44 | 52.28%
K
38  
52.28% Wsp. wieku
29:39
PB 00:25:08
162
8  parkrun | M
VM45-49 | 48.15%
M
124  
48.15% Wsp. wieku
 
29:40
PB 00:28:57
163
13  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 53.05%
M
125  
53.05% Wsp. wieku
29:45
PB 00:29:20
164
10  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 53.02%
M
126  
53.02% Wsp. wieku
 
29:46
PB 00:26:32
165
5  parkrun | M
JM10 | 52.91%
M
127  
52.91% Wsp. wieku
 
29:50
PB 00:29:04
166
4  parkrun | K
VW40-44 | 51.20%
K
39  
51.20% Wsp. wieku
 
29:53
PB 00:29:02
167
15  parkrun | K
VW40-44 | 52.20%
K
40  
52.20% Wsp. wieku
 
29:55
PB 00:26:51
168
8  parkrun | M
SM18-19 | 43.68%
M
128  
43.68% Wsp. wieku
 
30:11
PB 00:20:15
169
2  parkrun | M
JM10 | 52.23%
M
129  
52.23% Wsp. wieku
 
30:13
Nowy PB!
170
4  parkrun | M
JM10 | 54.11%
M
130  
54.11% Wsp. wieku
 
30:13
PB 00:27:33
171
VM70-74 | 58.16%
M
131  
58.16% Wsp. wieku
30:19
PB 00:25:03
172
340  parkrun | M | Członek klubu parkrun 250
VM50-54 | 49.84%
M
132  
49.84% Wsp. wieku
 
30:20
PB 00:22:18
173
19  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 54.77%
K
41  
54.77% Wsp. wieku
 
30:22
PB 00:25:15
174
4  parkrun | K
VW40-44 | 50.58%
K
42  
50.58% Wsp. wieku
 
30:25
PB 00:30:03
175
3  parkrun | K
VW35-39 | 49.73%
K
43  
49.73% Wsp. wieku
 
30:34
PB 00:29:42
176
8  parkrun | K
JW15-17 | 49.59%
K
44  
49.59% Wsp. wieku
 
30:51
PB 00:28:20
177
1  parkrun | M
SM18-19 | 42.71%
M
133  
42.71% Wsp. wieku
30:52
Debiutant
178
7  parkrun | M
JM10 | 51.11%
M
134  
51.11% Wsp. wieku
 
30:53
PB 00:29:00
179
22  parkrun | K
SW30-34 | 48.14%
K
45  
48.14% Wsp. wieku
 
30:57
PB 00:29:18
180
15  parkrun | K
VW60-64 | 63.39%
K
46  
63.39% Wsp. wieku
 
31:03
PB 00:29:46
181
5  parkrun | M
JM10 | 54.77%
M
135  
54.77% Wsp. wieku
 
31:04
Nowy PB!
182
4  parkrun | M
VM45-49 | 45.65%
M
136  
45.65% Wsp. wieku
 
31:04
PB 00:30:11
183
5  parkrun | M
VM40-44 | 44.21%
M
137  
44.21% Wsp. wieku
 
31:06
Nowy PB!
184
7  parkrun | K
VW40-44 | 50.19%
K
47  
50.19% Wsp. wieku
 
31:07
Nowy PB!
185
2  parkrun | K
VW35-39 | 48.21%
K
48  
48.21% Wsp. wieku
 
31:13
Nowy PB!
186
113  parkrun | K | Członek klubu parkrun 100
SW25-29 | 47.31%
K
49  
47.31% Wsp. wieku
31:17
PB 00:24:22
187
45  parkrun | K
SW30-34 | 47.34%
K
50  
47.34% Wsp. wieku
31:18
PB 00:23:32
188
16  parkrun | K
VW45-49 | 52.21%
K
51  
52.21% Wsp. wieku
 
31:21
Nowy PB!
189
14  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 51.99%
M
138  
51.99% Wsp. wieku
 
31:27
PB 00:25:50
190
32  parkrun | K
VW45-49 | 50.18%
K
52  
50.18% Wsp. wieku
 
31:39
PB 00:29:58
191
37  parkrun | K
VW40-44 | 48.06%
K
53  
48.06% Wsp. wieku
31:50
PB 00:31:33
192
41  parkrun | K  Członek klubu V25
VW40-44 | 48.67%
K
54  
48.67% Wsp. wieku
31:51
PB 00:31:27
193
VW45-49 | 49.84%
K
55  
49.84% Wsp. wieku
31:52
PB 00:25:09
194
JW15-17 | 48.64%
K
56  
48.64% Wsp. wieku
 
31:52
PB 00:30:11
195
20  parkrun | K
VW35-39 | 46.95%
K
57  
46.95% Wsp. wieku
 
31:57
PB 00:29:15
196
23  parkrun | K
VW50-54 | 54.96%
K
58  
54.96% Wsp. wieku
32:05
PB 00:30:20
197
5  parkrun | K
JW10 | 53.03%
K
59  
53.03% Wsp. wieku
32:11
PB 00:31:16
198
62  parkrun | K | Członek klubu parkrun 50
VW45-49 | 49.66%
K
60  
49.66% Wsp. wieku
 
32:17
PB 00:29:25
199
12  parkrun | M
VM50-54 | 45.84%
M
139  
45.84% Wsp. wieku
 
32:26
PB 00:31:09
200
1  parkrun | K
JW11-14 | 48.93%
K
61  
48.93% Wsp. wieku
 
32:38
Debiutant
201
13  parkrun | K
VW35-39 | 45.94%
K
62  
45.94% Wsp. wieku
32:39
Nowy PB!
202
16  parkrun | K
VW45-49 | 49.08%
K
63  
49.08% Wsp. wieku
 
32:40
Nowy PB!
203
5  parkrun | M
JM11-14 | 43.92%
M
140  
43.92% Wsp. wieku
33:01
PB 00:30:28
204
34  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 49.29%
K
64  
49.29% Wsp. wieku
 
33:02
PB 00:31:56
205
9  parkrun | M
VM35-39 | 41.00%
M
141  
41.00% Wsp. wieku
 
33:03
PB 00:24:10
206
3  parkrun | M
JM10 | 47.21%
M
142  
47.21% Wsp. wieku
 
33:26
PB 00:29:41
207
5  parkrun | K
JW10 | 51.00%
K
65  
51.00% Wsp. wieku
33:28
Nowy PB!
208
16  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 50.62%
K
66  
50.62% Wsp. wieku
 
33:43
PB 00:32:12
209
15  parkrun | M
VM40-44 | 41.64%
M
143  
41.64% Wsp. wieku
 
33:47
Nowy PB!
210
4  parkrun | K
VW60-64 | 56.58%
K
67  
56.58% Wsp. wieku
 
33:49
Nowy PB!
211
1  parkrun | M
JM15-17 | 41.03%
M
144  
41.03% Wsp. wieku
33:55
Debiutant
212
4  parkrun | K
JW11-14 | 48.78%
K
68  
48.78% Wsp. wieku
 
34:06
PB 00:28:10
213
1  parkrun | M
JM11-14 | 41.21%
M
145  
41.21% Wsp. wieku
34:25
Debiutant
214
1  parkrun | M
JM15-17 | 38.98%
M
146  
38.98% Wsp. wieku
35:09
Debiutant
215
12  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 38.96%
M
147  
38.96% Wsp. wieku
 
35:10
PB 00:28:01
216
7  parkrun | K
JW10 | 50.77%
K
69  
50.77% Wsp. wieku
 
35:41
PB 00:31:51
217
32  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 48.37%
K
70  
48.37% Wsp. wieku
 
36:17
PB 00:27:37
218
8  parkrun | M
JM11-14 | 41.71%
M
148  
41.71% Wsp. wieku
 
36:41
PB 00:31:04
219
19  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 50.63%
K
71  
50.63% Wsp. wieku
 
37:04
PB 00:30:48
220
12  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 47.96%
M
149  
47.96% Wsp. wieku
37:07
PB 00:29:35
221
80  parkrun | K | Członek klubu parkrun 50
SW30-34 | 40.13%
K
72  
40.13% Wsp. wieku
37:08
PB 00:24:35
222
46  parkrun | K
VW35-39 | 40.59%
K
73  
40.59% Wsp. wieku
 
37:17
PB 00:25:30
224
15  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 39.19%
M
151  
39.19% Wsp. wieku
 
37:56
PB 00:30:10
225
7  parkrun | M
JM10 | 44.70%
M
152  
44.70% Wsp. wieku
38:04
PB 00:35:14
226
5  parkrun | K
VW35-39 | 39.39%
K
74  
39.39% Wsp. wieku
 
38:25
Nowy PB!
227
6  parkrun | K
VW65-69 | 54.38%
K
75  
54.38% Wsp. wieku
 
38:26
Nowy PB!
228
2  parkrun | M
JM10 | 42.32%
M
153  
42.32% Wsp. wieku
 
38:38
PB 00:32:32
229
2  parkrun | K
SW30-34 | 38.22%
K
76  
38.22% Wsp. wieku
 
38:46
Nowy PB!
230
6  parkrun | M
VM75-79 | 50.21%
M
154  
50.21% Wsp. wieku
 
39:10
PB 00:38:55
231
2  parkrun | K
JW10 | 44.77%
K
77  
44.77% Wsp. wieku
 
39:12
Nowy PB!
232
4  parkrun | K
SW30-34 | 37.77%
K
78  
37.77% Wsp. wieku
 
39:14
PB 00:27:41
233
2  parkrun | M
JM10 | 41.13%
M
155  
41.13% Wsp. wieku
 
39:45
PB 00:35:51
234
19  parkrun | M
VM35-39 | 33.57%
M
156  
33.57% Wsp. wieku
 
39:46
PB 00:27:40
235
3  parkrun | M
JM10 | 39.67%
M
157  
39.67% Wsp. wieku
 
39:47
PB 00:39:13
236
23  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 44.26%
M
158  
44.26% Wsp. wieku
40:13
PB 00:33:49
237
25  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 40.44%
K
79  
40.44% Wsp. wieku
40:16
PB 00:29:13
238
26  parkrun | M
VM40-44 | 34.56%
M
159  
34.56% Wsp. wieku
40:42
PB 00:40:02
239
5  parkrun | K
VW55-59 | 44.72%
K
80  
44.72% Wsp. wieku
 
41:02
PB 00:40:31
240
5  parkrun | K
JW11-14 | 40.44%
K
81  
40.44% Wsp. wieku
 
41:08
PB 00:36:43
241
5  parkrun | M
VM35-39 | 32.67%
M
160  
32.67% Wsp. wieku
41:10
Nowy PB!
242
26  parkrun | M
VM40-44 | 33.51%
M
161  
33.51% Wsp. wieku
 
41:41
PB 00:36:46
243
2  parkrun | M
JM11-14 | 34.82%
M
162  
34.82% Wsp. wieku
 
42:42
PB 00:38:40
244
5  parkrun | K
VW45-49 | 36.73%
K
82  
36.73% Wsp. wieku
 
44:06
Nowy PB!
245
17  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 33.14%
M
163  
33.14% Wsp. wieku
 
44:52
PB 00:27:31
246
22  parkrun | M | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 32.24%
M
164  
32.24% Wsp. wieku
 
46:07
PB 00:43:50
247
7  parkrun | K
VW40-44 | 33.72%
K
83  
33.72% Wsp. wieku
 
46:19
PB 00:41:51
248
1  parkrun | K
JW15-17 | 32.84%
K
84  
32.84% Wsp. wieku
46:35
Debiutant
249
1  parkrun | K
JW15-17 | 33.26%
K
85  
33.26% Wsp. wieku
46:36
Debiutant
250
1  parkrun | K
JW15-17 | 33.21%
K
86  
33.21% Wsp. wieku
46:40
Debiutant
251
1  parkrun | K
JW15-17 | 33.20%
K
87  
33.20% Wsp. wieku
 
46:41
Debiutant
252
12  parkrun | K
VW55-59 | 37.13%
K
88  
37.13% Wsp. wieku
 
48:07
PB 00:38:18
253
41  parkrun | M
VM40-44 | 28.50%
M
165  
28.50% Wsp. wieku
 
48:15
PB 00:25:09
254
40  parkrun | K | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 33.72%
K
89  
33.72% Wsp. wieku
 
48:17
PB 00:26:44
255
1  parkrun | K
JW15-17 | 30.81%
K
90  
30.81% Wsp. wieku
49:40
Debiutant
256
1  parkrun | K
JW15-17 | 31.19%
K
91  
31.19% Wsp. wieku
49:42
Debiutant
257
2  parkrun | K
JW15-17 | 29.69%
K
92  
29.69% Wsp. wieku
50:55
PB 00:42:46
258
1  parkrun | K
SW18-19 | 29.38%
K
93  
29.38% Wsp. wieku
 
50:56
Debiutant
259
20  parkrun | K
VW45-49 | 32.10%
K
94  
32.10% Wsp. wieku
 
50:59
PB 00:46:03

parkrun Tczew #195 - 08.02.2020

MscZawodnikM/KKat.KlubCzas
1
11  parkrun | M 1  
SM25-29 | 77.71%
M
1  
77.71% Wsp. wieku
 
16:36
Nowy PB!
2
119  parkrun | M 2   | Członek klubu parkrun 100
VM45-49 | 80.90%
M
2  
80.90% Wsp. wieku
17:48
Nowy PB!
3
57  parkrun | M 3   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 77.16%
M
3  
77.16% Wsp. wieku
17:57
Nowy PB!
4
31  parkrun | M 4  
VM35-39 | 73.36%
M
4  
73.36% Wsp. wieku
18:05
PB 16:49
5
VM45-49 | 75.51%
M
5  
75.51% Wsp. wieku
18:55
PB 18:29
6
108  parkrun | M 6   | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 72.89%
M
6  
72.89% Wsp. wieku
19:00
PB 18:50
7
56  parkrun | M 7   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 69.58%
M
7  
69.58% Wsp. wieku
19:04
PB 18:39
8
5  parkrun | M 8  
JM15-17 | 70.62%
M
8  
70.62% Wsp. wieku
 
19:07
Nowy PB!
9
VM40-44 | 71.40%
M
9  
71.40% Wsp. wieku
19:07
Nowy PB!
10
72  parkrun | M 10   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 70.79%
M
10  
70.79% Wsp. wieku
 
19:17
PB 18:52
11
124  parkrun | M 11   | Członek klubu parkrun 100
VM45-49 | 75.15%
M
11  
75.15% Wsp. wieku
19:19
Nowy PB!
12
86  parkrun | M 12   | Członek klubu parkrun 50
VM50-54 | 76.23%
M
12  
76.23% Wsp. wieku
19:21
Nowy PB!
13
75  parkrun | M 13   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 68.26%
M
13  
68.26% Wsp. wieku
19:51
PB 18:36
14
VM50-54 | 71.88%
M
14  
71.88% Wsp. wieku
20:41
PB 19:38
15
26  parkrun | M 15  
VM40-44 | 65.36%
M
15  
65.36% Wsp. wieku
 
20:53
PB 19:39
16
8  parkrun | M 16  
JM15-17 | 66.01%
M
16  
66.01% Wsp. wieku
 
21:05
PB 20:38
17
67  parkrun | M 17   | Członek klubu parkrun 50
VM55-59 | 73.46%
M
17  
73.46% Wsp. wieku
 
21:06
PB 19:25
18
38  parkrun | M 18  
VM45-49 | 68.09%
M
18  
68.09% Wsp. wieku
 
21:09
PB 20:57
19
3  parkrun | M 19  
JM15-17 | 65.75%
M
19  
65.75% Wsp. wieku
 
21:10
Nowy PB!
20
VM45-49 | 68.03%
M
20  
68.03% Wsp. wieku
21:10
PB 20:47
21
29  parkrun | M 21  
VM45-49 | 66.85%
M
21  
66.85% Wsp. wieku
 
21:13
PB 20:14
22
4  parkrun | M 22  
SM20-24 | 61.33%
M
22  
61.33% Wsp. wieku
 
21:15
PB 20:55
23
11  parkrun | M 23   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 64.17%
M
23  
64.17% Wsp. wieku
21:21
Nowy PB!
24
26  parkrun | M 24  
SM20-24 | 60.42%
M
24  
60.42% Wsp. wieku
21:21
PB 19:47
25
18  parkrun | M 25  
SM30-34 | 61.03%
M
25  
61.03% Wsp. wieku
 
21:23
Nowy PB!
26
63  parkrun | M 26   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 65.53%
M
26  
65.53% Wsp. wieku
21:28
PB 20:52
27
48  parkrun | M 27  
VM40-44 | 65.38%
M
27  
65.38% Wsp. wieku
 
21:31
PB 21:03
28
80  parkrun | M 28   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 63.76%
M
28  
63.76% Wsp. wieku
 
21:34
PB 21:20
29
VM35-39 | 60.99%
M
29  
60.99% Wsp. wieku
21:37
PB 20:09
30
74  parkrun | M 30   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 63.97%
M
30  
63.97% Wsp. wieku
 
21:39
Nowy PB!
31
35  parkrun | M 31  
VM35-39 | 60.71%
M
31  
60.71% Wsp. wieku
 
21:43
PB 21:42
32
20  parkrun | M 32   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 63.98%
M
32  
63.98% Wsp. wieku
21:45
PB 21:12
33
81  parkrun | M 33   | Członek klubu parkrun 50
JM15-17 | 62.02%
M
33  
62.02% Wsp. wieku
 
21:46
PB 20:34
34
50  parkrun | M 34   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 64.07%
M
34  
64.07% Wsp. wieku
 
21:48
Nowy PB!
35
82  parkrun | M 35   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 62.16%
M
35  
62.16% Wsp. wieku
21:48
PB 20:40
36
12  parkrun | K 1  
SW30-34 | 67.81%
K
1  
67.81% Wsp. wieku
 
21:51
Nowy PB!
37
63  parkrun | M 36   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 63.39%
M
36  
63.39% Wsp. wieku
21:51
PB 18:51
38
20  parkrun | M 37  
SM25-29 | 58.77%
M
37  
58.77% Wsp. wieku
 
21:57
PB 21:06
39
9  parkrun | M 38  
JM15-17 | 62.32%
M
38  
62.32% Wsp. wieku
21:59
Nowy PB!
40
78  parkrun | M 39   | Członek klubu parkrun 50
VM60-64 | 73.45%
M
39  
73.45% Wsp. wieku
22:02
PB 21:51
41
VM55-59 | 69.69%
M
40  
69.69% Wsp. wieku
22:03
PB 19:55
42
10  parkrun | M 41  
VM35-39 | 60.12%
M
41  
60.12% Wsp. wieku
 
22:04
PB 20:49
43
122  parkrun | K 2   | Członek klubu parkrun 100
VW35-39 | 68.27%
K
2  
68.27% Wsp. wieku
22:10
PB 21:39
44
39  parkrun | M 42  
VM40-44 | 62.44%
M
42  
62.44% Wsp. wieku
 
22:22
PB 19:37
45
100  parkrun | M 43   | Członek klubu parkrun 100
VM50-54 | 66.89%
M
43  
66.89% Wsp. wieku
22:24
PB 21:45
46
VM40-44 | 62.35%
M
44  
62.35% Wsp. wieku
22:24
PB 21:30
47
104  parkrun | K 3   | Członek klubu parkrun 100
VW35-39 | 67.76%
K
3  
67.76% Wsp. wieku
22:26
PB 22:06
48
VM40-44 | 61.25%
M
45  
61.25% Wsp. wieku
22:27
PB 22:02
49
114  parkrun | M 46   | Członek klubu parkrun 100
VM35-39 | 60.36%
M
46  
60.36% Wsp. wieku
22:27
PB 21:09
50
21  parkrun | M 47  
VM55-59 | 70.77%
M
47  
70.77% Wsp. wieku
 
22:28
PB 22:16
51
153  parkrun | K 4   | Członek klubu parkrun 100
VW50-54 | 74.30%
K
4  
74.30% Wsp. wieku
22:34
PB 21:26
52
46  parkrun | M 48  
VM35-39 | 58.62%
M
48  
58.62% Wsp. wieku
 
22:38
PB 22:01
53
53  parkrun | M 49   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 58.03%
M
49  
58.03% Wsp. wieku
 
22:43
Nowy PB!
54
20  parkrun | M 50  
VM45-49 | 63.53%
M
50  
63.53% Wsp. wieku
22:51
PB 20:56
55
25  parkrun | M 51  
VM40-44 | 61.47%
M
51  
61.47% Wsp. wieku
22:53
Nowy PB!
56
34  parkrun | M 52   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 66.81%
M
52  
66.81% Wsp. wieku
 
22:54
PB 21:47
57
26  parkrun | K 5  
VW55-59 | 79.67%
K
5  
79.67% Wsp. wieku
 
23:02
PB 20:51
58
VM45-49 | 61.44%
M
53  
61.44% Wsp. wieku
23:05
PB 22:16
59
84  parkrun | M 54   | Członek klubu parkrun 50
JM15-17 | 59.18%
M
54  
59.18% Wsp. wieku
23:09
PB 21:08
60
6  parkrun | M 55  
JM15-17 | 58.19%
M
55  
58.19% Wsp. wieku
 
23:12
Nowy PB!
61
VM60-64 | 70.33%
M
56  
70.33% Wsp. wieku
23:12
PB 22:07
62
39  parkrun | M 57  
VM40-44 | 59.61%
M
57  
59.61% Wsp. wieku
23:14
Nowy PB!
63
60  parkrun | M 58   | Członek klubu parkrun 50
SM25-29 | 55.21%
M
58  
55.21% Wsp. wieku
 
23:22
PB 21:55
64
35  parkrun | K 6   | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 68.28%
K
6  
68.28% Wsp. wieku
 
23:23
PB 22:51
65
151  parkrun | M 59   | Członek klubu parkrun 100
JM11-14 | 60.40%
M
59  
60.40% Wsp. wieku
23:29
PB 21:01
66
18  parkrun | K 7  
VW35-39 | 63.66%
K
7  
63.66% Wsp. wieku
 
23:29
Nowy PB!
67
55  parkrun | M 60   | Członek klubu parkrun 50
SM20-24 | 55.34%
M
60  
55.34% Wsp. wieku
 
23:33
PB 19:25
68
79  parkrun | M 61   | Członek klubu parkrun 50
SM18-19 | 55.86%
M
61  
55.86% Wsp. wieku
 
23:36
PB 20:35
69
8  parkrun | M 62  
VM45-49 | 60.27%
M
62  
60.27% Wsp. wieku
 
23:42
PB 21:54
70
68  parkrun | K 8   | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 65.85%
K
8  
65.85% Wsp. wieku
23:43
PB 22:58
71
VW55-59 | 77.26%
K
9  
77.26% Wsp. wieku
23:45
Nowy PB!
72
64  parkrun | K 10   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 62.95%
K
10  
62.95% Wsp. wieku
 
23:45
PB 22:46
73
16  parkrun | M 63   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 58.47%
M
63  
58.47% Wsp. wieku
23:48
PB 23:22
74
62  parkrun | M 64   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 55.28%
M
64  
55.28% Wsp. wieku
 
23:51
PB 23:38
75
2  parkrun | M 65  
SM30-34 | 54.51%
M
65  
54.51% Wsp. wieku
 
23:51
Nowy PB!
76
15  parkrun | M 66  
SM30-34 | 53.68%
M
66  
53.68% Wsp. wieku
 
24:13
Nowy PB!
77
55  parkrun | M 67   | Członek klubu parkrun 50
SM30-34 | 53.33%
M
67  
53.33% Wsp. wieku
 
24:15
PB 23:58
78
105  parkrun | M 68   | Członek klubu parkrun 100
VM60-64 | 67.24%
M
68  
67.24% Wsp. wieku
 
24:16
PB 23:27
79
21  parkrun | K 11  
SW20-24 | 60.95%
K
11  
60.95% Wsp. wieku
24:17
Nowy PB!
80
25  parkrun | M 69  
SM30-34 | 53.36%
M
69  
53.36% Wsp. wieku
24:18
PB 20:33
81
44  parkrun | M 70   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 55.52%
M
70  
55.52% Wsp. wieku
 
24:19
PB 20:38
82
22  parkrun | M 71   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 56.19%
M
71  
56.19% Wsp. wieku
24:23
PB 24:03
83
3  parkrun | M 72  
JM15-17 | 55.37%
M
72  
55.37% Wsp. wieku
 
24:23
PB 22:58
84
4  parkrun | M 73  
JM15-17 | 57.00%
M
73  
57.00% Wsp. wieku
 
24:25
PB 24:19
85
49  parkrun | M 74  
VM45-49 | 58.01%
M
74  
58.01% Wsp. wieku
 
24:27
Nowy PB!
86
40  parkrun | M 75  
VM50-54 | 61.78%
M
75  
61.78% Wsp. wieku
 
24:28
Nowy PB!
87
9  parkrun | K 12  
VW35-39 | 61.27%
K
12  
61.27% Wsp. wieku
24:29
Nowy PB!
88
1  parkrun | M 76  
JM15-17 | 56.73%
M
76  
56.73% Wsp. wieku
 
24:32
Debiutant
89
23  parkrun | M 77   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 54.73%
M
77  
54.73% Wsp. wieku
24:40
PB 23:51
90
40  parkrun | M 78   | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 63.90%
M
78  
63.90% Wsp. wieku
24:42
PB 23:29
91
8  parkrun | M 79  
JM10 | 63.81%
M
79  
63.81% Wsp. wieku
 
24:44
Nowy PB!
92
21  parkrun | K 13  
VW35-39 | 61.33%
K
13  
61.33% Wsp. wieku
24:47
PB 23:44
93
VM50-54 | 60.42%
M
80  
60.42% Wsp. wieku
24:48
PB 21:59
94
6  parkrun | M 81  
VM45-49 | 57.11%
M
81  
57.11% Wsp. wieku
 
24:50
Debiutant
95
14  parkrun | K 14   | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 68.68%
K
14  
68.68% Wsp. wieku
 
24:51
PB 23:14
96
20  parkrun | M 82  
VM45-49 | 57.79%
M
82  
57.79% Wsp. wieku
 
24:55
PB 22:34
97
139  parkrun | M 83   | Członek klubu parkrun 100
VM35-39 | 53.44%
M
83  
53.44% Wsp. wieku
 
24:59
PB 22:05
98
46  parkrun | M 84  
VM35-39 | 53.80%
M
84  
53.80% Wsp. wieku
 
25:00
PB 23:41
99
24  parkrun | M 85   | Członek klubu parkrun 10
SM18-19 | 53.30%
M
85  
53.30% Wsp. wieku
 
25:01
PB 22:19
100
48  parkrun | M 86   | Członek klubu parkrun 10
SM18-19 | 53.23%
M
86  
53.23% Wsp. wieku
25:03
PB 21:56
101
18  parkrun | M 87  
VM40-44 | 54.17%
M
87  
54.17% Wsp. wieku
 
25:12
PB 23:52
102
44  parkrun | M 88  
VM40-44 | 54.10%
M
88  
54.10% Wsp. wieku
25:14
PB 22:09
103
50  parkrun | M 89   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 53.56%
M
89  
53.56% Wsp. wieku
 
25:18
PB 21:09
104
65  parkrun | K 15   | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 60.32%
K
15  
60.32% Wsp. wieku
 
25:22
PB 23:02
105
7  parkrun | M 90  
SM18-19 | 51.90%
M
90  
51.90% Wsp. wieku
 
25:24
PB 24:16
106
VM45-49 | 56.05%
M
91  
56.05% Wsp. wieku
25:29
PB 24:34
107
25  parkrun | M 92  
VM40-44 | 54.73%
M
92  
54.73% Wsp. wieku
 
25:42
PB 24:43
108
49  parkrun | M 93   | Członek klubu parkrun 10
SM18-19 | 51.81%
M
93  
51.81% Wsp. wieku
25:44
PB 25:21
109
17  parkrun | M 94  
SM25-29 | 50.16%
M
94  
50.16% Wsp. wieku
25:45
PB 24:05
110
1  parkrun | M 95  
SM25-29 | 49.94%
M
95  
49.94% Wsp. wieku
 
25:50
Debiutant
111
9  parkrun | M 96  
SM30-34 | 50.26%
M
96  
50.26% Wsp. wieku
25:52
Nowy PB!
112
47  parkrun | M 97  
VM45-49 | 55.49%
M
97  
55.49% Wsp. wieku
 
25:57
PB 24:36
113
3  parkrun | M 98  
JM15-17 | 52.76%
M
98  
52.76% Wsp. wieku
 
25:58
Nowy PB!
114
83  parkrun | M 99   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 51.38%
M
99  
51.38% Wsp. wieku
 
25:59
PB 22:31
115
84  parkrun | M 100   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 53.27%
M
100  
53.27% Wsp. wieku
26:00
PB 20:15
116
9  parkrun | M 101  
VM40-44 | 54.10%
M
101  
54.10% Wsp. wieku
 
26:00
PB 25:59
117
22  parkrun | M 102  
VM40-44 | 53.17%
M
102  
53.17% Wsp. wieku
 
26:03
PB 24:23
118
VW40-44 | 60.28%
K
16  
60.28% Wsp. wieku
26:06
PB 25:37
119
97  parkrun | M 103   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 51.82%
M
103  
51.82% Wsp. wieku
 
26:09
PB 22:39
120
6  parkrun | M 104  
VM45-49 | 54.17%
M
104  
54.17% Wsp. wieku
 
26:11
Nowy PB!
121
43  parkrun | M 105  
VM45-49 | 55.00%
M
105  
55.00% Wsp. wieku
 
26:11
PB 24:01
122
6  parkrun | M 106  
JM11-14 | 56.67%
M
106  
56.67% Wsp. wieku
26:14
PB 24:41
123
20  parkrun | K 17  
VW40-44 | 59.53%
K
17  
59.53% Wsp. wieku
 
26:14
PB 24:08
124
65  parkrun | K 18   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 57.69%
K
18  
57.69% Wsp. wieku
26:14
PB 24:50
125
93  parkrun | K 19   | Członek klubu parkrun 50
SW30-34 | 56.69%
K
19  
56.69% Wsp. wieku
26:17
PB 24:35
126
1  parkrun | K 20  
JW10 | 64.89%
K
20  
64.89% Wsp. wieku
 
26:18
Debiutant
127
14  parkrun | M 107  
VM40-44 | 51.89%
M
107  
51.89% Wsp. wieku
 
26:30
PB 25:30
128
28  parkrun | M 108  
VM45-49 | 54.71%
M
108  
54.71% Wsp. wieku
 
26:32
PB 25:58
129
12  parkrun | M 109   | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 61.62%
M
109  
61.62% Wsp. wieku
 
26:32
PB 26:13
130
163  parkrun | K 21   | Członek klubu parkrun 100
VW40-44 | 58.34%
K
21  
58.34% Wsp. wieku
26:34
PB 25:08
131
56  parkrun | K 22   | Członek klubu parkrun 50
SW30-34 | 55.76%
K
22  
55.76% Wsp. wieku
26:36
PB 23:32
132
53  parkrun | K 23   | Członek klubu parkrun 50
SW25-29 | 54.98%
K
23  
54.98% Wsp. wieku
26:55
PB 25:32
133
22  parkrun | M 110  
SM25-29 | 47.90%
M
110  
47.90% Wsp. wieku
26:56
PB 22:05
134
22  parkrun | M 111  
SM30-34 | 47.72%
M
111  
47.72% Wsp. wieku
27:06
PB 22:09
135
10  parkrun | K 24   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 55.44%
K
24  
55.44% Wsp. wieku
 
27:16
PB 26:28
136
50  parkrun | M 112   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 50.76%
M
112  
50.76% Wsp. wieku
 
27:17
PB 25:09
137
8  parkrun | K 25  
SW25-29 | 54.05%
K
25  
54.05% Wsp. wieku
 
27:23
PB 26:02
138
54  parkrun | K 26   | Członek klubu parkrun 50
VW45-49 | 59.23%
K
26  
59.23% Wsp. wieku
 
27:38
PB 25:56
139
50  parkrun | K 27   | Członek klubu parkrun 50
SW25-29 | 53.56%
K
27  
53.56% Wsp. wieku
 
27:38
PB 25:15
140
93  parkrun | M 113   | Członek klubu parkrun 50
SM25-29 | 46.43%
M
113  
46.43% Wsp. wieku
 
27:47
PB 20:34
141
7  parkrun | K 28  
VW35-39 | 54.14%
K
28  
54.14% Wsp. wieku
 
27:48
PB 27:44
142
6  parkrun | M 114  
VM50-54 | 52.87%
M
114  
52.87% Wsp. wieku
 
27:54
PB 27:35
143
23  parkrun | K 29  
SW30-34 | 53.22%
K
29  
53.22% Wsp. wieku
 
27:56
Nowy PB!
144
31  parkrun | M 115  
VM35-39 | 48.48%
M
115  
48.48% Wsp. wieku
 
27:57
PB 26:17
145
44  parkrun | M 116  
VM40-44 | 49.17%
M
116  
49.17% Wsp. wieku
 
27:58
PB 24:48
146
10  parkrun | M 117   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 53.10%
M
117  
53.10% Wsp. wieku
 
28:00
PB 23:06
147
50  parkrun | M 118   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 49.59%
M
118  
49.59% Wsp. wieku
 
28:10
PB 27:02
148
1  parkrun | M 119  
JM15-17 | 48.44%
M
119  
48.44% Wsp. wieku
 
28:17
Debiutant
149
73  parkrun | K 30   | Członek klubu parkrun 50
SW30-34 | 52.20%
K
30  
52.20% Wsp. wieku
 
28:25
PB 23:59
150
20  parkrun | K 31  
SW20-24 | 51.81%
K
31  
51.81% Wsp. wieku
 
28:34
PB 25:45
151
6  parkrun | K 32  
VW40-44 | 54.60%
K
32  
54.60% Wsp. wieku
 
28:49
Debiutant
152
51  parkrun | K 33   | Członek klubu parkrun 50
VW50-54 | 57.88%
K
33  
57.88% Wsp. wieku
28:58
PB 27:19
153
14  parkrun | M 120   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 47.30%
M
120  
47.30% Wsp. wieku
28:58
PB 24:52
154
14  parkrun | K 34   | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 57.39%
K
34  
57.39% Wsp. wieku
28:59
Nowy PB!
155
74  parkrun | K 35   | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 54.28%
K
35  
54.28% Wsp. wieku
28:59
PB 25:39
156
53  parkrun | M 121   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 49.63%
M
121  
49.63% Wsp. wieku
29:01
PB 23:21
157
79  parkrun | K 36   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 51.52%
K
36  
51.52% Wsp. wieku
29:01
PB 27:01
158
12  parkrun | K 37  
SW30-34 | 51.32%
K
37  
51.32% Wsp. wieku
 
29:02
Nowy PB!
159
76  parkrun | M 122   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 46.33%
M
122  
46.33% Wsp. wieku
 
29:02
PB 25:12
160
73  parkrun | M 123   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 45.90%
M
123  
45.90% Wsp. wieku
29:05
PB 25:19
161
20  parkrun | K 38  
VW40-44 | 52.52%
K
38  
52.52% Wsp. wieku
 
29:08
PB 25:52
162
8  parkrun | M 124  
JM15-17 | 47.63%
M
124  
47.63% Wsp. wieku
 
29:13
Nowy PB!
163
82  parkrun | M 125   | Członek klubu parkrun 50
VM55-59 | 53.93%
M
125  
53.93% Wsp. wieku
29:14
PB 22:31
164
34  parkrun | M 126  
SM20-24 | 43.19%
M
126  
43.19% Wsp. wieku
 
29:52
PB 29:36
165
1  parkrun | M 127  
SM18-19 | 44.44%
M
127  
44.44% Wsp. wieku
30:00
Debiutant
166
7  parkrun | M 128  
JM11-14 | 46.20%
M
128  
46.20% Wsp. wieku
 
30:42
Nowy PB!
167
9  parkrun | K 39  
VW40-44 | 50.35%
K
39  
50.35% Wsp. wieku
 
30:47
PB 28:40
168
41  parkrun | K 40  
VW40-44 | 49.59%
K
40  
49.59% Wsp. wieku
30:51
Nowy PB!
169
VM60-64 | 53.35%
M
129  
53.35% Wsp. wieku
30:52
PB 27:27
170
26  parkrun | K 41  
VW35-39 | 48.26%
K
41  
48.26% Wsp. wieku
 
31:05
PB 27:11
171
21  parkrun | M 130  
VM35-39 | 43.25%
M
130  
43.25% Wsp. wieku
 
31:06
PB 24:47
172
38  parkrun | M 131  
SM30-34 | 41.59%
M
131  
41.59% Wsp. wieku
 
31:06
PB 24:52
173
28  parkrun | K 42  
VW50-54 | 56.25%
K
42  
56.25% Wsp. wieku
31:21
PB 30:20
174
120  parkrun | K 43   | Członek klubu parkrun 100
VW45-49 | 51.67%
K
43  
51.67% Wsp. wieku
31:21
PB 22:34
175
13  parkrun | K 44  
SW25-29 | 47.18%
K
44  
47.18% Wsp. wieku
 
31:22
PB 24:03
176
46  parkrun | K 45  
VW40-44 | 49.42%
K
45  
49.42% Wsp. wieku
 
31:22
PB 27:11
177
15  parkrun | K 46   | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 54.21%
K
46  
54.21% Wsp. wieku
 
31:29
PB 30:48
178
15  parkrun | M 132  
SM30-34 | 41.43%
M
132  
41.43% Wsp. wieku
 
31:30
PB 30:49
179
1  parkrun | K 47  
VW35-39 | 47.95%
K
47  
47.95% Wsp. wieku
 
31:42
Debiutant
180
VW40-44 | 48.84%
K
48  
48.84% Wsp. wieku
31:44
PB 31:27
181
30  parkrun | M 133  
VM35-39 | 42.38%
M
133  
42.38% Wsp. wieku
31:44
PB 19:52
182
11  parkrun | M 134  
VM40-44 | 42.72%
M
134  
42.72% Wsp. wieku
 
32:11
PB 30:08
183
40  parkrun | K 49   | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 54.45%
K
49  
54.45% Wsp. wieku
 
32:14
PB 27:37
184
4  parkrun | K 50  
VW35-39 | 46.06%
K
50  
46.06% Wsp. wieku
 
32:34
Nowy PB!
185
21  parkrun | K 51  
VW45-49 | 50.13%
K
51  
50.13% Wsp. wieku
 
32:39
PB 31:05
186
5  parkrun | K 52  
VW45-49 | 50.41%
K
52  
50.41% Wsp. wieku
 
32:52
PB 31:05
187
36  parkrun | K 53  
VW50-54 | 51.41%
K
53  
51.41% Wsp. wieku
 
33:00
Nowy PB!
188
71  parkrun | K 54   | Członek klubu parkrun 50
VW45-49 | 48.56%
K
54  
48.56% Wsp. wieku
 
33:01
PB 29:25
189
1  parkrun | M 135  
VM40-44 | 42.31%
M
135  
42.31% Wsp. wieku
33:15
Debiutant
190
50  parkrun | K 55   | Członek klubu parkrun 50
JW11-14 | 48.75%
K
55  
48.75% Wsp. wieku
 
33:24
PB 26:44
191
12  parkrun | K 56  
VW60-64 | 57.03%
K
56  
57.03% Wsp. wieku
 
33:33
PB 33:29
192
27  parkrun | K 57  
VW35-39 | 44.77%
K
57  
44.77% Wsp. wieku
 
33:37
Nowy PB!
193
1  parkrun | M 136  
SM18-19 | 39.29%
M
136  
39.29% Wsp. wieku
33:56
Debiutant
194
14  parkrun | K 58  
VW40-44 | 45.37%
K
58  
45.37% Wsp. wieku
 
34:10
Nowy PB!
195
14  parkrun | M 137   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 42.23%
M
137  
42.23% Wsp. wieku
34:20
PB 30:28
196
6  parkrun | K 59  
VW35-39 | 43.42%
K
59  
43.42% Wsp. wieku
 
34:33
Nowy PB!
197
20  parkrun | K 60   | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 49.18%
K
60  
49.18% Wsp. wieku
 
34:42
PB 32:12
198
3  parkrun | K 61  
VW35-39 | 43.29%
K
61  
43.29% Wsp. wieku
 
34:46
Nowy PB!
199
11  parkrun | K 62   | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 51.23%
K
62  
51.23% Wsp. wieku
 
35:22
PB 31:51
200
1  parkrun | K 63  
VW35-39 | 42.77%
K
63  
42.77% Wsp. wieku
 
35:23
Debiutant
201
2  parkrun | K 64  
JW15-17 | 42.40%
K
64  
42.40% Wsp. wieku
35:39
Nowy PB!
202
9  parkrun | M 138  
VM65-69 | 47.41%
M
138  
47.41% Wsp. wieku
 
35:43
Nowy PB!
203
1  parkrun | K 65  
JW15-17 | 42.54%
K
65  
42.54% Wsp. wieku
 
35:58
Debiutant
204
17  parkrun | K 66  
VW65-69 | 57.71%
K
66  
57.71% Wsp. wieku
 
36:13
PB 35:16
205
17  parkrun | M 139  
VM75-79 | 55.38%
M
139  
55.38% Wsp. wieku
 
36:16
Nowy PB!
206
5  parkrun | M 140  
JM11-14 | 39.24%
M
140  
39.24% Wsp. wieku
 
36:57
PB 35:32
207
9  parkrun | M 141  
JM10 | 44.21%
M
141  
44.21% Wsp. wieku
 
36:59
PB 29:48
208
55  parkrun | K 67   | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 41.52%
K
67  
41.52% Wsp. wieku
37:03
PB 23:17
209
1  parkrun | K 68  
JW15-17 | 40.78%
K
68  
40.78% Wsp. wieku
 
37:04
Debiutant
210
1  parkrun | K 69  
SW18-19 | 40.38%
K
69  
40.38% Wsp. wieku
 
37:04
Debiutant
211
35  parkrun | K 70   | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 43.73%
K
70  
43.73% Wsp. wieku
37:14
PB 29:13
212
2  parkrun | M 142  
VM50-54 | 40.60%
M
142  
40.60% Wsp. wieku
 
37:14
Nowy PB!
213
13  parkrun | K 71   | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 44.65%
K
71  
44.65% Wsp. wieku
 
37:15
PB 30:56
214
30  parkrun | K 72  
VW50-54 | 44.63%
K
72  
44.63% Wsp. wieku
 
37:34
PB 29:13
215
3  parkrun | K 73  
JW15-17 | 40.00%
K
73  
40.00% Wsp. wieku
38:15
PB 32:30
216
3  parkrun | K 74  
JW15-17 | 39.98%
K
74  
39.98% Wsp. wieku
38:16
PB 32:37
217
26  parkrun | K 75  
VW60-64 | 50.77%
K
75  
50.77% Wsp. wieku
 
38:46
PB 29:46
218
7  parkrun | K 76  
JW10 | 43.41%
K
76  
43.41% Wsp. wieku
 
39:19
PB 29:07
219
4  parkrun | K 77  
JW11-14 | 41.22%
K
77  
41.22% Wsp. wieku
 
40:21
PB 33:34
220
8  parkrun | K 78  
JW10 | 42.28%
K
78  
42.28% Wsp. wieku
 
40:22
PB 30:47
221
35  parkrun | M 143  
VM45-49 | 33.96%
M
143  
33.96% Wsp. wieku
41:46
PB 40:02
222
9  parkrun | M 144  
VM35-39 | 31.75%
M
144  
31.75% Wsp. wieku
42:41
PB 40:01
223
8  parkrun | K 79  
VW45-49 | 37.99%
K
79  
37.99% Wsp. wieku
 
43:05
Nowy PB!
224
20  parkrun | K 80  
VW50-54 | 37.83%
K
80  
37.83% Wsp. wieku
 
44:51
PB 44:36
225
35  parkrun | M 145  
VM40-44 | 31.05%
M
145  
31.05% Wsp. wieku
 
44:59
PB 36:46
226
5  parkrun | K 81  
VW35-39 | 32.70%
K
81  
32.70% Wsp. wieku
 
45:43
PB 45:18
227
39  parkrun | M 146  
VM70-74 | 39.83%
M
146  
39.83% Wsp. wieku
 
46:04
PB 37:46
228
6  parkrun | K 82  
SW18-19 | 32.49%
K
82  
32.49% Wsp. wieku
 
46:04
PB 36:18
229
2  parkrun | M 147  
SM18-19 | 28.93%
M
147  
28.93% Wsp. wieku
 
46:05
Nowy PB!
230
11  parkrun | K 83  
VW40-44 | 32.73%
K
83  
32.73% Wsp. wieku
 
48:04
PB 41:51
231
4  parkrun | K 84  
JW15-17 | 30.96%
K
84  
30.96% Wsp. wieku
48:50
PB 42:46
232
2  parkrun | K 85  
SW18-19 | 30.64%
K
85  
30.64% Wsp. wieku
 
48:51
Nowy PB!
233
5  parkrun | K 86  
JW15-17 | 31.32%
K
86  
31.32% Wsp. wieku
 
48:51
PB 41:12
234
1  parkrun | K 87  
JW15-17 | 31.69%
K
87  
31.69% Wsp. wieku
48:55
Debiutant
235
1  parkrun | K 88  
JW15-17 | 31.68%
K
88  
31.68% Wsp. wieku
48:56
Debiutant
236
38  parkrun | K 89  
VW70-74 | 48.59%
K
89  
48.59% Wsp. wieku
 
49:01
PB 42:28
237
12  parkrun | K 90  
VW55-59 | 37.42%
K
90  
37.42% Wsp. wieku
 
49:02
PB 45:04
238
7  parkrun | M 148  
SM30-34 | 25.90%
M
148  
25.90% Wsp. wieku
 
50:23
PB 32:01
239
14  parkrun | K 91  
VW35-39 | 29.51%
K
91  
29.51% Wsp. wieku
50:40
PB 25:34
240
4  parkrun | M 149  
JM10 | 39.14%
M
149  
39.14% Wsp. wieku
 
50:40
PB 48:04
241
23  parkrun | K 92  
VW45-49 | 31.97%
K
92  
31.97% Wsp. wieku
 
50:40
PB 31:47
243
7  parkrun | M 150  
VM40-44 | 27.74%
M
150  
27.74% Wsp. wieku
 
50:42
PB 33:34
244
17  parkrun | K 93  
VW55-59 | 35.22%
K
93  
35.22% Wsp. wieku
 
50:44
PB 38:18
245
120  parkrun | K 94   | Członek klubu parkrun 100
SW25-29 | 29.15%
K
94  
29.15% Wsp. wieku
50:46
PB 24:22



Archiwum

3. edycji OMBT 2018/2019 - wyniki


2. edycji OMBT 2017/2018 - wyniki


1. edycji OMBT 2016/2017 - wyniki



000