Regulamin rywalizacji szkół podstawowych

Regulamin rywalizacji szkół ponadpodstawowych


Punktacja drużynowa (23.9.2017-9.6.2018):

Lp.SzkołaPunkty za udziałPunkty w systemie Parkrun
1SP 13184
2SSP 220943
3SP 411770
4SP 500
5SP 700
6SP 87368
7SP 10191275
8SP 11753898
9SP 12139
10KSP3260
11I LO3243
12II LO4335
13UKLO11880
14ZST00
15ZSE00


Punktacja indywidualna:

Lp.UczeńSzkołaPunkty za udziałPunkty w systemie Parkrun
1Małgorzata CHMIELECKASP 12126
2Natalia LUBISZEWSKASP 1158
3Kinga Wiktoria ARMATOWSKASSP 2175
4Mateusz BIELIŃSKISSP 2172
5Kacper Łukasz BOBERSSP 2121
6Borys BORYCKISSP 2151
7Bartosz HENDRYSIAKSSP 2156
8Wiktor KRYŻASSP 2147
9Aleksander RUDKOSSP 22149
10Adam RUDKOSSP 2145
11Maja RUTKOWSKASSP 2197
12Piotr STOCHMALSSP 2259
13Nadia SZAMECKASSP 2174
14Jakub SZCZEPAŃSKISSP 2250
15Kamil SZCZEPAŃSKISSP 2257
16Jakub SZKUATSSP 2256
17Filip TOCEWICZSSP 2134
18Maja Wiktoria BORKOWSKASP 4177
19Sebastian DUBIELASP 42107
20Sandra GÓRSKASP 42147
21Marcelina Ewa KROPKOWSKASP 42134
22Kamil WOJCIECHOWSKISP 4183
23Edyta WOJDYŁOSP 43222
24Igor ZIMNY SP 8SP 8144
25Szymon MACHOLLSP 83129
26Jan PIEKARSKISP 83195
27Michał BIELSKISP 10252
28Nadia FURMANSP 102131
29Dominika HEROLDSP 102161
30Bartosz HUEBNERSP 10150
31Marta HUEBNERSP 102153
32Nikola KOZŁOWSKASP 10182
33Kornelia KRASKASP 102143
34Julia MORUSSP 102159
35Zofia MUSZARSKASP 102131
36Julia RĄCZKOWSKASP 102151
37Piotr SONTOWSKISP 10162
38Bartosz SZWINDOWSKI SP 11SP 113160
39Julia WRYK SP 11SP 112159
40Max Łukasz MAJ SP 11SP 11145
41Amelia WANTKE SP 11SP 11180
42Tomasz KROPKOWSKI SP 11SP 11372
43Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 11SP 11128
44Jakub SZWEDA SP NR 11SP 113109
45Samuel BEDNAREKSP 11137
46Igor BŁASZKOWSKISP 11159
47Szczepan CHRZANOWSKISP 11116
48Szymon CZECHANOWSKISP 113177
49Dominik DAMPSSP 11128
50Mateusz DUBIELASP 11260
51Julia ETMAŃSKASP 11197
52Zofia GROSSSP 11184
53Mateusz JAKUBIAKSP 112135
54Karol KLOSOWSKISP 11122
55Tomasz KUNOWSKISP 113210
56Filip LATOSZEWSKISP 11153
57Oskar LEWCZUKSP 113111
58Maja ORMIŃSKASP 112191
59Tymon PORĘBSKISP 113224
60Marta SIMSP 11166
61Jakub GRUHLKE SP11SP 11297
62Masciej SZWINDOWSKI SP11SP 113136
63Bartosz ULIK SP11SP 11295
64Mikołaj DZIĘCIOŁOWSKI SP11SP 11135
65Konrad KACZMAREK SP11SP 11267
66Kacper ŁOSIAK SP11SP 11140
67Jakub KOSMACZ SP11SP 11264
68Julia PACIOREK SP11SP 11189
69Julia PARASIAK SP11SP 11186
70Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP11SP 11282
71Kacper MISIARZ SP11SP 11237
72Franciszek ORMIŃSKI SP11SP 11292
73Oliwier AFTKA SP11SP 113220
74Paweł SZWINDOWSKI SP11SP 113125
75Amelia ŁOSIAK SP11SP 11180
76Maria TOBIAŃSKASP 112152
77Dominik ZEMBURASP 113116
78Maja ŁAPACZSP 11162
79Kacper CYBULSKISP 12139
80Karol ADAMCZYKKSP2169
81Patrycja HEROLDKSP191
82Martyna Małgorzata KLÓSKOWSKAI LO192
83Tomasz Paweł OSIAKI LO198
84Wojciech Robert WESOŁOWSKII LO153
85Martyn BRZOSKOWSKIII LO197
86Dawid DUBIELAII LO174
87Adam Franciszek LESZCZYŃSKIII LO178
88Ania SAWCZENKOII LO186
89Kasia BANACHUKLO188
90Joanna BOREKUKLO3264
91Daria DANGUKLO174
92Zofia FRĄTCZAKUKLO175
93Jacek Paweł GIBASUKLO2138
94Basia LEWANDOWSKAUKLO184
95Krzysztof Marcin OSIAKUKLO180
96Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKIUKLO177


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrunTczew#74 - 07.10.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
3Tomasz Paweł OSIAK18:38JM15-1773.52 %M3New PB!2898I LO
15Karol ADAMCZYK22:37JM11-1462.71 %M15PB stays at 00:21:502186KSP
18Jacek Paweł GIBAS22:40SM18-1958.82 %M18PB stays at 00:20:303683UKLO
19Tymon PORĘBSKI22:44JM11-1467.30 %M19PB stays at 00:21:151082SP 11
21Krzysztof Marcin OSIAK22:54JM15-1758.95 %M21New PB!2880UKLO
24Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:08JM15-1759.22 %M24PB stays at 00:23:08277UKLO
32Mateusz JAKUBIAK24:24JM1064.69 %M30PB stays at 00:21:35871SP 11
33Tomasz KUNOWSKI24:25JM11-1462.66 %M31PB stays at 00:22:081870SP 11
40Szymon CZECHANOWSKI24:43JM11-1461.90 %M36PB stays at 00:22:571265SP 11
42Oliwier AFTKA SP1125:38JM1061.57 %M37PB stays at 00:22:29464SP 11
43Jan PIEKARSKI25:43JM11-1457.81 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:035963SP 8
45Piotr SONTOWSKI25:58JM1060.78 %M39First Timer!162SP 10
47Maja ORMIŃSKA26:01JW11-1463.93 %F8New PB!293SP 11
52Patrycja HEROLD26:23JW11-1459.57 %F10PB stays at 00:25:02791KSP
57Sebastian DUBIELA27:09JM15-1751.26 %M45PB stays at 00:26:07256SP 4
61Wojciech Robert WESOŁOWSKI27:48JM15-1748.56 %M48First Timer!153I LO
63Borys BORYCKI27:55JM11-1454.81 %M50PB stays at 00:26:18251SSP 2
65Ania SAWCZENKO28:05SW18-1953.29 %F15PB stays at 00:27:08686II LO
66Bartosz HUEBNER28:11JM1056.00 %M51First Timer!150SP 10
67Bartosz SZWINDOWSKI SP 1128:13JM11-1454.22 %M52PB stays at 00:26:41349SP 11
69Oskar LEWCZUK28:33JM11-1453.59 %M54New PB!347SP 11
71Joanna BOREK28:44JW15-1752.61 %F17PB stays at 00:28:31384UKLO
73Masciej SZWINDOWSKI SP1128:48JM1054.80 %M55PB stays at 00:28:31446SP 11
74Max Łukasz MAJ SP 1128:56JM1056.51 %M56First Timer!145SP 11
75Szymon MACHOLL29:03JM1054.33 %M57BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:51644SP 8
76Dominika HEROLD29:04JW11-1456.02 %F19PB stays at 00:26:38882SP 10
77Julia MORUS29:04JW11-1456.02 %F20New PB!281SP 10
79Amelia WANTKE SP 1129:51JW1057.17 %F21First Timer!180SP 11
80Paweł SZWINDOWSKI SP1130:15JM1054.05 %M59PB stays at 00:28:34442SP 11
84Kamil SZCZEPAŃSKI31:27JM11-1447.27 %M63New PB!238SSP 2
85Piotr STOCHMAL31:34JM11-1447.10 %M64PB stays at 00:29:31337SSP 2
86Jakub SZKUAT31:45JM11-1448.19 %M65PB stays at 00:26:39736SSP 2
87Dominik ZEMBURA32:16JM1048.92 %M66PB stays at 00:28:54435SP 11
88Mateusz DUBIELA33:41JM11-1445.42 %M67PB stays at 00:32:14234SP 11
89Jakub SZCZEPAŃSKI33:50JM1050.30 %M68New PB!233SSP 2
92Julia WRYK SP 1134:02JW1050.15 %F23New PB!378SP 11
93Maja Wiktoria BORKOWSKA34:03JW11-1447.82 %F24First Timer!177SP 4
94Sandra GÓRSKA34:12JW11-1447.61 %F25PB stays at 00:34:00276SP 4
95Zofia FRĄTCZAK34:34JW15-1743.73 %F26New PB!275UKLO
96Daria DANG34:43JW15-1743.54 %F27PB stays at 00:25:451574UKLO
97Kornelia KRASKA35:02JW11-1447.48 %F28PB stays at 00:34:13273SP 10
98Marta HUEBNER35:02JW11-1446.48 %F29PB stays at 00:30:24272SP 10
99Julia RĄCZKOWSKA35:04JW11-1446.44 %F30PB stays at 00:30:24271SP 10
100Konrad KACZMAREK SP1135:30JM1044.46 %M70PB stays at 00:32:36231SP 11
101Jakub SZWEDA SP NR 1135:30JM1046.06 %M71PB stays at 00:28:20430SP 11
104Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1137:00JM1042.66 %M73First Timer!128SP 11
107Tomasz KROPKOWSKI SP 1137:25JM1042.18 %M75PB stays at 00:34:02426SP 11
108Marcelina Ewa KROPKOWSKA37:25JW11-1442.67 %F33New PB!268SP 4
109Maria TOBIAŃSKA37:26JW1046.88 %F34PB stays at 00:35:40267SP 11
110Marta SIM37:27JW1046.86 %F35First Timer!166SP 11
112Zofia MUSZARSKA37:52JW11-1443.00 %F37PB stays at 00:35:55264SP 10
113Nadia FURMAN37:52JW11-1443.00 %F38PB stays at 00:35:50263SP 10
114Maja ŁAPACZ37:57JW1046.25 %F39First Timer!162SP 11
116Kacper MISIARZ SP1138:49JM1042.12 %M77PB stays at 00:34:55324SP 11
117Edyta WOJDYŁO39:09JW11-1440.78 %F40PB stays at 00:33:01361SP 4
120Natalia LUBISZEWSKA42:41JW11-1437.41 %F43First Timer!158SP 1
121Małgorzata CHMIELECKA42:42JW11-1438.13 %F44PB stays at 00:34:20257SP 1
123Karol KLOSOWSKI44:40JM1035.34 %M79First Timer!122SP 11

parkrunTczew#73 - 30.09.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
19Kamil WOJCIECHOWSKI22:41JM15-1761.35 %M18First Timer!183SP 4
28Dawid DUBIELA23:34JM15-1758.13 %M27First Timer!174II LO
31Tymon PORĘBSKI23:38JM11-1464.74 %M30PB stays at 00:21:151071SP 11
32Tomasz KUNOWSKI23:41JM11-1464.60 %M31PB stays at 00:22:081870SP 11
34Aleksander RUDKO23:44JM11-1461.10 %M33PB stays at 00:21:483268SSP 2
35Oliwier AFTKA SP1123:59JM1065.81 %M34PB stays at 00:22:29467SP 11
41Maja RUTKOWSKA24:27JW11-1466.60 %F4New PB!1597SSP 2
46Jan PIEKARSKI24:51JM11-1459.83 %M42BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:035959SP 8
49Bartosz HENDRYSIAK25:10JM11-1457.62 %M45PB stays at 00:22:292856SSP 2
50Jacek Paweł GIBAS25:10SM18-1952.98 %M46PB stays at 00:20:303655UKLO
52Filip LATOSZEWSKI25:45JM1061.29 %M48New PB!253SP 11
53Szymon CZECHANOWSKI25:49JM11-1459.26 %M49PB stays at 00:22:571252SP 11
56Sebastian DUBIELA26:07JM15-1753.29 %M50First Timer!251SP 4
62Franciszek ORMIŃSKI SP1127:06JM1058.24 %M53New PB!248SP 11
63Wiktor KRYŻA27:16JM11-1453.18 %M54BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:171047SSP 2
66Bartosz SZWINDOWSKI SP 1128:01JM11-1454.61 %M55PB stays at 00:26:41346SP 11
67Bartosz ULIK SP1128:05JM1058.22 %M56New PB!245SP 11
68Igor ZIMNY SP 828:12JM1057.98 %M57New PB!544SP 8
71Kasia BANACH28:31JW15-1753.01 %F13First Timer!188UKLO
72Joanna BOREK28:31JW15-1753.01 %F14New PB!387UKLO
73Masciej SZWINDOWSKI SP1128:31JM1055.35 %M59New PB!442SP 11
74Paweł SZWINDOWSKI SP1128:34JM1057.23 %M60New PB!441SP 11
78Dominik ZEMBURA28:54JM1054.61 %M63New PB!438SP 11
79Samuel BEDNAREK28:57JM1054.52 %M64New PB!237SP 11
80Jakub GRUHLKE SP1129:07JM1056.15 %M65PB stays at 00:27:45336SP 11
82Filip TOCEWICZ29:38JM11-1450.17 %M67PB stays at 00:26:11334SSP 2
83Szymon MACHOLL29:40JM1053.20 %M68BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:51633SP 8
86Oskar LEWCZUK29:46JM11-1451.40 %M70New PB!331SP 11
88Basia LEWANDOWSKA29:50JW15-1750.67 %F17First Timer!184UKLO
91Nikola KOZŁOWSKA30:07JW11-1454.07 %F19First Timer!182SP 10
92Marta HUEBNER30:24JW11-1453.56 %F20First Timer!281SP 10
93Julia RĄCZKOWSKA30:24JW11-1453.56 %F21First Timer!280SP 10
94Dominika HEROLD30:32JW11-1453.33 %F22PB stays at 00:26:38879SP 10
95Julia MORUS30:36JW11-1454.36 %F23First Timer!278SP 10
96Dominik DAMPS30:38JM1051.52 %M73First Timer!128SP 11
98Jakub KOSMACZ SP1130:40JM1051.47 %M74New PB!327SP 11
100Kinga Wiktoria ARMATOWSKA32:00JW11-1451.98 %F26New PB!275SSP 2
101Nadia SZAMECKA32:10JW11-1450.62 %F27First Timer!174SSP 2
102Mateusz DUBIELA32:14JM11-1447.47 %M75First Timer!226SP 11
103Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1132:20JM1048.81 %M76PB stays at 00:28:20325SP 11
105Jakub SZWEDA SP NR 1132:35JM1050.18 %M78PB stays at 00:28:20423SP 11
106Piotr STOCHMAL32:48JM11-1445.33 %M79PB stays at 00:29:31322SSP 2
107Kacper Łukasz BOBER32:49JM11-1445.30 %M80PB stays at 00:30:16221SSP 2
108Jakub SZKUAT32:49JM11-1446.62 %M81PB stays at 00:26:39720SSP 2
109Kamil SZCZEPAŃSKI32:59JM11-1445.07 %M82First Timer!219SSP 2
110Edyta WOJDYŁO33:01JW11-1448.36 %F28New PB!373SP 4
112Michał BIELSKI33:55JM1048.21 %M83PB stays at 00:33:06218SP 10
113Jakub SZCZEPAŃSKI33:58JM1050.10 %M84First Timer!217SSP 2
114Sandra GÓRSKA34:00JW11-1447.89 %F30First Timer!271SP 4
115Szczepan CHRZANOWSKI34:00JM1046.42 %M85First Timer!116SP 11
116Tomasz KROPKOWSKI SP 1134:02JM1046.38 %M86New PB!415SP 11
117Kornelia KRASKA34:13JW11-1448.61 %F31First Timer!270SP 10
118Małgorzata CHMIELECKA34:20JW11-1447.43 %F32First Timer!269SP 1
120Kacper MISIARZ SP1134:55JM1046.83 %M88New PB!313SP 11
122Nadia FURMAN35:50JW11-1445.44 %F33First Timer!268SP 10
123Zofia MUSZARSKA35:55JW11-1445.34 %F34First Timer!267SP 10
126Marcelina Ewa KROPKOWSKA38:10JW11-1441.83 %F35First Timer!266SP 4

parkrunTczew#72 - 23.09.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
4Martyn BRZOSKOWSKI19:17JM15-1770.01 %M4First Timer!197II LO
12Oliwier AFTKA SP1122:29JM1070.20 %M12New PB!489SP 11
18Karol ADAMCZYK22:50JM11-1462.12 %M18PB stays at 00:21:502183KSP
21Aleksander RUDKO23:18JM11-1462.23 %M20PB stays at 00:21:483281SSP 2
24Adam Franciszek LESZCZYŃSKI24:33JM15-1755.80 %M23First Timer!178II LO
29Jan PIEKARSKI25:14JM11-1458.92 %M28BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:035973SP 8
30Mateusz BIELIŃSKI25:30JM1061.90 %M29PB stays at 00:23:41372SSP 2
31Tymon PORĘBSKI25:40JM11-1459.61 %M30PB stays at 00:21:151071SP 11
32Tomasz KUNOWSKI25:51JM11-1459.19 %M31PB stays at 00:22:081870SP 11
37Bartosz SZWINDOWSKI SP 1126:41JM11-1457.34 %M36First Timer!365SP 11
38Mateusz JAKUBIAK26:51JM1058.78 %M37PB stays at 00:21:35864SP 11
42Jakub GRUHLKE SP1127:45JM1058.92 %M40New PB!361SP 11
43Szymon CZECHANOWSKI27:46JM11-1455.10 %M41PB stays at 00:22:571260SP 11
44Igor BŁASZKOWSKI27:48JM11-1455.04 %M42First Timer!159SP 11
45Maja ORMIŃSKA27:53JW11-1459.65 %F3First Timer!298SP 11
46Julia ETMAŃSKA28:03JW11-1459.30 %F4First Timer!197SP 11
48Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1128:20JM1055.71 %M44New PB!357SP 11
49Jakub SZWEDA SP NR 1128:20JM1057.71 %M45New PB!456SP 11
54Szymon MACHOLL28:51JM1056.67 %M49BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!652SP 8
56Bartosz ULIK SP1129:01JM1056.35 %M51First Timer!250SP 11
59Masciej SZWINDOWSKI SP1129:36JM1053.32 %M53New PB!448SP 11
62Joanna BOREK30:51JW15-1749.00 %F8First Timer!393UKLO
64Adam RUDKO31:01JM1050.89 %M56PB stays at 00:27:08545SSP 2
65Franciszek ORMIŃSKI SP1131:08JM1050.70 %M57First Timer!244SP 11
66Martyna Małgorzata KLÓSKOWSKA31:08JW15-1748.55 %F9First Timer!192I LO
67Dominik ZEMBURA31:34JM1050.00 %M58PB stays at 00:28:54443SP 11
68Paweł SZWINDOWSKI SP1131:46JM1051.47 %M59PB stays at 00:28:34442SP 11
70Kacper ŁOSIAK SP1132:06JM1050.93 %M61First Timer!140SP 11
71Kacper CYBULSKI32:13JM1048.99 %M62First Timer!139SP 12
73Jakub KOSMACZ SP1132:21JM1048.79 %M64New PB!337SP 11
75Konrad KACZMAREK SP1132:36JM1048.42 %M65First Timer!236SP 11
76Mikołaj DZIĘCIOŁOWSKI SP1132:43JM1048.24 %M66First Timer!135SP 11
77Michał BIELSKI33:06JM1049.40 %M67First Timer!234SP 10
79Julia PACIOREK SP1133:14JW1051.35 %F12New PB!289SP 11
80Oskar LEWCZUK33:49JM11-1445.24 %M68First Timer!333SP 11
81Edyta WOJDYŁO35:02JW11-1445.58 %F13First Timer!388SP 4
84Julia PARASIAK SP1135:17JW1048.37 %F15BIEGAJĄCY TCZEWFirst Timer!186SP 11
85Tomasz KROPKOWSKI SP 1135:19JM1044.69 %M70New PB!431SP 11
86Maria TOBIAŃSKA35:40JW1049.21 %F16First Timer!285SP 11
87Zofia GROSS35:42JW1047.81 %F17First Timer!184SP 11
90Julia WRYK SP 1135:51JW1047.61 %F20New PB!381SP 11
92Amelia ŁOSIAK SP1135:57JW11-1446.27 %F21First Timer!180SP 11



Archiwum:

2016/2017 - I edycjaWyniki końcowe

0003481