Regulamin rywalizacji szkół podstawowych

Regulamin rywalizacji szkół ponadpodstawowych


Punktacja drużynowa (8.9.2018-15.6.2019):

Lp.SzkołaPunkty za udziałLiczba uczniów
1SP 1017
2SSP 242112
3SP 41029
4SP 5322
5SP 7931
6SP 8210
7SP 1017108
8SP 114289
9SP 1216108
10KSP1025
11I LO07
12II LO122
13UKLO520
14ZST03
15ZSE04
16CKZ Nauka02
Σ*157609


Punktacja indywidualna:

Lp.UczeńSzkołaPunkty za udziałPunkty za miejsce
1Kamila ANDRYJENKOSP 1
2Joanna BRANDTSP 1
3Jakub BURCZYKSP 1
4Małgorzata CHMIELECKASP 1
5Martyna DEYNASP 1
6Pawel GAJDOWSKISP 1
7Łukasz DI GIUSTOSP 1
8Kamil KIERZKOWSKISP 1
9Marta KWIATKOWSKASP 1
10Sandra LIPIŃSKASP 1
11Natalia LUBISZEWSKASP 1
12Oliwer MUELLERSP 1
13Stanisław Józef OKOŃSKISP 1
14Kornelia Anna FRANKIEWICZ SP1SP 1
15Dobrawa STĘPIEŃSP 1
16Agata ŁUCKASP 1
17Kamil ŻEBROWSKISP 1
18Kinga Wiktoria ARMATOWSKASSP 2
19Ryszard BALCEROWICZSSP 2
20Konrad BANUCHASSP 2
21Mateusz Jan BIELINSKISSP 2
22Mateusz BIELIŃSKISSP 2
23Paweł Kacper BOBERSSP 2
24Kacper Łukasz BOBERSSP 2
25Nikodem BONIKOWSKISSP 2
26Borys BORYCKISSP 22138
27Viktor BORYCKISSP 2
28Igor BRZUCHALSKISSP 2
29Julian BUCHHOLZSSP 2
30Aleksandra BĄCZYKSSP 2
31Artur Tadeusz BĄKSSP 2
32Rozalia BŁASZKSSP 2
33Gabriela CHABOWSKASSP 2
34Nathaniel CHABOWSKISSP 2
35Krzysztof CHORĄŻEWSKISSP 2
36Zofia Estera CIESIELSKASSP 23295
37Olimpia CIESIELSKASSP 2
38Aleksander CISKOWSKISSP 2
39Natalia CWETKOSSP 2
40Kinga CZERWIECSSP 2
41Martyna CZERWIŃSKASSP 2
42Mikołaj DEPTULSKISSP 2
43Marietta DERUSSSP 2
44Nikola Monika DROSSELSSP 2
45Jędrek DZIADULSSP 2
46Igor DZIEWIĄTKOWSKISSP 2
47Klaudia ELCMANNSSP 2
48Bartosz GOŁUCHOWSKISSP 2
49Oliwia,maria GROBOWSKASSP 2
50Szymon GRUNDMANSSP 2111
51Przemek HENDRYSIAKSSP 23146
52Bartosz HENDRYSIAKSSP 23254
53Oskar JAROŃSKISSP 2
54Dawid Jerzy JURCZYKSSP 2
55Fabian KANAREKSSP 2
56Wiktor KARNOWSKISSP 2
57Magdalena Ewa KELSZSSP 2
58Magda Ewa KELSZSSP 22122
59Marika KIRYKSSP 2
60Kacper KOITKASSP 2179
61Laura KOITKASSP 2
62Klaudia Aleksandra KOKOTSSP 2
63Daniel KOLECZKASSP 2
64Remigiusz KOMOROWSKISSP 2
65Jakub KOMOROWSKISSP 2
66Agata KONOPACKASSP 2
67Jakub KONOPACKISSP 2
68Wiktor KRYŻASSP 2
69Oliwia LESZCZYŃSKASSP 2
70Kamil MAJCHRZAKSSP 2
71Agata MALINOWSKASSP 2
72Dominik MICHALSKISSP 2
73Olivia Kujach MICHAŁOWSKASSP 2
74Kacper MICHAŁOWSKISSP 2
75Dawid MICHAŁOWSKISSP 2
76Nikola MODZELEWSKASSP 23241
77Katarzyna MURAWSKASSP 22140
78Mateusz PAWEŁEKSSP 214
79Hubert Tomasz PRABUCKISSP 2
80Karol RADZEWICZSSP 2
81Amadeusz RAJDASSP 2
82Kacper ROHDASSP 2
83Natalia ROSIŃSKASSP 2
84Adam RUDKOSSP 2
85Aleksander RUDKOSSP 23245
86Magdalena RUDKOSSP 2
87Maja RUTKOWSKASSP 23258
88Zuzanna RYCHERTSSP 2
89Piotr STOCHMALSSP 2
90Cyprian STYRBICKISSP 2
91Paweł SURWIŁOSSP 219
92Patryk SURWIŁOSSP 2
93Anna SZAFRANIECSSP 2
94Julian SZAFRANIECSSP 2
95Nadia SZAMECKASSP 2
96Kamil SZCZEPAŃSKISSP 2
97Jakub SZCZEPAŃSKISSP 2
98Natalia SZCZĘSNASSP 2
99Jakub SZKUATSSP 2
100Karolina SZULCSSP 2
101Lena SZYCASSP 2
102Zofia SZYMKIEWICZSSP 23231
103Lucjan SZYMKIEWICZSSP 2129
104Kacper TASARZSSP 2
105Jakub TOCEWICZSSP 2
106Filip TOCEWICZSSP 23203
107Jan Paweł TUSZKOWSKISSP 2
108Antoni Zbigniew TUSZKOWSKISSP 2
109Zuzanna TYBUSSSP 2
110Julian UBOWSKISSP 2
111Marcel WALKOWIAKSSP 22194
112Błażej WIECZORKOWSKISSP 2
113Zofia WIELANEKSSP 2
114Szymon WIERCINSKISSP 2
115Emilia Małgorzata WIERCZYŃSKASSP 2
116Daniel WINIARSKISSP 2
117Kacper WOŁOWIECSSP 2
118Wiktoria WOŁYŃSKASSP 22144
119Dominik ZAMLECKISSP 2
120Iga ZIELIŃSKASSP 2
121Oliwia ZIELKASSP 2
122Piotr ZIÓŁEKSSP 22187
123Michał ZIĘTEKSSP 2
124Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZSSP 2
125Michał ŚLEDŹSSP 2
126Krystian ŻUKOWSKISSP 2
127Bartosz ŻUKOWSKISSP 2
128Małgorzata ŻURSSP 2127
129Olivier ŻURAWSKISSP 2
130Maja Wiktoria BORKOWSKASP 4
131Cyprian BORZYSZKOWSKISP 4
132Nikodem CYRZONSP 4
133Sebastian DUBIELASP 4115
134Aleksandra Maria GARSKASP 4
135Sandra GÓRSKASP 42187
136Filip GŁÓWCZEWSKISP 4
137Kamila Katarzyna KOSZYKSP 42156
138Marcel KRESINSP 43202
139Marcelina Ewa KROPKOWSKASP 4
140Zuzanna LASKOWSKASP 4
141Natalia LIDZIŃSKASP 4
142Oliwer MARASSP 4
143Martyna MARCZAKSP 4
144Katarzyna ORZŁOWSKASP 4
145Franciszek OTSP 4
146Agata PUSTKOWSKASP 4
147Agata PYTKASP 4
148Paweł RUDZKISP 4
149Dawid SZCZUKOWSKISP 4
150Natalia TOPOLSKASP 4
151Kamil WOJCIECHOWSKISP 4
152Edyta WOJDYŁOSP 4
153Dominik WOŚSP 4
154Mateusz WRYCZ-REKOWSKISP 4
155Tymon ZIELIŃSKISP 4
156Marcelina ZIEWIECSP 4
157Wiktoria ŁOSIAKSP 42186
158Wiktor ŁOSIAKSP 4
159Dawid BUDZISZEWSKISP 5
160Mikołaj BURCZYKSP 5
161Zuzanna CIESIELSKASP 5
162Stanisław DUBIEŃSP 5
163Kinga FALIŃSKASP 5
164Tatiana GEDOWSKASP 5
165Michał KRZEMIŃSKISP 5135
166Mikołaj KRZEMIŃSKISP 5134
167Maciej MACIEJEWSKISP 5
168Alina MANIKOWSKASP 5142
169Franciszek MAZURSP 5
170Aleksander MAZURSP 5
171Robert MITIGOWSKISP 5
172Oskar OLSZAKSP 5
173Igor OLSZEWSKISP 5
174Wiktoria Paulina PABJANSP 5
175Adam Michał SAIDOWSKISP 5
176Jakub SOWASP 5
177Igor SZCZEBLEWSKISP 5
178Wiktoria SZCZODROWSKASP 5
179Tomasz TOMASZEWSKISP 5
180Roksana ZABROCKASP 5
181Irena ARMATOWSKASP 72111
182Marta BAWÓŁSP 7
183Kewin BELINGSP 7
184Maciej BORATYNSP 7
185Krzysztof BRZEZIŃSKISP 7
186Julia BŁASZCZUKSP 7
187Aleksandra CIMANSP 7
188Gracjan DRZEWIECKISP 7
189Maciej DĄBROWSKISP 7
190Julia GAWROŃSKASP 72111
191Agata Maria GUZSP 7
192Mateusz Tomasz GÓRSKISP 7
193Milena JEWSIENIASP 7
194Adrian KREFTSP 7
195Weronika KROPIDŁOWSKASP 7
196Marta KRUKSP 7
197Kamelia KĘPKASP 7
198Amelia KĘPKASP 7
199Wiktoria LANGESP 7
200Tymoteusz LENARTSP 7
201Maciej LIPIŃSKISP 7
202Maja MARASSP 7
203Olaf PAZDANSP 7
204Mateusz PEHNKESP 7
205Julia PODJACKASP 7166
206Szymon PODJACKISP 714
207Agata REKOWSKASP 7
208Oliwia SPRATEKSP 7
209Mateusz WOJCIECHOWSKISP 7
210Bartosz ZIELIŃSKISP 7158
211Karolina ZIÓŁKOWSKASP 72111
212Igor ZIMNY SP 8SP 8
213Oliwier KALICIŃSKISP 8
214Mariusz KUBACHSP 8
215Ewelina LORKOWSKASP 8
216Szymon MACHOLLSP 8
217Jakub PIEKARSKISP 8
218Jan PIEKARSKISP 82178
219Lucyna RIEBANDTSP 8
220Nikodem SPIEREWKASP 8
221Filip ZIMNYSP 8
222Weronika Monika BABIELSP 10
223Zuzanna BIELIŃSKASP 10
224Kinga BIELIŃSKASP 10
225Michał BIELSKISP 10
226Amelia BLEJASP 10
227Lena BOCHNOSP 10
228Wojciech BORYSSP 10155
229Antoni BUCHHOLCSP 10
230Weronika BURDZICKASP 10
231Dominik BURDZICKISP 10
232Kinga CIEPIAŁOWSKASP 10
233Jacek CZAPLASP 10
234Jakub CZIRSONSP 10
235Zuzanna DEJASP 10
236Julia DERENGOWSKASP 10
237Paweł DIETRICHSP 10
238Nadia FURMANSP 10
239Karol GAJDOWSKISP 10
240Emilia GARDZIŃSKASP 10
241Joanna GORYŃSKASP 10
242Jagoda GRZEŚKOWIAKSP 10
243Kinga GRĄDZIELSP 10
244Krzysztof GÓRKASP 10
245Jakub HASSESP 10
246Dominika HEROLDSP 10
247Marta HUEBNERSP 10
248Bartosz HUEBNERSP 10
249Krystian JACHIMOWICZSP 10
250Patryk JANISZEKSP 10
251Agata JANKOSP 10
252Anna JARZĄBEKSP 10155
253Julia KARPUSSP 10
254Oskar KITKOWSKISP 10
255Oskar KLEISTSP 10
256Nikola Ewa KLUNDERSP 10
257Alicja KOSICKASP 10
258Błażej KOSICKISP 10
259Bartosz KOWALCZYKSP 10
260Nikola KOZŁOWSKASP 10
261Magda KOŃCZEWSKASP 10
262Kornelia KRASKASP 10
263Bartosz KRZYSZCZAKSP 10
264Zuzanna KUCKSSP 10
265Julia KURKIEWICZSP 10
266Jakub KWELLASP 10
267Katarzyna LACHOWICZSP 10
268Anna LASKOWSKASP 10
269Amelia LEWANDOWSKASP 10
270Paweł LITWIŃSKISP 10
271Adrianna MALICKASP 10
272Julia MAZURKIEWICZSP 10141
273Paulina Sylwia MECHLEWICZSP 10
274Maksymilian MEYERSP 10
275Bartosz Jan MILERSP 10
276Julia Joanna MIŁOSZSP 10
277Paulina Julia MOMOTKOSP 10
278Julia MORUSSP 10
279Natalia MUELLERSP 10140
280Zofia MUSZARSKASP 10
281Mateusz MUSZYŃSKISP 10
282Aniela MĘTLEWICZSP 10
283Klaudia NABAKOWSKASP 10
284Maksymilian NATALEWICZSP 10
285Maria Krystyna NITKOWSKASP 10156
286Wiktoria NOWICKASP 10164
287Karol NOWICKISP 1011
288Kornelia OCHMIŃSKASP 10
289Nicola OSSOWSKASP 10167
290Natalia Joanna PELPLIŃSKASP 10
291Amelia PIECZENIAKSP 10182
292Anna PIOCHSP 10
293Anna PIOTROWSKASP 10
294Zuzanna PIOTROWSKASP 10176
295Martyna RACKASP 10
296Michał RACZKOWSKISP 10117
297Julia RĄCZKOWSKASP 10
298Wiktoria SADOWSKASP 10
299Weronika , Monika SADOWSKASP 10
300Maksymilian SADOWSKISP 10
301Weronika SCHARMACHSP 10
302Milena Maria SCHLESERSP 10165
303Oliwia SIADAKSP 10158
304Piotr SONTOWSKISP 10
305Monika RADKOWSKA SP10SP 10161
306Kinga TOMASZEWSKA SP10SP 10
307Oliwia STAWICKASP 10176
308Agata STOJAŁOWSKASP 10
309Weronika SZARMACHSP 10
310Stanislaw SZCZODROWSKISP 10
311Stanisław SZCZODROWSKISP 10
312Oliwier Wojciech SZLICHTSP 10
313Roksana Karolina SZYMONIAKSP 10
314Jan Paweł SZYMONIAKSP 10
315Marek TAFLIŃSKISP 10
316Jagoda MELLER SP10 TCZEWSP 10
317Aleksandra TURZYŃSKASP 10
318Ada WEBERSP 10
319Zuzanna WECHTEROWICZSP 10
320Klaudia WLAZŁOWICZSP 10
321Agata WRÓŻBITSP 10
322Agata Maria WYSOKIŃSKASP 10
323Leon ZWIEFKASP 10
324Natalia ŁUCKASP 10168
325Tymon ŁUCZAKSP 10145
326Aleksandra ŁUGOWSKASP 10
327Zosia ŚLEDŹSP 10
328Karol ŚWIGOŃSKISP 10
329Klara ŻOŁNOWSKASP 10
330Julia WRYK SP 11SP 11151
331Amelia WANTKE SP 11SP 11
332Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 11SP 11239
333Max Łukasz MAJ SP 11SP 11144
334Tomasz KROPKOWSKI SP 11SP 11
335Jakub SZWEDA SP NR 11SP 11
336Natalia ZĄBEK SP 11SP 11160
337Miłosz STRZESZYŃSKI SP 11SP 11
338Bartosz SZWINDOWSKI SP 11SP 11113
339Jakub BARTOSP 11
340Samuel BEDNAREKSP 11
341Kornelia BIERUTSP 11
342Zuzanna BRANDTSP 11
343Igor BŁASZKOWSKISP 11
344Karol CHRACASP 11
345Szczepan CHRZANOWSKISP 11
346Liliana CZECHANOWSKASP 11
347Szymon CZECHANOWSKISP 112120
348Dominik DAMPSSP 11
349Wiktoria DRUSZCZSP 11
350Mateusz DUBIELASP 1111
351Julia ETMAŃSKASP 11
352Nikola GRABOWSKASP 11
353Zofia GROSSSP 11
354Szymon HAWRYLUKSP 11
355Oskar JAGUSZEWSKISP 11384
356Mateusz JAKUBIAKSP 11
357Julia JANASSP 11
358Nadia JANASSP 11
359Hubert JEDYNOWICZSP 1111
360Anna Małgorzata JURCZYŃSKASP 11145
361Konrad KACZMAREKSP 1122
362Ernest KLEINSP 11
363Inga KLEINSP 11
364Karol KLOSOWSKISP 11
365Filip KMINIKOWSKISP 11
366Stanisław KOLOSSP 11
367Konrad KREFTSP 11
368Martyna KREJASP 11
369Tomasz KUNOWSKISP 11175
370Nikola KWIATKOWSKASP 11143
371Filip LATOSZEWSKISP 11
372Oskar LEWCZUKSP 11
373Patrycja LIPIAKSP 11154
374Paweł LIPIAKSP 11
375Kacper Krzysztof MAJSP 11
376Natalia MAJSP 11
377Michalina MAMCARZSP 11147
378Patryk MICHNASP 11
379Oliwia Sp.11 Tczew MYSZKASP 11172
380Kacper NOGASP 11
381Maja ORMIŃSKASP 11187
382Karolina OSNOWSKASP 11
383Adam, Gabriel PIEKUTSP 11
384Paulina PLISZKASP 11
385Tymon PORĘBSKISP 11
386Anastazja Laura PUSTKOWSKASP 11
387Weronika REPIŃSKASP 11
388Adrian RIEBANDTSP 11
389Aleksandra RZEKANOWSKASP 11
390Roksana RÓŻALSKASP 11
391Marta SIMSP 11
392Kacper MISIARZ SP11SP 1123
393Oskar REIMUS SP11SP 1111
394Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP11SP 1115
395Jakub GRUHLKE SP11SP 1122
396Franciszek ORMIŃSKI SP11SP 11291
397Julia PARASIAK SP11SP 11153
398Jakub KOSMACZ SP11SP 11215
399Mikołaj DZIĘCIOŁOWSKI SP11SP 11
400Julia PACIOREK SP11SP 11162
401Bartosz ULIK SP11SP 11132
402Kacper ŁOSIAK SP11SP 11
403Masciej SZWINDOWSKI SP11SP 11161
404Paweł SZWINDOWSKI SP11SP 11118
405Oliwier AFTKA SP11SP 11
406Amelia ŁOSIAK SP11SP 11
407Mikołaj CHAMSKI SP 11 TCZEWSP 1111
408Maria TOBIAŃSKASP 11
409Dawid TURZYŃSKISP 112138
410Maja WARUSZEWSKASP 11
411Filip WITCZAKSP 11
412Julian WITCZAKSP 11
413Paweł WOJDYŁOSP 11
414Dominik ZEMBURASP 11263
415Maja ŁAPACZSP 11
416Igor ŁĘGOWSKISP 11
417Adrian ŻUBIŃSKISP 11
418Jakub ŻYWICKISP 11
419Filip CZYŻYCKI SP 12SP 12
420Lena NARLOCH SP 12SP 12
421Mateusz LENCKOWSKI SP 12SP 12
422Magdalena BACŁAWSKASP 12
423Franciszek BACŁAWSKISP 12
424Julita BIEDKASP 12
425Zofia Joanna BIEDKASP 12
426Julia BROTAJSP 12
427Amelia BURCZYKSP 12149
428Przemysław BURDZIŃSKISP 12
429Lena BZOWSKASP 12
430Kacper, Paweł CHEREKSP 12
431Kacper CYBULSKISP 12
432Amelia CYRZONSP 12
433Bartosz CZOCHÓRSP 12
434Mateusz DRAGUNSP 12
435Jakub DRAJEWSKISP 12146
436Anna DUWENSEESP 12
437Zuzanna DZIEDZICSP 12
438Mikołaj FRYDRYCHEWICZSP 12
439Aurelia GEROWSKASP 12
440Laura GŁÓWCZEWSKASP 12
441Lidia JANICKASP 12
442Jan JANICKISP 1211
443Filip JANICKISP 1211
444Karolina JARZYŃSKASP 12
445Zuzanna KACZMAREKSP 12
446Jakub KALITTASP 12152
447Aleksandra KLAJDASP 12
448Kacper KLAWIKOWSKISP 12
449Nadia KLICZEWSKASP 12
450Marcel KLIMCZAKSP 12
451Aleksandra KORDASP 12
452Zuzanna KOSZAŁKASP 12
453Filip KOSZAŁKASP 1211
454Julia KOZŁOWSKASP 12
455Alicja KOZŁOWSKASP 12
456Kajetan Krzysztof KRYKOWSKISP 12
457Marcel Nikodem KUROWSKISP 12
458Bartek LEGIEĆSP 12
459Artur LEWANDOWSKISP 12
460Julia MADEJASP 12
461Oskar MAJSP 12
462Wiktor MALEKSP 12
463Agata MARCHAJSP 12
464Oliwia MARCHAJSP 12
465Sandra MATYSZEWSKASP 12166
466Adrian MATYSZEWSKISP 12
467Wiktor MIELEWCZYKSP 12
468Franciszek MILEWSKISP 12
469Kacper NOWAKSP 12
470Wiktor OGONOWSKISP 12112
471Maja OSTROWSKASP 12
472Antoni OTSP 12
473Zuzanna Ewa OTSP 12
474Weronika OTSP 12
475Wiktoria OTSP 12
476Aneta PADYKUŁASP 12
477Julia Anna PALUCHSP 12
478Dawid PAŁKOWSKISP 12
479Kacper PESTKASP 12395
480Maja PIOTROWSKASP 12
481Agata PIOTROWSKASP 12
482Natalia PONIEWAŻSP 12
483Florian PORTJANKOSP 12
484Maksymilian PUCKOWSKISP 12
485Kornelia RASZEJASP 12
486Szymon ROMANSP 12
487Oliwia SIKORSKASP 12
488Marcel SKIERKASP 12
489Oliwia SOBCZAKSP 12
490Oliwia SOWASP 12
491Olga SOWASP 12
492Kamil SOWASP 12
493Julia ZIÓŁKOWSKA SP12SP 12
494Dawid Tomasz ZIMNY SP12TCZEWSP 1211
495Maja SPŁAWIŃSKASP 12
496Barbara SPŁAWIŃSKASP 12
497Szymon STACEWICZSP 12
498Marta STARANOWICZSP 12
499Szymon STASZENKOSP 12
500Amelia STECSP 12
501Marcel STORMASP 12
502Antoni STRAMBOWSKISP 12194
503Dominik STRZESZYNASP 12
504Martyna SZCZYGLAKSP 12
505Karolina SZTYBERSP 12
506Igor SZUTOWICZSP 12
507Marta Anna TOMALASP 12
508Bartosz TUTLEWSKISP 12
509Kornelia URBANOWSKASP 12
510Konrad WICHMANNSP 1211
511Tamara WICHMANNSP 12198
512Zuzanna WINSŁAWSKASP 12
513Rafał WINTERSP 12
514Sebastian WINTERSP 12
515Radoslaw ZABINSKISP 12
516Weronika Klaudia ZABOROWSKASP 12
517Szymon ZACHOLLASP 12
518Kacper ZAKRZEWSKISP 12
519Jakub ZIELINSKISP 12
520Julia ZIELIŃSKASP 12
521Michał Wojciech ZIELIŃSKISP 12122
522Maja ZILLERSP 12
523Klaudia ŁYŻWIŃSKASP 12
524Oskar ŻOKSP 12
525Agata ŻYLISSP 12
526Nikodem Sebastian ŻYŚKOSP 12
527Karol ADAMCZYKKSP2155
528Mateusz BINISZKIEWICZKSP
529Piotr DANGKSP276
530Konrad Jan ELSZKOWSKIKSP
531Amelia GORCZYŃSKAKSP
532Patrycja HEROLDKSP
533Monika Maria HOLZKSP
534Julia JARKUSZEWICZKSP290
535Aleksandra JASTRZĘBSKAKSP
536Wiktoria KACZMARSKAKSP
537Emilia KIEDROWSKAKSP
538Bartosz Aleksnader KMIEĆKOWIAKKSP
539Maria KROPIDŁOWSKAKSP
540Mateusz KRZEMIŃSKIKSP2178
541Adriana KRÓLKSP
542Mateusz LIPIAKKSP
543Zosia PAWŁUSZEWICZKSP292
544Olga PYTKAKSP
545Magdalena RUTKOWSKAKSP
546Adrianna SIMKSP
547Laura SZEWELKSP
548Zofia SZWEDAKSP
549Olga SZYCAKSP
550Zofia TOBIAŃSKAKSP
551Amelia WĘSIERSKAKSP
552Gustaw Rafał ANDRZEJEWSKII LO
553Szymon DERUSI LO
554Szymon Tadeusz DZIEDZICI LO
555Martyna Małgorzata KLÓSKOWSKAI LO
556Tomasz Paweł OSIAKI LO
557Wojciech Robert WESOŁOWSKII LO
558Piotr ZACHAREKI LO
559Martyn BRZOSKOWSKIII LO
560Gosia BURCZYKII LO
561Marcelina CESARZII LO
562Katarzyna CHOIŃSKAII LO
563Kasia CHOIŃSKAII LO
564Dawid DUBIELAII LO173
565Mikołaj KASZUBOWSKIII LO
566Martyna KRYGIERII LO
567Krystian KUJAWIŃSKIII LO
568Adam Franciszek LESZCZYŃSKIII LO
569Aleksandra NABAKOWSKAII LO
570Aleksandra PUCKOWSKAII LO
571Aleksandra RAJEKII LO
572Ania SAWCZENKOII LO
573Maciej STAŃCZYKII LO
574Zuzanna SZABŁOWSKAII LO
575Patryk SZCZUKOWSKIII LO
576Mateusz SZWINDOWSKIII LO
577Ania WOLSKAII LO
578Marcin WUJECKIII LO
579Adrian WYRWICKIII LO
580Weronika ŁOBOCKAII LO
581Kasia BANACHUKLO
582Joanna BOREKUKLO
583Agata CHARKIEWICZUKLO
584Wiktoria CZAPSKA-PRUSZAKUKLO
585Daria DANGUKLO2128
586Maria DEPTULSKAUKLO
587Zofia FRĄTCZAKUKLO
588Jacek Paweł GIBASUKLO
589Adam JANUSZKIEWICZUKLO
590Maciej KRAKOWIAKUKLO
591Jan LEFANCZYKUKLO
592Basia LEWANDOWSKAUKLO
593Weronika MACHOLLUKLO
594Oskar MAKOWSKIUKLO2169
595Adrianna MOMOTKOUKLO
596Sergiusz MĄKOSAUKLO
597Zuzanna Maria NIEDZIAŁKOWSKAUKLO
598Krzysztof Marcin OSIAKUKLO
599Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKIUKLO120
600Bartosz ŁAWNYUKLO
601Daniel HAPKAZST
602Michał STAWICKIZST
603Szymon STEFAŃSKIZST
604Maciej GOŁYŃSKIZSE
605Mikołaj KALITTAZSE
606Adrianna PUCKOWSKAZSE
607Paweł ZIÓŁKOWSKIZSE
608Adrian KNOPPCKZ Nauka
609Damian MAŁOLEPSZYCKZ Nauka


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrunTczew#123 - 22.09.2018:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
9Mateusz KRZEMIŃSKI21:27JM15-1763.87 %M9New PB!1592KSP
11Jan PIEKARSKI21:53JM11-1466.26 %M11BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!10090SP 8
14Piotr ZIÓŁEK22:18JM15-1762.41 %M12PB stays at 00:19:202489SSP 2
17Bartosz HENDRYSIAK22:28JM11-1463.13 %M15PB stays at 00:22:004286SSP 2
20Oskar MAKOWSKI22:40JM15-1759.56 %M18PB stays at 00:22:18483UKLO
21Zofia Estera CIESIELSKA22:42JW11-1469.24 %F3PB stays at 00:21:532898SSP 2
22Aleksander RUDKO22:46JM11-1462.30 %M19PB stays at 00:20:485082SSP 2
25Kacper KOITKA23:00JM15-1760.51 %M22PB stays at 00:21:102779SSP 2
31Karol ADAMCZYK23:55JM15-1758.19 %M27PB stays at 00:21:504774KSP
32Dawid DUBIELA24:01JM15-1756.21 %M28PB stays at 00:22:191373II LO
45Dawid TURZYŃSKI24:56JM11-1459.63 %M39PB stays at 00:23:17362SP 11
46Masciej SZWINDOWSKI SP1124:58JM11-1461.28 %M40PB stays at 00:24:331761SP 11
48Szymon CZECHANOWSKI25:12JM11-1458.99 %M42PB stays at 00:22:571959SP 11
49Franciszek ORMIŃSKI SP1125:12JM11-1460.71 %M43New PB!958SP 11
53Borys BORYCKI25:35JM11-1458.11 %M47PB stays at 00:23:581654SSP 2
54Filip TOCEWICZ25:36JM11-1456.64 %M48PB stays at 00:23:591653SSP 2
58Sandra GÓRSKA25:49JW11-1461.85 %F8New PB!4093SP 4
61Maja RUTKOWSKA26:09JW11-1461.06 %F9PB stays at 00:24:272892SSP 2
66Przemek HENDRYSIAK26:30JM11-1456.10 %M57PB stays at 00:26:18744SSP 2
67Wiktoria ŁOSIAK26:32JW11-1460.18 %F10PB stays at 00:24:371391SP 4
73Dominik ZEMBURA26:35JM11-1457.55 %M60New PB!1341SP 11
90Amelia PIECZENIAK28:01JW1062.64 %F19New PB!782SP 10
91Lucjan SZYMKIEWICZ28:03JM1060.67 %M72New PB!329SSP 2
92Wiktoria WOŁYŃSKA28:04JW11-1459.26 %F20PB stays at 00:26:27881SSP 2
93Nikola MODZELEWSKA28:27JW11-1458.47 %F21New PB!880SSP 2
99Zofia SZYMKIEWICZ28:43JW11-1456.70 %F23PB stays at 00:26:19778SSP 2
102Oliwia STAWICKA29:50JW11-1455.75 %F25PB stays at 00:29:05876SP 10
103Oskar JAGUSZEWSKI30:02JM11-1450.94 %M78PB stays at 00:29:59423SP 11
104Michał Wojciech ZIELIŃSKI30:22JM1053.84 %M79PB stays at 00:29:04622SP 12
105Kamila Katarzyna KOSZYK30:23JW15-1750.36 %F26PB stays at 00:23:383075SP 4
107Marcel KRESIN30:25JM15-1745.75 %M81PB stays at 00:20:451820SP 4
111Paweł SZWINDOWSKI SP1131:10JM1050.64 %M83PB stays at 00:28:34918SP 11
112Michał RACZKOWSKI31:23JM11-1448.75 %M84PB stays at 00:28:50517SP 10
114Kacper PESTKA31:44JM11-1446.85 %M86PB stays at 00:28:091415SP 12
115Jakub KOSMACZ SP1131:55JM11-1447.94 %M87PB stays at 00:28:381314SP 11
120Bartosz SZWINDOWSKI SP 1132:29JM11-1445.77 %M88PB stays at 00:26:411613SP 11
123Magda Ewa KELSZ33:41JW11-1449.38 %F34PB stays at 00:31:42667SSP 2
124Szymon GRUNDMAN33:41JM11-1445.42 %M90New PB!211SSP 2
127Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1134:37JM11-1444.20 %M93PB stays at 00:26:37118SP 11
131Szymon PODJACKI35:09JM1046.51 %M97First Timer!14SP 7
132Julia PODJACKA35:18JW11-1447.12 %F35First Timer!166SP 7
134Milena Maria SCHLESER35:42JW11-1445.61 %F36New PB!565SP 10
135Kacper MISIARZ SP1136:16JM1043.52 %M99PB stays at 00:33:4392SP 11
136Wiktoria NOWICKA36:20JW1046.97 %F37PB stays at 00:32:38764SP 10
138Karol NOWICKI36:59JM11-1440.20 %M100PB stays at 00:28:0951SP 10
140Monika RADKOWSKA SP1037:48JW11-1444.00 %F40PB stays at 00:35:15461SP 10
143Oliwia SIADAK40:15JW11-1440.46 %F43PB stays at 00:36:04758SP 10
146Maria Krystyna NITKOWSKA40:22JW11-1440.34 %F45PB stays at 00:28:14756SP 10
147Anna JARZĄBEK40:39JW11-1440.92 %F46PB stays at 00:34:55555SP 10
150Karolina ZIÓŁKOWSKA42:08JW1043.00 %F48PB stays at 00:33:21753SP 7
151Zosia PAWŁUSZEWICZ42:11JW11-1437.26 %F49PB stays at 00:35:231652KSP
152Julia JARKUSZEWICZ42:12JW11-1437.84 %F50PB stays at 00:37:191451KSP
156Mikołaj CHAMSKI SP 11 TCZEW44:12JM1035.71 %M104PB stays at 00:36:3631SP 11
158Konrad KACZMAREK44:32JM11-1434.36 %M106PB stays at 00:35:2261SP 11
160Jakub GRUHLKE SP1144:47JM1035.24 %M108PB stays at 00:24:36101SP 11
166Oskar REIMUS SP1146:57JM11-1432.59 %M109PB stays at 00:34:1681SP 11
169Julia MAZURKIEWICZ48:48JW11-1434.08 %F60PB stays at 00:38:57841SP 10
170Natalia MUELLER48:49JW11-1434.07 %F61PB stays at 00:41:03540SP 10
171Irena ARMATOWSKA49:57JW1035.14 %F62New PB!239SP 7
172Julia GAWROŃSKA49:57JW1035.14 %F63New PB!238SP 7

parkrunTczew#122 - 15.09.2018:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
3Piotr ZIÓŁEK19:34JM15-1771.12 %M3PB stays at 00:19:202398SSP 2
4Marcel WALKOWIAK19:57JM11-1471.09 %M4PB stays at 00:19:383797SSP 2
7Bartosz HENDRYSIAK22:00JM11-1464.47 %M7New PB!4194SSP 2
8Zofia Estera CIESIELSKA22:13JW11-1470.74 %F1PB stays at 00:21:5327100SSP 2
10Aleksander RUDKO22:37JM11-1462.71 %M8PB stays at 00:20:484993SSP 2
15Jan PIEKARSKI23:43JM11-1461.14 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:389988SP 8
16Marcel KRESIN23:45JM15-1758.60 %M14PB stays at 00:20:451787SP 4
17Oskar MAKOWSKI23:51JM15-1756.60 %M15PB stays at 00:22:18386UKLO
19Borys BORYCKI23:58JM11-1462.03 %M17New PB!1584SSP 2
20Filip TOCEWICZ23:59JM11-1460.46 %M18New PB!1583SSP 2
23Karol ADAMCZYK24:44JM15-1756.27 %M20PB stays at 00:21:504681KSP
40Maja RUTKOWSKA27:49JW11-1457.40 %F9PB stays at 00:24:272792SSP 2
44Kacper PESTKA28:28JM11-1452.22 %M34PB stays at 00:28:091367SP 12
46Przemek HENDRYSIAK29:02JM11-1451.21 %M35PB stays at 00:26:18666SSP 2
47Zofia SZYMKIEWICZ29:18JW11-1455.57 %F12PB stays at 00:26:19689SSP 2
48Nikola MODZELEWSKA29:28JW11-1456.45 %F13PB stays at 00:28:55788SSP 2
49Daria DANG30:06SW18-1949.72 %F14PB stays at 00:25:453187UKLO
50Piotr DANG30:07JM11-1448.15 %M36PB stays at 00:29:33765KSP
60Katarzyna MURAWSKA31:04JW11-1452.41 %F18PB stays at 00:29:40983SSP 2
62Bartosz ZIELIŃSKI31:05JM15-1744.77 %M43First Timer!158SP 7
75Oskar JAGUSZEWSKI44:01JM11-1434.76 %M50PB stays at 00:29:59351SP 11
78Julia GAWROŃSKA50:38JW1034.66 %F28First Timer!173SP 7
81Irena ARMATOWSKA51:12JW1034.28 %F29First Timer!172SP 7

parkrunTczew#121 - 08.09.2018:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
4Marcel WALKOWIAK20:04JM11-1470.68 %M4PB stays at 00:19:383697SSP 2
6Marcel KRESIN20:51JM15-1766.75 %M6PB stays at 00:20:451695SP 4
7Antoni STRAMBOWSKI21:08JM11-1470.35 %M7New PB!1494SP 12
15Mateusz KRZEMIŃSKI22:28JM15-1760.98 %M15New PB!1486KSP
26Dawid TURZYŃSKI23:17JM11-1463.85 %M25New PB!276SP 11
27Tomasz KUNOWSKI23:17JM11-1463.85 %M26PB stays at 00:20:223375SP 11
29Bartosz HENDRYSIAK23:50JM11-1459.51 %M27PB stays at 00:22:294074SSP 2
30Tamara WICHMANN23:54JW1075.80 %F3New PB!298SP 12
34Zofia Estera CIESIELSKA24:07JW11-1465.17 %F4PB stays at 00:21:532697SSP 2
35Aleksander RUDKO24:09JM11-1458.73 %M31PB stays at 00:20:484870SSP 2
38Filip TOCEWICZ24:34JM11-1459.02 %M34PB stays at 00:24:101467SSP 2
44Szymon CZECHANOWSKI25:08JM11-1459.15 %M40PB stays at 00:22:571861SP 11
51Wojciech BORYS25:43JM1061.37 %M46New PB!655SP 10
54Wiktoria ŁOSIAK25:50JW11-1461.81 %F6PB stays at 00:24:371295SP 4
55Jakub KALITTA SP1225:54JM1060.94 %M49New PB!852SP 12
56Sandra GÓRSKA25:57JW11-1461.53 %F7PB stays at 00:25:573994SP 4
65Jakub DRAJEWSKI26:35JM11-1457.55 %M55PB stays at 00:25:25646SP 12
66Tymon ŁUCZAK26:37JM11-1455.85 %M56New PB!1245SP 10
67Max Łukasz MAJ SP 1126:39JM1059.22 %M57PB stays at 00:25:521044SP 11
78Przemek HENDRYSIAK27:06JM11-1454.86 %M65PB stays at 00:26:18536SSP 2
79Michał KRZEMIŃSKI27:14JM1057.96 %M66PB stays at 00:26:47635SP 5
80Maja ORMIŃSKA27:19JW11-1459.61 %F14PB stays at 00:26:01487SP 11
81Mikołaj KRZEMIŃSKI27:21JM11-1453.02 %M67PB stays at 00:27:06834SP 5
83Franciszek ORMIŃSKI SP1127:37JM11-1455.40 %M68PB stays at 00:26:08833SP 11
84Bartosz ULIK SP1127:38JM1057.12 %M69PB stays at 00:24:31932SP 11
85Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1127:41JM11-1455.27 %M70PB stays at 00:26:371031SP 11
98Dominik ZEMBURA28:25JM11-1453.84 %M79PB stays at 00:27:341222SP 11
100Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI28:29JM15-1747.40 %M81PB stays at 00:20:353020UKLO
104Kamila Katarzyna KOSZYK28:37JW15-1753.47 %F20PB stays at 00:23:382981SP 4
108Sebastian DUBIELA28:44JM15-1747.68 %M86PB stays at 00:26:071415SP 4
112Zuzanna PIOTROWSKA29:33JW1057.76 %F25PB stays at 00:28:24276SP 10
114Kacper PESTKA29:40JM11-1450.11 %M88PB stays at 00:28:091213SP 12
115Wiktor OGONOWSKI29:51JM1059.63 %M89PB stays at 00:28:39612SP 12
116Maja RUTKOWSKA29:53JW11-1453.43 %F27PB stays at 00:24:272674SSP 2
117Piotr DANG29:54JM11-1448.49 %M90PB stays at 00:29:33611KSP
118Nikola MODZELEWSKA29:54JW11-1455.63 %F28PB stays at 00:28:55673SSP 2
119Oskar JAGUSZEWSKI29:59JM11-1451.03 %M91New PB!210SP 11
120Paweł SURWIŁO30:06JM11-1450.83 %M92PB stays at 00:26:0769SSP 2
124Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1130:28JM11-1450.22 %M96PB stays at 00:28:00205SP 11
125Oliwia Sp.11 Tczew MYSZKA30:41JW11-1454.21 %F29New PB!372SP 11
126Mateusz PAWEŁEK30:46JM1051.30 %M97New PB!34SSP 2
131Jakub KOSMACZ SP1131:31JM11-1448.55 %M101PB stays at 00:28:38121SP 11
134Natalia ŁUCKA31:55JW11-1451.02 %F33PB stays at 00:30:43568SP 10
135Nicola OSSOWSKA31:56JW1053.44 %F34PB stays at 00:24:54567SP 10
136Dawid Tomasz ZIMNY SP12TCZEW32:03JM11-1445.24 %M102PB stays at 00:29:1271SP 12
137Mateusz DUBIELA32:10JM11-1446.22 %M103PB stays at 00:29:48131SP 11
138Sandra MATYSZEWSKA32:12JW1053.00 %F35PB stays at 00:31:43466SP 12
141Konrad WICHMANN32:37JM11-1445.58 %M105PB stays at 00:31:4451SP 12
142Zofia SZYMKIEWICZ32:42JW11-1449.80 %F37PB stays at 00:26:19564SSP 2
143Wiktoria WOŁYŃSKA32:43JW11-1450.84 %F38PB stays at 00:26:27763SSP 2
146Julia PACIOREK SP1132:53JW11-1450.58 %F39PB stays at 00:29:461762SP 11
148Natalia ZĄBEK SP 1133:13JW11-1450.08 %F41PB stays at 00:26:57660SP 11
150Karolina ZIÓŁKOWSKA33:21JW1054.32 %F43New PB!658SP 7
152Katarzyna MURAWSKA33:34JW11-1448.51 %F44PB stays at 00:29:40857SSP 2
153Jan JANICKI34:07JM1057.94 %M109PB stays at 00:30:0031SP 12
157Filip JANICKI34:34JM11-1444.26 %M112PB stays at 00:29:2141SP 12
159Hubert JEDYNOWICZ34:41JM1049.06 %M114New PB!71SP 11
161Magda Ewa KELSZ34:52JW11-1447.71 %F46PB stays at 00:31:42555SSP 2
163Patrycja LIPIAK35:04JW1050.05 %F47PB stays at 00:34:32254SP 11
164Julia PARASIAK SP1135:06JW11-1447.39 %F48BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:32:15753SP 11
168Julia WRYK SP 1135:43JW1047.78 %F50PB stays at 00:33:46751SP 11
172Amelia BURCZYK35:50JW11-1446.42 %F52PB stays at 00:29:35449SP 12
174Michalina MAMCARZ35:56JW11-1446.29 %F54PB stays at 00:29:42247SP 11
177Kacper MISIARZ SP1136:46JM1042.93 %M122PB stays at 00:33:4381SP 11
178Anna Małgorzata JURCZYŃSKA36:59JW11-1444.98 %F56PB stays at 00:32:22645SP 11
180Nikola KWIATKOWSKA37:50JW1045.11 %F58PB stays at 00:37:12643SP 11
181Alina MANIKOWSKA39:06JW1044.88 %F59New PB!242SP 5
182Daria DANG39:41SW18-1937.72 %F60PB stays at 00:25:453041UKLO
184Zosia PAWŁUSZEWICZ40:20JW11-1438.97 %F61PB stays at 00:35:231540KSP
185Julia JARKUSZEWICZ40:21JW11-1439.57 %F62PB stays at 00:37:191339KSP
186Konrad KACZMAREK41:45JM11-1436.65 %M124PB stays at 00:35:2251SP 11
187Jakub GRUHLKE SP1141:46JM1037.79 %M125PB stays at 00:24:3691SP 11
188Filip KOSZAŁKA43:16JM11-1434.36 %M126New PB!21SP 12
203Małgorzata ŻUR56:29JW1033.23 %F74PB stays at 00:24:50727SSP 2



Archiwum:

2016/2017 - I edycjaWyniki końcowe
2017/2018 - II edycjaWyniki końcowe

0006731