Regulamin rywalizacji szkół podstawowych

Regulamin rywalizacji szkół ponadpodstawowych


Punktacja drużynowa (23.9.2017-9.6.2018):


Lp.SzkołaPunkty za udziałPunkty w systemie Parkrun
1SP 115872
2SSP 2864348
3SP 4483190
4SP 500
5SP 711
6SP 8201071
7SP 10884764
8SP 111938768
9SP 12321175
10KSP181313
11I LO8584
12II LO403231
13UKLO352527
14ZST398
15ZSE7422


Punktacja indywidualna:

Lp.UczeńSzkołaPunkty za udziałPunkty w systemie Parkrun
1Małgorzata CHMIELECKASP 14238
2Pawel GAJDOWSKISP 1182
3Natalia LUBISZEWSKASP 1158
4Stanisław Józef OKOŃSKISP 16264
5Kornelia Anna FRANKIEWICZ SP1SP 13230
6Kinga Wiktoria ARMATOWSKASSP 2175
7Ryszard BALCEROWICZSSP 2125
8Mateusz BIELIŃSKISSP 22131
9Kacper Łukasz BOBERSSP 24168
10Nikodem BONIKOWSKISSP 2293
11Borys BORYCKISSP 25205
12Gabriela CHABOWSKASSP 22138
13Nathaniel CHABOWSKISSP 2162
14Zofia CIESIELSKASSP 2192
15Zofia Estera CIESIELSKASSP 2194
16Aleksander CISKOWSKISSP 2186
17Piotr DANGSSP 211
18Marietta DERUSSSP 2185
19Przemek HENDRYSIAKSSP 2146
20Bartosz HENDRYSIAKSSP 23164
21Oskar JAROŃSKISSP 2174
22Remigiusz KOMOROWSKISSP 2124
23Agata KONOPACKASSP 22135
24Jakub KONOPACKISSP 222
25Wiktor KRYŻASSP 23166
26Natalia ROSIŃSKASSP 2163
27Adam RUDKOSSP 2272
28Aleksander RUDKOSSP 25342
29Maja RUTKOWSKASSP 24369
30Piotr STOCHMALSSP 25170
31Paweł SURWIŁOSSP 2155
32Patryk SURWIŁOSSP 219
33Nadia SZAMECKASSP 2174
34Jakub SZCZEPAŃSKISSP 2388
35Kamil SZCZEPAŃSKISSP 28255
36Jakub SZKUATSSP 2493
37Filip TOCEWICZSSP 24150
38Zuzanna TYBUSSSP 22131
39Marcel WALKOWIAKSSP 24216
40Oliwia ZIELKASSP 2184
41Piotr ZIÓŁEKSSP 22122
42Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZSSP 22189
43Maja Wiktoria BORKOWSKASP 43240
44Sebastian DUBIELASP 48345
45Aleksandra Maria GARSKASP 4180
46Sandra GÓRSKASP 49668
47Kamila Katarzyna KOSZYKSP 43249
48Marcelina Ewa KROPKOWSKASP 43157
49Zuzanna LASKOWSKASP 4158
50Oliwer MARASSP 43119
51Martyna MARCZAKSP 4133
52Franciszek OTSP 4129
53Kamil WOJCIECHOWSKISP 49751
54Edyta WOJDYŁOSP 44273
55Marcelina ZIEWIECSP 4191
56Wiktoria ŁOSIAKSP 4197
57Adrian KREFTSP 711
58Igor ZIMNY SP 8SP 83117
59Szymon MACHOLLSP 85201
60Jan PIEKARSKISP 812753
61Michał BIELSKISP 10252
62Wojciech BORYSSP 104168
63Antoni BUCHHOLCSP 10124
64Weronika BURDZICKASP 10170
65Kinga CIEPIAŁOWSKASP 102109
66Jakub CZIRSONSP 10294
67Zuzanna DEJASP 10164
68Julia DERENGOWSKASP 102165
69Nadia FURMANSP 102131
70Karol GAJDOWSKISP 10183
71Emilia GARDZIŃSKASP 103228
72Jakub HASSESP 10260
73Dominika HEROLDSP 103235
74Marta HUEBNERSP 102153
75Bartosz HUEBNERSP 10150
76Patryk JANISZEKSP 10155
77Oskar KITKOWSKISP 10134
78Oskar KLEISTSP 1011
79Alicja KOSICKASP 10292
80Błażej KOSICKISP 102104
81Bartosz KOWALCZYKSP 1015
82Nikola KOZŁOWSKASP 10182
83Kornelia KRASKASP 102143
84Jakub KWELLASP 10132
85Anna LASKOWSKASP 10181
86Paulina Julia MOMOTKOSP 10168
87Julia MORUSSP 103218
88Zofia MUSZARSKASP 102131
89Mateusz MUSZYŃSKISP 10127
90Maksymilian NATALEWICZSP 10138
91Wiktoria NOWICKASP 10172
92Karol NOWICKISP 10151
93Nicola OSSOWSKASP 10173
94Amelia PIECZENIAKSP 10171
95Martyna RACKASP 102164
96Julia RĄCZKOWSKASP 102151
97Wiktoria SADOWSKASP 103141
98Maksymilian SADOWSKISP 10335
99Weronika SCHARMACHSP 10170
100Milena Maria SCHLESERSP 102114
101Oliwia SIADAKSP 103152
102Piotr SONTOWSKISP 10287
103Oliwia STAWICKASP 102157
104Stanisław SZCZODROWSKISP 10139
105Oliwier Wojciech SZLICHTSP 102145
106Jan Paweł SZYMONIAKSP 10136
107Agata Maria WYSOKIŃSKASP 10169
108Natalia ŁUCKASP 10183
109Tymon ŁUCZAKSP 105130
110Zosia ŚLEDŹSP 10150
111Karol ŚWIGOŃSKISP 10277
112Bartosz SZWINDOWSKI SP 11SP 116293
113Tomasz KROPKOWSKI SP 11SP 11682
114Max Łukasz MAJ SP 11SP 115181
115Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 11SP 11469
116Amelia WANTKE SP 11SP 112121
117Jakub SZWEDA SP NR 11SP 114145
118Julia WRYK SP 11SP 114252
119Natalia ZĄBEK SP 11SP 112144
120Samuel BEDNAREKSP 11269
121Igor BŁASZKOWSKISP 11159
122Szczepan CHRZANOWSKISP 11116
123Liliana CZECHANOWSKASP 113175
124Szymon CZECHANOWSKISP 114250
125Dominik DAMPSSP 11128
126Mateusz DUBIELASP 118225
127Julia ETMAŃSKASP 11197
128Zofia GROSSSP 11184
129Szymon HAWRYLUKSP 1113
130Mateusz JAKUBIAKSP 113209
131Nadia JANASSP 113169
132Hubert JEDYNOWICZSP 11398
133Anna Małgorzata JURCZYŃSKASP 11155
134Ernest KLEINSP 11171
135Inga KLEINSP 112175
136Karol KLOSOWSKISP 118138
137Konrad KREFTSP 11114
138Tomasz KUNOWSKISP 119675
139Nikola KWIATKOWSKASP 11162
140Filip LATOSZEWSKISP 113167
141Oskar LEWCZUKSP 114135
142Patrycja LIPIAKSP 11179
143Kacper Krzysztof MAJSP 11118
144Natalia MAJSP 113274
145Patryk MICHNASP 11117
146Kacper NOGASP 11347
147Maja ORMIŃSKASP 112191
148Karolina OSNOWSKASP 11177
149Tymon PORĘBSKISP 116472
150Marta SIMSP 11166
151Masciej SZWINDOWSKI SP11SP 116308
152Paweł SZWINDOWSKI SP11SP 115169
153Kacper ŁOSIAK SP11SP 11140
154Bartosz ULIK SP11SP 113115
155Jakub KOSMACZ SP11SP 116155
156Jakub GRUHLKE SP11SP 114143
157Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP11SP 116179
158Oskar REIMUS SP11SP 1122
159Konrad KACZMAREK SP11SP 11477
160Oliwier AFTKA SP11SP 115353
161Franciszek ORMIŃSKI SP11SP 114131
162Amelia ŁOSIAK SP11SP 11180
163Julia PARASIAK SP11SP 113230
164Mikołaj DZIĘCIOŁOWSKI SP11SP 11135
165Julia PACIOREK SP11SP 114254
166Kacper MISIARZ SP11SP 11366
167Mikołaj CHAMSKI SP 11 TCZEWSP 1111
168Maria TOBIAŃSKASP 116386
169Maja WARUSZEWSKASP 112159
170Filip WITCZAKSP 1111
171Julian WITCZAKSP 11167
172Dominik ZEMBURASP 114138
173Maja ŁAPACZSP 11288
174Igor ŁĘGOWSKISP 1127
175Adrian ŻUBIŃSKISP 11174
176Jakub ŻYWICKISP 1118
177Filip CZYŻYCKI SP 12SP 12121
178Mateusz LENCKOWSKI SP 12SP 12135
179Magdalena BACŁAWSKASP 123244
180Franciszek BACŁAWSKISP 1211
181Kacper CYBULSKISP 12139
182Jakub DRAJEWSKISP 123128
183Mikołaj FRYDRYCHEWICZSP 12111
184Lidia JANICKASP 12121
185Filip JANICKISP 1215
186Jan JANICKISP 1211
187Jakub KALITTASP 1211
188Bartek LEGIEĆSP 12112
189Artur LEWANDOWSKISP 12134
190Julia MADEJASP 122112
191Sandra MATYSZEWSKASP 12142
192Maksymilian PUCKOWSKISP 1211
193Szymon ROMANSP 12168
194Kamil SOWASP 12130
195Julia ZIÓŁKOWSKA SP12SP 12173
196Dawid Tomasz ZIMNY SP12TCZEWSP 12133
197Amelia STECSP 12134
198Dominik STRZESZYNASP 12128
199Konrad WICHMANNSP 12215
200Rafał WINTERSP 12175
201Radoslaw ZABINSKISP 12150
202Maja ZILLERSP 12161
203Karol ADAMCZYKKSP7558
204Konrad Jan ELSZKOWSKIKSP138
205Patrycja HEROLDKSP2183
206Julia JARKUSZEWICZKSP3182
207Mateusz LIPIAKKSP2169
208Zosia PAWŁUSZEWICZKSP3183
209Szymon Tadeusz DZIEDZICI LO5341
210Martyna Małgorzata KLÓSKOWSKAI LO192
211Tomasz Paweł OSIAKI LO198
212Wojciech Robert WESOŁOWSKII LO153
213Martyn BRZOSKOWSKIII LO197
214Gosia BURCZYKII LO2167
215Marcelina CESARZII LO158
216Kasia CHOIŃSKAII LO2178
217Dawid DUBIELAII LO4299
218Mikołaj KASZUBOWSKIII LO3119
219Martyna KRYGIERII LO3297
220Krystian KUJAWIŃSKIII LO157
221Adam Franciszek LESZCZYŃSKIII LO178
222Aleksandra NABAKOWSKAII LO165
223Aleksandra PUCKOWSKAII LO155
224Aleksandra RAJEKII LO182
225Ania SAWCZENKOII LO5419
226Maciej STAŃCZYKII LO2190
227Patryk SZCZUKOWSKIII LO6520
228Mateusz SZWINDOWSKIII LO4387
229Ania WOLSKAII LO193
230Adrian WYRWICKIII LO170
231Kasia BANACHUKLO188
232Joanna BOREKUKLO3264
233Daria DANGUKLO4247
234Maria DEPTULSKAUKLO199
235Zofia FRĄTCZAKUKLO3193
236Jacek Paweł GIBASUKLO10635
237Basia LEWANDOWSKAUKLO184
238Krzysztof Marcin OSIAKUKLO4331
239Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKIUKLO8586
240Daniel HAPKAZST229
241Michał STAWICKIZST169
242Maciej GOŁYŃSKIZSE23
243Mikołaj KALITTAZSE188
244Adrianna PUCKOWSKAZSE3260
245Paweł ZIÓŁKOWSKIZSE171


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrunTczew#83 - 16.12.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
11Kamil WOJCIECHOWSKI23:23JM15-1759.52 %M11PB stays at 00:21:51990SP 4
15Jacek Paweł GIBAS23:50SM18-1955.94 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:264487UKLO
16Patryk SZCZUKOWSKI24:16JM15-1755.63 %M15PB stays at 00:19:59686II LO
30Szymon Tadeusz DZIEDZIC25:15SM18-1952.81 %M28PB stays at 00:21:423373I LO
34Jan PIEKARSKI25:28JM11-1458.38 %M31BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:296870SP 8
37Aleksander RUDKO25:52JM11-1456.06 %M34PB stays at 00:21:483567SSP 2
41Wiktor KRYŻA26:10JM11-1455.41 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:171263SSP 2
55Szymon MACHOLL31:11JM1050.61 %M47BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:51854SP 8
60Sandra GÓRSKA33:02JW11-1449.29 %F9PB stays at 00:30:43992SP 4
62Piotr STOCHMAL36:44JM11-1440.47 %M52PB stays at 00:27:15649SSP 2
63Kacper Łukasz BOBER36:45JM11-1440.45 %M53PB stays at 00:24:51548SSP 2
64Martyna RACKA38:37JW11-1443.07 %F11PB stays at 00:34:55290SP 10
68Zosia PAWŁUSZEWICZ40:25JW11-1439.51 %F15PB stays at 00:35:231286KSP
69Julia JARKUSZEWICZ40:29JW11-1440.22 %F16PB stays at 00:37:191085KSP

parkrunTczew#82 - 09.12.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
15Aleksander CISKOWSKI21:55JM11-1469.81 %M15New PB!286SSP 2
17Kamil WOJCIECHOWSKI22:42JM15-1761.31 %M17PB stays at 00:21:51884SP 4
26Karol ADAMCZYK23:31JM11-1460.31 %M26PB stays at 00:21:502675KSP
27Oskar JAROŃSKI23:37JM1066.83 %M27PB stays at 00:22:07574SSP 2
38Szymon Tadeusz DZIEDZIC24:26SM18-1954.57 %M36PB stays at 00:21:423265I LO
42Dawid DUBIELA25:05JM15-1754.62 %M40PB stays at 00:23:17461II LO
45Marcel WALKOWIAK25:14JM11-1457.46 %M43PB stays at 00:22:382358SSP 2
46Błażej KOSICKI25:16JM1064.71 %M44New PB!257SP 10
47Aleksander RUDKO25:16JM11-1457.39 %M45PB stays at 00:21:483456SSP 2
50Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI25:53JM15-1752.93 %M47PB stays at 00:22:53954UKLO
52Jacek Paweł GIBAS25:57SM18-1951.38 %M49BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:264352UKLO
56Tymon ŁUCZAK26:55JM11-1456.84 %M52New PB!549SP 10
57Jan PIEKARSKI26:59JM11-1455.10 %M53BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:296748SP 8
60Ania SAWCZENKO27:03SW18-1955.33 %F6PB stays at 00:26:371095II LO
61Nikodem BONIKOWSKI27:10JM11-1454.72 %M55PB stays at 00:26:16346SSP 2
62Borys BORYCKI27:11JM11-1456.28 %M56PB stays at 00:26:17645SSP 2
63Piotr STOCHMAL27:15JM11-1454.56 %M57New PB!544SSP 2
67Julia DERENGOWSKA27:44JW11-1459.98 %F9New PB!292SP 10
70Adrianna PUCKOWSKA28:27JW15-1753.13 %F12PB stays at 00:25:24389ZSE
71Gosia BURCZYK28:28JW15-1753.10 %F13New PB!288II LO
74Stanisław Józef OKOŃSKI28:52JM11-1450.23 %M60PB stays at 00:25:33641SP 1
81Oliwer MARAS29:22JM15-1747.39 %M64PB stays at 00:29:06337SP 4
82Karol ŚWIGOŃSKI29:28JM11-1451.92 %M65New PB!236SP 10
88Aleksandra Maria GARSKA30:23JW15-1751.01 %F21First Timer!180SP 4
89Kamila Katarzyna KOSZYK30:24JW15-1750.99 %F22PB stays at 00:23:381679SP 4
90Dawid Tomasz ZIMNY SP12TCZEW30:33JM11-1448.66 %M68First Timer!133SP 12
92Sandra GÓRSKA30:43JW11-1453.01 %F24New PB!877SP 4
93Kamil SZCZEPAŃSKI32:40JM11-1445.51 %M69New PB!232SSP 2
94Kacper Łukasz BOBER32:42JM11-1445.46 %M70PB stays at 00:24:51431SSP 2
95Igor ZIMNY SP 832:47JM1049.87 %M71PB stays at 00:28:12730SP 8
97Oliwia STAWICKA32:54JW1051.87 %F26PB stays at 00:30:29275SP 10
98Franciszek OT33:43JM11-1443.01 %M72PB stays at 00:28:43329SP 4
99Martyna RACKA34:55JW11-1447.64 %F27First Timer!174SP 10
100Nicola OSSOWSKA35:27JW1048.14 %F28First Timer!173SP 10
101Daniel HAPKA35:31JM15-1738.01 %M73PB stays at 00:31:13428ZST
105Weronika BURDZICKA38:10JW1044.72 %F31First Timer!170SP 10
106Hubert JEDYNOWICZ40:49JM1043.61 %M75New PB!326SP 11
108Kacper NOGA42:10JM1037.43 %M77New PB!324SP 11
110Karol KLOSOWSKI47:05JM1033.52 %M79PB stays at 00:33:24822SP 11
111Nadia JANAS48:15JW1036.37 %F32PB stays at 00:40:18369SP 11

parkrunTczew#81 - 02.12.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
11Kamil WOJCIECHOWSKI21:51JM15-1763.69 %M11New PB!890SP 4
13Jacek Paweł GIBAS22:16SM18-1959.88 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:264388UKLO
14Mateusz LIPIAK22:20JM11-1463.51 %M14PB stays at 00:21:34587KSP
19Martyna KRYGIER22:58JW15-1766.62 %F2PB stays at 00:22:09399II LO
20Szymon Tadeusz DZIEDZIC23:11SM18-1957.51 %M18PB stays at 00:21:423283I LO
24Karol ADAMCZYK23:35JM11-1460.14 %M21PB stays at 00:21:502680KSP
25Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:36JM15-1758.05 %M22PB stays at 00:22:53979UKLO
31Tymon PORĘBSKI24:24JM11-1462.70 %M28PB stays at 00:21:151373SP 11
32Tomasz KUNOWSKI24:24JM11-1462.70 %M29PB stays at 00:21:452472SP 11
33Paweł ZIÓŁKOWSKI24:26JM15-1755.25 %M30First Timer!171ZSE
34Adrian WYRWICKI24:29JM15-1755.96 %M31First Timer!170II LO
36Kacper Łukasz BOBER24:51JM11-1459.83 %M33New PB!468SSP 2
45Natalia MAJ26:00JW11-1462.63 %F8PB stays at 00:24:23393SP 11
47Jan PIEKARSKI26:19JM11-1456.49 %M39BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:296762SP 8
56Patryk JANISZEK27:24JM11-1455.84 %M46First Timer!155SP 10
57Mikołaj KASZUBOWSKI27:31JM15-1749.79 %M47PB stays at 00:26:46354II LO
62Max Łukasz MAJ SP 1129:24JM1055.61 %M50PB stays at 00:28:24551SP 11
67Wojciech BORYS29:46JM1054.93 %M54PB stays at 00:27:19547SP 10
70Kamila Katarzyna KOSZYK29:51JW15-1751.93 %F14PB stays at 00:23:381687SP 4
72Sebastian DUBIELA31:02JM15-1744.84 %M57PB stays at 00:26:07844SP 4
73Oliwer MARAS31:02JM15-1744.84 %M58PB stays at 00:29:06343SP 4
74Jakub CZIRSON31:32JM11-1448.52 %M59PB stays at 00:27:58242SP 10
75Karol ŚWIGOŃSKI31:46JM11-1448.16 %M60First Timer!241SP 10
76Sandra GÓRSKA32:02JW11-1450.83 %F16PB stays at 00:30:43885SP 4
77Mateusz DUBIELA33:37JM11-1445.51 %M61PB stays at 00:29:48840SP 11
80Hubert JEDYNOWICZ41:56JM1042.45 %M63New PB!338SP 11
81Karol KLOSOWSKI42:06JM1037.49 %M64PB stays at 00:33:24837SP 11

parkrunTczew#80 - 25.11.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
5Mateusz SZWINDOWSKI19:24JM15-1770.62 %M5PB stays at 00:19:20496II LO
16Krzysztof Marcin OSIAK21:38JM15-1762.40 %M16New PB!3185UKLO
20Mateusz LIPIAK22:37JM11-1462.71 %M19PB stays at 00:21:34582KSP
22Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI22:53JM15-1759.87 %M21New PB!980UKLO
24Tomasz KUNOWSKI23:01JM11-1466.47 %M23PB stays at 00:21:452478SP 11
27Jan PIEKARSKI23:29JM11-1463.31 %M26BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!6775SP 8
34Szymon Tadeusz DZIEDZIC23:58SM18-1955.63 %M32PB stays at 00:21:423269I LO
35Patryk SZCZUKOWSKI24:06JM15-1756.02 %M33PB stays at 00:19:59568II LO
40Wiktoria ŁOSIAK24:50JW11-1465.57 %F4New PB!697SP 4
48Jacek Paweł GIBAS25:46SM18-1951.75 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:264358UKLO
51Ania WOLSKA26:27JW15-1757.84 %F8First Timer!193II LO
56Marcelina ZIEWIEC26:51JW11-1459.47 %F10First Timer!191SP 4
61Sebastian DUBIELA27:54JM15-1749.88 %M48PB stays at 00:26:07853SP 4
62Jakub CZIRSON27:58JM11-1454.71 %M49First Timer!252SP 10
63Karol NOWICKI28:09JM11-1454.35 %M50First Timer!151SP 10
64Jakub HASSE28:16JM11-1454.13 %M51New PB!250SP 10
72Stanisław Józef OKOŃSKI29:00JM11-1450.00 %M55PB stays at 00:25:33646SP 1
73Kamil SZCZEPAŃSKI29:10JM11-1450.97 %M56PB stays at 00:25:24645SSP 2
75Natalia MAJ29:57JW11-1454.37 %F18PB stays at 00:24:23383SP 11
76Oliwia STAWICKA30:29JW1055.99 %F19First Timer!282SP 10
78Igor ZIMNY SP 830:55JM1052.88 %M58PB stays at 00:28:12743SP 8
80Adrianna PUCKOWSKA31:06JW15-1748.61 %F21PB stays at 00:25:24380ZSE
81Gosia BURCZYK31:07JW15-1748.58 %F22First Timer!279II LO
84Sandra GÓRSKA32:01JW11-1450.86 %F25PB stays at 00:30:43876SP 4
86Mateusz DUBIELA33:29JM11-1445.69 %M61PB stays at 00:29:48840SP 11
87Stanisław SZCZODROWSKI33:59JM11-1445.02 %M62First Timer!139SP 10
89Jakub SZCZEPAŃSKI36:17JM1045.06 %M63PB stays at 00:33:50338SSP 2
91Julia DERENGOWSKA37:16JW11-1444.63 %F28First Timer!273SP 10
93Wiktoria NOWICKA37:26JW1046.88 %F29First Timer!172SP 10
94Amelia PIECZENIAK37:29JW1046.82 %F30First Timer!171SP 10
95Weronika SCHARMACH37:56JW11-1443.85 %F31First Timer!170SP 10
96Agata Maria WYSOKIŃSKA38:20JW1044.52 %F32First Timer!169SP 10
99Hubert JEDYNOWICZ42:16JM1042.11 %M67First Timer!334SP 11

parkrunTczew#79 - 18.11.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
12Jacek Paweł GIBAS20:26SM18-1965.25 %M12New PB!4089UKLO
21Tomasz KUNOWSKI21:45JM11-1470.34 %M21New PB!2280SP 11
23Karol ADAMCZYK22:18JM11-1463.60 %M23PB stays at 00:21:502478KSP
26Oliwier Wojciech SZLICHT22:44JM11-1467.30 %M25New PB!476SP 10
34Kamil WOJCIECHOWSKI23:06JM15-1760.25 %M31PB stays at 00:22:27670SP 4
43Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:55JM15-1757.28 %M39PB stays at 00:23:08662UKLO
49Jan PIEKARSKI24:48JM11-1459.95 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:036458SP 8
56Szymon Tadeusz DZIEDZIC25:10SM18-1952.98 %M50PB stays at 00:21:422951I LO
61Borys BORYCKI26:17JM11-1458.21 %M53New PB!548SSP 2
62Nikodem BONIKOWSKI26:18JM11-1456.53 %M54PB stays at 00:26:16247SSP 2
70Stanisław Józef OKOŃSKI27:30JM11-1452.73 %M58PB stays at 00:25:33443SP 1
77Oliwer MARAS29:06JM15-1747.82 %M62First Timer!139SP 4
79Maksymilian NATALEWICZ30:47JM11-1449.70 %M63PB stays at 00:24:37438SP 10
80Tymon ŁUCZAK30:47JM11-1449.70 %M64New PB!437SP 10
81Jan Paweł SZYMONIAK31:11JM11-1449.06 %M65First Timer!136SP 10
86Anna LASKOWSKA32:40JW11-1450.92 %F20First Timer!181SP 10
87Emilia GARDZIŃSKA32:41JW11-1450.89 %F21PB stays at 00:30:36380SP 10
88Oskar KITKOWSKI32:57JM11-1446.43 %M67First Timer!134SP 10
91Jakub KWELLA36:00JM11-1442.50 %M69First Timer!132SP 10
92Sandra GÓRSKA36:03JW11-1445.17 %F23PB stays at 00:31:47578SP 4
93Maja Wiktoria BORKOWSKA36:04JW11-1445.15 %F24PB stays at 00:32:39377SP 4
97Kamil SZCZEPAŃSKI39:23JM11-1437.75 %M72First Timer!129SSP 2
98Jakub SZKUAT39:24JM11-1438.83 %M73PB stays at 00:26:39928SSP 2
99Mateusz MUSZYŃSKI40:24JM11-1437.87 %M74First Timer!127SP 10
100Karol KLOSOWSKI42:02JM1037.55 %M75PB stays at 00:33:24626SP 11

parkrunTczew#78 - 11.11.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
2Mateusz SZWINDOWSKI19:20JM15-1770.86 %M2New PB!399II LO
4Maciej STAŃCZYK19:41JM15-1768.59 %M4New PB!297II LO
5Patryk SZCZUKOWSKI19:59JM15-1767.56 %M5New PB!496II LO
15Martyna KRYGIER22:09JW15-1769.07 %F2New PB!299II LO
17Tymon PORĘBSKI22:42JM11-1467.40 %M15PB stays at 00:21:151286SP 11
21Karol ADAMCZYK23:19JM11-1460.83 %M17PB stays at 00:21:502384KSP
23Tomasz KUNOWSKI23:23JM11-1465.43 %M19PB stays at 00:22:082182SP 11
28Kamil WOJCIECHOWSKI23:55JM15-1758.19 %M23PB stays at 00:22:27578SP 4
31Rafał WINTER24:24JM11-1462.70 %M26First Timer!175SP 12
35Masciej SZWINDOWSKI SP1124:33JM1064.29 %M30New PB!771SP 11
38Szymon ROMAN24:45JM11-1458.59 %M33PB stays at 00:24:31768SP 12
47Maja RUTKOWSKA25:20JW11-1464.28 %F9PB stays at 00:24:271892SSP 2
48Nathaniel CHABOWSKI25:22JM11-1460.32 %M39New PB!262SSP 2
50Adrianna PUCKOWSKA25:24JW15-1759.51 %F10First Timer!191ZSE
56Filip TOCEWICZ25:42JM11-1457.85 %M44New PB!657SSP 2
57Filip LATOSZEWSKI25:59JM11-1458.88 %M45PB stays at 00:25:45456SP 11
58Paweł SURWIŁO26:07JM1060.43 %M46New PB!255SSP 2
59Jan PIEKARSKI26:09JM11-1456.85 %M47BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:036354SP 8
63Piotr ZIÓŁEK26:17JM11-1453.96 %M51PB stays at 00:19:321750SSP 2
66Błażej KOSICKI26:41JM1061.27 %M54First Timer!147SP 10
67Przemek HENDRYSIAK26:46JM11-1457.16 %M55New PB!246SSP 2
68Mikołaj KASZUBOWSKI26:46JM15-1751.18 %M56New PB!245II LO
69Jacek Paweł GIBAS26:47SM18-1949.78 %M57PB stays at 00:20:303944UKLO
72Kasia CHOIŃSKA27:02JW15-1756.60 %F13PB stays at 00:26:15288II LO
75Marcel WALKOWIAK27:12JM11-1453.31 %M62PB stays at 00:22:382239SSP 2
76Magdalena BACŁAWSKA27:16JW1062.59 %F14New PB!387SP 12
80Mateusz LENCKOWSKI SP 1227:36JM11-1455.43 %M66First Timer!135SP 12
81Artur LEWANDOWSKI27:53JM11-1454.87 %M67First Timer!134SP 12
83Wojciech BORYS28:01JM1058.36 %M68PB stays at 00:27:19433SP 10
85Marietta DERUS28:07JW11-1459.16 %F16First Timer!185SSP 2
86Bartosz SZWINDOWSKI SP 1128:10JM11-1454.32 %M70PB stays at 00:26:41631SP 11
87Kamil SOWA28:15JM11-1454.16 %M71First Timer!130SP 12
88Oliwia ZIELKA28:27JW11-1458.47 %F17New PB!284SSP 2
91Sebastian DUBIELA28:34JM15-1748.72 %M73PB stays at 00:26:07628SP 4
92Aleksandra RAJEK28:36JW15-1753.50 %F19First Timer!182II LO
94Jakub DRAJEWSKI29:22JM11-1452.10 %M74PB stays at 00:26:58327SP 12
95Max Łukasz MAJ SP 1129:37JM1055.21 %M75PB stays at 00:28:24426SP 11
96Jakub KOSMACZ SP1129:45JM1053.05 %M76PB stays at 00:29:35725SP 11
98Mateusz DUBIELA29:48JM11-1451.34 %M77New PB!624SP 11
100Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1130:15JM1052.18 %M79PB stays at 00:28:20722SP 11
102Gabriela CHABOWSKA30:32JW1057.48 %F23New PB!278SSP 2
103Filip CZYŻYCKI SP 1230:38JM11-1449.95 %M80First Timer!121SP 12
104Kornelia Anna FRANKIEWICZ SP130:46JW11-1451.08 %F24PB stays at 00:28:28377SP 1
105Natalia ZĄBEK SP 1130:58JW1055.11 %F25PB stays at 00:30:18376SP 11
110Julia ZIÓŁKOWSKA SP1231:12JW11-1453.31 %F28First Timer!173SP 12
111Szymon MACHOLL31:17JM1050.45 %M83BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:51718SP 8
114Maria TOBIAŃSKA31:40JW1055.42 %F29New PB!672SP 11
116Daria DANG31:45JW15-1747.61 %F30PB stays at 00:25:451871UKLO
118Sandra GÓRSKA31:47JW11-1451.23 %F31New PB!470SP 4
119Agata KONOPACKA31:52JW1053.56 %F32PB stays at 00:30:54369SSP 2
124Julia PACIOREK SP1132:14JW1052.95 %F37New PB!564SP 11
125Natalia ROSIŃSKA32:15JW1052.92 %F38PB stays at 00:31:26263SSP 2
126Zuzanna TYBUS32:22JW1052.73 %F39PB stays at 00:30:16262SSP 2
128Tymon ŁUCZAK32:36JM11-1446.93 %M89PB stays at 00:32:25312SP 10
129Konrad WICHMANN32:37JM11-1446.91 %M90PB stays at 00:31:44211SP 12
132Jakub HASSE33:01JM11-1446.34 %M91First Timer!110SP 10
133Patryk SURWIŁO33:22JM1051.00 %M92First Timer!19SSP 2
135Karol KLOSOWSKI33:24JM1047.26 %M94New PB!57SP 11
137Bartosz KOWALCZYK33:25JM11-1445.79 %M96First Timer!15SP 10
141Julia MADEJA33:28JW1051.00 %F43PB stays at 00:33:01258SP 12
143Maciej GOŁYŃSKI33:37JM15-1741.40 %M99New PB!32ZSE
144Julia WRYK SP 1133:46JW1050.54 %F45New PB!556SP 11
145Piotr DANG33:47JM11-1444.01 %M100PB stays at 00:29:5321SSP 2
147Oskar REIMUS SP1134:16JM1046.06 %M102New PB!31SP 11
155Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1134:58JM1045.14 %M106PB stays at 00:32:4041SP 11
158Zosia ŚLEDŹ35:55JW1047.52 %F51First Timer!150SP 10
160Alicja KOSICKA36:12JW1048.48 %F53PB stays at 00:35:39248SP 10
161Oliwia SIADAK37:15JW11-1444.65 %F54PB stays at 00:36:04347SP 10
163Jakub KONOPACKI37:56JM11-1439.19 %M108PB stays at 00:32:5841SSP 2
164Tomasz KROPKOWSKI SP 1138:32JM1040.96 %M109PB stays at 00:34:0271SP 11

parkrunTczew#77 - 28.10.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
5Mateusz SZWINDOWSKI19:33JM15-1770.08 %M5New PB!396II LO
7Patryk SZCZUKOWSKI20:10JM15-1766.94 %M7New PB!494II LO
8Maciej STAŃCZYK20:24JM15-1766.18 %M8First Timer!293II LO
13Kamil WOJCIECHOWSKI22:38JM15-1761.49 %M13PB stays at 00:22:27588SP 4
17Krzysztof Marcin OSIAK23:03JM15-1758.57 %M16PB stays at 00:22:543085UKLO
18Dawid DUBIELA23:24JM15-1758.55 %M17PB stays at 00:23:17384II LO
19Karol GAJDOWSKI23:33JM11-1463.13 %M18First Timer!183SP 10
20Pawel GAJDOWSKI23:34JM11-1460.18 %M19First Timer!182SP 1
24Martyna KRYGIER24:17JW15-1763.01 %F2First Timer!299II LO
26Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI24:22JM15-1756.22 %M24PB stays at 00:23:08577UKLO
30Jan PIEKARSKI24:46JM11-1460.03 %M27BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:036374SP 8
32Karol ADAMCZYK24:59JM11-1456.77 %M29PB stays at 00:21:502372KSP
34Inga KLEIN25:16JW11-1465.83 %F4New PB!297SP 11
36Michał STAWICKI25:24JM15-1753.94 %M32First Timer!169ZST
37Masciej SZWINDOWSKI SP1125:34JM1061.73 %M33New PB!768SP 11
45Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ25:56JW15-1759.77 %F8PB stays at 00:21:331393SSP 2
46Zofia CIESIELSKA26:04JW11-1461.25 %F9First Timer!192SSP 2
53Kasia CHOIŃSKA26:15JW15-1758.29 %F11First Timer!290II LO
55Ania SAWCZENKO26:37SW18-1956.23 %F13New PB!988II LO
56Maja RUTKOWSKA26:43JW11-1460.95 %F14PB stays at 00:24:271887SSP 2
59Jakub DRAJEWSKI26:58JM11-1456.74 %M44New PB!357SP 12
60Oliwier AFTKA SP1126:59JM1058.49 %M45PB stays at 00:22:29656SP 11
61Bartosz SZWINDOWSKI SP 1127:06JM11-1456.46 %M46PB stays at 00:26:41655SP 11
65Magdalena BACŁAWSKA27:25JW1062.25 %F17New PB!384SP 12
69Marcel WALKOWIAK27:28JM11-1452.79 %M51PB stays at 00:22:382250SSP 2
70Borys BORYCKI27:28JM11-1455.70 %M52PB stays at 00:26:18449SSP 2
71Filip TOCEWICZ27:29JM11-1454.09 %M53PB stays at 00:25:42648SSP 2
72Bartosz HENDRYSIAK27:30JM11-1452.73 %M54PB stays at 00:22:293047SSP 2
73Maja WARUSZEWSKA27:32JW11-1459.14 %F19BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!282SP 11
81Wojciech BORYS27:57JM1058.50 %M60PB stays at 00:27:19441SP 10
84Sebastian DUBIELA28:18JM15-1749.18 %M62PB stays at 00:26:07639SP 4
90Kornelia Anna FRANKIEWICZ SP128:28JW11-1455.21 %F24New PB!377SP 1
92Stanisław Józef OKOŃSKI28:36JM11-1450.70 %M67PB stays at 00:25:33334SP 1
93Franciszek ORMIŃSKI SP1128:53JM1054.65 %M68PB stays at 00:27:06433SP 11
104Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1129:34JM1053.38 %M71PB stays at 00:28:20730SP 11
105Jakub KOSMACZ SP1129:35JM1053.35 %M72New PB!729SP 11
106Dominik STRZESZYNA29:59JM1052.64 %M73First Timer!128SP 12
110Liliana CZECHANOWSKA30:17JW1057.95 %F36New PB!565SP 11
113Emilia GARDZIŃSKA30:36JW11-1454.36 %F38New PB!263SP 10
116Antoni BUCHHOLC30:42JM11-1449.84 %M77First Timer!124SP 10
118Mateusz DUBIELA30:49JM11-1449.65 %M79PB stays at 00:29:48622SP 11
122Zuzanna LASKOWSKA31:41JW11-1449.61 %F43First Timer!158SP 4
124Mikołaj KASZUBOWSKI31:59JM15-1742.83 %M81First Timer!220II LO
126Jacek Paweł GIBAS32:11SM18-1941.43 %M82PB stays at 00:20:303919UKLO
127Piotr STOCHMAL32:12JM11-1446.17 %M83PB stays at 00:29:31418SSP 2
128Kamil SZCZEPAŃSKI32:13JM11-1446.15 %M84PB stays at 00:25:24517SSP 2
129Julia PACIOREK SP1132:15JW1052.92 %F45New PB!556SP 11
131Anna Małgorzata JURCZYŃSKA32:22JW1052.73 %F46New PB!255SP 11
133Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1132:40JM1048.32 %M87New PB!414SP 11
136Bartek LEGIEĆ33:13JM11-1446.06 %M89First Timer!112SP 12
137Mikołaj FRYDRYCHEWICZ33:17JM11-1445.97 %M90First Timer!111SP 12
138Maria TOBIAŃSKA33:23JW1052.57 %F48New PB!653SP 11
141Edyta WOJDYŁO34:09JW11-1446.75 %F50PB stays at 00:33:01451SP 4
143Daria DANG35:02JW15-1743.15 %F52PB stays at 00:25:451849UKLO
144Konrad KACZMAREK SP1135:06JM1044.97 %M92PB stays at 00:32:3649SP 11
146Tomasz KROPKOWSKI SP 1135:08JM1044.92 %M93PB stays at 00:34:0278SP 11
148Wiktoria SADOWSKA35:22JW11-1447.03 %F55New PB!346SP 10
150Maksymilian SADOWSKI35:34JM1045.97 %M94PB stays at 00:34:4837SP 10
151Alicja KOSICKA35:39JW1049.23 %F57First Timer!244SP 10
152Milena Maria SCHLESER35:46JW11-1446.51 %F58New PB!243SP 10
153Oliwia SIADAK36:04JW11-1446.12 %F59New PB!342SP 10
154Igor ŁĘGOWSKI SP1136:17JM1045.06 %M95New PB!26SP 11
159Karol KLOSOWSKI37:08JM1042.50 %M99New PB!52SP 11
160Nadia JANAS40:18JW1043.55 %F61New PB!240SP 11

parkrunTczew#76 - 21.10.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
5Mateusz SZWINDOWSKI19:55JM15-1768.79 %M5First Timer!196II LO
10Patryk SZCZUKOWSKI20:53JM15-1764.64 %M10New PB!291II LO
12Tymon PORĘBSKI21:28JM11-1471.27 %M12PB stays at 00:21:151189SP 11
13Mikołaj KALITTA21:30JM15-1762.79 %M13First Timer!188ZSE
21Kamil WOJCIECHOWSKI22:55JM15-1760.73 %M19PB stays at 00:22:27382SP 4
23Dawid DUBIELA23:17JM15-1758.84 %M21New PB!280II LO
26Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:42JM15-1757.81 %M24PB stays at 00:23:08477UKLO
28Tomasz KUNOWSKI23:54JM11-1464.02 %M26PB stays at 00:22:082075SP 11
29Mateusz JAKUBIAK23:55JM1065.99 %M27PB stays at 00:21:35974SP 11
30Szymon CZECHANOWSKI23:55JM11-1463.97 %M28PB stays at 00:22:571373SP 11
32Jan PIEKARSKI24:15JM11-1461.31 %M30BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:036171SP 8
35Oliwier Wojciech SZLICHT24:44JM11-1461.86 %M32New PB!369SP 10
43Kamil SZCZEPAŃSKI25:24JM11-1458.53 %M39New PB!462SSP 2
45Jacek Paweł GIBAS25:39SM18-1951.98 %M41PB stays at 00:20:303760UKLO
59Ania SAWCZENKO27:01SW18-1955.40 %F8New PB!893II LO
63Wojciech BORYS28:07JM1058.15 %M54PB stays at 00:27:19247SP 10
69Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1128:33JM1055.28 %M57PB stays at 00:28:20544SP 11
71Paweł SZWINDOWSKI SP1129:42JM1055.05 %M58PB stays at 00:28:34643SP 11
74Stanisław Józef OKOŃSKI30:06JM11-1448.17 %M61PB stays at 00:25:33240SP 1
75Jakub GRUHLKE SP1130:45JM1053.17 %M62PB stays at 00:27:45539SP 11
76Mateusz DUBIELA30:47JM11-1449.70 %M63New PB!438SP 11
79Jakub KOSMACZ SP1131:15JM1050.51 %M66PB stays at 00:30:40535SP 11
81Sebastian DUBIELA31:26JM15-1744.27 %M67PB stays at 00:26:07434SP 4
82Max Łukasz MAJ SP 1131:34JM1051.80 %M68PB stays at 00:28:24333SP 11
84Tymon ŁUCZAK32:33JM11-1447.00 %M70PB stays at 00:32:25231SP 10
86Maja Wiktoria BORKOWSKA32:39JW11-1449.87 %F15New PB!286SP 4
87Emilia GARDZIŃSKA33:59JW11-1448.95 %F16First Timer!185SP 10
89Natalia ŁUCKA34:05JW11-1448.80 %F18First Timer!183SP 10
90Kinga CIEPIAŁOWSKA34:05JW11-1448.80 %F19New PB!282SP 10
91Julia PARASIAK SP1134:09JW1049.98 %F20BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:32:15381SP 11
92Liliana CZECHANOWSKA34:10JW1051.37 %F21PB stays at 00:30:54480SP 11
93Kacper MISIARZ SP1134:14JM1047.76 %M72New PB!429SP 11
95Patrycja LIPIAK34:32JW1052.46 %F22First Timer!179SP 11
96Maria TOBIAŃSKA34:40JW1050.63 %F23New PB!478SP 11
97Karolina OSNOWSKA34:46JW1050.48 %F24First Timer!177SP 11
99Maksymilian SADOWSKI34:48JM1046.98 %M74New PB!227SP 10
101Małgorzata CHMIELECKA36:12JW11-1444.98 %F27PB stays at 00:34:20474SP 1
102Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1136:15JM1043.54 %M75New PB!226SP 11
103Zosia PAWŁUSZEWICZ37:19JW11-1442.79 %F28PB stays at 00:35:231173KSP
104Julia JARKUSZEWICZ37:19JW11-1443.64 %F29New PB!972KSP
105Milena Maria SCHLESER37:53JW11-1443.91 %F30First Timer!171SP 10
107Ryszard BALCEROWICZ39:35JM1041.31 %M76First Timer!125SSP 2
108Remigiusz KOMOROWSKI39:37JM1042.95 %M77First Timer!124SSP 2
111Paulina Julia MOMOTKO40:42JW11-1440.87 %F33First Timer!168SP 10
112Wiktoria SADOWSKA40:43JW11-1440.85 %F34New PB!267SP 10
113Zofia FRĄTCZAK42:09JW15-1735.86 %F35PB stays at 00:33:14466UKLO
114Aleksandra NABAKOWSKA42:10JW15-1735.85 %F36First Timer!165II LO
115Zuzanna DEJA44:36JW11-1437.29 %F37First Timer!164SP 10
116Oliwia SIADAK44:39JW11-1437.25 %F38First Timer!163SP 10
117Nikola KWIATKOWSKA44:40JW1039.29 %F39PB stays at 00:40:37262SP 11
119Nadia JANAS45:35JW1038.50 %F41First Timer!160SP 11
121Kacper NOGA45:37JM1034.60 %M79PB stays at 00:45:00222SP 11
122Karol KLOSOWSKI45:38JM1034.59 %M80PB stays at 00:42:19321SP 11

parkrunTczew#75 - 14.10.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
15Kamil WOJCIECHOWSKI22:27JM15-1761.99 %M15New PB!386SP 4
16Patryk SZCZUKOWSKI22:37JM15-1759.69 %M16First Timer!285II LO
21Krzysztof Marcin OSIAK23:18JM15-1757.94 %M20PB stays at 00:22:542981UKLO
22Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:25JM15-1758.51 %M21PB stays at 00:23:08480UKLO
24Tomasz KUNOWSKI23:36JM11-1464.83 %M23PB stays at 00:22:082078SP 11
25Oliwier AFTKA SP1123:37JM1066.83 %M24PB stays at 00:22:29577SP 11
28Adrian ŻUBIŃSKI24:05JM11-1461.73 %M27First Timer!174SP 11
30Piotr ZIÓŁEK24:10JM11-1458.69 %M29PB stays at 00:19:321672SSP 2
31Maria DEPTULSKA24:14JW15-1762.38 %F2Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji SportowejPB stays at 00:23:44299UKLO
32Natalia MAJ24:23JW11-1466.78 %F3First Timer!198SP 11
33Ernest KLEIN24:28JM1066.83 %M30First Timer!171SP 11
34Aleksander RUDKO24:29JM11-1459.22 %M31PB stays at 00:21:483370SSP 2
35Marcel WALKOWIAK24:31JM11-1459.14 %M32PB stays at 00:22:382069SSP 2
37Julian WITCZAK24:42JM11-1460.19 %M34First Timer!167SP 11
44Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ25:20JW15-1761.18 %F5PB stays at 00:21:331296SSP 2
45Bartosz HENDRYSIAK25:20JM11-1457.24 %M40PB stays at 00:22:292961SSP 2
46Stanisław Józef OKOŃSKI25:33JM11-1456.75 %M41First Timer!260SP 1
47Mateusz BIELIŃSKI25:39JM1061.53 %M42PB stays at 00:23:41459SSP 2
48Filip LATOSZEWSKI25:45JM1061.29 %M43PB stays at 00:25:45358SP 11
50Krystian KUJAWIŃSKI25:47JM15-1752.36 %M44New PB!357II LO
51Wiktor KRYŻA25:51JM11-1456.09 %M45BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:171156SSP 2
52Zofia Estera CIESIELSKA25:52JW11-1461.73 %F7PB stays at 00:21:531894SSP 2
53Maja RUTKOWSKA25:56JW11-1462.79 %F8PB stays at 00:24:271693SSP 2
56Patrycja HEROLD26:06JW11-1460.22 %F9PB stays at 00:25:02892KSP
63Radoslaw ZABINSKI26:23JM1059.82 %M51First Timer!150SP 12
66Bartosz SZWINDOWSKI SP 1126:43JM11-1457.27 %M54PB stays at 00:26:41447SP 11
67Jan PIEKARSKI26:44JM11-1455.61 %M55BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:036146SP 8
72Jakub DRAJEWSKI27:07JM1058.21 %M57First Timer!144SP 12
77Kamila Katarzyna KOSZYK27:28JW15-1756.43 %F18PB stays at 00:23:381483SP 4
79Sebastian DUBIELA27:29JM15-1750.64 %M61PB stays at 00:26:07440SP 4
82Konrad Jan ELSZKOWSKI27:41JM15-1749.49 %M63First Timer!138KSP
86Jakub SZWEDA SP NR 1127:58JM1058.46 %M65New PB!536SP 11
89Masciej SZWINDOWSKI SP1128:05JM1056.20 %M68New PB!533SP 11
91Samuel BEDNAREK28:21JM1055.67 %M69New PB!332SP 11
96Adam RUDKO28:24JM1055.58 %M74PB stays at 00:27:08627SSP 2
97Max Łukasz MAJ SP 1128:24JM1057.57 %M75New PB!326SP 11
98Piotr SONTOWSKI28:25JM1055.54 %M76PB stays at 00:25:58225SP 10
99Oskar LEWCZUK28:36JM11-1453.50 %M77PB stays at 00:28:33424SP 11
101Inga KLEIN28:39JW11-1458.06 %F23First Timer!178SP 11
102Dominik ZEMBURA28:40JM1055.06 %M79New PB!522SP 11
103Maja WARUSZEWSKA28:53JW11-1456.38 %F24BIEGAJĄCY TCZEWFirst Timer!177SP 11
105Bartosz ULIK SP1129:01JM1056.35 %M81PB stays at 00:28:05320SP 11
106Kornelia Anna FRANKIEWICZ SP129:19JW11-1453.61 %F25First Timer!176SP 1
108Dominika HEROLD29:24JW11-1455.39 %F27PB stays at 00:26:38974SP 10
109Magdalena BACŁAWSKA29:36JW1057.66 %F28First Timer!173SP 12
114Zuzanna TYBUS30:16JW1056.39 %F32First Timer!169SSP 2
115Natalia ZĄBEK SP 1130:18JW1056.33 %F33New PB!268SP 11
116Kacper Krzysztof MAJ30:20JM11-1450.44 %M83First Timer!118SP 11
117Patryk MICHNA30:21JM11-1448.98 %M84First Timer!117SP 11
120Konrad KREFT30:44JM11-1449.78 %M87First Timer!114SP 11
122Kamil SZCZEPAŃSKI30:53JM11-1448.14 %M88New PB!413SSP 2
123Agata KONOPACKA30:54JW1055.23 %F35New PB!266SSP 2
124Borys BORYCKI30:57JM11-1449.43 %M89PB stays at 00:26:18312SSP 2
125Filip TOCEWICZ30:57JM11-1448.03 %M90PB stays at 00:26:11411SSP 2
127Jakub SZKUAT31:15JM11-1448.96 %M92PB stays at 00:26:3989SSP 2
128Jakub ŻYWICKI31:30JM11-1448.57 %M93First Timer!18SP 11
129Jakub GRUHLKE SP1131:32JM1051.85 %M94PB stays at 00:27:4557SP 11
130Franciszek ORMIŃSKI SP1131:33JM1050.03 %M95PB stays at 00:27:0636SP 11
131Filip JANICKI31:43JM1049.76 %M96First Timer!15SP 12
132Konrad WICHMANN31:44JM11-1448.21 %M97First Timer!14SP 12
133Szymon HAWRYLUK31:52JM1051.31 %M98First Timer!13SP 11
134Jakub KOSMACZ SP1131:52JM1049.53 %M99PB stays at 00:30:4052SP 11
139Julia PARASIAK SP1132:15JW1052.92 %F38BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!363SP 11
141Tymon ŁUCZAK32:25JM11-1447.20 %M102First Timer!21SP 10
142Maja ZILLER32:25JW1054.14 %F40First Timer!161SP 12
144Gabriela CHABOWSKA32:26JW1054.11 %F41First Timer!160SSP 2
145Julia MORUS32:28JW11-1450.15 %F42PB stays at 00:29:04359SP 10
146Marcelina CESARZ32:30JW15-1746.51 %F43First Timer!158II LO
147Ania SAWCZENKO32:30SW18-1946.05 %F44PB stays at 00:27:01857II LO
149Maksymilian PUCKOWSKI32:55JM1049.67 %M104First Timer!11SP 12
150Aleksandra PUCKOWSKA32:59JW15-1745.83 %F46First Timer!155II LO
151Julia MADEJA33:01JW1051.69 %F47First Timer!154SP 12
153Oskar KLEIST33:06JM1047.68 %M106First Timer!11SP 10
154Paweł SZWINDOWSKI SP1133:10JM1049.30 %M107PB stays at 00:28:3461SP 11
156Daria DANG33:12JW15-1745.53 %F48PB stays at 00:25:451653UKLO
157Zofia FRĄTCZAK33:14JW15-1745.49 %F49New PB!452UKLO
158Filip WITCZAK33:20JM1047.35 %M109First Timer!11SP 11
166Julia PACIOREK SP1134:15JW1049.83 %F56PB stays at 00:33:14345SP 11
169Sandra GÓRSKA34:27JW11-1447.27 %F58PB stays at 00:34:00343SP 4
170Sandra MATYSZEWSKA34:38JW1049.28 %F59First Timer!142SP 12
171Amelia WANTKE SP 1134:38JW1049.28 %F60PB stays at 00:29:51241SP 11
176Daniel HAPKA34:47JM15-1738.81 %M114PB stays at 00:31:1331ZST
177Tomasz KROPKOWSKI SP 1134:51JM1045.29 %M115PB stays at 00:34:0251SP 11
178Małgorzata CHMIELECKA35:08JW11-1446.35 %F63PB stays at 00:34:20438SP 1
179Maciej GOŁYŃSKI35:18JM15-1739.42 %M116New PB!21ZSE
182Julia WRYK SP 1136:09JW1047.21 %F64PB stays at 00:34:02437SP 11
185Mikołaj CHAMSKI SP 11 TCZEW36:54JM1044.31 %M121PB stays at 00:36:3621SP 11
186Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1136:54JM1042.77 %M122PB stays at 00:28:2051SP 11
187Konrad KACZMAREK SP1136:55JM1042.75 %M123PB stays at 00:32:3631SP 11
192Amelia STEC38:07JW1046.04 %F67First Timer!134SP 12
193Martyna MARCZAK38:30JW15-1740.26 %F68First Timer!133SP 4
194Mateusz DUBIELA38:39JM11-1439.59 %M126PB stays at 00:30:4741SP 11
196Franciszek BACŁAWSKI39:13JM1043.39 %M128First Timer!11SP 12
198Maria TOBIAŃSKA39:51JW1044.04 %F70PB stays at 00:34:40431SP 11
199Liliana CZECHANOWSKA39:51JW1044.04 %F71PB stays at 00:30:54430SP 11
201Maksymilian SADOWSKI40:02JM1040.84 %M129First Timer!21SP 10
202Jakub KONOPACKI40:16JM11-1436.92 %M130PB stays at 00:32:5831SSP 2
203Karol KLOSOWSKI42:19JM1037.30 %M131New PB!31SP 11
204Wiktoria SADOWSKA42:21JW11-1439.28 %F73First Timer!228SP 10
205Kinga CIEPIAŁOWSKA42:22JW11-1439.26 %F74First Timer!227SP 10
206Maja ŁAPACZ43:10JW1040.66 %F75PB stays at 00:37:57226SP 11
207Julia JARKUSZEWICZ43:16JW11-1437.63 %F76PB stays at 00:37:19925KSP
208Zosia PAWŁUSZEWICZ43:16JW11-1436.90 %F77PB stays at 00:35:231124KSP
209Marcelina Ewa KROPKOWSKA43:30JW11-1436.70 %F78PB stays at 00:37:25323SP 4
211Igor ŁĘGOWSKI44:36JM1036.66 %M132First Timer!11SP 11
212Kacper NOGA45:00JM1035.07 %M133First Timer!21SP 11
213Lidia JANICKA46:14JW1040.59 %F80First Timer!121SP 12
219Adrian KREFT47:23JM1034.51 %M136First Timer!11SP 7
220Oskar REIMUS SP1147:55JM1032.94 %M137PB stays at 00:36:3121SP 11
221Jan JANICKI50:03JM1039.63 %M138First Timer!11SP 12
224Jakub KALITTA50:14JM1032.55 %M139First Timer!11SP 12

parkrunTczew#74 - 07.10.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
3Tomasz Paweł OSIAK18:38JM15-1773.52 %M3New PB!2898I LO
15Karol ADAMCZYK22:37JM11-1462.71 %M15PB stays at 00:21:502186KSP
18Jacek Paweł GIBAS22:40SM18-1958.82 %M18PB stays at 00:20:303683UKLO
19Tymon PORĘBSKI22:44JM11-1467.30 %M19PB stays at 00:21:151082SP 11
21Krzysztof Marcin OSIAK22:54JM15-1758.95 %M21New PB!2880UKLO
24Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:08JM15-1759.22 %M24PB stays at 00:23:08277UKLO
32Mateusz JAKUBIAK24:24JM1064.69 %M30PB stays at 00:21:35871SP 11
33Tomasz KUNOWSKI24:25JM11-1462.66 %M31PB stays at 00:22:081870SP 11
40Szymon CZECHANOWSKI24:43JM11-1461.90 %M36PB stays at 00:22:571265SP 11
42Oliwier AFTKA SP1125:38JM1061.57 %M37PB stays at 00:22:29464SP 11
43Jan PIEKARSKI25:43JM11-1457.81 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:035963SP 8
45Piotr SONTOWSKI25:58JM1060.78 %M39First Timer!162SP 10
47Maja ORMIŃSKA26:01JW11-1463.93 %F8New PB!293SP 11
52Patrycja HEROLD26:23JW11-1459.57 %F10PB stays at 00:25:02791KSP
57Sebastian DUBIELA27:09JM15-1751.26 %M45PB stays at 00:26:07256SP 4
61Wojciech Robert WESOŁOWSKI27:48JM15-1748.56 %M48First Timer!153I LO
63Borys BORYCKI27:55JM11-1454.81 %M50PB stays at 00:26:18251SSP 2
65Ania SAWCZENKO28:05SW18-1953.29 %F15PB stays at 00:27:08686II LO
66Bartosz HUEBNER28:11JM1056.00 %M51First Timer!150SP 10
67Bartosz SZWINDOWSKI SP 1128:13JM11-1454.22 %M52PB stays at 00:26:41349SP 11
69Oskar LEWCZUK28:33JM11-1453.59 %M54New PB!347SP 11
71Joanna BOREK28:44JW15-1752.61 %F17PB stays at 00:28:31384UKLO
73Masciej SZWINDOWSKI SP1128:48JM1054.80 %M55PB stays at 00:28:31446SP 11
74Max Łukasz MAJ SP 1128:56JM1056.51 %M56First Timer!145SP 11
75Szymon MACHOLL29:03JM1054.33 %M57BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:51644SP 8
76Dominika HEROLD29:04JW11-1456.02 %F19PB stays at 00:26:38882SP 10
77Julia MORUS29:04JW11-1456.02 %F20New PB!281SP 10
79Amelia WANTKE SP 1129:51JW1057.17 %F21First Timer!180SP 11
80Paweł SZWINDOWSKI SP1130:15JM1054.05 %M59PB stays at 00:28:34442SP 11
84Kamil SZCZEPAŃSKI31:27JM11-1447.27 %M63New PB!238SSP 2
85Piotr STOCHMAL31:34JM11-1447.10 %M64PB stays at 00:29:31337SSP 2
86Jakub SZKUAT31:45JM11-1448.19 %M65PB stays at 00:26:39736SSP 2
87Dominik ZEMBURA32:16JM1048.92 %M66PB stays at 00:28:54435SP 11
88Mateusz DUBIELA33:41JM11-1445.42 %M67PB stays at 00:32:14234SP 11
89Jakub SZCZEPAŃSKI33:50JM1050.30 %M68New PB!233SSP 2
92Julia WRYK SP 1134:02JW1050.15 %F23New PB!378SP 11
93Maja Wiktoria BORKOWSKA34:03JW11-1447.82 %F24First Timer!177SP 4
94Sandra GÓRSKA34:12JW11-1447.61 %F25PB stays at 00:34:00276SP 4
95Zofia FRĄTCZAK34:34JW15-1743.73 %F26New PB!275UKLO
96Daria DANG34:43JW15-1743.54 %F27PB stays at 00:25:451574UKLO
97Kornelia KRASKA35:02JW11-1447.48 %F28PB stays at 00:34:13273SP 10
98Marta HUEBNER35:02JW11-1446.48 %F29PB stays at 00:30:24272SP 10
99Julia RĄCZKOWSKA35:04JW11-1446.44 %F30PB stays at 00:30:24271SP 10
100Konrad KACZMAREK SP1135:30JM1044.46 %M70PB stays at 00:32:36231SP 11
101Jakub SZWEDA SP NR 1135:30JM1046.06 %M71PB stays at 00:28:20430SP 11
104Mikołaj STRZESZYŃSKI SP 1137:00JM1042.66 %M73First Timer!128SP 11
107Tomasz KROPKOWSKI SP 1137:25JM1042.18 %M75PB stays at 00:34:02426SP 11
108Marcelina Ewa KROPKOWSKA37:25JW11-1442.67 %F33New PB!268SP 4
109Maria TOBIAŃSKA37:26JW1046.88 %F34PB stays at 00:35:40267SP 11
110Marta SIM37:27JW1046.86 %F35First Timer!166SP 11
112Zofia MUSZARSKA37:52JW11-1443.00 %F37PB stays at 00:35:55264SP 10
113Nadia FURMAN37:52JW11-1443.00 %F38PB stays at 00:35:50263SP 10
114Maja ŁAPACZ37:57JW1046.25 %F39First Timer!162SP 11
116Kacper MISIARZ SP1138:49JM1042.12 %M77PB stays at 00:34:55324SP 11
117Edyta WOJDYŁO39:09JW11-1440.78 %F40PB stays at 00:33:01361SP 4
120Natalia LUBISZEWSKA42:41JW11-1437.41 %F43First Timer!158SP 1
121Małgorzata CHMIELECKA42:42JW11-1438.13 %F44PB stays at 00:34:20257SP 1
123Karol KLOSOWSKI44:40JM1035.34 %M79First Timer!122SP 11

parkrunTczew#73 - 30.09.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
19Kamil WOJCIECHOWSKI22:41JM15-1761.35 %M18First Timer!183SP 4
28Dawid DUBIELA23:34JM15-1758.13 %M27First Timer!174II LO
31Tymon PORĘBSKI23:38JM11-1464.74 %M30PB stays at 00:21:151071SP 11
32Tomasz KUNOWSKI23:41JM11-1464.60 %M31PB stays at 00:22:081870SP 11
34Aleksander RUDKO23:44JM11-1461.10 %M33PB stays at 00:21:483268SSP 2
35Oliwier AFTKA SP1123:59JM1065.81 %M34PB stays at 00:22:29467SP 11
41Maja RUTKOWSKA24:27JW11-1466.60 %F4New PB!1597SSP 2
46Jan PIEKARSKI24:51JM11-1459.83 %M42BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:035959SP 8
49Bartosz HENDRYSIAK25:10JM11-1457.62 %M45PB stays at 00:22:292856SSP 2
50Jacek Paweł GIBAS25:10SM18-1952.98 %M46PB stays at 00:20:303655UKLO
52Filip LATOSZEWSKI25:45JM1061.29 %M48New PB!253SP 11
53Szymon CZECHANOWSKI25:49JM11-1459.26 %M49PB stays at 00:22:571252SP 11
56Sebastian DUBIELA26:07JM15-1753.29 %M50First Timer!251SP 4
62Franciszek ORMIŃSKI SP1127:06JM1058.24 %M53New PB!248SP 11
63Wiktor KRYŻA27:16JM11-1453.18 %M54BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:171047SSP 2
66Bartosz SZWINDOWSKI SP 1128:01JM11-1454.61 %M55PB stays at 00:26:41346SP 11
67Bartosz ULIK SP1128:05JM1058.22 %M56New PB!245SP 11
68Igor ZIMNY SP 828:12JM1057.98 %M57New PB!544SP 8
71Kasia BANACH28:31JW15-1753.01 %F13First Timer!188UKLO
72Joanna BOREK28:31JW15-1753.01 %F14New PB!387UKLO
73Masciej SZWINDOWSKI SP1128:31JM1055.35 %M59New PB!442SP 11
74Paweł SZWINDOWSKI SP1128:34JM1057.23 %M60New PB!441SP 11
78Dominik ZEMBURA28:54JM1054.61 %M63New PB!438SP 11
79Samuel BEDNAREK28:57JM1054.52 %M64New PB!237SP 11
80Jakub GRUHLKE SP1129:07JM1056.15 %M65PB stays at 00:27:45336SP 11
82Filip TOCEWICZ29:38JM11-1450.17 %M67PB stays at 00:26:11334SSP 2
83Szymon MACHOLL29:40JM1053.20 %M68BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:51633SP 8
86Oskar LEWCZUK29:46JM11-1451.40 %M70New PB!331SP 11
88Basia LEWANDOWSKA29:50JW15-1750.67 %F17First Timer!184UKLO
91Nikola KOZŁOWSKA30:07JW11-1454.07 %F19First Timer!182SP 10
92Marta HUEBNER30:24JW11-1453.56 %F20First Timer!281SP 10
93Julia RĄCZKOWSKA30:24JW11-1453.56 %F21First Timer!280SP 10
94Dominika HEROLD30:32JW11-1453.33 %F22PB stays at 00:26:38879SP 10
95Julia MORUS30:36JW11-1454.36 %F23First Timer!278SP 10
96Dominik DAMPS30:38JM1051.52 %M73First Timer!128SP 11
98Jakub KOSMACZ SP1130:40JM1051.47 %M74New PB!327SP 11
100Kinga Wiktoria ARMATOWSKA32:00JW11-1451.98 %F26New PB!275SSP 2
101Nadia SZAMECKA32:10JW11-1450.62 %F27First Timer!174SSP 2
102Mateusz DUBIELA32:14JM11-1447.47 %M75First Timer!226SP 11
103Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1132:20JM1048.81 %M76PB stays at 00:28:20325SP 11
105Jakub SZWEDA SP NR 1132:35JM1050.18 %M78PB stays at 00:28:20423SP 11
106Piotr STOCHMAL32:48JM11-1445.33 %M79PB stays at 00:29:31322SSP 2
107Kacper Łukasz BOBER32:49JM11-1445.30 %M80PB stays at 00:30:16221SSP 2
108Jakub SZKUAT32:49JM11-1446.62 %M81PB stays at 00:26:39720SSP 2
109Kamil SZCZEPAŃSKI32:59JM11-1445.07 %M82First Timer!219SSP 2
110Edyta WOJDYŁO33:01JW11-1448.36 %F28New PB!373SP 4
112Michał BIELSKI33:55JM1048.21 %M83PB stays at 00:33:06218SP 10
113Jakub SZCZEPAŃSKI33:58JM1050.10 %M84First Timer!217SSP 2
114Sandra GÓRSKA34:00JW11-1447.89 %F30First Timer!271SP 4
115Szczepan CHRZANOWSKI34:00JM1046.42 %M85First Timer!116SP 11
116Tomasz KROPKOWSKI SP 1134:02JM1046.38 %M86New PB!415SP 11
117Kornelia KRASKA34:13JW11-1448.61 %F31First Timer!270SP 10
118Małgorzata CHMIELECKA34:20JW11-1447.43 %F32First Timer!269SP 1
120Kacper MISIARZ SP1134:55JM1046.83 %M88New PB!313SP 11
122Nadia FURMAN35:50JW11-1445.44 %F33First Timer!268SP 10
123Zofia MUSZARSKA35:55JW11-1445.34 %F34First Timer!267SP 10
126Marcelina Ewa KROPKOWSKA38:10JW11-1441.83 %F35First Timer!266SP 4

parkrunTczew#72 - 23.09.2017:

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.Szkoła
4Martyn BRZOSKOWSKI19:17JM15-1770.01 %M4First Timer!197II LO
12Oliwier AFTKA SP1122:29JM1070.20 %M12New PB!489SP 11
18Karol ADAMCZYK22:50JM11-1462.12 %M18PB stays at 00:21:502183KSP
21Aleksander RUDKO23:18JM11-1462.23 %M20PB stays at 00:21:483281SSP 2
24Adam Franciszek LESZCZYŃSKI24:33JM15-1755.80 %M23First Timer!178II LO
29Jan PIEKARSKI25:14JM11-1458.92 %M28BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:035973SP 8
30Mateusz BIELIŃSKI25:30JM1061.90 %M29PB stays at 00:23:41372SSP 2
31Tymon PORĘBSKI25:40JM11-1459.61 %M30PB stays at 00:21:151071SP 11
32Tomasz KUNOWSKI25:51JM11-1459.19 %M31PB stays at 00:22:081870SP 11
37Bartosz SZWINDOWSKI SP 1126:41JM11-1457.34 %M36First Timer!365SP 11
38Mateusz JAKUBIAK26:51JM1058.78 %M37PB stays at 00:21:35864SP 11
42Jakub GRUHLKE SP1127:45JM1058.92 %M40New PB!361SP 11
43Szymon CZECHANOWSKI27:46JM11-1455.10 %M41PB stays at 00:22:571260SP 11
44Igor BŁASZKOWSKI27:48JM11-1455.04 %M42First Timer!159SP 11
45Maja ORMIŃSKA27:53JW11-1459.65 %F3First Timer!298SP 11
46Julia ETMAŃSKA28:03JW11-1459.30 %F4First Timer!197SP 11
48Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP1128:20JM1055.71 %M44New PB!357SP 11
49Jakub SZWEDA SP NR 1128:20JM1057.71 %M45New PB!456SP 11
54Szymon MACHOLL28:51JM1056.67 %M49BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!652SP 8
56Bartosz ULIK SP1129:01JM1056.35 %M51First Timer!250SP 11
59Masciej SZWINDOWSKI SP1129:36JM1053.32 %M53New PB!448SP 11
62Joanna BOREK30:51JW15-1749.00 %F8First Timer!393UKLO
64Adam RUDKO31:01JM1050.89 %M56PB stays at 00:27:08545SSP 2
65Franciszek ORMIŃSKI SP1131:08JM1050.70 %M57First Timer!244SP 11
66Martyna Małgorzata KLÓSKOWSKA31:08JW15-1748.55 %F9First Timer!192I LO
67Dominik ZEMBURA31:34JM1050.00 %M58PB stays at 00:28:54443SP 11
68Paweł SZWINDOWSKI SP1131:46JM1051.47 %M59PB stays at 00:28:34442SP 11
70Kacper ŁOSIAK SP1132:06JM1050.93 %M61First Timer!140SP 11
71Kacper CYBULSKI32:13JM1048.99 %M62First Timer!139SP 12
73Jakub KOSMACZ SP1132:21JM1048.79 %M64New PB!337SP 11
75Konrad KACZMAREK SP1132:36JM1048.42 %M65First Timer!236SP 11
76Mikołaj DZIĘCIOŁOWSKI SP1132:43JM1048.24 %M66First Timer!135SP 11
77Michał BIELSKI33:06JM1049.40 %M67First Timer!234SP 10
79Julia PACIOREK SP1133:14JW1051.35 %F12New PB!289SP 11
80Oskar LEWCZUK33:49JM11-1445.24 %M68First Timer!333SP 11
81Edyta WOJDYŁO35:02JW11-1445.58 %F13First Timer!388SP 4
84Julia PARASIAK SP1135:17JW1048.37 %F15BIEGAJĄCY TCZEWFirst Timer!186SP 11
85Tomasz KROPKOWSKI SP 1135:19JM1044.69 %M70New PB!431SP 11
86Maria TOBIAŃSKA35:40JW1049.21 %F16First Timer!285SP 11
87Zofia GROSS35:42JW1047.81 %F17First Timer!184SP 11
90Julia WRYK SP 1135:51JW1047.61 %F20New PB!381SP 11
92Amelia ŁOSIAK SP1135:57JW11-1446.27 %F21First Timer!180SP 11



Archiwum:

2016/2017 - I edycjaWyniki końcowe

0003976