1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Członkowie Honorowi Stowarzyszenia Biegający Tczew


  1. LIBAN ZYGFRYD (od 30.1.2018)
  2. MARKOWICZ EUGENIUSZ (od 30.1.2018)
  3. ZIMNY KAZIMIERZ (od 25.9.2013)

 

Członkowie Stowarzyszenia Biegający Tczew (od 25.9.2013)

 

  1. ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF
  2. BAKUŁA TOMASZ (od 02-06-2022)
  3. BARWIKOWSKI SEBASTIAN (od 01-2023)
  4. BŁADZIKOWSKI RAFAŁ (od 07-06-2021)
  5. BOLLIN MICHAŁ
  6. BRANT DANIEL (od 14-11-2013)
  7. BRZOZOWSKA MONIKA
  8. BRZOZOWSKI PIOTR
  9. CHABOWSKI TOMASZ (od 8-4-2019)
  10. CHYLIŃSKA DAGMARA (od 4-12-2016)
  11. CHYLIŃSKI DARIUSZ (od 4-12-2016)
  12. CZAPIEWSKA MARTYNA (od 29-06-2021)
  13. CZECHANOWSKA LUCYNA (od 24-03-2018)
  14. CZECHANOWSKI PIOTR (od 24-03-2018)
  15. CZECHOWSKI DAWID (od 11-06-2019)
  16. CZECHOWSKA DOROTA (od 11-06-2019)
  17. ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW (od 13-07-2019)
  18. DEJNA SYLWIA (od 2021)
  19. DERBIS BARBARA (od 2022)
  20. DUBIELA HALINA (od 2023)
  21. DWORSKI SŁAWOMIR
  22. DYWELSKI MIROSŁAW (od 16-12-2016)
  23. FERGON MACIEJ (od 10-09-2020)
  24. FRANKIEWICZ ANDRZEJ (od 29-12-2018)
  25. FRANKIEWICZ ŻANETA (od 5-10-2019)
  26. GDANIEC SŁAWOMIR (od 18-06-2016)
  27. GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ (od 31-07-2019)
  28. GOLICKI ADAM (od 2021)
  29. GÓRACZYŃSKI WOJCIECH (od 26-03-2015)
  30. GURBOWICZ JAROSŁAW (od 01-02-2014)
  31. GUZIŃSKI JACEK (od 31-08-2016)
  32. HULEWICZ GRAŻYNA (od 2021)
  33. HULEWICZ PRZEMYSŁAW (od 2021)
  34. JAGODDA ADAM (od 24-06-2021)
  35. JANAS ANNA (od 02-01-2018)
  36. JAROŃSKI JANUSZ (od 10-09-2020)
  37. JATKOWSKA JOANNA
  38. KALINOWSKA EWA (od 2021)
  39. KALINOWSKI KRZYSZTOF (od 29-06-2021)
  40. KARCZEWSKA ALEKSANDRA (od 10-03-2016)
  41. KARGUL JAN (od 27-08-2021)
  42. KLEIN MAGDALENA (od 01-12-2015)
  43. KOCZWARA JAKUB (od 21-02-2017)
  44. KOLBERG JAROSŁAW (od 02-06-2022)
  45. KOSZYK KRZYSZTOF (od 04-11-2015)
  46. KREJA ŁUKASZ (od 17-05-2016)
  47. KROPIDŁOWSKI MAREK
  48. KUCZORA ARTUR (od 24-11-2022)
  49. KUKCZYŃSKI DAMIAN (od 06-06-2014)
  50. KUKUŁA JANUSZ (od 28-01-2017)
  51. KUNOWSKI ŁUKASZ (od 10-09-2019)
  52. KWIATKOWSKA ANNA (od 28-01-2017)
  53. LIEGMANN BOŻENA (od 12-09-2019)
  54. LIEGMANN MARIUSZ (od 12-09-2019)
  55. LIBAN ZYGFRYD
  56. ŁUCZAK JUSTYNA (od 19.04.2019)
  57. MACHLUS ELIGIUSZ (od 27.02.2020)
  58. MACHOLL ADAM
  59. MACIEJEWSKI MARTIN (od 7-12-2015)
  60. MAJ DARIUSZ (od 12-04-2019)
  61. MAJ IZABELA (od 13-04-2019)
  62. MAŁKOWSKA MARZENA (od 2-01-2019)
  63. MARKOWSKA ALEKSANDRA (od 2020)
  64. MARKOWSKI SZYMON (od 13-11-2018)
  65. MARKOWSKI WIESŁAW
  66. MĄKOSA MARTYNA (od 28-04-2018)
  67. MICHALAK MAREK
  68. MOSZYŃSKI MAREK
  69. MROZEK MARCIN (od 25-10-2016)
  70. MROZEK STEFAN (od 11-07-2019)
  71. NADOLSKI WALDEMAR (od 18-03-2015)
  72. NIESPODZIŃSKA AGATA (od 26-03-2015)
  73. NIESPODZIŃSKI LESŁAW
  74. NIEWIADOMSKI PATRYK(od 22-08-2017)
  75. NOWAK GRZEGORZ (od 23-11-2019)
  76. NOWAK KATARZYNA (od 23-11-2019)
  77. NOWORACKI BARTOSZ (od 01-07-2014)
  78. OSTROWSKA MIROSŁAWA (od 14-02-2020)
  79. OSTROWSKI PIOTR
  80. PARASIAK ŁUKASZ
  81. PAWELCZYK KRZYSZTOF
  82. PAWEŁEK MARCIN (od 02-06-2022)
  83. PERLEJEWSKI ROBERT
  84. PIEKARSKA ANNA (od 09-04-2016)
  85. PIEKARSKI PRZEMYSŁAW (od 26-03-2015)
  86. PIJANOWSKI JAN
  87. PIJANOWSKI WITOLD
  88. PIÓRO MARIA (od 22-04-2017)
  89. PLUTOWSKA BARBARA (od 04-10-2021)
  90. PLUTOWSKI ADAM (od 2022)
  91. PLUTOWSKI MARCIN (od 01-07-2014)
  92. POLENZ TOMASZ (od 01-07-2015)
  93. PUSTKOWSKI RAFAŁ (od 17-06-2017)
  94. RAJEK RADOSŁAW
  95. REKOWSKI KAZIMIERZ
  96. RYBAK WAWRZYNIEC
  97. SARACH KAROLINA (od 23-3-2019)
  98. SERAFIN DOROTA (od 17-10-2016)
  99. SOBOLEWSKI ANTONI
  100. SOSNOWSKA BOŻENA (od 06-02-2015)
  101. SOSNOWSKI JAROSŁAW (od 06-02-2015)
  102. SOWIŃSKI PATRYK (od 2021)
  103. STAŃCZYK WOJCIECH
  104. STRZESZYŃSKI WOJCIECH
  105. SZYMAŃSKI SEBASTIAN (od 01-09-2015)
  106. SZCZEŚNIAK ADAM
  107. SZULC ANNA (od 31-01-2019)
  108. ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ (od 18-06-2017)
  109. TOBIAŃSKA HANNA
  110. TOCHA ANDRZEJ (od 2021
  111. ULANOWSKA DOROTA (od 10-03-2018)
  112. ULANOWSKI MAREK (od 10-11-2016)
  113. ULANOWSKI PIOTR (od 10-03-2018)
  114. URBANOWSKI DARIUSZ
  115. WALKIEWICZ KAROL (od 10-09-2020)
  116. WARUSZEWSKA LUCYNA (od 13-03-2017)
  117. WARUSZEWSKI KAROL
  118. WOLSKI JAROSŁAW (od 09-11-2013)
  119. WRZAŁKOWSKI SŁAWOMIR (od 2022)
  120. ZAKRZEWSKI ANDRZEJ (od 30-01-2014)
  121. ZIENKIEWICZ RAFAŁ (od 10-01-2018)
  122. ZIMNA AGNIESZKA (od 26-09-2019)
  123. ZIMNA ANNA (od 06-07-2019)
  124. ZIMNY SEBASTIAN (od 06-08-2019)
  125. ZIMNY TOMASZ (od 2021)
  126. ZIÓŁKOWSKA ANNA MARIA (od 11-05-2019)

 

Członkowie Wspierający Stowarzyszenia Biegający Tczew

 

  1. CHABOWSKA KAMILA (od 8-4-2019)
  2. KISIELEWSKI MATEUSZ (od 04.01.2018, członek 18-08-2015 - 4.1.2018)
  3. NIESPODZIŃSKA MARTYNA (od 04.01.2018, członek do 4.1.2018)
  4. PARASIAK ŁUKASZ (od 04.01.2018, członek do 4.1.2018)
  5. POŁOM JOANNA (od 06.02.2014)
  6. POŁOM ROMAN (od 18.12.2013)
  7. PUSTKOWSKA MAGDALENA (od 04.11.2021)
  8. PUSTKOWSKA WERONIKA (od 04.11.2021)
  9. PUSTKOWSKI MICHAŁ (od 04.11.2021)
  10. RAUS ARTUR (od 28.10.2015)
  11. STAŃCZYK JOLANTA (od 03.11.2021)
  12. STOPKA BEATA (od 06.02.2014)
  13. SZYMAŃSKI SEBASTIAN (od 4.1.2018, członek 01-09-2015 - 4.1.2018)
  14. WAWRZYNIAK MICHAŁ (od 4.1.2018, członek do 4.1.2018)

 

Nasze starty:

Statystyka startów